Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitter Retweet Satın Al

Popüler
3.000 Twitter Reetwet
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
749,99
Satın Al
Popüler
500 Twitter Reetwet
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
124,99
Satın Al
Popüler
1.000 Twitter Reetwet
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
249,99
Satın Al

Twitter Retweet Satın Al

Son dönemin en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Twitter, çeşitli kategorilerdeki içerikleri ile birçok kullanıcıyı bünyesinde barındırmaktadır. Kullanıcılar birbirlerinin gönderilerine yani tweetlerine; beğeni (favorilemek), retweet (kendi profilinde yayınlamak) ve paylaşmak gibi unsurlar ile etkileşim sağlamaktadırlar. Twitter retweet satın al paketleri de bu konu ile alakalı hazırlanmış üç adet paket içermektedir. Bu paketler size uygun fiyatlar ile retweet satışı sağlar. Bu retweetler tamamen gerçek Twitter kullanıcıları tarafından yapılmaktadır. Bu sayede gönderdiğiniz tweetlerin popülaritesi artar. Kısa sürede büyük başarılara imza atabilir ve Twitter'da fenomen olabilirsiniz. Paylaşımlarınız ilgi görür ve takipçi sayınızda da artış meydana gelir.

Retweet satın almanız için hazırlanan paketler; 500 retweet, 1000 retweet ve 3000 retweet olarak birbirlerinden ayrılırlar. Bu üç paket de uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Sizler için sunduğumuz bir diğer hizmet ise yedi gün yirmi dört saat canlı destek birimidir ve bu birim sayesinde herhangi bir sorun oluştuğunda kolayca çözebilirsiniz. Böylelikle kısa sürede Twitter'da fenomen olabilir ve popülaritenizi arttırabilirsiniz. Twitter retweet satın aldığınızda retweetlerin tweetlerinize yansıması için Twitter hesabınızın şifresini vermenize gerek yoktur. Bu konuda sizden sadece Twitter profil bağlantı linkinizi talep etmekteyiz. Bu da hesabınızın güvende kalarak alışverişinize devam etmenizi sağlamaktadır. Bir diğer güvenli kuralı da %100 güvenli ödeme yöntemleridir. Bu sayede güvenli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk ve Yabancı Hesaplar Karışık Olarak Tweetlerinizi Retweet Ediyorlar

Twitter, retweet edilen gönderileri diğer kullanıcıların da beğenisine sunmak için öne çıkarmaktadır. Ya da Twitter kullanıcısı takip ettiği bir kullanıcının Retweet ettiği her şeyi gözlemleyebileceği için Retweet Twitter'daki en yaygın yükselme unsurudur. Sizler de Twitter'da yükselmek ve popülarite elde etmek istiyorsanız paketlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Twitter retweet paketleri sizler için en uygun şekilde ücretlendirilmiştir. Sizler de bu uygun fiyatlı kaliteli paketleri hemen satın alabilirsiniz. Tweetleriniz retweetler ile yayılır ve birçok kullanıcıya ulaşır. Türk ve yabancı hesaplar karışık olarak tweetlerinizi retweet ederek yayarlar.

Türk ve yabancı hesaplarınız tweetlerinizi karışık olarak retweet etmesi hem yabancı hem de Türk takipçi kazanmanızı kolaylaştırmaktadır. Tweetleriniz retweet edildikçe paylaştıklarınıza olan ilgi artacağı için takipçiniz de aynı oranda artacaktır. Artan retweetler beraberinde artan favları da getirecektir. Bu sayede Twitter'da fenomen olabilir ve maddi manevi gelir elde edebilirsiniz. Sizler de Twitter içerisinde çok tanınan bir içerik üreticisi olmak istiyorsanız, hesabınızı yükseltmek için retweet satın alın ve saatler içerisindeki farkı görün. Twitter retweet paketleri; çok avantajlı, uygun fiyatlı, kaliteli, düşüş göstermeyen, hızlı bir şekilde tanınan paketlerdir. Paketlerin hesabınıza yansıması için şifreniz talep edilmez. %100 güvenli ödeme yöntemleri ve 7/24 canlı destek sayesinde kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Tweetleriniz Twitter'da Profil Profil Gezsin

Adınız ve tweetleriniz, Twitter aleminde profilden profile gezsin istiyorsanız hemen retweet satın alarak bunu kısa sürede sağlayabilirsiniz. Retweet yolu ile tweetleriniz çok kolay bir şekilde kısa sürede hızla yayılacaktır. Bu da size güze geri dönüşler sağlayacaktır. Öncelikle paylaşımlarınız ve Twitter hesabınız diğer kullanıcıların ilgisini çekecektir. Bu sayede sizler de yeni takipçiler kazanabilirsiniz. Tweetleriniz yavaş yavaş yayıldıkça insanların da size ve paylaşımlarınıza karşı olan ilgisi artacaktır. Diğer tweetleriniz de otomatik olarak ilgi görmeye başlayacaktır. Bu hem ucuz yollu bir reklam hem de kaliteli bir geri dönüş sağlayacaktır. Uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz paketlerimiz Twitter hesabınız ve tweetleriniz için sosyal medyada yeni bir yolculuk başlatacak.

Twitter retweetpaketleri satın alarak Twitter hesabınızı yükselişe geçirin ! Bu sayede Twitter'da reklam yapabilir ve Twitter hesabınızı gelir kapısı haline getirebilirsiniz. Oldukça kısa sürede büyük etki gösterecek olan bu paketler için sizlere sunduğumuz canlı destek biriminden karşılaştığınız her sorun için yedi gün yirmi dört saat boyunca yardım talep edebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden paketlerden satın alın ve sizler de farkı görmeye başlayın. Retweet paketleri sayesinde takipçi ve fav da kazanabilirsiniz. İnsanların ilgisini çekeceğiniz için diğer sosyal medya hesaplarınızda da yükseliş gözlemleyebilirsiniz. Türk ve yabancı hesapların karışık olarak retweet ettiği tweetleriniz ile şimdi yükselebilirsiniz.

Hızlı Gönderim & Güvenli Ödeme

Şifrenizi istemeden hesabınıza tanımladığımız retweetler ile yükselişe geçerken satın alma işlemini güvenli ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz. Twitter retweet paketleri son derece güvenli, kaliteli, uygun fiyatlı ve işlevsel paketlerdir. Sizler de farkı görmek için bu paketlere uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmetinize sunulan canlı destek birimimiz ile de yaşadığınız herhangi bir sorunu kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. İstediğiniz paketi seçip ''Satın Al'' butonuna tıklamanız yeterlidir. Daha sonra karşınıza çıkan satın alma sayfasında gerekli bilgileri girin ve Twitter hesabınızın bağlantı linkini de forma ekleyin. Böylece bir saat içinde retweetlerin artmasını gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede sizler de fenomen olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Retweet, Twitter'da bir kullanıcının başka bir kullanıcının paylaştığı tweeti beğendiğinde ya da fikrine katıldığında bunun kendi profilinde de gözükmesini istediğinde uyguladığı bir işlemdir. Retweet tuşu ile kullanıcı, tweeti kendi profilinde de yayınlamış olacaktır. Twitter retweet paketlerimiz ile birlikte bu sayı çoğalacak ve tweetleriniz popüler hale gelecekler. Uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz bu paketler profillerinize maddi ve manevi anlamda katkı sağlayacaktır.

Twitter servislerimiz kapsamında sunduğumuz üç adet retweet paketi de en uygun fiyatlar ile ücretlendirilmişlerdir. Bu sayede bu paketleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu anlamda piyasadaki en uygun ve en kaliteli paketleri sizlere sunmaktayız. Bu uygun fiyatlı paketler ayrıca oldukça kalitelidir ve karşılaşabileceğiniz sorunlar için 7/24 canlı destek birimi vardır.

Böyle bir durum ile karşılaştığınızda sorunu yedi gün yirmi dört saat boyunca canlı destek hizmeti veren birimimiz ile paylaşmanızda fayda vardır. Bu sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır. Canlı destek birimimiz her zaman sizler için çalışmaktadır ve destek taleplerinize on beş dakika içerisinde geri dönüş sağlanır. Sizler de bu sayede saat kaç olursa olsun sorununuzun çözümünü bulabilirsiniz. Daha sonra sizlere sunulacak olan telafili retweet seçeneklerinden yararlanabilir ve sayıyı eski haline getirebilirsiniz.

Telafili retweetler satın aldığınız retweetlerin düşmesi halinde belirtilen süre içerisinde başvurduğunuzda sizlere düşen retweetler yerine sağlanan yeni retweetlerdir. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda canlı destek birimimiz ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Her Twitter kullanıcısı bu paketlerden yararlanabilmektedir. Twitter'da yükselişe geçmek, içeriklerini herkese yaymak, hesabının dikkat çekmesi ve tweetlerine ilginin artmasını isteyen herkes bu hizmetten kolayca yararlanabilmektedir. Uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz bu paketler birkaç saat içerisinde profilinize tanımlanır ve böylelikle sizler de tam olarak kaliteli bir hizmet alırsınız. Paketlerde hız, kalite, farklılık, uygun fiyat ve başka avantajlar bulunmaktadır. Sizler de hepsinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers