Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitch Video İzlenme Satın Al

Standart
2.000 Video İzlenme
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
44,99
Satın Al
Standart
1.000 Video İzlenme
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
24,99
Satın Al
Standart
3.000 Video İzlenme
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
64,99
Satın Al

Twitch Video İzlenme Satın Al

Teknoloji ve sosyal medyanın bu kadar ilerlemesi ile birlikte farklı platformlar kendini göstermeye başlamıştır. Kullanıcılar bu platformlar sayesinde birbiri ile iletişime geçerken bir yandan da kendilerini geliştirmektedir. Platformlarda çeşitli dilden ve kültürden kullanıcılar videolar ve resimler paylaşarak kendilerini tanıtmaktadır. Sosyal platformlar sayesinde kişiler dil öğrenebilirken gelir de elde edebilmektedir. Bu platformlardan biride canlı yayın yapma platformu Twitch olmaktadır.

Twitch, kişilerin canlı yayınlar yaparak kullanıcılarla iletişime geçtiği ve bu canlı yayınları kaydettiği bir platformdur. Bu canlı yayınlar çok uzun sürelerde yapılabildiği gibi sohbet etme özelliği sayesinde üyelerle de canlı olarak iletişime geçilebildiği bir platformdur. Bazı zamanlar üyeler kanal sahibinin canlı yayınını kaçırabildikleri için platform videoları kaydetme özelliğini oluşturmuştur. Videolar yayın tarihine göre sıralanarak üyelere sunulmaktadır. Algoritmaya göre bu videoların izlenme sayısını oldukça önemli olmaktadır. Bu sayı ve veriler sayesinde kanalın kalitesi belirlenmektedir. Sitemiz Twitch video izlenme sayınızı arttırmak için size birçok seçenek ve paket sunmaktadır. Twitch video izlenme hizmetimiz sayesinde kısa ve kolay yoldan izlenmelerinizi arttırabilirsiniz.

Twitch Video İzlenme Nedir?

Twitch'te canlı yayın açan yayıncıların, videolarını profiline kaydetmesi sayesinde yayını kaçıran üyeler videoları izleyebilmektedir. Bu da videolarda izlenme sayılarını ve istatistiklerinin oluşumunu sağlamaktadır. Bir yayıncının canlı yayınına katılımcı sayısının önemli olduğu kadar kaydettiği videoların izlenmesi de son derece önemli olmaktadır. Bu sayılar ve istatistikler yayıncının ne kadar izlenmeye ve takipçiye sahip olduğunu gösterirken kalitesini de göstermektedir. Kanalın video izlenme sayılarını arttırmak için birçok yöntem bulunsa da hepsi uzun zaman alacak seçeneklerdir. Bu süre içerisinde yeni yayıncılar çıkarak sizin önünüze geçebilmektedir. Bu yüzden diğer yayıncıların önüne geçebilmek ve video izlenme sayılarınızı arttırmak için sitemizin size sunduğu Twitch video izlenme satın alma seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Twitch video izlenme satın alarak platformdaki popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca bu sayede daha fazla para kazanma şansı da elde edebilirsiniz.

Yayıncılar Twitch'te oyun oynarken açtıkları canlı yayınları, yayın esnasında video izlerken yaptıkları yorumları kaydederek profillerinin aktif kalmasını ve üyelerinin kanalı unutmamasını sağlamaktadır. Fakat bu aktiflik için yayıncı videolarının izlenme sayısını arttırması gereklidir. Aksi takdirde düşük izlenme sayısına sahip kanallar diğer üyeler ve yayıncılar tarafından kalitesiz görülerek canlı yayınlara katılım sağlamayacaklardır. Kısa ve güvenilir yoldan Twitch video izlenme sayınızı arttırmak için sitemizin size sunduğu paketlerden satın alabilirsiniz. Üstelik satın alma işleminden kısa bir süre sonra izlenme sayınız artacaktır. Böylece diğer kullanıcılar tarafından kaliteniz artacak ve rakiplerinizi geride bırakabileceksiniz. Üstelik izlenme sayısınız arttıkça elde ettiğiniz gelirde de artış görülecektir.

Twitch Video İzlenme Sayısının Önemi Nedir?

Twitch genç yaştaki üyeler tarafından en fazla tercih edilen sosyal platform olmaktadır. Burada yayın açarak kendinizi geliştirebilir ve para kazanabilirsiniz. Twitch 'in kendine göre bir algoritması bulunmaktadır. Bu algoritmada en önemli unsur canlı yayınların ve kaydedilen videoların izlenme sayıları olmaktadır. Twitch her hafta ve her ay düzenli olarak video izlenme sayılarına göre popüler yayıncılar listesi oluşturmaktadır. Bu listede yer aldığınız takdirde popülariteniz ve izleyici sayınız artacaktır. Üstelik bu sayede gelirinizde de artış olacaktır. Twitch'te canlı yayın esnasında markaların reklamını izleterek de reklam geliri elde edebilirsiniz. Fakat bütün bunlar için tek ihtiyacınız olan Twitch video izlenme satın alma hizmetimiz olmaktadır. Peki yüksek izlenme sayısının bütün faydaları nelerdir?

 • Yüksek izlenme sayısına sahip videolar diğer üyelerin dikkatini ve ilgisini çeker.
 • Haftalık ve aylık yayınlanan popüler videolar arasında videonuzun yer alması sizin kalitenizi de arttırmaktadır. Üstelik sizin videonuzu listede görüp profilinize giren yeni hesaplar sayesinde izlenme sayınızı da arttırabilirsiniz.
 • Yayınlarınızın ve videolarınızın izlenme sayılarının düşük olması imajınızı kötü anlamda etkileyebilmektedir.

Twitch Video İzlenme Satın Alma

Twitch kullanıcıları videolarının izlenme sayılarını arttırmak için birçok güvensiz yöntem deneyebilmektedir. Bu yöntemler videolarına yarardan çok zarar verirken şifrelerini de ele geçirebilmektedir. Bu yüzden bizim gibi güvenilir ve kaliteli bir siteden alışveriş yapmanız gereklidir. İzlenme sayılarını arttırmak isteyen Twitch kullanıcıları, sitemize girerek kendilerine sunulan paketleri inceleyebilirler. Üstelik paketlerin hepsi müşterilerin bütçelerine göre ayarlanmış olmaktadır. Kendinize uygun paketi seçtikten sonra satın alma işlemi son derece kolay olmaktadır.

 1. Kendinize uygun olan paketi seçtikten sonra videonun linkini kopyalayıp size verilen alana yapıştırınız.
 2. Daha sonra sizden istenilen bilgileri doldurarak uygula butonuna tıklamanız gereklidir.

Oldukça basit bir satın alma işlemi gerçekleştirdikten sonra videonun izlenme sayısı çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz ölçüde artacaktır. Bu izlenmeler hem Türk hesaplar hem de yabancı hesaplar tarafından yapılmaktadır. Bu sayede kanalınızın istatistiklerinde yurt dışı verilerinizde de artışlar gözükecektir. Sitemizden satın aldığınız Twitch video izlenme paketlerinde sizden herhangi bir şifre veya özel bir bilgi istenmemektedir. Bu yüzden gönül rahatlığı ile güvenli bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sitemiz satın alma işlemini gerçekleştirebileceğiniz en güvenilir alan olmaktadır. Paketlerimizdeki izleyiciler Türk ve yabancı hesaplardan oluşmaktadır. Üstelik videolarınızın izlenme sayıları geldikçe keşfete çıkma olasılığınızda artış göstermektedir. Sitemizden satın alabileceğiniz Twitch video izlenme paketlerinde sizden herhangi bir şifre istenmemektedir. Satın almak istediğiniz paketi seçtikten sonra sizden izlenme sayısını arttırmak istediğiniz videonun linki istenmektedir. Sadece bu linki bizimle paylaşarak çok kısa bir süre içerisinde ve güvenli bir şekilde videonuzun izlenmesini istediğiniz ölçüde arttırabilirsiniz. Son derece güvenli bir site olarak size 24 saat boyunca destek hizmeti de vermekteyiz.

Bir Twitch kanalınız var fakat izlenme sayılarınızı arttıramıyorsunuz. Her yolu denediğiniz halde izlenme sayılarınız birkaç sayıdan ibaret mi kaldı. Sitemizdeki paketler sizler için özenle hazırlanmış olmaktadır. Videolarınızın izlenme sayılarında artma olmasını istiyorsanız sizler için birçok yöntem bulunmaktadır. Fakat bu yöntemler uzun sürede ve garantisi olmayan yöntemler olmaktadır. Siz bu yöntemleri uygularken yeni yayıncılar ortaya çıkarak rekabeti arttırmaktadır. Bu yüzden en kısa ve en güvenilir yöntem olan Twitch video izlenme paketlerimizi tercih etmelisiniz. Bu paketlerimiz sayesinde çok kısa bir süre içerisinde video izlenme sayınızı arttırarak popüler videolar listesine girebilir ve abonelerinizi arttırabilirsiniz.

Eğer Twitch'te bir şeyler başarmak, bir gelir elde etmek ve popüler olmak istiyorsanız; tek yapmanız gereken video izlenme sayınızı arttırmak olmalıdır. Twitch'in kendi algoritmasına göre video izlenme sayısı yüksek olan kanallar her daim ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden siz de ön planda olmak ve rakiplerinizi geri plana atmak istiyorsanız video izlenme sayılarınızı arttırmanız gereklidir.

Sitemizden aldığınız Twitch video izlenme paketleri seçeneklerinde hiçbir şekilde silinme riski bulunmamaktadır. Hizmetlerimiz son derece garantili ve güvenilir olmaktadır. Sitemizden satın alma gerçekleştirirken hiç endişe etmenize gerek yoktur.

Size uygun bütçelerle sunulan paketleri inceledikten sonra kendinize uygun olan paketi seçip gerekli bilgileri doldurmanız gereklidir. Daha sonra size Kredi/ Banka Kartı ile ve Havale/ EFT ile ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Bu seçenekler ile son derece güvenli bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers