Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

YouTube 4.000 saat izlenme hilesi

YouTube 4.000 saat izlenme hilesi pek çok kullanıcının sıklıkla merak ettiği ve yapmak istediği bir hile olarak karşımıza çıkıyor.

Bu hizmetin kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor olması YouTube’un daha öncesinde 4.000 saat izlenme olayını getirmiş olması. Bildiğiniz üzere YouTube kurulduğu günden bu yana yalnızca amatör video çekimleri için değil aynı zamanda profesyonel çekimler için de hizmet sunuyor. Bu doğrultuda profesyoneller bu işten para kazanmak için reklamlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra YouTuberlar da bu işten para kazanmak için çalışmalar yapıyor ve emek harcayarak içerikler üretiyor.

YouTube, zaman geçtikçe daha da gelişmeye başlıyor ve daha fazla içerik üreticisi YouTube’da video paylaşıyor. Reklam veren firmalar, YouTube videoları arasında bazı videoların yeterince iyi olmadığını ve bu konuda yeni reklam politikalarının devreye girmesi gerektiğini düşünüyor. YouTube, reklam veren firmaların YouTube’u bırakması nedeniyle yeni bir karar alıyor ve 4.000 saat izlenme olayını getiriyor. Bu durum pek çok kanalın reklam modeline sahip olması konusunda zorlanmasına yol açıyor.

YouTube’un attığı bu adım YouTube 4.000 saat izlenme hilesi gibi uygulamaların ön plana çıkmasını sağlıyor. Kullanıcılar bu hizmet sayesinde kanalını kısa sürede güçlendiriyor ve bir süre sonra reklamları aktif etmeye başlıyor.

YouTube 4.000 saat olayı hakkında bilgi

YouTube’da yer alan 4.000 saat izlenme olayı, yeni kullanıcıların doğrudan reklam açmasını önleyen bir sistem. Yeni YouTube kullanıcıları hemen reklamları açmak yerine öncelikle videolar paylaşarak kanalını zenginleştirmeli ve sonrasında üye çekmeli. YouTube’da daha önceden birkaç video paylaştıktan sonra reklamları açmak mümkündü fakat günümüzde bu işlem bu kadar kolay değil.

YouTube’un reklamları aktif etmek için belirttiği kriterlerden birisi 1 yıl içerisinde 1.000 aboneye sahip olmak. Kullanıcıların 1.000 aboneye sahip olması oldukça kolay bir işlem olarak karşımıza çıkıyor fakat 4.000 saat izlenmeye sahip olmak 1.000 aboneye göre daha zor bir işlem. Çünkü bu değere ulaşmak için YouTube kullanıcılarının büyük bir çaba sarf etmesi, emek harcaması gerekiyor.

4.000 saat, 166 günün biraz üzerinde bir zaman dilimi olarak karşımıza çıkıyor. Bu da kullanıcıları oldukça zorlayan bir durum. Bir videonun 1 yıl içerisinde 4.000 saat izlenmeye sahip olması için kullanıcıların çok çalışması ve videoların bol bol izlenmesi gerekiyor. Bu işlem oldukça zor olduğu için kullanıcılar YouTube 4.000 saat izlenme hilesi kullanmak istiyor olabilir.

YouTube 4.000 saat izlenme hilesi

YouTube 4.000 saat izlenme hilesiyle ilgili bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Öncelikle YouTube 4.000 saat izlenme hizmetlerinden bahsetmek istiyoruz. Bu hizmetlerden birisi YouTube 4.000 saat izlenme satın al olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar 4.000 saat izlenme satın alarak kanalın izlenme sayısını kısa sürede yükseltebiliyor. YouTube izlenme hizmetinin yanı sıra YouTube 4.000 saat izlenme hilesi de bulunuyor. Bu hile ile birlikte YouTube 4.000 saat izlenme satın al kadar olmasa da güzel miktarda belirli limitler ile bu izlenme süresine ulaşmak mümkün.

YouTube 4.000 saat izlenme hilesinin ücretsiz olması kullanıcıya günlük bir limit veriyor. Kullanıcı yavaş yavaş 4.000 saat izlenmeye yaklaşıyor. Eğer bu işlemin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi isteniyor ise yapılması gereken şey YouTube 4.000 saat izlenme satın al hizmetinden faydalanmak olacak.

4.000 saat izlenme hilesinin özellikleri

YouTube 4.000 saat izlenme hilesinin pek çok özelliği bulunuyor. Bunlardan birisi bu özelliğin ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor olması. Kullanıcılar için oldukça faydalı olan 4.000 saat izlenme hizmeti, kanalın reklamlar konusunda bir sıkıntı yaşamamasını hedefleyen bir sistem. Bu hizmetin ücretsiz olarak sunulması kullanıcılar için önemli bir fırsat sağlıyor. Bir YouTube kanalı gelir kapısını oluşturmak için bu hizmetten faydalanabilir.

YouTube 4.000 saat izlenme hilesiyle birlikte elde edilen bir diğer özellik bu hizmetin şifresiz bir şekilde kullanılabiliyor olması. Bazı siteler kullanıcıların YouTube şifresini isteyerek o hesabı çalabiliyor veya farklı amaçlar için kullanabiliyor. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için YouTube 4.000 saat izlenme hizmetini şifresiz olarak kullanmak gerekiyor. Çünkü bu hizmet uzaktan yapılıyor, şifreye gerek kalmıyor.

YouTube izlenme hilesinin sunduğu bir diğer özellik kullanıcıya güzel bir tema ile çıkıyor olması. Bu özellik sayesinde kullanıcılar güzel bir konsept ile karşılaşıyor, estetik bir dokunuşa şahit oluyor. Bir sayfanın kaliteli ve modern bir arayüze sahip olması hem kullanıcının göz zevki için önemli hem de kullanılabilirlik amacıyla büyük bir değere sahip olmakta. Kullanıcılar bu özellik sayesinde temaya rahatlıkla hakim olabiliyor.

YouTube izlenme hilesi yalnızca bu alanlarda özellik sunmuyor. Bu hizmetin sunduğu bir diğer özellik formun hızlı bir şekilde doldurulabiliyor olması. Formda tek bir alan yer alıyor. Kullanıcılar formdaki alanı doldurduktan sonra form onaylama işlemini yapıyor ve sonrasında 4.000 saat izlenme için bekliyor. Hizmeti kullanmak bu kadar basit olmakta.

4.000 saat izlenme hizmetinin avantajları

YouTube 4.000 saat izlenme hilesi pek çok konuda kullanıcılara avantaj sağlıyor. Sağlanan avantajlardan birisi kanalın daha yüksek izlenme oranına sahip olması. Bu durum kanalın etkileşim oranını da yükselten bir durum olduğu için kullanıcı kısa sürede etkili bir şekilde büyümeye başlayacak.

YouTube 4.000 saat hizmetinin sunduğu bir diğer avantaj kanalın artık reklamlar için hazır hale gelmesini sağlamak. Şunu da belirtmek gerekiyor ki bu özellik ile birlikte en az 1.000 aboneye de ulaşmak gerekiyor. Web sitemizde yer alan YouTube abone hilesi ile birlikte 1.000 aboneye hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün hale geliyor.

YouTube, uçsuz bucaksız bir dünya gibidir. Devasa içerik platformu olan sosyal video paylaşım platformu YouTube’da elde edilen en büyük avantaj reklam olarak karşımıza çıkıyor olsa da kullanıcı reklamları açmasıyla birlikte kanala daha fazla önem gösterebilir, kanalın etkileşimleri daha da yükselebilir.

Kullanıcıların merak ettiği bazı sorular

YouTube 4.000 saat izlenme hilesi ile birlikte kullanıcıların merak ettiği bazı sorular bulunuyor olabilir. Bu sorulardan bazılarına bu konu başlığı altında cevap vereceğiz. YouTube için sunulan bu hizmet hakkında merak edilen sorulardan birisi bu hizmetin ne kadar güvenilir bir hizmet olduğu olarak karşımıza çıkıyor. Bu soru en çok sorulan sorular arasında yerini almış durumda. Bu hizmetten yararlanan kullanıcılar herhangi bir sorun ile karşılaşmadan YouTube kanalındaki izlenme süresini yükseltebiliyor.

YouTube izlenme hizmetiyle ilgili merak edilen bir diğer soru bu hizmetin neden ücretsiz olduğu. Bazı kullanıcıların bu hizmetlerden yararlanmak için ekonomik durumu iyi olmayabilir. Bundan ötürü sunduğumuz ücretsiz YouTube izlenme hizmetiyle birlikte kullanıcıların rahatlıkla bu hizmeti kullanmasını sağlamak istiyoruz. Sunduğumuz hizmet ücretli hizmete göre bazı limitler içerdiği için ücretsiz bir şekilde sağlanabiliyor.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers instagram takipçi hilesi takipçi hilesi