Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube Abone Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 
 
1.000 Gerçek Türk Abone = 179.99 TL Satın Al
2.000 Gerçek Türk Abone = 359.99 TL Satın Al

YouTube abone hilesi

YouTube abone hilesi ile ilgili bilinmesi gerekenler ve bu hizmetin avantajları hakkında detayları siz değerli kullanıcılarımıza anlatacağız.

YouTube, 2005 yılında kurulan ve 2006 yılında Google tarafından satın alınan, başlangıçta küçük olup kolay video yükleme özelliğine sahip olmasıyla birlikte daha da büyüyen bir video izleme platformu olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların o zamanlar YouTube’u kullanma amacı daha çok amatör çekim yapıp bu çekimleri paylaşmak ve diğer kullanıcılara göstermekti.

YouTube bu şekilde büyümeye başlayınca diğer profesyonel kullanıcılar da daha fazla kullanıcıya erişmek için YouTube’da yaptığı çalışmaları paylaşmaya başladı. YouTube bu şekilde büyümeye devam etti. YouTube hakkında ilginç bir şeyden söz etmek gerekirse platform o zamanlar oldukça düşük bir çözünürlüğe sahipti. O günün standardı 480p olsa bile YouTube daha düşük bir çözünürlük kullanıyordu. Çünkü firmanın depolama sıkıntısı bulunuyordu.

YouTube, ilk olarak amatör kullanıcılara hitap ediyor olsa da günümüze doğru geldikçe profesyonellere de hitap etmeye başladı, para kazanma sistemi ile birlikte daha fazla kullanıcı çekmeyi sürdürdü. Günümüzde dünyanın en büyük video izleme platformu olan YouTube, yüksek potansiyeli ile insanların gelir elde etme kapısı haline geldi. Kullanıcılar YouTube’u kullanarak internet üzerinden gelir elde edebiliyor, kendi istediği videoları paylaşabiliyor.

YouTube büyük bir platform haline gelince ve para kazanma olanağı mümkün olunca haliyle pek çok kullanıcı da YouTube’da para kazanmak için bu platformda kanal oluşturmaya ve içerik paylaşmaya başladı. Kullanıcılar içerik paylaştıkça YouTube daha da büyüdü, daha fazla kişi YouTube’a katılmaya devam etti. YouTube’da ön plana çıkmak için YouTube abone satın al ve ücretsiz olarak sunulan YouTube abone hilesi bulunuyor.

YouTube abone sistemi hakkında bilgi

Geçmişten günümüze kadar gelişmekte olan YouTube, abonelik sistemi ile birlikte başka bir kanala destek vermeyi ve o kanalı takip etmeyi mümkün hale getirdi. Kullanıcılar bir kanala abone olarak o kanalın içeriklerini takip edebiliyor, o kanal ile ilgili daha fazla içeriğe ulaşabiliyor. Bir kanala abone olmak o kanalın büyümesine yol açacağı için kanal sahipleri zaman zaman videolarında abone olmaya teşvik eden sözler söyleyebilir.

YouTube abone hizmetleri

YouTube kullanıcıları için abonelik yükseltmeyi sağlayan iki farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden birisi YouTube abone satın al hizmetinin kullanılabiliyor olması. Bu sistem ile birlikte kullanıcılar herhangi bir sınır olmadan istediği bir abonelik paketini alarak daha yüksek abone sayısına ulaşmayı başarıyor. Abonelik hizmetinden parayla faydalanmanın yanı sıra bir de ücretsiz olarak faydalanmanın yolu bulunuyor. Kullanıcılar YouTube abone hilesi kullanarak YouTube kanalını abone sayısını arttırıyor, kanalı ücretsiz bir şekilde daha da yükseltebiliyor. Ücretsiz hizmetin belirli limitleri bulunuyor olsa da bu hizmetten ücretsiz bir şekilde yararlanmak isteyen kullanıcılar için oldukça faydalı bir fırsat.

Bu hizmetin kullanılma sebepleri

YouTube abone hilesi kullanmanın pek çok sebebi olabiliyor. Bu sebeplerden bazılarını sizler için açıklayacağız. Bu hizmetten yararlanmak isteyen bir kullanıcı gelir elde etme modelini kullanmak için ve bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için abone yükseltme hizmetinden yararlanmak istiyor olabilir. YouTube abone hilesiyle birlikte hızlı bir şekilde kanal abonesini yükseltmek mümkün olduğu için kullanıcılar YouTube’un para kazanma için belirlediği 1.000 abone sınırını rahatlıkla geçebiliyor.

YouTube abone hizmetini kullanmak için bir diğer neden kullanıcıların daha fazla kitleye ulaşma hevesi. Bazı kanallar bu hizmetten yararlanarak kanalını ön plana çıkardığı için ve daha fazla önerilen videolar arasında gözüktüğü için küçük kanallar büyük kanallar arasında kayboluyor. Bu gibi sorunlara karşı küçük kanallar YouTube abone hilesi kullanarak bu sorunun üstesinden gelmek istiyor.

youtube abone hilesi 2021 - ücretsiz

YouTube abone hizmetinin ikiye ayrıldığından bahsetmiştik. YouTube abone satın al hizmetinin yanı sıra bir diğer hizmet abone hilesi olarak karşımıza çıkıyor. YouTube abone hizmeti, ücretsiz bir şekilde sunulan ve kullanıcıların şifresiz bir şekilde kullanabildiği bir abone kasma hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. YouTube abone hilesiyle birlikte kullanıcılar ücretsiz bir şekilde kendi kanalının abone sayısını yükseltebiliyor, daha fazla aboneye erişebiliyor.

YouTube abone hizmetinin özellikleri

YouTube’da daha fazla ön plana çıkmak isteyen kullanıcılar bu hizmet hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebiliyor. Bu sistemin sunduğu pek çok özellik ve avantaj mevcut. Sistemin özelliklerinden bahsetmek gerekirse bu sistem kullanıcıların şifre belirtmeden yalnızca kanal belirterek abone kasmalarına yardımcı oluyor. Günümüzde YouTube’un aldığı bazı kararlar kullanıcıların reklamları açmasını zorlaştırdığı için kullanıcıların daha fazla aboneye ihtiyacı bulunabiliyor. Bu hizmet ile birlikte abone sayısını hızlı bir şekilde arttırmak mümkün.

Hizmetin sunduğu bir diğer avantaj şifre gerektirmeden ve ücretsiz bir şekilde 7 gün 24 saat hizmeti her gün kullanabilmek. Pek çok kişi için önemli bir ayrıcalık olan bu durum sayesinde kullanıcılar hizmetten rahatlıkla faydalanabiliyor, herhangi bir zaman kısıtlaması ile karşılaşmıyor. Hizmet ile ilgili yer alan kısıtlamalardan birisi yalnızca belirli bir abone sayısı yükseltmesi yapılabilmesi. Ücretsiz olmasıyla birlikte bu hizmet pek çok kullanıcıyı memnun etmiş durumda.

YouTube abone hilesi kullanmanın avantajları

YouTube abone hilesiyle ilgili kullanıcılarının merak ettiği bazı sorular bulunuyor olabilir. Bu sorulardan birisi bu hizmetin hangi avantajlarının bulunduğu olarak karşımıza çıkıyor olmakta. Bu hizmetin kullanıcılara sağladığı pek çok avantaj bulunuyor. Bu avantajlardan birisi kullanıcının abone sayısının yükseliyor olması. Bir kanalın en önemli sistemlerinden birisi abonelik sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Abone sayısı ne kadar yüksek olursa o kanalın içerikleri daha fazla görünür olur. Bundan dolayı abone sayısını yükseltmek için sunulan bu hizmet oldukça faydalı oluyor.

YouTube abone hilesi ile birlikte yer alan bir diğer avantaj bu hizmetin video içeriklerindeki etkileşimleri arttırıyor olması. Bu hizmet ile birlikte bir kanalın abone sayısı arttığında o kanala abone olan kullanıcılar videoları daha fazla fark etmeye başlayacak, çünkü videolar önerilen videolar arasında yer alacak. Özellikle bir kanalı yeni takip eden kullanıcı fark etmiştir ki o kanal ile ilgili videolar önerilen videolar arasında sık sık çıkar. Hatta o kanalı takip etmeyen kullanıcılar da o kanalın videoları ile karşılaşabilir. Bu durumdan ötürü bir kanalı takip etmek, o kanala abone olmak o kanal içeriklerini daha fazla fark etmeyi sağladığı için kanal içeriklerinin beğeni, izlenme ve yorum gibi daha fazla etkileşim alması mümkün hale geliyor olacak.

YouTube abone hizmeti ve güvenlik

YouTube abone hilesi ile ilgili merak edilen bir diğer konu bu hizmetin güvenilir olup olmadığı olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar hizmeti kullanırken bu hizmetten faydalanmanın herhangi bir soruna yol açıp açmayacağını merak edebilir, bu gayet doğal bir durum. Bu hizmeti kullanmak için kullanıcının vereceği tek bilgi YouTube kanalı olmakta. Kullanıcılar şifresiz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirdiğinden dolayı çalınma veya hesabı yönetme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Yalnızca hesabın abone sayısı yükseltiliyor.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers