Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Combo Paket Türk Servisi

Özel
Mini Combo Türk Paket
 • 1.000 Türk Orgaink Takipçi
 • Aylık Otomatik 100 Türk Beğeni
 • Aylık Otomatik 1.000 Türk İzlenme
 • Aylık İşlemlerinizde Şifre istemiyoruz
 • 30 Gönderi İçin Geçerlidir!
150,00
Satın Al
Özel
Small Combo Türk Paket
 • 2.500 Türk Orgaink Takipçi
 • Aylık Otomatik 250 Türk Beğeni
 • Aylık Otomatik 2.500 Türk İzlenme
 • Aylık İşlemlerinizde Şifre istemiyoruz
 • 30 Gönderi İçin Geçerlidir!
300,00
Satın Al
Özel
Medium Combo Türk Paket
 • 5.000 Türk Orgaink Takipçi
 • Aylık Otomatik 500 Türk Beğeni
 • Aylık Otomatik 5.000 Türk İzlenme
 • Aylık İşlemlerinizde Şifre istemiyoruz
 • 30 Gönderi İçin Geçerlidir!
500,00
Satın Al
Özel
Large Combo Türk Paket
 • 10.000 Türk Orgaink Takipçi
 • Aylık Otomatik 1000 Türk Beğeni
 • Aylık Otomatik 10.000 Türk İzlenme
 • Aylık İşlemlerinizde Şifre istemiyoruz
 • 30 Gönderi İçin Geçerlidir!
700,00
Satın Al

Combo Paket Türk Servisi

Sosyal medya hesaplarının önemi gün geçtikçe artmaktadır. Söz konusu bu hesaplarla insanlar günlük yaşantısını takipçileriyle paylaşmakta, reklam ve tanıtım yaparak buradan gelir elde etmekte, markalar ve işletmeler duyurularını yine bu kanallar üzerinden paylaşmaktadır. Bu durumda takipçi sayısının fazla olması seslenilen kitlenin daha fazla olması anlamına gelmektedir. Sosyal medya hesaplarının çok takipçi sayısına sahip olması, paylaşımların etkileşimini arttıracak, fikirlerin daha fazla insan tarafından duyulmasına vesile olacaktır. Yüksek takipçi, izlenme ve beğeni sayıları sosyal medya hesaplarının daha kaliteli bir imaj çizmesine sebep olmaktadır. Bu hesaplar, popüler olmakla beraber tanınırlığı yüksek, diğer kullanıcıların gözünde daha güvenilir hesaplar olmaktadır. Kullanıcıların hesaplarının etkileşim oranının doğal yollarla artmasını beklemek oldukça uzun bir zaman almaktadır. Bu noktada, sitemiz üzerinden takipçi, beğeni ve izlenme hilesi paketi satın alabilirsiniz. Bu yolla yükselttiğiniz etkileşim sayesinde hesabınız daha popüler bir konuma gelecektir. Yüksek etkileşimli hesabınız diğer kullanıcıların dikkatini çekecek, paylaşımlarınızı ve fikirlerinizi merak etmelerine yol açacaktır. Bu sayede doğal yollardan takipçi kazanabilir, hesabınızı daha popüler bir hale getirebilirsiniz. Instagram üzerinde popülaritenizin artması için takipçi, izlenme ve beğeni sayılarının bir arada olduğu Combo paketleri satın alabilirsiniz.

Instagram Etkileşimlerinizi Yükseltin

Sitemizden satın alacağınız Combo Paket Türk Servisi ile, Instagram hesabınızın etkileşim oranını yükseltebilirsiniz. Etkileşim oranı yüksek olan hesaplar, diğer kullanıcıların önüne daha fazla düşmektedir. Bu Instagram algoritmasının, yüksek etkileşime sahip hesapları ''Keşfet'' bölümüne daha fazla çıkarıyor olmasından kaynaklanmaktadır. ''Keşfet'' bölümüne düşen paylaşımlarınız diğer kullanıcıların dikkatini çekecek, sizi ve görüşlerinizi merak ederek hesabınızı takip etme eğilimi göstereceklerdir. Bu sayede paylaşımlarınız ile daha geniş bir kitleye seslenme imkânı bulabileceksiniz. Instagram uygulaması üzerinde yer alan yüksek takipçili, beğeni ve izlenme sayıları yüksek olan hesaplar daha ilgi çekici görünmektedir. Bu hesapların yaptığı paylaşımlar, diğer kullanıcıların gözünde daha ilgi çekici olmakla beraber yüksek takipçili hesapların gönderilerini merak edip sıkı bir şekilde takip etmektedirler. Sitemiz üzerinden satın alacağınız Combo Paket Türk Servisi ile etkileşim oranınızı kısa bir süre içerisinde yükselterek hesabınızın popülaritesini arttırabilir, diğer kullanıcıların hesabınıza olan ilgisinin artmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizden satın alacağınız paketler 1 ay boyunca geçerli olmakla beraber, bu süre içerisinde satın alınan beğeni, izlenme ve takip sayıları düşme göstermemektedir. Sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilir, satın aldığınız paketleri Instagram hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Combo Paket Türk Servisi Avantajları

Sitemizden satın alacağınız Combo Paket Türk servisi ile Instagram hesabınız ile ilgili birçok avantaj sağlayabilirsiniz. Satın alacağınız hile paketi sayesinde kısa bir süre içerisinde hesabınızın etkileşim oranını yükseltebilirsiniz. Bu sayede, hali hazırda etkileşim oranı yüksek olan hesabınız diğer kullanıcılar için daha ilgi çekici bir konuma gelecektir. Kullanıcılar hesabınızı inceleyip, yüksek sayıda takipçi kitlesine, yüksek sayıda beğeni ve izlenme sayılarına sahip olmanız nedeniyle hesabınızı takibe alacaktır. Instagram hesabınızla daha geniş bir kitleye seslenme imkânı yakalayabilirsiniz. Fikirlerinizi, paylaşımlarınızı, kendi beğenilerinizi çok daha fazla insanla paylaşabilir, bu sayede birçok farklı kesimden insanla iletişime geçebilirsiniz. Seslendiğiniz kitlenin geniş olması nedeniyle, diğer firmaların dikkatini çekme olasılığınız da bulunmaktadır. Bu firmalar, yüksek takipçili ve izlenme ile beğeni sayılarının yüksek olması nedeniyle hesabınız aracılığıyla kendi ürünlerinin tanıtım ve reklamlarını yapmanızı isteyebilir. Bu sayede yapacağınız tanıtım ve reklam işlerine başlamanız ile birlikte Instagram hesabınız üzerinden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Combo Paket Türk Servisi Özellikleri

Combo Paket ile, aynı anda beğeni, Türk takipçi ve izlenme sayıları satın alabilirsiniz. Bu sayede, bütün bu etkileşim sayısını arttıracak işlemleri tek bir satın alma ile gerçekleştirebilirsiniz. Combo Paket Türk Servisi paketleri, 1 ay boyunca geçerlidir. Satın alacağınız takipçi kitlesi tamamen organik olmakla beraber, hepsi Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. 30 gönderi için geçerli olan beğeni ve izlenme sayıları, düşme göstermez. Herhangi bir düşme gözlemlemeniz durumunda tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tespit edilen problemler çözülüp, söz konusu takipçi/beğeni/izlenme sayısındaki düşüşler telafi edilecektir. Sizlere yaşayacağınız problemleri çözmek, sorularınızı cevaplandırmak adına 7/24 olarak hizmet vermekteyiz. Bizlere Whatsapp hattımızdan ulaşabilir ya da sitemiz üzerinde bulunan diğer iletişim kanallarını kullanarak düşüncelerinizi tarafımızla paylaşabilirsiniz.

Combo Paketler, içerik olarak birbirinden farklıdır. Farklı kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış olan paketler, Mini, Small, Medium ve Large olarak adlandırılmıştır. Bu paketler içerisinde farklı miktarlarda etkileşim oranları bulunmaktadır. Kendi ihtiyacınıza yönelik olarak en uygun paketi tercih edip satın alabilirsiniz. Fiyatlandırma, yine bu paketlerin içeriği üzerinden yapılmaktadır. Takipçi satın alma, beğeni ve izlenme sayılarını yükseltme adına yapacağınız işlemler, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sistemlerimiz, yavaş ve etkili bir şekilde satın almış olduğunuz paketleri hesabınıza tanımlamaktadır. Hesabınıza bu işlemleri tanımlarken sizlerden şifre gibi bilgiler talep edilmemektedir. 1 ay boyunca geçerli olan, satın almış olduğunuz paketler, telafili özellikte olup düşmeme garantilidir. Satın almış olduğunuz takipçiler, tamamen organik olma özelliği göstermektedir. Bu sayede hesabınızın güvenilirliği artacak, diğer kullanıcılar tarafından takip edilme sıklığınız da artış gösterecektir.

Sık Sorulan Sorular

Combo Paket Türk Servisi, tamamı Türk takipçilerden oluşan takipçi yükseltme, izlenme ve beğeni sayılarını arttırmak için kullanabileceğiniz çoklu bir pakettir. Bu paketten bir kere satın almanız durumunda, beğeni hilesi ile beraber, takipçi ve izlenme sayılarınızı da arttırabilirsiniz. Hesabınıza tanımlanması ile beraber 1 ay boyunca geçerli olan bu paketler, farklı kullanıcıların farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Sitemiz üzerinden günün dilediğiniz saati alışverişinizi yapabilir, takipçi, izlenme ve beğeni sayılarını hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Combo Paket Türk Servisi satın almanız durumunda, Instagram hesabınıza tamamı Türk kullanıcılardan oluşan takipçi kitlesi tanımlanır. Bunun yanında gönderileriniz için beğeni sayıları yükselir ve izlenme sayılarınız da aynı oranda artış gösterir. Combo Paket içerisinde toplamda 3 ayrı hizmet bulunmaktadır. Combo Paket satın almanızla beraber, hesabınızda 30 gönderi için beğeni ve izlenme sayıları artacak, aynı zamanda hesabınıza tamamen Türk kullanıcılardan oluşan bir takipçi kitlesi tanımlanacaktır.

Combo Paket Türk Servisi, farklı kullanıcılar için farklı sayılar içerecek şekilde düzenlenmiştir. Paketler, Mini, Small, Midi ve Large olmak üzere sıralanır. Bu paketlerin her biri farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Paketlerin içerikleri değişmesiyle ödenecek miktar da değişmektedir.

Sitemiz üzerinden satın alacağınız Combo Paket Türk Servisi düşmeme garantilidir. Hesabınıza tanımlanan beğeni, izlenme ve takipçi sayıları 1 ay boyunca geçerli olmakla beraber düşüş yaşanmamaktadır. Düşme gibi durumları gözlemlemeniz halinde tarafımızla iletişime geçip, destek alabilirsiniz. Bu gibi durumlar kısa süre içerisinde telafi edilmektedir.

Combo Paket Türk Servisi satın alırken tarafımızla şifre bilginizi paylaşmanız gerekmemektedir. Satın alma işlemini gerçekleştirirken hesabınızın linkini, ad, soyad, telefon numarası ve e-posta gibi iletişim adreslerinizi bizimle paylaşmanız istenmektedir. Bu bilgileri paylaştıktan sonra ilgili paket için güvenli bir şekilde ödemenizi tamamlayarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.