Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube İzlenme Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 
 
Youtube 1.000 İzlenme = 29.99 TL   Satın Al
Youtube 2.500 İzlenme = 69.99 TL   Satın Al
Youtube 5.000 İzlenme = 134.99 TL Satın Al

YouTube izlenme hilesi

YouTube izlenme hilesi hakkında bilinmesi gereken pek çok detay bulunuyor. Bu detayları siz değerli kullanıcılar için derledik.

2005 yılında kurulan ve 2006 yılında Google’a satılan YouTube, günümüzün en büyük video izleme platformlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Video paylaşım platformu devi YouTube, geçmişte yalnızca amatör işler için kullanılıyor olsa da günümüzde pek çok kişi bu platformu hem eğlenmek hem de para kazanmak için tercih ediyor.

YouTube’un tarihinden kısaca söz etmek gerekirse YouTube bir akşam yemeğinde ortaya çıkan bir fikir. YouTube fikrini ortaya atan üçlü ortağın amacı, internette bazı videoları bulmanın zor olduğu idi. Bu fikir ile yola çıkan ortaklar, YouTube’u geliştirerek 2005’in Şubat ayında hizmete açtı fakat bu aşamada genel olarak hata düzeltmeleri yapıldı. İlk video resmî olarak Nisan ayında yayınlandı ve sonrasında YouTube yavaş yavaş büyümeye başladı.

Başlangıçta oldukça küçük bir platform olan YouTube, ilerleyen zamanlarda amatör video paylaşımcılarının keşfetmesiyle birlikte büyümeye başlayan bir video platformu oldu. Google platformdaki cevheri görünce 2006 yılında yüksek bir miktar ödeyerek video paylaşım platformunu satın aldı. İlerleyen yıllarda para kazanma özelliği de aktif hale geldi. Bu da YouTube’un daha fazla kullanıcıya hitap etmesini sağlayan bir durum oldu.

YouTube’dan gelir elde etme özelliğinin başlaması profesyonellerin de ilgisini çeken bir konuydu. Bu özellik sayesinde pek çok kişi YouTube’u kullanmaya başlarken sosyal medya ajansları da ortaya çıkmaya başladı. Örneğin bu ajanslar YouTube izlenme hilesi hizmetini sunarak kullanıcıların daha fazla video izlenmesi almasını sağladı.

YouTube izlenme hizmeti kullanma sebepleri

YouTube izlenme hizmetini kullanmak için pek çok sebep bulunuyor. Bu sebeplerden birisi kullanıcıların ne kadar uğraşırsa uğraşsın kendi kanalını yeterince yükseltemiyor olması. Günümüzde milyonlarca aktif YouTube kanalı bulunduğu için bu kadar kanal arasından üst sıralara yerleşmek oldukça zor. Şunu da belirtmekte fayda var ki şu anda pek çok büyük kanal veya yeni kurulan kanallar sosyal medya hizmetlerinden yararlanarak kendi kanalını daha da büyütmeye çalışıyor. Bu da küçük kanalların altta kalmasına sebep oluyor. Bundan dolayı yeni kurulan küçük kanallar daha iyi bir rekabet için YouTube izlenme hilesi kullanıyor.

YouTube izlenme hizmetini kullanma sebeplerinden bir diğeri bu hizmetin kullanıcılara para kazanma özelliği açıyor olması. YouTube bir süre önce para kazanma sistemini daha da zorlaştırarak son 1 yıl içerisinde 1.000 abone ve 4.000 izlenme saati şartı getirdi. Bundan dolayı kanallar 1.000 aboneye ulaşmak ve daha fazla izlenme almak için bu hileyi denemek istiyor. YouTube için geliştirilen bu hizmet sayesinde kullanıcılar kanalındaki videoların izlenme sayısını yükseltebileceğinden dolayı izlenme saati hedefine kolaylıkla ulaşabiliyor olacak.

YouTube izlenme hilesi

YouTube izlenme hizmeti ikiye ayrılıyor. Bu hizmetlerden birisi olan izlenme hilesi ile birlikte kullanıcılar kendi kanalındaki bir videonun izlenme sayısını yükseltebiliyor. Bu hizmet gerçekleştirilirken kullanıcılar videoyu bir süre izlediği için video izlenme süresi yükselmeye başlıyor. Bir kanalın video izlenme süresinin yükselmeye başlaması o kanal için oldukça önemli bir fayda sağlıyor.

YouTube izlenme hilesinin gerçek hizmetten tek farkı belirli bir sınırı bulunuyor olması. Eğer kullanıcılar bu sınıra takılmadan daha fazla izlenme almak istiyor ise bu konuda yapılması gereken şey YouTube izlenme satın al hizmetinden yararlanmak. Bu hizmet hileye göre daha fazla izlenme kazanmaya imkan tanıyor.

Hizmeti kullanırken yaşanan sorunların çözümü

YouTube izlenme hilesi kullanırken bazı kullanıcılar çeşitli sorunlar ile karşılaşabiliyor. Bu sorunlar arasında en yaygın olanı sunucu sorunu olarak kullanıcının karşısına çıkabilir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşan bir kullanıcı hizmeti kullanamadığı için bu durumdan şikayetçi olabilir. Bu gibi sorunların en iyi çözümü eğer sorun sunucu kaynaklı ise bir süre beklemek ve hizmeti daha sonra tekrar denemek. Bir hizmet daha sonra tekrar denendiğinde o hizmete sorunsuz bir şekilde erişmek mümkün olabilir.

Bu gibi sorunların yaşanmasının sebeplerinden birisi bu hizmeti kullanırken çok büyük bir yoğunluk olması veya veri merkezinde yaşanan bir teknik aksaklık olabiliyor. Bazı durumlarda sunucu kapasitesi gereğinden fazla aşılır ise bu durum kullanıcıların hizmet almasını aksatabilen bir durum olarak karşımıza çıkar. Bu gibi konulara dikkat edilmesi gerekiyor.

YouTube izlenme hilesinin özellikleri

YouTube izlenme hizmetinin sunduğu birçok özellik bulunuyor. Bu özelliklerden birisi bu hizmetin kullanıcılardan yalnızca bir bilgi alıyor olması. Kullanıcılar bu özellik sayesinde uzun uzun form doldurmakla uğraşmadan hizmeti hızlı bir şekilde kullanabiliyor olacak.

YouTube izlenme hilesi günün her saatinde kullanılabiliyor olmasıyla da pek çok kullanıcının tercihi olmuş durumda. Kullanıcılar YouTube izlenme hilesini ister gündüz ister gece ister hafta sonu kullanarak bu hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanabiliyor. Şu konuda da bilgi vermek gerekiyor ki eğer kullanıcı gündüz vakti yoğunluk ile karşılaşırsa gece saatlerinde deneyerek rahat bir şekilde hizmete ulaşabilir.

YouTube izlenme hilesiyle birlikte yer alan bir diğer özellik bu hizmetin ücretsiz olarak sunulması. Kullanıcılar hizmeti kullanırken herhangi bir ücret ödemeden ve şifre girmeden bu hizmetten faydalanabiliyor. Bazı uygulamalar kullanıcılardan şifre alarak hesabı çalmak istiyor olabilir. Bu gibi olaylara karşı dikkatli olmakta fayda var.

YouTube izlenme hizmetinin sunduğu bir diğer özellik hizmetin güzel bir tema ile ve kullanıcı dostu bir arayüz ile sunulması. Kullanıcılar hizmeti kullanırken zorlanmayacak, hızlı bir şekilde hizmetten yararlanabilecek. Bu durum özellikle çok fazla karmaşık işlemler ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için önemli bir özellik.

YouTube izlenme hizmetini kullanmanın faydaları

YouTube izlenme hilesinin pek çok avantajı bulunuyor. YouTube izlenme hilesi hizmetinden faydalanan kullanıcıların elde ettiği ilk avantaj video izlenme sayısının yükselişe geçmesi. Bir videonun izlenme sayısının yükselmesi o videonun daha fazla kullanıcıya ulaşması anlamına geliyor. Bundan dolayı kullanıcılar bir video paylaştığında o video için video hilesini kullanırsa video izlenme oranında bir yükselme meydana geliyor.

Bu hizmetin sunduğu bir diğer avantaj video izlenme sayılarının artışa geçmesiyle birlikte etkileşim oranının da yükselmeye başlaması. Bir videonun etkileşim oranının yükselmesi o videonun önerilen videolar arasına daha fazla girmesini sağlayan bir durum. Video önerilen videolar arasına girdiğinde daha fazla kullanıcı tarafından fark edilebiliyor. Bu da videonun izlenme sayısının yükselmesinin yanı sıra yeni aboneler konusunda da faydalı olabiliyor.

Hizmet hakkında kullanıcının sorduğu sorular

YouTube abone hilesi ile birlikte kullanıcıların merak ettiği sorulardan birisi bu hizmeti kullanırken videonun liste dışı olmasının bir sorun oluşturup oluşturmayacağı olmakta. Kullanıcılar hizmetten faydalanırken video eğer gizli ise bu hizmeti kullanamaz fakat video herkese açık veya liste dışı iste hizmeti kullanırken herhangi bir sorun yaşamaz.

YouTube abone hizmetiyle ilgili merak edilen bir diğer soru bu hizmetin ne kadar güvenilir olduğu. Kullanıcılar hizmetten faydalanırken herhangi bir sıkıntı yaşamaz. Yaşanabilecek en büyük olay abone sayısında düşüş olarak yer alıyor. Bunun dışında herhangi bir sorun ile karşılaşılmaz.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers