Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitter Takipçi Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 
 

Twitter takipçi hilesi

Twitter takipçi hilesi, günümüzde pek çok kişinin merak ettiği bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda takipçi hilesinden söz edeceğiz.

Twitter, pek çok kullanıcının kullandığı ve severek vakit geçirdiği bir platform olarak yer almış durumda. Kullanıcılar platformda paylaşımlar yaparak kendi düşüncelerini açıklayabiliyor. Zaten aslına baktığımızda Twitter’ın internetin SMS’i olarak adlandırıldığı da bilinen bir gerçek.

Twitter yalnızca paylaşım yapmak için kullanılmıyor, aynı zamanda gündemi takip etmek için de tercih edilen bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Twitter’da yer alan gündeme paylaşım yapan kullanıcılar diğer gündem paylaşımlarının da üzerine çıkarak daha fazla popüler olmaya çalışıyor. Bunun için pek çok sosyal medya hizmeti bulunuyor.

Twitter takipçi hizmetleri

Twitter için sağlanan hizmetlerden birisi Twitter takipçi satın al, diğeri Twitter takipçi hilesi olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar Twitter takipçi hilesini kullanarak ücretsiz bir şekilde bu hizmetten faydalanabiliyor, hesabının daha çok ön plana çıkmasını sağlayabiliyor. Twitter takipçi hilesinin ücretsiz olmasının sebebi düşük bir limit ile işlem veriliyor olması. Kullanıcılar isterse hileyi kullanmak yerine takipçi hizmetinden yararlanarak daha fazla takipçi kazanabiliyor.

Twitter takipçi hilesi

Bazı kullanıcılar Twitter sayfasının takipçi sayısının düşük olmasından şikayetçi olabilir. Kullanıcı ne kadar uğraşırsa uğraşsın ne yaparsa yapsın isterse emek harcasın yine de o sayfayı etkili bir şekilde yükseltememekten yakınıyor. Bu gibi durumlardan kurtulmanın bir yolu bulunuyor.

Twitter takipçi hilesinden kısaca bahsetmek gerekirse bu hizmet Twitter kullanıcılarının daha fazla takipçiye ulaşmasını sağlıyor. Hizmet ile birlikte kullanıcıların takipçi sayısı yavaş yavaş artıyor ve kullanıcı daha fazla Twitter takipçisi kazanıyor.

Twitter takipçi hilesini kullanma

Twitter takipçi hilesi oldukça kolay bir kullanıma sahip. Kullanıcıların daha fazla takipçiye sahip olmasını sağlayan bu hizmet ile birlikte kullanıcılar pek çok avantajdan yararlanıyor. Takipçi sayısını yükselten bu hizmetten sorunsuzca faydalanmak için öncelikle Twitter takipçi hilesiyle ilgili olan sayfaya girmek gerekiyor. Bu sayfa üzerinde yer alan bir form bulunuyor. Kullanıcı bu formda kendi Twitter sayfasının profil bağlantısını eklemeli. Bu işlem sonrasında formu onaylayan kullanıcı için artık hizmet aktif oluyor. Bu hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanmak için yapılması gereken formu onayladıktan sonra ekrana gelen yönergeleri okumak ve bunları dikkatlice takip etmek. Eğer kullanıcı bir yerde hata yaparsa sorun ile karşılaşabilir.

Hizmetin sunduğu özellikler

Twitter takipçi hilesi ile birlikte pek çok özellik kullanıcı ile buluşuyor. Bu hizmetin sunduğu özelliklerden birisi yalnızca profil bağlantısı ile çalışıyor olması. Bu özellik sayesinde kullanıcılar uzun bir form doldurmadan hemen bu hizmeti kullanabiliyor. Hizmetimizin sunduğu bir diğer özellik şifre gereksinimi olmadan hizmetten yararlanmak. Kullanıcılar herhangi bir şifre girmeden hizmeti sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor, hizmetin keyfine varabiliyor.

Ücretsiz olarak sunduğumuz Twitter takipçi hizmetinin bir diğer özelliği herhangi bir saatte kullanılabiliyor olması. Bildiğiniz üzere gerçek bir dünyada herhangi bir fiziksel mağaza genellikle gündüzleri açık iken internet ortamında böyle bir zorunluluk bulunmuyor. Çünkü internet ortamında açılan bir site için site sahibinin sitenin başında beklemesi gerekmediği için kullanıcılar hizmetten gece gündüz her an yararlanabilir. Bu ayrıca büyük bir avantaj olarak yer alıyor.

Takipçi artışının sağladığı avantajlar

Bir Twitter sayfasının takipçi sayısının yükselmeye başlaması o sayfanın pek çok avantajı da beraberinde getirdiği anlamına geliyor. Twitter takipçi hilesi ile birlikte sağlanan ilk fayda o sayfanın daha çok takipçi sayısına ulaşıyor olması. Bir Twitter sayfasının takipçi sayısının yükselişe geçmesi o sayfanın daha popüler olmasını sağlıyor. Twitter takipçileri arttığı için eğer sayfa gönderi paylaşırsa daha fazla kişi o gönderiye ulaşabilir ve gönderi daha çok ön plana çıkabilir.

Twitter takipçi hilesinden faydalanmanın bir diğer avantajı gönderi etkileşimlerinin yükselişe geçmesi. Kullanıcılar Twitter takipçi hizmetini kullanarak gönderi etkileşimlerinde önemli bir yükseliş kaydediyor. Gönderi etkileşimlerinin yükselişe geçmesi o gönderinin daha popüler olmasını ve daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlayan bir hareket.

Twitter takipçi hilesinden yararlanmanın bir diğer avantajı gündem etiketlerinde daha fazla ön plana çıkabilmek. Kullanıcılar gündem konularından herhangi birinde paylaşım yaptığında o paylaşımın etkileşim oranı daha da yükselir ve kullanıcı daha çok ön planda görülebilir. Fenomen olma yolunda ilerleyen kullanıcılar için bu konu oldukça önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Twitter takipçi hizmetinin sunduğu bir diğer avantaj sayfanın hızlı bir şekilde büyüme kaydetmesiyle birlikte gelir elde etme kapısının da açılması olmakta. Yani kullanıcı kendi Twitter sayfasından para kazanmaya başlayabiliyor. Bu konuda bir örnek vermek gerekirse Twitter’da gezen sponsor firmalar büyük sayfalara reklam verebilir. Bunun yanı sıra Twitter kullanıcısı kendi reklam fiyatlarını yayınlayarak daha fazla kullanıcıya ulaşabilir. Twitter kullanıcısının para kazanmak için yapabileceği bir diğer şey kendi ürün ve hizmetlerini satışa sunmak. Bu da oldukça güzel bir kazanç modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Hizmet hakkında merak edilen sorular

Twitter takipçi hilesi pek çok kişi için oldukça faydalı bir hizmet. Bu hizmet ile beraber kullanıcının aklında takılan bazı sorular bulunabilir. Bu sorulardan birisi bu hizmetin şifre gerektirip gerektirmediği olarak karşımıza çıkıyor. Bazı uygulamalar veya web siteleri kullanıcıların şifrelerini çalmak veya kendi kullanıcı havuzunu oluşturmak için böyle bir yöntem deniyor. Bu siteler yasal olmadığı için kullanıcıların bu sitelere karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Sağladığımız hizmet için şifre gerekmediğinden dolayı kullanıcılar hizmetinizden rahatlıkla herhangi bir sorun yaşamadan faydalanabiliyor.

Twitter takipçi hizmetiyle ilgili merak edilen bir diğer soru bu hizmetin güvenilir olup olmadığı yani hesap banlanma riskinin bulunup bulunmadığı. Sağladığımız hizmet Twitter kullanıcısının hesabının banlanmasına sebep olmamakta. Bu konuda kullanıcının gönül rahatlığı ile bu hizmeti kullanması gerekiyor. Olacak en büyük şey takipçi sayısında düşüş olabilir. Bazı takipçilerin hesabı banlandığında bu gibi durumların yaşanması muhtemel olmakta. Kısacası Twitter takipçi artışı doğal bir şekilde yapıldığından ötürü hesap banlanma riski bulunmuyor.

Twitter takipçi hilesi konusunda merak edilen bir diğer soru bu hizmetin nasıl gerçekleştiği olmakta. Kullanıcıların sıkça merak ettiği sorulardan birisi olan bu hizmetin işleyişi hakkında söyleyecek çok şey var. Çünkü bu hizmet normal bir kullanıcının doğrudan yapabileceği bir şey değil. Bunun için firma büyük bir emek harcayarak günümüze kadar gelmiş durumda.

Hizmet hakkında kullanıcıların sıkça sorduğu sorulardan birisi bu hizmetin neden ücretsiz olarak sunulduğu. İnternet ortamında ücretli olduğu gibi ücretsiz hizmetler de bulunuyor. Bu hizmeti yapmamızın amacı hem kendi hizmetlerimizin büyümesini sağlamak hem de daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşıp onlara daha kaliteli hizmetler vermek. Kullanıcılarımıza sunduğumuz bu hizmetlerden bazılarının ücretsiz olmasının bir diğer sebebi hizmetin oldukça düşük bir limite sahip olması. Bu sayede sunucularımız zorlanmadan kullanıcılara en iyi şekilde hizmet verebiliyoruz, onlara sunduğumuz ücretsiz hizmet kaliteli bir şekilde gerçekleşmiş oluyor. Kullanıcılar hizmetlerimizden faydalanarak hem ücretsiz hem de ücretli hizmet alabilir, sayfasını büyütmeye başlayabilir.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers