Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitter Retweet Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Twitter retweet hilesi

Pek çok insan Twitter retweet hilesi konularını araştırarak bu hilelerin nasıl kullandığını merak ediyor olabilir. Aslında bunu yapmak çok kolay.

İnternet, günümüzün en büyük sistemlerinden birisi olarak yer alıyor. Öncelikle bilgisayarlar olarak başlayan bu teknoloji sonrasında bilgisayar ağlarını meydana getirerek interneti oluşturdu. Yani aslında kullanıcı internette gezerken farklı bir bilgisayara bağlanmış oluyor. Örneğin Instagram farklı bir bilgisayar iken Twitter da farklı bir bilgisayar ağına sahip. Milisaniyeler içerisinde sunucular ile bağlantı kuran internet, kullanıcılara yeni gelir kapısını da açmış oldu.

İnternetten para kazanmak oldukça popüler bir hale gelmiş durumda. Bunun için kendi sayfasını yükseltip daha çok para kazanmak isteyen kişiler sayfada yapılan bir paylaşımın gündem maddesi olmasını da istemiş olabilir. Bir gönderinin ön plana çıkması için o gönderinin daha çok paylaşılması ve o gönderideki etiketin kullanılması gerekiyor. Bunun için retweet özelliği yer alıyor.

Twitter retweet hakkında bilgi

İnternette gezerken kullanıcı güzel bir şey ile karşılaştığında onu paylaşmak isteyebilir, diğer kullanıcıların da görmesi için uğraşabilir. Twitter retweet hakkında bilgi vermek gerekirse bu özellik, Twitter uygulamasında kullanıcıların bir gönderiyi paylaşmasına olanak tanıyor. Örneğin kullanıcı sevdiği bir gönderiyi seçti ve bunu retweet etti. Artık o gönderi kendi profilinde de bulunacak fakat kimin paylaştığı da görülecek. Retweet sayısı ne kadar yüksek olursa o gönderinin popülerliği o kadar çok artabiliyor.

Twitter retweet kullanmanın sebepleri

Twitter retweet özelliğini kullanmak isteyen pek çok kişi yer almakta. İster Twitter satın al hizmeti olsun ister ücretsiz olarak sunulan Twitter retweet hilesi olsun bu özelliği kullanmak isteyen bir kullanıcı sayfasını büyütemediği ve daha fazla etkileşime ulaşmak istediği için bu işe girişiyor olabilir. Twitter’ın sunduğu bu özellik sayesinde sayfanın büyümesi ve kısa sürede popüler olması mümkün hale geliyor.

Twitter retweet hizmetini kullanmanın bir diğer sebebi gündem maddelerinde ön plana çıkmak veya reklam yapmak olabiliyor. Bazı insanlar gündem maddesini kullanarak bir paylaşım yapabilir ve bu paylaşımın daha ön sıraya çıkmasını sağlamak istiyor olabilir. Etkileşim oranını yükselten retweet hizmeti sayesinde gündemde ön plana çıkmak mümkün hale geliyor. Bunun yanı sıra bazı kişiler reklam amaçlı da gündemi kullanmak isteyebilir. Bu konuda da hizmetimiz oldukça faydalı oluyor.

Twitter retweet hizmetleri

Twitter retweet işlemi için iki farklı hizmet bulunuyor. Bu hizmetlerden birisi Twitter retweet hilesi olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar ücretsiz bir şekilde bu uygulamadan yararlanarak retweet sistemini kullanabiliyor. Bu hizmetin ücretsiz olarak sunulmasının sebebi bazı limitlerinin bulunması. Bu sayede kullanıcılar ücretsiz olarak bu hizmetten doyasıya yararlanabiliyor.

Eğer ki bi hizmet kullanıcıya yeterli gelmiyor ise yani kullanıcının daha fazla retweet ihtiyacı bulunuyor ise limitlerin olmadığı ve ücretli olarak sunulan Twitter retweet satın al hizmetini kullanmak gerekiyor. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar Twitter uygulamasında daha çok ön plana çıkabiliyor, daha etkili bir paylaşım yapabiliyor.

Twitter retweet hilesi

Twitter retweet hilesi, bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanmak isteyenlerin ilgisini çekmiş olmalı. Bu hizmeti kullanmak için yapılması gereken şeyleri anlatacağız. Öncelikli olarak kullanıcı ücretsiz araçlar kısmından Twitter retweet hilesini bulmalı. Açılan sayfa üzerinde Twitter retweet ile ilgili bazı bilgiler bulunacak. Kullanıcı retweet yapılmasını istediği gönderinin bağlantısını yapıştırdıktan sonra işlemi onaylamalı.

Onaylama işlemi sonrasında dikkat edilmesi gereken bir şey bulunuyor. Kullanıcı bu işlemden yararlanırken açılan ekranda yazan talimatlara uymalı, buna göre hareket etmeli. Eğer gerekli yönergelere uyulmaz ise bu hizmetin gerçekleşmemesi muhtemel bir durum olarak kullanıcının karşısına çıkabiliyor.

Hizmet ile ilgili yaşanan sorunlar

İnsanların daha fazla ön plana çıkmasını sağlayan ve o sayfaların fenomen olmasına imkan tanıyan Twitter retweet hizmeti ile ilgili zaman zaman bazı sorunlar ile karşılaşmak mümkün. Ücretsiz olarak sağlanan bu hizmet kullanıcıların daha fazla takipçiye erişmesine imkan tanırken aynı zamanda onların gelir elde etmesine de olanak tanıyabilir.

Bazı kullanıcılar Twitter retweet hilesi kullanırken zaman zaman sorunlar yaşayabilir. Bu sorunlar arasında yoğunluk ve yavaşlık bulunabilir. Sonuçta ücretsiz bir hizmet olduğu için bu gibi durumlar ile karşılaşmak normal karşılanmalı. Eğer ki hizmet aksıyor ise yani gerçekleşmiyor ise bir süre bekledikten sonra tekrar denenmesi gerekiyor.

Bu gibi sorunların oluşmasının sebebi ya yoğunluk kaynaklı oluyor ya da sunucu tarafında geçici bir sorun meydana geldiği için oluşuyor. Bu gibi sorunlar için sabırlı bir şekilde bekleyen bir kullanıcı sorunların üstesinden gelebilir.

Twitter retweet hizmetinin özellikleri

Twitter retweet hilesi pek çok alanda kullanılan bir sistem. Bu sistemin sunduğu en önemli özellik ücretsiz olarak kullanıcıların kullanabilmesi. Ücretli olana göre daha düşük limite sahip olsa da pek çok kullanıcı için yeterli bir sistem sağlıyor. Twitter retweet hilesinin sunduğu bir diğer özellik kısa sürede ve hızlı bir şekilde bu işlemi yapabiliyor olması. Bu konuda üstün başarıya sahip olan bu uygulama, profesyonelliğini konuşturuyor.

Bir hizmetin herhangi bir zamanda kullanılabilmesi oldukça önemli bir olay. Twitter retweet sistemi ile birlikte kullanıcıların elde ettiği bir diğer özellik her zaman bu sistemi kullanabilmeleri. Bu sayede ister gece ister gündüz olsun bu özellik sayesinde kullanıcılar istediği bir tweetin etkileşimini yükseltebiliyor olacak.

Twitter retweet kullanmanın avantajları

Twitter retweet hilesi kullanmak kullanıcılar için pek çok avantajı doğuruyor. Bu avantajlardan birisi bu hizmet sayesinde gönderinin popülerliğinin yükselmesi. Retweet hizmeti, etkileşimi arttıran bir etkiye sahip. Etkileşim, bir gönderinin kullanıcı tarafından aldığı beğeni, yorum ve retweet gibi durumlar olarak açıklanabilir. Retweet ise Twitter tarafından oldukça önemsenen bir özellik. Retweet, bir gönderinin daha fazla kullanıcıya erişmesine olanak sağlayan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı Twitter retweet özelliği oldukça önemli bir özellik.

Twitter retweet hizmetini kullanmanın sunduğu bir diğer avantaj bu hizmet sayesinde kullanıcıların daha fazla takipçiye ulaşması, diğer gönderilerinin daha fazla etkileşim alması. Retweet sistemi, yalnızca bir gönderinin retweet sayısını arttırmakla kalmıyor. Aynı zamanda o gönderinin eğer gündem etiketi mevcut ise gündemde de ön plana düşmesine yol açabiliyor. Bu sayede kullanıcı daha fazla kullanıcıya erişebiliyor, kullanıcılar o sayfayı isteğe bağlı olarak takip edebiliyor. Bu da sayfanın büyümesini sağlayan bir durum.

Twitter retweet hakkında bilinmesi gerekenler

Twitter retweet hilesi hakkında merak edilen bazı sorular bulunuyor. Bu sorulardan bazılarını açıklamak istiyoruz. Kullanıcılar bu işlem için şifre gerekip gerekmediğini merak ediyor olabilir. Bu hizmeti kullanmak için herhangi bir şifre gerekmediğinden dolayı kullanıcılar bu konuda rahat davranabilir. Eğer bir uygulama bu işlem için şifre istiyor ise o uygulamaya şüphe ile yaklaşmak gerekiyor.

Twitter retweet hilesiyle ilgili kullanıcıların bilmesi gereken bir diğer şey bu hizmeti kullanırken hesabın herkese açık olması. Kullanıcılar eğer hesabını herkese açık yapmazsa Twitter hesapları o hesaba ulaşamayacağı için o hesaptaki gönderinin retweet alması mümkün olmamakta. Bundan dolayı hesabın herkese açık olarak kalması gerekiyor.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers