Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Story İndir

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Instagram story indir

Instagram story indir hizmeti ile ilgili kullanıcıların merak ettiği birçok soru bulunuyor. Bu konuda hem bu soruları cevaplayacağız hem hizmeti anlatacağız.

İnternet, sürekli gelişen bir sisteme sahip. Bundan 25 yıl öncesinde internette elle sayılabilecek miktarda site varken günümüzde sayılamayacak kadar site bulunuyor. Şöyle bir örnek vermek gerekiyor ki 90’lı yıllarda dijital ortamdaki verilerin miktarı günümüzde 1 günde rahatlıkla oluşabiliyor. Bilgisayarın 1900’lü yılların başından beri geliştirildiğini de belirtmek gerekiyor.

İnternet ile birlikte ortaya çıkmaya başlayan sosyal ağlar, insanların internetten vakit geçirmesine, onların bu anı en iyi şekilde değerlendirmesine sebep oldu. İnternet ile birlikte ortaya çıkan sosyal ağlardan birisi Instagram olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar için görsel medya imkanı sunan Instagram, kaliteli tasarımı ile pek çok kişinin ilgisini rahatlıkla çekebiliyor. Bazı kullanıcılar bazı Instagram hikayelerini indirerek o hikayeleri kaydetmek isteyebilir. Kullanıcılar bu sistemden faydalanmak için Instagram story indir özelliğini kullanıyor. Öncelikle hikayeler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Instagram story hakkında bilgi

Instagram story yani hikayeler özelliği, birkaç yıl önce ortaya çıkan ve günümüzde halen sıklıkla kullanılan bir sistem olarak kullanıcıları karşılıyor. Kullanıcılar hikayeler özelliğinden yararlanarak 24 saat görünüp sonrasında yok olacak bir paylaşım yapabiliyor. Bu paylaşım diğer kullanıcılarda 24 saatliğine görünürken hikaye sahibi bu hikayeyi arşivde istediği zaman görebiliyor ve hikayeyi öne çıkan hikaye olarak ayarlayıp diğer kullanıcıların hikayeyi sürekli görmesini sağlayabiliyor.

Instagram hikayeler geliştikçe bu sisteme yeni özellikler de eklenmeye başlandı. Bu özelliklerden birisi de hikaye olarak yapılan paylaşımların ekran görüntüsü alındığında diğer kullanıcılara bildirim gitmesi. Instagram hikayeler özelliğinde yer alan bu durum kullanıcıların gizli gizli hikaye eklemesini araştırmasına sebep oluyor. Bunun için pek çok yöntem bulunuyor olsa da bu yöntemlerden bazıları kullanıcıları uğraştırıyor olabilir. Bunun için en doğru yöntem Instagram story indir hizmetinden sorunsuz bir şekilde faydalanmak ve bu hizmeti en iyi şekilde deneyimlemek.

Instagram story indir

Instagram hikaye sistemini kullanan bir kullanıcı hikaye sisteminde yer alan bir paylaşımı indirmek isteyebilir. Karşı tarafa bildirim gitmeden bunu yapmanın yolu Instagram için geliştirilen hikaye indirme özelliğinden yararlanmak. Bu özellik, seçilen Instagram hikayesinin indirilmesini ve verinin kullanıcıya gönderilmesini sağlıyor. Bu hizmeti kullanırken hesabın herkese açık olması önemli olmakta. Eğer hesap gizli ise bu hizmeti kullanmak mümkün olmayabilir. Buna rağmen bu özelliğin herkese açık hesaplarda birçok kullanıcının işine yarayacağını düşünüyoruz.

Instagram story indir hizmeti ile birlikte kullanıcılar bu hizmetten en iyi şekilde hizmet alabiliyor. Bu hizmeti kullanmak isteyen bir kullanıcının öncelikle web sitesine girip ücretsiz araçlar kısmından Instagram story indirme hizmetini seçmesi gerekiyor. Hizmet ekranına gelen kullanıcı bu ekran üzerinde yer alan yazı kutusuna bağlantıyı eklemeli ve sonrasında onay butonuna basmalı. Bu işlem sonrasında Instagram story indirme hizmeti işleme konuluyor olacak. Bir süre sonra hizmet tamamlanacak ve kullanıcıya bilgi gönderilecek. Bu işlem sonrasında kullanıcı hizmetten güzel bir şekilde faydalanmış olacak.

Hizmetin sunduğu özellikler

Instagram’ın bu hizmetini kullanan pek çok kişi bu sistemin hangi özellikleri sağladığını ve bu özelliklerin ne işe yaradığını merak ediyor olabilir. Instagram story indirme hizmeti ile birlikte kullanıcı birçok özelliğe kavuşmuş oluyor. Bu özellikleri bu konu başlığı altından siz değerli okurlarımız için açıklayarak sizlerin bilgilenmesini ve tecrübe kazanmasını sağlamak istiyoruz.

Instagram story indirme hizmetinin sunduğu fırsatlardan birisi ücretsiz olarak hizmet veriyor oluşu. Kullanıcılar hizmetin ücretsiz olması ile birlikte bu hizmetten en iyi şekilde yararlanabiliyor, hizmetin ayrıcalıklarından faydalanabiliyor. Hizmetin ücretsiz olmasının yanı sıra günün her saatinde kullanılıyor olması da pek çok kullanıcının bu uygulamaya daha çok önem göstermesini sağlıyor. Kullanıcılar ister gündüz ister gece saatlerinde uygulamaya giriyor olsun uygulamadan herhangi bir sorun yaşamadan faydalanabiliyor olacak.

Instagram story indir hizmetinin sunduğu bir diğer özellik kullanıcı dostu bir arayüze sahip oluşu. Kullanıcılar kaliteli temaya sahip, en iyi şekilde düzenlenmiş ve sadeliğe önem verilmiş bir sayfada bu özelliği kullanarak özellikten en iyi şekilde faydalanabiliyor. Bu sayede hizmeti kullanan kullanıcı zorlanmıyor, herhangi bir sıkıntı yaşamıyor.

Instagram story indirme hizmetinin sunduğu bir diğer özellik şifresiz bir giriş sağlaması. Kullanıcılar yalnızca hikayenin bulunduğu bağlantıyı atarak şifresiz bir şekilde bu hizmetten faydalanabiliyor. Bu özelliği ile birlikte pek çok kişinin ilgisini çeken bu özellik, kullanıcılar için oldukça faydalı olmakta. Bazı uygulamalar veya web siteleri kullanıcıların şifrelerini isteyerek bu hizmeti gerçekleştirebilir. Özellikle gizli hesaba sahip hikayeler için bu hizmet daha çok isteniyor. Kullanıcılar bu gibi uygulamalara güvenmemeli, şifresini bu uygulamalara kaptırmamalı. Bu tür uygulamalar genellikle şifreyi depolayarak hesabı yönetebiliyor. Bundan dolayı şifresiz olarak sunduğumuz bu hizmetten faydalanmanız önemli bir durum olarak yer alıyor. Gizli hesaplarda işe yaramıyor olsa da herkese açık hesaplarda kullanıcılar rahatlıkla bu işlemden ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyor olacak.

Hizmeti kullananların elde ettiği fırsatlar

Instagram story indir hizmetini kullanan pek çok kişi bu hizmetin ne işe yarayacağını ve hangi avantajları olduğunu merak ediyor olabilir. Bu durum tamamen kullanıcıdan kullanıcıya değişkenlik göstermekle birlikte hizmetin işe yarayacağı alanlardan birisi hikayeyi arşivlemek olmakta. Bazı kullanıcılar çok beğendiği bir hikaye gönderisini arşivleyerek o gönderiyi saklamak isteyebilir fakat karşı tarafın bu durumdan rahatsız olmaması için kişinin bu durumu gizli bir şekilde yapması gerekebilir. Hizmetimiz bu konuda kullanıcılara büyük bir destek sunuyor olacak.

Hizmetin bir diğer kullanım amacı hikaye gönderisini indirip başka bir sayfada paylaşmak. Bu yöntem genellikle ünlü kişiler için tercih ediliyor. Bazı kullanıcılar hikaye sisteminden yararlanırken ünlü kişilerin paylaştıklarını kaydediyor ve bunları kendi sayfasında paylaşarak takipçi çekmeye çalışıyor. Kullanıcılar bu hizmet ile birlikte karşı tarafa bildirim gitmeden bu işlemi yapabiliyor olacak fakat ünlü bir kişi için bu işlemi yapmak ne kadar gerekli olur orası kullanıcıya kalmış bir durum.

Hizmetin sunduğu en önemli avantaj bu işlemin gizli bir şekilde, karşı tarafın haberi olmadan yapılabiliyor olması. Karşı tarafın rahatsız edilmemesi ve ona bildirim gitmemesi için pek çok kişinin kullanmak istediği bu özellik, günümüzde birçok kişi tarafından tercih sebebi olarak karşımıza çıkmakta.

Hizmeti kullanırken yaşanan bazı sorunlar

Instagram story indirme hizmetini kullanan birçok kişi bu hizmetten yararlanırken bazı sorunlarla karşılaştığını dile getirebilir. Yaşanan bu sorunlardan birisi web sitesine giriş sorunu olabilir, bir diğeri hizmetin çalışmayışı. Instagram story indir hizmetinde yaşanan bu sorunların genel sebebi ya veri merkezli bir sıkıntı olması ya da yoğunluktan kaynaklanıyor olması olarak açıklanabilir. Ücretsiz bir hizmet olduğundan dolayı yoğunluk yaşanması muhtemel bir durum. Bu gibi durumlarda kullanıcının yapması gereken en önemli çözüm yöntemi bir süre beklemek ve daha sonra tekrar denemek. Bu çözüm yolu genel olarak işe yarayan bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers