Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Facebook Fotoğraf Beğeni Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Facebook fotoğraf beğeni hilesi

Facebook fotoğraf beğeni hilesi ile ilgili bilinmesi gereken pek çok detay mevcut. Bu konuda fotoğraf beğeni hizmetiyle ilgili bilgiler paylaşacağız.

Facebook, dünyanın en büyük sosyal medya mecralarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Facebook ile birlikte yapılabilecek pek çok şey mevcut. 2000’li yıllar ile birlikte ortaya çıkan Facebook oyunlar, uygulamalar, sayfa sistemi, profil sistemi, avatar sistemi gibi pek çok özellik ile kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor. Facebook sayfa sistemi özellikle fenomen olmak isteyenler ve daha fazla kitleye hitap etmek isteyenler için severek kullanılan bir uygulama özelliği. Bu özellik ile birlikte kullanıcılar daha fazla kitleye erişebiliyor, daha çok performans elde edebiliyor. Performanstan kasıt daha iyi yönetim araçları ve daha fazla özellik.

Facebook hizmetini kullanma sebepleri

Günümüzün en popüler platformlarından birisi olan Facebook gelişmesini sürdürürken bu konuda kullanıcıların bilmesi gereken bazı şeyler elbette bulunuyor. Bunlardan birisi Facebook için sağlanan fotoğraf beğenme hilesinin neden kullanılmak istendiği. Kullanıcıların bu hizmeti kullanırken bazı sebepleri bulunuyor. Bu konu başlığı altında hizmeti kullanmanın en önemli sebeplerinden bahsetmek istiyoruz.

Facebook fotoğraf beğeni hilesi kullanmak isteyen bazı kullanıcılar bu hizmet ile birlikte daha fazla fotoğraf beğenisine ulaşmak isteyebilir. Bu hizmeti kullanan bir kullanıcı elde ettiği başarı sonucunda kendini daha motive hissedip daha iyi işler başarma yolunda ilerleyebilir. Bu gibi durumlardan ötürü kullanıcılar buna ağırlık vermeye çalışıyor.

Facebook fotoğraf beğenisi hizmetini kullanmak isteyen kullanıcıların bir diğer sebebi bu hizmet ile birlikte diğer sayfaları geride bırakmak. Bazı kullanıcılar bu işe yeni başladığında büyük sayfalar sosyal medya hizmetlerinden yararlandığı için küçük sayfaların ezilmesine yol açıyor. Bu durumun altında kalmak istemeyen bir kullanıcı sosyal ağ hizmetlerinden yararlanarak bu hizmetten en iyi şekilde faydalanmaya çalışıyor olabilir. Bu, Facebook kullanıcısı için oldukça önemli bir fırsat sunuyor.

Hizmeti kullanmadan önce yapılması gerekenler

Facebook fotoğraf beğeni hilesini kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı durumlar bulunuyor. Her ne olursa olsun bu hizmetten yararlanırken kullanıcının sayfayı en iyi şekilde hazırlaması, kullanıcıların sayfaya ilgi duymasını sağlamak için çalışmalar yapması gerekiyor. Eğer o sayfa kullanıcıların ilgisini çekmez ise alınan hizmet işe yaramayabilir. Bu konuda yapılması gerekenleri anlattık.

Facebook sayfa beğeni hilesi kullanımı öncesinde yapılması gerekenlerden birisi sayfanın güzel bir ada sahip olması. Sayfanın adının ilgi çekici olması o sayfanın daha çok ön planda olmasına imkan tanır. İlgi çekiciliğin yanı sıra sayfada uygulanacak olan konseptin kullanıcı kitlesinin de bulunması gerekiyor. Örneğin bir oyun sayfası kuruluyor ise Fortnite, Minecraft, GTA gibi yüksek kitlelere sahip oyunlara ağırlık verilmeli veya sinema ve film tarzı bir sayfa kuruluyor ise kullanıcıların seveceği tarzda içeriklere ağırlık verilmeli.

Kısacası Facebook sayfası kurarken o sayfanın konseptinin kullanıcılara hitap edip etmediğinin de bilinmesi gerekiyor fakat bazen şu gibi istisnalar olabiliyor. Bazı sayfalar çok sevilmeyen bir alanda sayfa açıyor ve bu sayfayı o kadar güzel tanıtıyor ki, sayfada o kadar güzel içerikler paylaşıyor ki pek çok kişinin o alana ilgi duymasına sebep oluyor. Bu kolay olmamakla birlikte çaba gerektiren bir durum olduğu için bu işe girişmek isteyen kullanıcıların bu konuda dikkatli olması gerekiyor.

Facebook sayfası hazır hale geldiğinde yapılması gereken şeylerden birisi sayfanın temiz ve düzenli bir görünüme sahip olması. Kapak ve profil fotoğrafı hazırlandığında, açıklamalar girildiğinde ve gerekli diğer bilgiler düzenlendiğinde artık sayfa hazır hale gelmiş durumda. Sayfada içerik paylaşmaya başlarken kullanıcıların dikkat etmesi gereken durumlardan birisi o sayfadaki içeriklerin yazım kurallarına uyması, anlatım bozukluğu yapmaması ve içeriği görsel ile desteklemesi. Görsel ile beraber paylaşılan içeriklerin daha çok ön plana çıkması mümkün olmakta.

Facebook fotoğraf beğeni hilesi

Facebook fotoğraf beğeni hilesi, pek çok kullanıcıya umut veren bir çalışma. Bu hizmet ile birlikte kullanıcılar kendi sayfasını güçlendirmeye çalışırken sayfanın daha iyi hale gelmesini sağlıyor. Facebook fotoğraf beğeni hilesiyle ilgili iki farklı hizmet yer alıyor. Bu hizmetlerden birisi Facebook fotoğraf beğeni satın al iken diğeri ücretsiz olarak sunulan Facebook fotoğraf beğeni hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. Facebook beğeni hilesiyle birlikte kullanıcı kendi sayfasında yer alan bir fotoğrafın beğeni sayısını yükseltebiliyor. Eğer kullanıcı limitlere takılmadan daha fazla fotoğraf beğenisi istiyor ise ücretli hizmetten yararlanması gerekiyor.

Sponsorluk hizmeti ile arasındaki farklar

Facebook sayfa beğenisi hizmetini kullanan kullanıcılar sponsorluk hizmetine göre daha fazla avantaj elde ediyor. Bu iki hizmet arasındaki farklardan birisi görünürlük olmakta. Facebook’ta bir gönderi için sponsorluk alan kullanıcı yalnızca ana sayfada görünüyor. Facebook fotoğraf beğeni hilesini alan kullanıcı ise daha fazla ön plana çıkabiliyor. Çünkü fotoğraf beğeni hilesi sayfanın etkileşimini yükselten bir hareket olduğu için pek çok kullanıcının sayfayı fark etmesi mümkün oluyor.

Facebook fotoğraf beğeni hilesi ve sponsorluk arasındaki bir diğer önemli fark bütçe olmakta. Kullanıcı bir gönderi için sponsorluk hizmetinden yararlanırsa ve o gönderi için düşük bir bütçe belirlerse gönderi binlerce kullanıcıya anca erişiyor. Fotoğraf beğeni hizmeti ile birlikte ücretsiz veya düşük bütçe ile alınan bir gönderi de binlerce hatta daha fazla kullanıcıya erişecek fakat şöyle bir durum var. Bu hizmet, etkileşimi yükselttiği için daha fazla yerde görünebiliyor olacak. Sponsorlu reklamda böyle bir seçenek bulunmuyor.

Facebook fotoğraf beğeni hilesinin sunduğu özellikler

Facebook fotoğraf beğeni hizmetinin sunduğu hizmetlerden birisi ücretsiz ve şifresiz olarak sağlanıyor olması. Günün her saatinde kullanımı mümkün olan bu hizmetten yararlanan kullanıcılar şifre girmeden, yalnızca fotoğraf bağlantısını girerek istediği fotoğrafın beğeni sayısını yükseltebiliyor. Ücretsiz olarak sunulduğu için kullanıcı herhangi bir ödeme yapmadan hizmeti deneyebiliyor.

Facebook beğeni hizmetinin sunduğu bir diğer özellik teması ile birlikte modern ve sade bir görünüme hitap etmesi. Bu özelliği sayesinde ortama estetiklik katan bu hizmet, kolay kullanım arayüzü ile birlikte kullanıcıların işlemi hızlı bir şekilde yapabilmesine olanak tanıyor.

Facebook fotoğraf beğeni hilesinin avantajları

Facebook fotoğraf beğeni hilesi ile birlikte pek çok avantajın da bilinmesi gerekiyor. Bu avantajlardan birisi hizmetin fotoğraf beğeni sayısını yükseltmesi. Bir fotoğrafın beğeni sayısının yükselmeye başlaması kullanıcıyı psikolojik açıdan olumlu etkiler. Facebook fotoğrafının beğeni sayısının yükselmeye başlaması ile birlikte sayfa sahibi o sayfa için daha fazla çalışmaya başlar, daha çok emek harcar. Bu da sayfanın hızlı bir gelişme kaydetmesine imkan tanır.

Facebook sayfa beğeni hilesiyle birlikte kullanıcının elde edeceği bir diğer avantaj sayfanın öne çıkmaya başlaması. Sayfada yapılan bir fotoğraf paylaşımının beğeni sayısının yükselmeye başlaması etkileşim oranını yükselten bir durum. Etkileşim oranının yükselmesi o sayfanın daha çok kişi tarafından görülmesi anlamına geliyor. Bir sayfa daha fazla kullanıcı tarafından fark edilirse o sayfanın popülaritesinin artmaya başlaması mümkün olmakta. Özet geçmek gerekirse bu hizmet ile birlikte kullanıcı daha fazla etkileşime sahip olabilecek.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers