Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitter Beğeni Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Twitter beğeni hilesi

Bazı kullanıcılar Twitter beğeni hilesi kullanarak kendi sayfasında yer alan bir paylaşımın beğeni sayısını yükseltmek isteyebilir.

Twitter, genellikle gündem konularının konuşulduğu bir sosyal medya platformu olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok kişinin toplandığı bu ortamda bazı kullanıcılar Twitter’da fenomen olmaya çalışıp kendi düşüncelerini daha fazla kişiye yaymak isteyebilir. Bu konuda pek çok hizmet bulunuyor. Bu konuda bu hizmetlerden söz edip hizmetler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Twitter beğeni hizmetleri

Twitter için sunulan iki farklı beğeni hizmeti bulunuyor. Bunlardan birisi Twitter beğeni satın al hizmeti iken diğeri Twitter beğeni hilesi olarak karşımıza çıkıyor. Twitter beğeni hilesiyle birlikte kullanıcılar ücretsiz olarak bu hizmetten faydalanırken Twitter beğeni satın al hizmetiyle birlikte üyeler daha fazla beğeni alabiliyor. Ücretsiz olarak sunulan Twitter beğeni hilesinin de limiti çok düşük olmamakla birlikte kullanıcılar için yeterli düzeyde olabiliyor.

Twitter beğeni hizmetlerini kullanma sebepleri

Pek çok kişi Twitter beğeni hizmetlerini kullanarak bu hizmetten en iyi şekilde faydalanmak isteyebilir. Bunun bazı nedenleri bulunuyor. Bazı kullanıcılar yeni açtığı bit Twitter sayfasının büyümesi için birçok çalışma gerçekleştirir, kendi sayfasının reklamını dahi yapar ve o sayfadaki gönderiler için emek harcar fakat buna rağmen başarılı olamaz ise bu durumda Twitter takipçi hizmetinden yararlanmak isteyebilir. Bu hizmetten yararlanmak için bir diğer neden gündem etiketleri kullanıldığında dahi halen bu hizmette yeterince başarılı olamamak.

Twitter beğeni hilesi kullanma sebebi olarak bir neden daha yer almakta. Günümüzde Twitter’da pek çok kişi bu hizmetten yararlanıyor. Twitter hizmetlerini kullanan kullanıcılar küçük sayfaların önüne geçtiği için küçük sayfaların ön plana çıkması ve fenomen olması oldukça zor bir süreci beraberinde getirmiş oluyor. Bu gibi durumlardan etkilenmek istemeyen ve daha da büyümek isteyen yeni Twitter sayfalarından bazıları da bu gibi sosyal medya hizmetlerinden faydalanarak kendi sayfasının daha çok başarılı olmasını sağlamak istiyor.

Twitter beğeni hilesi

Twitter beğeni hilesiyle ilgili bir bilgi paylaşmak gerekirse bu hizmet, kullanıcıların ücretsiz olarak gönderi beğenisi almasını sağlıyor. Belirli bir limit ile sağlanan bu hizmet sayesinde kullanıcılar Twitter gönderisindeki beğeni sayısını yükseltebiliyor, daha fazla beğeni elde edebiliyor.

Twitter beğeni hilesinin kullanımı da oldukça basit. Kullanıcının yapması gereken tek şey beğeni arttırmak istediği gönderiyi kopyalamak. Sonrasında Twitter beğeni hilesi sayfasına gelip bu sayfada gönderi bağlantısını yapıştırmak. Gönderi bağlantısını yapıştırdıktan sonra işlemi onaylamak gerekiyor. İşlem onaylandıktan sonra gelen ekranda belirtilen yönergeleri uygulamak ve bu yönergelere göre işleme devam etmek önemli bir durum olmakta. Eğer bu yönergeler uygulanmazsa işlem bazı sorunların ortaya çıkması ile sonuçlanabilir.

Twitter beğeni hilesiyle ilgili sorunlar

Twitter beğeni hilesini kullanan bazı kullanıcılar zaman zaman sorunlar yaşayabilir. Bu sorunlardan birisi işlemin gerçekleşmemesi veya tepki vermemesi hakkında olabilir. Bu gibi durumların yaşanmasının nedeni çeşitli olmakla birlikte genel olarak internet veya sunucu kaynaklı bir problem olmakta. Bu gibi sorunlar meydana geldiğinde kullanıcının yapması gereken hizmeti daha sonra tekrar denemesi. Bu süre zarfında hizmet kendini toparlayıp tekrar eski haline geri dönebilir.

Twitter beğeni hizmetinin özellikleri

Twitter beğeni hizmetinin sunduğu pek çok özellik ve avantaj bulunuyor. Twitter beğeni hilesi, ücretsiz olarak kullanıcılara hizmet sunuyor. Üyeler bu hizmetten yararlanırken herhangi bir ücret ödemeden veya herhangi bir karşılık olmadan bu hizmetten yararlanabiliyor. Örneğin Twitter beğeni hilesini kullanmak için herhangi bir sayfanın gönderisini beğenmek gerekmiyor.
Bu hizmetin sunduğu bir diğer özellik günün her saatinde hizmet verebiliyor olması. Kullanıcılar ister sabah ister akşam ister gündüz isterse gece saatinde gelip bu hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanabiliyor. Kullanıcılar için harika ayrıcalıkların sunulduğu bu platformda pek çok avantaj elde etmek mümkün oluyor.

Twitter beğeni hilesinin sunduğu bir diğer özellik hızlı bir şekilde işlem yapabiliyor olması. Bazı siteler kullanıcıları uzun uzun bekleterek kullanıcıların sıkılmasına yol açabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına kullanıcıların hızlı bir şekilde bu işlemden yararlanmasını sağlıyoruz. Bu hizmet birkaç dakika içerisinde tamamlanmış oluyor.

Twitter beğeni hizmetinin sunduğu bir diğer özellik şifresiz bir şekilde çalışıyor olması. Kullanıcılar herhangi bir şifre girme gereksinimi duymadan bu hizmetten hızlı ve sorunsuzca yararlanabiliyor.

Twitter beğeni hilesinin sunduğu ayrıcalıklar

Twitter beğeni hilesi sunduğu avantajlar ile birlikte ön plana çıkıyor. Twitter beğeni hilesinin sunduğu avantajlardan birisi bir gönderinin beğeni sayısının yükseltilmesini sağlamak. Bir Twitter gönderisinin beğeni sayısının yükselişe geçmesi o gönderinin daha çok etkileşim kazanmasını sağlıyor. Twitter gönderisinin daha çok beğeni kazanıp etkileşiminin yükseltilmesi oldukça önemli. Bildiğiniz üzere etkileşim bir gönderinin beğeni, yorum veya görüntülenme almasıyla oluşan bir durum. Etkileşim sayesinde gönderinin daha çok ön plana çıkması mümkün oluyor.

Twitter beğeni hilesiyle birlikte elde edilen bir diğer ayrıcalık gönderinin gündem etiketinde yer alıyor ise daha çok popüler hale gelmesi. Gündemde yer alan bir gönderi için alınan Twitter beğeni hizmeti o gönderinin daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor. Çünkü gönderi beğeni sayısının yükselişe geçmesiyle birlikte gündem maddesinde de üst sıralarda görünmeye başlıyor. Bundan dolayı kullanıcılar Twitter beğeni hizmetinden faydalanarak daha fazla kullanıcıya ulaşabilir.

Twitter beğeni hilesi ile birlikte kullanıcıların elde edeceği bir diğer fırsat daha fazla takipçi sayısına ulaşmak olacak. Çünkü bir sayfanın daha çok ön plana çıkması diğer kullanıcıların da sayfayı keşfetmesini sağlayan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Eğer kullanıcılar bu hizmetten faydalanırsa gönderiyi gören kullanıcılar sayfayı beğenirse o sayfayı takip etmeye başlayabilir. Bununla birlikte kullanıcı yalnızca sayfa beğenisi değil aynı zamanda takipçi de kazanmış olur.

Twitter beğeni hizmeti hakkında merak edilenler

Twitter beğeni hilesi pek çok alanda kullanıcılara fayda sunan bir sistem. Bazı kullanıcılar Twitter için sunulan bu hizmet hakkında bazı soruların cevabını merak ediyor olabilir. Bu sorulardan birisi bu hizmetin nasıl çalıştığı olmakta. Bu hizmet için firmamız API kullanıyor. API yöntemiyle birlikte istenilen gönderiye beğeni basmak kolay oluyor fakat şu bilgiyi vermek gerekiyor ki bu işlemi yapmak o kadar kolay değil. Yani kullanıcılar bu işlemin kolay bir şekilde yapıldığını düşünmemeli. Bu işlem için büyük bir kullanıcı veritabanına ihtiyaç var ve bu zamanla oluşan bir durum. Firmamız elde ettiği emeğin karşılığını bu şekilde almak istiyor. İsteyen kullanıcılar ücretsiz hizmeti kullanabilir isteyen kullanıcılar ücretli hizmet alarak daha iyi bir hizmetten yararlanabilir.

Kullanıcıların sıkça sorduğu sorulardan birisi de ücretsiz hizmet ile ücretli hizmet arasında ne gibi farkların bulunduğu. Ücretsiz hizmet ile ücretli hizmet arasında neredeyse hiçbir fark bulunmuyor. En belirgin farklardan birisi limit yani ücretsiz hizmetin belirli sınırları bulunması. Bu sınırlardan birisi beğeni limiti olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar ücretsiz hizmet ile birlikte belirli miktarda beğeni alabilirken ücretli hizmetten yararlandığında daha yüksek beğeni hizmetlerinden faydalanabiliyor. Kullanıcılarımız hemen hizmetlerimizi deneyerek verimliliği deneyimleyebilir.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers