Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube Yorum Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

YouTube yorum hilesi

YouTube yorum hilesi ile birlikte video için daha fazla yoruma sahip olmak ve kanalı daha da güçlendirmek mümkün hale geliyor.

YouTube, günümüzün en büyük sosyal video paylaşım platformu olarak karşımıza çıkıyor. İlk kurulduğunda YouTube’dan daha büyük firmaların olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu konuda YouTube’un bahsettiği şöyle bir anı bulunuyor. YouTube, kurulduğu ilk zamanlarda reklam yaptığı halde kendini ön plana çıkaramıyordu. YouTube oyuncu ajansları ile de anlaşsa diğer sitelerin önüne geçemiyordu. YouTube’un ön plana çıkmaya başlamasının sebebi amatör video paylaşımcılarının YouTube’u kullanması oldu.

Amatör video paylaşımcıları YouTube’un kolay bir şekilde kullanılabilir olmasıyla birlikte bu platformu tercih etti ve platform kısa sürede pek çok video izleme platformunu geride bırakmaya başladı. YouTube büyüdükçe amatörlerin yanı sıra profesyonel kullanıcılar tarafından da tercih edildi.

Google’ın satın almasıyla birlikte daha da gelişen platform bir süre sonra reklam özelliğini aktif ederek reklamlardan para kazanma sistemine geçiş yaptı. Pek çok kullanıcı için önemli bir ayrıcalık olan para kazanma modeli ile birlikte kullanıcılar kendi hesabı üzerinden reklam göstererek para kazanmaya başladı.

Reklamdan para kazanmak günümüzde yaygın bir şekilde yer alan sosyal medya hizmetlerini de doğurdu. Sosyal medya hizmetleri arasında YouTube için izlenme, beğeni, abone ve yorum gibi hizmetler yer alıyor. Bu hizmetler kullanıcıların daha güçlü bir YouTube kanalına sahip olmasını sağlamak için bulunmakta.

YouTube yorum hilesi

YouTube yorum hilesiyle ilgili bilgi vermeden önce bu hizmetin neden tercih edildiği hakkında bilgi vermek en doğru karar olacak. Bu hizmeti kullanmak için pek çok sebep bulunuyor. Kullanıcıların bu hizmeti tercih etmelerindeki sebeplerden birisi YouTube’da ön plana çıkmanın zor olduğu. Günümüzde bazı YouTube kanalları yeni kurulduğunda sosyal medya hizmetlerinden faydalanarak daha çok yükselmeye başlıyor, pek çok kanalı geride bırakıyor. Bu durum YouTube hizmetlerinden yararlanmayan küçük kanalları ciddi bir şekilde etkiliyor. Bu gibi sorunlara karşı daha iyi bir rekabet ortamının oluşmasını isteyen küçük kanallar bu hizmetlerden yararlanarak fenomen olmaya çalışıyor.

YouTube yorum hilesi kullanmak isteyen kanalların bir diğer amacı kanalı için reklamlardan para kazanma sistemini aktif etmek. Belki bundan 15 yıl önce internetten para kazanmak bir hayaldi veya çok kolay değildi. Günümüzde internetten gelir elde etmek için büyük bir kullanıcı potansiyeli bulunuyor. Kullanıcıların internetten gelir elde etmek için çaba sarf etmesi, çalışması ve en iyi başarıyı ortaya koyması gerekir. YouTube, internetten para kazanmak için yer alan sitelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. YouTube’dan gelir elde etmek için kullanıcıların çok profesyonel ekipmanlara ihtiyacı yok, önemli olan video içerisindeki samimiyet ve insanları etkileyebilme becerisi. Küçük kanallar emek harcasa da ön plana hızlı bir şekilde çıkabilmek adına bu hizmetten yararlanabiliyor.

YouTube için iki farklı hizmet bulunuyor. Bunlardan birisi YouTube yorum satın al hizmeti olarak karşımıza çıkarken bir diğeri YouTube yorum hilesi olarak yer alıyor. YouTube yorum hilesiyle birlikte kullanıcılar istediği kanalın videosunda yorum sayısını yükseltebiliyor. YouTube yorum hilesiyle ilgili belirli bir limit bulunuyor olsa da kullanıcılar YouTube yorum satın al hizmetinden faydalanarak sınırları aşabiliyor, daha fazla yorum alabiliyor. YouTube yorum hilesinin de etkili olduğundan bahsetsek de daha etkili bir etkileşim çalışması için hizmet satın alarak daha fazla yorum gerekebilir.

YouTube yorum hilesinin özellikleri

YouTube yorum hilesi pek çok özellik ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu hizmetin sunduğu özelliklerden birisi ücretsiz olarak hizmet veriyor olması. Kullanıcılar bu hizmetten faydalanırken herhangi bir ücret ödemiyor, rahatlıkla bu hizmetten faydalanabiliyor. YouTube yorum hizmetinin sunduğu bir diğer özellik hızlı bir şekilde hizmeti kullanmanın kolay olduğu ve kullanıcı dostu bir temaya sahip olduğu. Kullanıcılar herhangi bir zorluk yaşamadan YouTube yorum hilesinin bulunduğu ekrana gelerek gerekli alanları doldurduktan sonra bu hizmetten yararlanabiliyor.

YouTube yorum hizmetinin sunduğu bir diğer özellik hızlı bir şekilde çalışıyor olması. Bu hizmetin hızlı olmasının yanı sıra şifresiz kullanım olarak sunulması da kullanıcılar için önemli bir avantaj olmakta. Hizmetten en iyi şekilde yararlanmak isteyenler ve şifresiz bir deneyim için bu hizmetten faydalanmak gerekiyor. Bazı uygulamalar kullanıcının şifresini isteyerek kullanıcı verilerini çalabilir, bu durumlara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Web sitemizde yalnızca video bağlantısını vermek yeterli bir durum olmakta.

Hizmet sorunları ve bu sorunların çözümü

YouTube yorum hilesi kullanırken kullanıcıların yaşadığı bazı sorunlar bulunuyor olabilir. Bu sorunlardan bazılarını dile getireceğiz. YouTube hizmeti her ne kadar faydalı bir hizmet olsa da zaman zaman sunucu sorunları ile karşılaşabilir veya veri merkezi ile ilgili bir sorun olabilir. Bu gibi durumlarda kullanıcıların panik yapmaması ve bir süre beklemesi gerekiyor. Eğer böyle bir durum oluştuysa yapılması gereken şey bir süre beklemek ve daha sonra hizmeti tekrar denemek. Bu sayede sorun çözüme kavuşmuş olacak.

Hizmetin böyle bir sıkıntı ile karşılaşmasının genel olarak iki sebebi bulunuyor. Bunlardan birisi veri merkezinin yaşadığı sorun iken diğeri yoğunluk olmakta. Eğer bir hizmet gereğinden fazla yoğun çalışır ise bu durum kapasite aşıldığından dolayı hizmetin yavaşlamasına ve teknik aksaklığa yol açmasına sebep olacak. Bu konuyu şu örnekle açıklayabiliriz. Bir poşet en fazla 10 kilogram ağırlığı taşıyor olsun. Eğer o poşete 10,5 kilogram yük konursa o poşetin yırtılma ihtimali oldukça yüksek.

Yorumlar ile videoların popülerliğini arttırmak mümkün

YouTube yorum hizmeti, kullanıcılar için pek çok avantajı beraberinde getiriyor olacak. Bu avantajlardan birisi YouTube videosunun altında yorumların artmaya başlaması olarak yer alıyor. YouTube yorumlarının artmaya başlaması o videonun etkileşim oranını yükselten bir şey. Eğer bir videonun etkileşim oranı yükselişe geçti ise o video daha fazla önerilen videolar arasında görülebilir hale gelecek. Bu da daha fazla video etkileşimi anlamına geliyor.

Bir videonun etkileşim oranının yükselmesi kullanıcının psikolojisine de önemli bir katkı sağlıyor. Kullanıcılar yaşanan bu durum sonrasında psikolojik olarak kendini daha mutlu hissediyor, daha güzel bir gün geçiriyor. Bununla birlikte kullanıcı kanalı için daha çok emek harcıyor, o kanalın içeriklerini daha güzel bir şekilde oluşturuyor.

Yorum hizmeti hakkında bilinmesi gerekenler

YouTube yorum hilesi hakkında bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bunlardan birisi hizmeti kullanırken videonun herkese açık bir şekilde yer alıyor olması. Eğer bir video gizli ise o videoya yapılan yorumlar görünmez, bu da kullanıcının hizmeti boşuna kullanmasına yol açar. Videonun herkese açık olması veya liste dışı olması videoya yorum yapmayı engellemeyen bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

YouTube yorum hizmetiyle birlikte kullanıcının merak ettiği bir diğer konu hizmet için ödeme yönteminin gerekip gerekmediği olmakta. Kullanıcılar bu hizmetten yararlanırken ödeme yöntemi girmesine gerek kalmıyor. Çünkü bu hizmet ücretsiz bir şekilde kullanılıyor. Bundan dolayı kullanıcılardan herhangi bir ödeme almadan bu hizmeti sunuyoruz.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers