Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube Beğeni Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

YouTube beğeni hilesi

YouTube beğeni hilesi ile birlikte kullanıcıların ücretsiz olarak elde edeceği pek çok avantaj bulunuyor. Bu avantajları sizler için anlatmış olacağız.

YouTube, 2005 yılında kurulduğundan bu yana gelişmeye devam eden ve büyüyen bir platform olarak yer aldı. Kullanıcılar önceleri amatör video paylaşmak amaçlı bu platformdan yararlanıyor olsa da günümüzde platformu kullanan kişilerin tek amacı video paylaşıp diğer kullanıcılara göstermek değil aynı zamanda bu işten para kazanıp geçimini sağlamaya çalışmak.

YouTube beğeni hilesi

YouTube beğeni hilesiyle ilgili merak edilen soruları cevaplamadan önce cevaplanması gereken sorulardan birisi bu hizmetin ikiye ayrılıyor olması. Kullanıcılar YouTube beğeni hilesini kullanarak ücretsiz bir şekilde YouTube kanalındaki bir videonun beğenisini yükseltebiliyor olsa da bu hizmetin yanı sıra YouTube beğeni satın al hizmeti de bulunuyor. İsteyen kullanıcılar beğeni satın alarak ücretsiz uygulamada belirlenen limitin üzerinde paket satın alabilir ve bu paket ile birlikte bir YouTube videosunun beğeni sayısını yükseltebilir.

YouTube beğeni hilesini kullanmak isteyen kullanıcıların pek çok sebebi bulunuyor olabilir. Bu sebeplerden kısaca söz etmek istiyoruz. YouTube beğeni hilesi kullanmak isteyen bir kullanıcı abone ve izlenme sayısını yükseltmek için etkileşim oranını arttırarak videonun daha fazla önerilen videolar arasında çıkmasını istiyor olabilir. Bir videonun popüler olması kanalın da yükselmesinde etkili olacağı için bu da YouTube para kazanma modeline hızlı bir şekilde ulaşmanın bir yolu olarak görülüyor.

YouTube beğeni hizmeti kullanmak isteyen kullanıcıların bu hizmetten yararlanma amacı olarak büyük kanallara karşı ezilmemek gösterilebilir. Günümüzde pek çok sosyal medya hizmeti sağlayan site bulunuyor. Bu siteler kullanıcıların hesaplarını güçlendirmek için çeşitli hizmetler satıyor. YouTube kanalları için de bu durum bu şekilde yer alıyor. Kullanıcılar YouTube kanalını daha ön plana çıkarmak için hizmet alıyor ve kanalın daha üst sıralarda gözükmesini sağlıyor. Hal böyle olunca küçük kanallar büyük kanallar arasında eziliyor. Bundan dolayı küçük kanallar da rekabeti yükseltmek için YouTube beğeni hilesi hizmetini kullanıyor ve kendisi de üst sıralara çıkmaya başlıyor.

YouTube beğeni hilesinin özellikleri

YouTube beğeni hilesinin pek çok özelliği bulunuyor. Bu hizmet ile ilgili özelliklerden birisi hizmetin herhangi bir ücret olmadan çalışıyor olması. Kullanıcılar hileyi kullanırken ücretsiz bir şekilde bu hizmetten yararlanabiliyor. Bu hizmetin ücretsiz olması kullanıcıları yanıltmasın, hizmet için şifre gereksinimi de bulunmuyor. Kullanıcılar şifre vermeden bu hizmeti sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor.

YouTube beğeni hilesinin bir diğer özelliği bu hizmetin yalnızca tek bir bilgi alarak çalışıyor olması. Kullanıcılar yalnızca video bağlantısını atarak ve formu onaylayarak bu hizmetten yararlanabiliyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip bu hizmet, ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin gözdesi olmuş durumda.

YouTube beğeni hilesi ile birlikte bu hizmeti günün herhangi bir saatinde kullanmak da mümkün oluyor. Kullanıcılar ister gündüz olsun ister gece olsun isterse hafta sonu olsun istediği saatte uygulamaya girerek kendi kanalındaki bir videonun beğeni sayısını yükseltebiliyor. Bu hizmet ile birlikte bir videonun daha çok beğeniye ulaşması mümkün hale geliyor.

YouTube beğeni hizmeti ile birlikte kullanıcılara sunulan bir diğer özellik sistemin kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması. Bu sistem sayesinde kullanıcılar kolay ve kullanışlı özelliğe sahip bu uygulamadan rahatlıkla faydalanabiliyor olacak. Pek çok kullanıcı için bir uygulamanın anlaşılır olması önemli bir detay olarak yer alıyor.

Hizmeti kullanırken yaşanan sorunların çözümleri

YouTube beğeni hilesi, bazı kullanıcıların sorunlu bir kullanım deneyimi yaşamasına sebep olabilir. Bazı durumlarda bu hizmet sorunlar ile karşılaşabilir ve çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken hizmeti bir süre sonra tekrar kullanmak. Daha sonra hizmeti tekrar kullanmak sorunun çözülmesine yol açabiliyor.

Bu hizmetin zaman zaman sorun yaşamasının sebebi bazı durumlarda yoğunluk olması veya sunucu kaynaklı bir sıkıntı olması. Zaman zaman sunucular ile ilgili bazı sorunlar meydana gelebilir. Bu gibi sorunların sebeplerinden birisi olan yoğunluk, sunucuyu zorladığı için teknik aksamalara sebebiyet verebiliyor. Bu konuda anlaşılır bir örnek vermek gerekirse bir bardak düşünün. Bardağın kapasitesi 200 mililitre olsun. Eğer o bardağa 250 mililitre su boşaltılır ise o bardak fazla suyu döker. Sunucuların da bir kapasitesi bulunduğu için böyle durumlar yaşanması muhtemel bir durum.

Beğeni hizmeti ile birlikte sayfayı güçlendirin

YouTube beğeni hilesi ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor. Birçok kişi YouTube beğeni hilesini kullanarak kanalındaki videoların beğeni sayısını yükseltiyor, videoların etkileşim oranını arttırıyor. Etkileşim, bir videonun beğeni, yorum ve izlenme gibi verileri olarak karşımıza çıkıyor. Eğer bir kanaldaki videonun etkileşimi yükselirse o videonun daha fazla kullanıcıya erişmesi mümkün hale gelir. Kısacası kanaldaki bir videonun beğeni sayısının yükselişe geçmesi o videonun etkileşim oranını yükselten bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Kanaldaki bir videonun etkileşim oranı yükselmesi o videonun önerilen videolar arasına çıkmasını sağlıyor. Bir videonun önerilen videolar arasına çıkması o videonun daha fazla kullanıcıya ulaşması anlamına geliyor. Bir video daha fazla kullanıcıya ulaşarak daha fazla etkileşim sağlıyor.

Bir videonun etkileşim oranının yükselişe geçmesi o videonun önerilen videolar arasına çıkmasını sağlıyor olsa da video önerilen videolar arasına çıkmakla kalmıyor aynı zamanda kanalın da yükselmesini sağlıyor. Kullanıcılar bu videoyu gördüğünde daha fazla videoya ulaşmak için kanala girebilir ve diğer videoları da inceleyebilir. Hatta bazı kullanıcılar YouTube beğeni hilesi sayesinde o kanala abone olabilir, kanalın daha fazla abone sayısına sahip olmasına olanak tanıyabilir. Kısacası beğeni hilesi ile birlikte kullanıcılar dolaylı yoldan abone kazanabiliyor.

YouTube beğeni hilesinin sunduğu bir diğer avantaj para kazanmaya imkan tanıması. Kullanıcıların kanalındaki videolar ön plana çıkmaya başlayınca daha fazla kullanıcı o kanalı takip etmeye başlayacak. Bu da kanalın kısa sürede büyümesini sağlayacak. Bir kanal büyümeye başladıkça o kanalın para kazanması için gerekli kriterler sağlanabilecek. Bu sayede kullanıcılar para kazanma modelini belirleyerek artık para kazanmaya başlayabiliyor hale gelecek.

Hizmet hakkında merak edilen bazı şeyler

YouTube beğeni hilesi ile birlikte merak edilen bazı sorular bulunuyor. Bu sorulardan birisi bu hizmetin hesaba zarar verip vermeyeceği olmakta. Kullanıcılar bu hizmetten yararlanırken hizmetin ne kadar güvenli olup olmadığını merak edebilir, bu normal bir durum olarak karşılanmalıdır. Bu konuda şunu söyleyebiliriz ki hizmetin kullanıcı hesabına herhangi bir zararı bulunmuyor. Bu konuda olabilecek en büyük olay abone sayısının düşüşe geçmesi olarak yer alıyor. Abone sayısının düşmesinin nedeni diğer hesapların banlanması veya abonelikten çıkması olarak açıklanabilir.

Bu konuda merak edilen bir diğer soru beğeni hizmetinden yararlanırken videonun herkese açık olup olmayacağı. Kullanıcılar eğer bir videoyu gizlediyse o videoya beğeni atmak mümkün olmaz fakat video herkese açık ise veya liste dışı ise o videoya beğeni atmak mümkün olur. Bu detaya dikkat etmek bir YouTube kullanıcısı için yeterli olacak.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers instagram takipçi hilesi takipçi hilesi