Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Facebook Takipçi Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Facebook takipçi hilesi

Facebook takipçi hilesi ile ilgili bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bu konuda hizmet hakkında bilinmesi gereken detayları derledik.

Bazı kullanıcılar Facebook sayfası kurduğunda veya profil açtığında o sayfanın daha çok takipçiye sahip olmasını istiyor olabilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken emek harcayıp o sayfayı özenle büyütmeye başlamak. Buna rağmen sayfanın büyümesinin en önemli sebebi birçok sayfanın bu şekilde rekabet ediyor olması. Bazı sayfalar öne çıkmak için reklam yapıyor olabilir veya Facebook takipçi hilesi kullanıyor olabilir. Bu durum Facebook’ta yükselmek isteyenleri oldukça zorlayan bir problem olarak kullanıcıları karşılıyor. Facebook kullanıcılarının bu gibi durumlarda mağdur olmaması için onların da bu gibi hizmetlerden faydalanması gerekiyor. Facebook beğeni, Facebook yorum, Facebook izlenme gibi pek çok hizmet bulunuyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de Facebook takipçi hizmeti olarak yer alıyor.

Facebook hakkında bilgi

Facebook takipçi hilesinden bahsetmeden önce Facebook hakkında kısa bilgi vermek istiyoruz. Facebook kurulmadan önce Mark Zuckerberg’in aklında sosyal medya platformu kurma fikri vardı. Diğer insanlar bu fikrin LinkedIn’e benzediğini belirtiyordu fakat Mark’ın aklında daha farklı bir fikir bulunuyordu. Mark, Facebook’u 2004 yılında The Facebook adında kurarak resmî olarak Facebook hizmetini başlatmış oldu.

Facebook ilk olarak The Facebook olarak anılıyor olsa da sonraları Facebook olarak güncellendi ve bu bir yemekte diğer üyelere açıklandı. Facebook, o zamanlar kısa sürede büyüyen bir platform haline gelirken veri gizliliği konusunda yaptıklarıyla da sıkça gündeme geldi fakat platform halen 2 milyarın üzerinde aktif kullanıcı sayısı ile en çok tercih edilen platform olarak karşımıza çıkıyor.

Facebook, 2004 yılından beri gelişen ve yeni özellikler ile büyüyen bir platform. Platformun 2 milyarın üzerinde takipçi sayısına sahip olması pek çok kullanıcının bu platformdan en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyor. Çünkü kullanıcılar ve firmalar müşteri ve kitle potansiyeli yüksek olan web sitelerini tercih eder. Facebook da bu sitelerden birisi olarak yer alıyordu.

Facebook geliştikçe sosyal medya hizmetleri de yaygınlaşmaya başladı. Bu hizmetlerden birisi de Facebook takipçi hilesi olarak yer alıyor. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar pek çok avantaj elde ediyor.

Facebook takipçi hilesi

Facebook takipçi hizmetleri ikiye ayrılıyor. Bunlardan birisi takipçi hilesi olarak bulunmakta. Takipçi hilesi, kullanıcıların Facebook sayfasının veya profilinin takipçi sayısının yükseltilmesini hedefleyen bir hizmet iken bu hizmetin ücretsiz ve belirli bir sınırı olması kullanıcıları zaman zaman etkileyebilir. Daha yüksek takipçi sayısına ulaşmak isteyenler Facebook takipçi satın al hizmetini kullanarak limitleri aşabiliyor, bu ayrıcalıklardan daha fazla yararlanabiliyor.

Facebook takipçi hilesini kullanmak için kullanıcıların yapması gereken şey öncelikle Facebook takipçi hilesinin bulunduğu ekrana giriş yapmak. Bu ekranda Facebook takipçi hilesiyle ilgili bir form yer alıyor. Kullanıcılar bu formdaki alana Facebook sayfasının bağlantısını atıyor. Bağlantıyı atan kullanıcı formu onayladıktan sonra gelen ekrandaki talimatlara doğru bir şekilde uymalı ve yönergeleri doğru bir şekilde uygulamalı. Bu işlem bir süre devam edebilir, eğer ki hizmet gereğinden fazla uzun sürüyor ise işlemi tekrar denemek mümkün oluyor.

Hizmetin sağladığı özellikler

Facebook takipçi hilesi kullanmak isteyen pek çok kullanıcı bu hizmetin sağladığı özellikleri de merak ediyor. Facebook takipçi hilesinin sunduğu özelliklerden birisi hızlı bir şekilde işlemlerin gerçekleştiriliyor olması. Bu durum özellikle hizmetten sorunsuz bir şekilde ve hızlı olarak faydalanmak isteyen kullanıcılar için önemli bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesinden dolayı oldukça memnun oluyor. Bu da onların zaman tasarrufu yapabilmesine olanak tanıyor.

Facebook takipçi hilesiyle birlikte sunulan bir diğer özellik özelliğin kullanıcı dostu bir tema ile birlikte kullanılabiliyor olması. Arayüz, bir hizmet sunarken önemli bir detay olarak yer almakta. Kullanıcılar kullandığı bir arayüzün anlaşılır olmasını ve kolay kullanılabilirliğini önemsiyor. Facebook takipçi hizmeti için geliştirdiğimiz bu hizmet kullanıcılar için anlaşılır ve kolay kullanılabilir bir arayüz sunuyor. Bu da kullanıcıların hızlı bir şekilde uygulamadan faydalanabilmesine imkan tanıyor.

Facebook takipçi hilesinin sunduğu bir diğer özellik ücretsiz ve şifresiz olarak yer alıyor olması. Bazı firmalar hem ücret talep edebilir hem de şifre alarak hesabı çalabilir. Bu durum müşterinin hem dolandırılmasına hem de hesabının çalınmasına yol açabilir. Bu konuda yapılması gereken şifresiz ve ücretsiz olarak sunulan Facebook takipçi hilesinden yararlanıp sorunsuz ve hızlı bir hizmet almak.

Hizmetin sunduğu avantajlar

Facebook takipçi hizmetinin sunduğu pek çok avantaj bulunuyor. Bu avantajlardan birisi sayfanın takipçi sayısının yükselişe geçmesi. Bu avantaj ile birlikte kullanıcı sayfanın takipçi sayısının yükseldiğini görüyor. Bir sayfanın takipçi sayısının yükselişe geçmesi kullanıcıyı psikolojik açıdan olumlu etkiliyor ve onun bu işe daha çok ağırlık vermesini sağlıyor. Yani bu durum onun için bir motivasyon kaynağı oluyor.

Sayfanın takipçi sayısının yükselişe geçmesi etkileşim bakımından da önemli bir fayda sağlamakta. Bir Facebook sayfası bu hizmetten faydalandığında onun takipçi sayısı artarken bir taraftan gönderi etkileşimlerinde de yükselme gerçekleşiyor. Gönderi etkileşimlerinin yükselmesi bir sayfa için önemli bir olay. Çünkü bir Facebook sayfasının gönderi etkileşimlerinin yükselişe geçmesi o sayfanın daha çok kullanıcı tarafından görülmesine olanak tanıyor.

Hizmet ile ilgili yaşanan sorunlar

Facebook takipçi hilesi kullanan pek çok kişi bazen sorunlar ile karşılaşıyor olabilir. Bu gibi durumların yaşanmasının pek çok sebebi bulunuyor olabilir fakat biz konu içerisinde en çok karşılaşılan sebep olan sunucu sorunundan bahsediyor olacağız. Sunucu sorunu veri merkezi kaynaklı veya yoğunluk kaynaklı yaşanabiliyor. Bir hizmetin ücretsiz olarak yer alması o hizmetin yoğun bir talep görmesine olanak sağlıyor. Bu da hizmetin yavaşlamasına imkan tanıyan bir durum.

Bu konuda bir örnek vermek gerekirse örneğin bir metro ağı düşünün. Bu metronun içerisine en fazla 1.500 kişi sığabiliyor. Metrodaki kişi sayısı arttıkça alan daralmaya başlar ve hareket etmek zorlaşıyor. Mesela boş alanda oynayan birisi rahatlıkla hareket edebiliyor, hızlı koşabiliyor fakat kişi ortalıkta bir şey var ise veya kalabalık bir ortamda ise daha yavaş hareket eder. Metro gereğinden fazla dolduğunda ise artık daha fazla yolcu alamamaya başlar. Bu da sorunların meydana çıkmasını sağlar.

Sunucular da bu şekilde çalışmakta. Her ne kadar hızlı görünüyor olsa da bunların da bir altyapısı bulunuyor, belirli bir hızları var. Bunun çözümü kullanıcının daha sonra hizmeti tekrar denemesi. Bu durum çözüm sağlayabilir.

Merak edilen bazı detaylar

Facebook takipçi hilesiyle ilgili merak edilen pek çok soru bulunuyor. Bu hizmet ile ilgili merak edilen sorulardan birisi hizmeti kullanırken hesabın açık olup olmaması gerektiği. Kullanıcılar hizmetten yararlanırken Facebook hesaplarının açık olması gerekiyor. Eğer Facebook hesabı gizli ise hizmet düzgün bir şekilde sağlanamaz.

Facebook takipçi hilesi kullanmak isteyenlerin merak ettiği bir diğer konu bu hizmetin güvenli olup olmadığı. Hizmetten yararlanan kullanıcılar şifre girmeden, ücretsiz bir şekilde ve rahatlıkla bu hizmetten faydalanabiliyor.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers