Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Facebook Sayfa Beğeni Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Facebook sayfa beğeni hilesi

Facebook sayfa beğeni hilesi ile ilgili bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bu konuda sayfa beğeni hilesinden detaylıca bahsetmiş olacağız.

Facebook, devasa dünyası ile birlikte pek çok kullanıcıyı üstüne çekmeye çalışıyor. Bu özelliği ile birlikte birçok kişi tarafından severek kullanılan Facebook, sağladığı üstün özellikleri ile birlikte kendini daha da geliştirmeye devam ediyor. Facebook yalnızca arkadaşlar ortamında paylaşım yapmak için değil bunun yanı sıra fenomen olmak için de birçok kişinin tercihi haline gelmiş durumda. Sosyal medya kullanıcıları Facebook’ta popüler olmak için sayfa kuruyor, çeşitli paylaşımlar yapıyor ve bu sayfayı daha da geliştirmeye çalışıyor. Sayfa kurarak o sayfanın büyümesi kolay bir işlem olmamakta. Bunun için kullanıcıların yapması gereken şey Facebook sayfa beğeni hilesi kullanıp bu hizmetten en iyi şekilde yararlanmaya çalışmak.

Facebook hakkında kısa bilgi

Facebook, 2004 yılında Mark Zuckerberg tarafından kurulan bir sosyal ağ mecrası. Kullanıcılar bu platforma girerek paylaşım yapabiliyor, kendi paylaşımlarını diğer üyelere gösterebiliyor. Bunun yanı sıra Facebook oyun oynamak veya alışveriş yapmak için de kullanılan bir ortam. Facebook’un kuruluş amacı önceleri arkadaşlık platformu olsa da sonraları sayfa sisteminin de olması ile birlikte kurumsal bir hale de dönüştü. Facebook, kurumsal kullanıcıları için sunduğu pek çok özellik ile birlikte onların ilgisini çekmeye çalışıyor.

Facebook’un gelişmeye başlaması ve daha çok kullanıcı sayısına ulaşması yalnızca bireysel kullanıcılar için değil kurumsal kullanıcılar için de önemli bir gelişme olarak karşımıza çıkıyordu. Bunun sebebi kurumsal kullanıcıların bu ağı kullanarak kendilerine daha çok müşteri çekmesiydi. 2004 yılından beri gelişen Facebook günümüzde yalnızca kişisel amaçlı değil aynı zamanda kurumsal amaçlı da kullanılan bir platform haline dönüştü. Bazı kullanıcılar kendine bir sayfa açarak bu sayfayı ciddi bir şekilde yönetiyor, o sayfadan gelir elde etmeye çalışıyor. Kullanıcı bu iş için her ne kadar uğraşıyor olsa da yeterince başarılı olamayabiliyor. Bu konuda yapılması gereken Facebook sayfa beğeni hilesi sisteminden yararlanmak.

Facebook sayfa beğeni hilesi

Facebook için sunulan sayfa beğenisi hizmetlerinden birisi ücretsiz olarak yer alırken diğeri ücretli olarak kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanmak istiyor ise Facebook sayfa beğenisi hilesini kullanırken ücretli hizmetten yararlanmak isteyenler Facebook sayfa beğenisi satın al hizmetini kullanıyor.

Facebook sayfa beğenisi hizmetini kullanmadan önce bazı şeylere dikkat edilmesi gerekiyor. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken durumlardan birisi sayfa kurarken o sayfanın hangi kitleye hitap edeceği ve kitlenin yeterli olup olmadığı. Örnek vermek gerekirse oyun odaklı bir sayfa kurmak isteyen kullanıcı Minecraft oyununa yönelik bir sayfa açmak için bir sayfa adı belirliyor. Bildiğiniz üzere Minecraft günümüzde popüler bir oyun haline geldi. Kitlesi yüksek olan bu oyun ile ilgili sayfa açmak yüksek kitlelere ulaşmayı sağlayabilir. Tabii şunu belirtmekte fayda var ki kullanıcı sevdiği bir işi yaparsa o iş daha güzel olur. Bundan dolayı en uygun kitleye sahip sayfa konsepti oluşturulmalı.

Bu konuda belirtmek istediğimiz bir diğer detay o konseptin kitlesi düşük olsa dahi bu işin denenebileceği. Sonuçta Facebook sayfa beğeni hilesi ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Kullanıcı belki diğer insanlara o konsepti sevdirerek daha yüksek kitlelere ulaşmayı başarabilir. Pek çok sayfa bu zamana kadar insanların sevmediği alanları sevmesini, o alanlara yönelmesini sağladı. Belki de bunu siz de başaracaksınız.

Facebook sayfasını kurduktan sonra dikkat edilmesi gereken durumlardan birisi de sayfada yapılan her bir paylaşımın özenli olması, emek harcanarak yapılması. Sayfa paylaşımlarına önem gösterilmez ise sayfa için sosyal medya hizmeti almak dahi etkili olmayabilir. Bir hizmetin en etkili şekilde çalışması için o sayfanın etkili paylaşımlara ve kullanıcıların ilgisini çekmesine ihtiyacı var. Bu sayede sayfayı keşfeden kullanıcılar sayfayı takip edebilir.

Özet geçmek gerekirse kullanıcı sayfayı en iyi şekilde yönetmeye odaklanmalı, çeşitli püf noktalarını öğrenmeli. Bu aşamaların sonunda Facebook sayfa beğeni hilesi alıp bu hizmetten ücretsiz bir şekilde faydalanmak gerekiyor. Kullanıcılar Facebook sayfa beğenisi hizmetinden faydalandığında o sayfanın beğeni sayısı yükselişe geçiyor. Sayfa beğeni sayısı yükselmeye başladıkça sayfadaki etkileşim oranında da bir artış meydana geliyor. Sayfanın etkileşim oranının artmaya başlaması o sayfanın daha fazla kullanıcıya ulaşması anlamına geliyor.

Facebook için sunulan bu hizmet yalnızca ücretsiz değil aynı zamanda ücretli olarak da sunuluyor. Kullanıcılar bu hizmetin sınırlarının dışına çıkmak için ücretli hizmetten faydalanarak daha fazla sayfa beğenisi almaya hak kazanabiliyor. Bunun için yapılması gereken işlem Facebook sayfa beğenisi satın al hizmetini kullanarak sayfanın popülaritesini yükseltmeye başlamak.

Facebook sayfa beğeni hizmetinin sunduğu özellikler

Facebook sayfa beğeni hilesi ile birlikte kullanıcının elde edeceği pek çok özellik bulunuyor. Bu özelliklerden birisi bu hizmetin ücretsiz olarak ve 7/24 olarak yapılması. Yani kullanıcılar hem ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanırken hem de günün her saatinde hizmeti kullanabiliyor olacak.

Facebook için sunulan bir diğer özellik hizmetin şifre gerektirmeden kullanılabiliyor olması. Bazı web siteleri veya uygulamalar Instagram hesabının kullanıcı adı ve şifresini alarak o hesabın içine sızmaya çalışabilir veya bunu kendi planları için kullanabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için herhangi bir yere şifre vermemek gerekiyor. Zaten bu gibi hizmetler şifresiz bir şekilde yapılıyor. Kullanıcının buna dikkat etmesi gerekiyor.

Sosyal medya hizmetlerinden birisi olan sayfa beğenisi ile birlikte kullanıcılar kullanıcı dostu bir arayüz ile sistemi hızlı bir şekilde kullanabiliyor. Kendi sayfasının sayfa beğenisi sayısını hızla yükseltmeye başlayan kullanıcılar, bu hizmetten yararlanırken herhangi bir zorluk yaşamıyor, rahatlıkla hizmeti deneyimleyebiliyor.

Facebook sayfa beğenisi vs. reklam hizmeti

Bazı kullanıcılar Facebook sayfa beğenisi hizmeti ile reklam hizmeti arasında ne gibi farkların olduğunu merak ediyor olabilir. Facebook sayfa beğenisi hizmetinden söz etmek gerekirse bu hizmet kullanıcılar için ücretsiz bir şekilde sunuluyor iken reklam hizmeti parayla alınan bir sponsorluk sağlıyor. Kullanıcılar sayfa beğenisi ile birlikte daha fazla kitleye ulaşabilir.

Bu iki hizmet arasındaki en önemli farktan bahsetmek gerekirse biri ücretsiz ve hızlı bir dönüş sağlıyor diğeri sadece ana sayfada görünüyor ve çok az kullanıcı erişimi alıyor. Yani şöyle bir örnekle açıklayabiliriz. Sayfa beğeni hizmeti ile birlikte kullanıcı daha çok kitleye rahatlıkla ulaşabilirken ve ön plana çıkarken reklam hizmetinde ön plana çıkmak düşük bütçe ile oldukça zor.

Facebook sayfa beğeni hizmeti hakkında sorulan sorular

Facebook sayfa beğeni hilesi ile ilgili bilinmek istenen bazı sorular kullanıcıların kafalarını karıştırıyor. Kullanıcılar bu hizmetten yararlanırken hizmetin neden ücretsiz olduğunu merak ediyor. Hizmetin ücretsiz olmasının sebebi belirli bir limiti bulunması. Bu da kullanıcıların hizmetten güzel bir şekilde faydalanmasına olanak tanıyor.

Merak edilen bir diğer soru bu hizmeti kullanırken hesabın açık kalıp kalma gereksiniminin bulunup bulunmadığı. Hizmetten yararlanan kullanıcıların hesabını aktif etmesi, hesabı gizlememesi gerekiyor. Bu sayede başarılı bir sonuç almak mümkün olmakta.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers