Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Tanıtım Yazısı Satın Al

Popüler
10 Tanıtım Yazısı Paketi
  • 10 Web Sitesinden Tanıtım Yazısı
  • Google News Kayıtlı
  • %100 Güvenli Ödeme
  • Asla Silinmez
  • 7/24 Destek
500,00
Satın Al
Popüler
20 Tanıtım Yazısı Paketi
  • 20 Web Sitesinden Tanıtım Yazısı
  • Google News Kayıtlı
  • %100 Güvenli Ödeme
  • Asla Silinmez
  • 7/24 Destek
1.000,00
Satın Al

Tanıtım yazısı satın al

Tanıtım yazısı satın al hizmetinden yararlanmak kullanıcının hizmetinin daha çok ön plana çıkmasını sağlayan bir durum olmakta.

Tanıtım yazıları günümüzün en önemli şeylerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazılar ile birlikte kullanıcılar kendi hizmetlerinin daha popüler olmasını istiyor, kısa sürede daha büyük bir sayfa olmak için çalışmalar yapıyor. Tanıtım yazıları ile ilgili bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bu konuda hem tanıtım yazılarından bahsedeceğiz hem de bu hizmetin detaylarına değineceğiz.

Tanıtım yazısı satın al hizmeti

Tanıtım yazısı satın almak isteyen kullanıcıların bu hizmetten faydalanmasının pek çok sebebi bulunuyor. Bu sebeplerden birisi bazı kullanıcıların web sitelerinin veya sağladığı hizmetlerin yeterince ön plana çıkmıyor oluşu. Kullanıcılar daha fazla müşteriye ulaşmak için bu hizmetten yararlanıyor ve hizmetin sunduğu nimetlerden faydalanmak istiyor. Kullanıcılar için oldukça faydalı olan tanıtım yazısının bir diğer kullanım amacı da kullanıcının sunduğu hizmetin daha fazla müşteriye ulaşabilmesi ve web sitesinin ön plana çıkabilmesi için SEO uyumlu yazıların hazırlanması.

Web sitesi sahibi olanların veya diğer sitelerde tanıtım yazısı dağıtacak olanların kullanabileceği tanıtım yazısı hizmeti kullanıcılar için pek çok özelliği beraberinde getiriyor. Hizmetin sunduğu özelliklerden birisi yazıların SEO uyumlu bir şekilde yazılıyor olması. SEO, özellikle bu iş ile uğraşanların bildiği bir kavram. Bir yazının ön plana çıkabilmesi için arama motoru optimizasyonunun en iyi şekilde olması gerekiyor. SEO uyumlu bir yazı hazırlamak yazarlar için bilinen bir şey. Bu tür yazıları hazırlarken dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunduğundan dolayı tanıtım yazısı hazırlanırken bir firma ile anlaşıp kaliteli bir iş çıkarmak en doğru karar olacak.

Tanıtım yazısı satın al hizmetinden yararlanırken web sitesinin nasıl olduğu da önemli bir yer kaplıyor. Kullanıcılar bu hizmetten yararlanırken kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde siparişi hızlı bir şekilde verebiliyor, herhangi bir sorun yaşamadan güvenli ödeme yöntemi ile birlikte ödeme yapabiliyor.

Tanıtım yazısı satın almanın avantajları

Tanıtım yazısı satın al hizmetinin pek çok avantajı bulunuyor. Kullanıcının elde ettiği avantajlardan birisi tanıtım yazısının ön plana çıkıyor olması. Kullanıcılar için önemli bir avantaj olan bu detay SEO uyumluluğu sayesinde gerçekleşiyor. Bir yazı SEO uyumlu olduğunda o yazı Google, Bing veya Yandex gibi arama motorlarında daha çok ön plana çıkıyor. Bir yazının ön plana çıkıyor oluşu o yazının daha çok ziyaretçi tarafından görünmesini sağlayacağı için müşteriler bu konuda oldukça avantajlı oluyor.

Tanıtım yazısı hizmetinin sunduğu bir diğer fayda işletmenin daha fazla gelir elde etmeye başlaması. Tanıtım yazıları sayesinde ön plana çıkmaya başlayan hizmet, daha çok müşteri çekecek ve kısa sürede popüler hale gelecek. Bu da maddi kazancın yükseleceği anlamına geliyor.

Bu hizmetin bir diğer avantajı geleneksel pazarlamaya göre daha büyük maddi kazançlar sağlayabiliyor olması. Bunu şu şekilde açıklayalım. Bir mağaza fiziksel bir ortamda genellikle gündüzleri açık kalıyor ve belirli bir konuma hizmet veriyor. Online mağaza hem 7/24 açık kalabiliyor, hem otomasyon sayesinde kendi kendini yönetebiliyor hem de dünyanın her yerinden müşteri çekebiliyor. Bu da online mağazadan kazanmanın daha çok gelir kazandıracağı anlamına gelmekte.

Hizmeti kullanırken yaşanan teknik sorunlar

Tanıtım yazısı satın al hizmetini kullanmak zaman zaman teknik sorunlara sebebiyet verebilir. Örneğin kullanıcı sipariş verirken sunucu yoğunluğundan veya veri merkezi kaynaklı bir sorun yaşanabilir. Bu gibi durumlarda eğer web sitesine giriş yapılamıyor ise yapılması gereken işlem bir süre beklemek ve sonra tekrar siteye giriş yapmak.

Böyle bir durumun neden yaşandığını şu örnekle bahsedelim. Örneğin içi boş bir su kabı düşünün. Su kabının üst giriş kısmı oldukça dar. Bu da su kabına saniyede ne kadar suyun girebileceğini gösteriyor. Bir web sitesine aynı anda birden fazla kişi girdiğinde yaşanan durum bu olmakta. Eğer su şişesi tamamen dolarsa daha fazla su alamaz. Aynı şekilde web sitesi de kapasitesini aşarsa böyle bir sıkıntı yaşayabiliyor.

Sık Sorulan Sorular

Tanıtım yazısı, günümüzün önemli hizmetlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Tanıtım yazıları ile birlikte bir işletme kendi işinin reklamını yapabilir, dijital ortamda hizmet veren bir kişi ise o hizmetin tanıtımını yaparak daha fazla sipariş alabilir. Tanıtım yazısı, bir hizmet hakkında bilgi verici yazının yer aldığı bir paket. Örneğin tanıtım yazısında öncelikle bir giriş yapılır. Giriş kısmında ön bilgi verilir. Sonrasında firma hakkında bilgilere geçilir. Bu aşama sonrasında verilen hizmetler anlatılır. Firmanın ve hizmetlerin sunduğu avantajların da yer aldığı tanıtım yazıları SEO uyumlu bir şekilde, yazım kurallarına uyarak ve kaliteli olarak hazırlanır.

Tanıtım yazısının SEO’ya çok büyük bir katkısı bulunuyor. Özellikle birden fazla sitede tanıtım yazısı paylaşmak daha büyük bir katkı sağlıyor. SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına geliyor. Bir tanıtım yazısı SEO’ya ne kadar uygun olursa o yazının aramada ön planda yer alması mümkün olmakta. Yazı nerede paylaşılırsa paylaşılsın önemli olan SEO uyumluluğu olmakta. Bunun yanı sıra tanıtım yazısının birden fazla web sitesinde yer alması da olumlu bir katkı sağlıyor. Çünkü web sitesi daha fazla alanda görüleceği için sitenin ön plana çıkıyor olması mümkün.

Tanıtım yazıları, özenle hazırlanması gereken yazılar olduğu için profesyonel bir ekip tarafından uzmanca düzenlenmeli. Yazarlar tarafından yazılan bu yazılar hazırlanırken pek çok kritere uyulmakta. Bunlardan birisi yazım kurallarına uymak. Yazım kurallarına uyulan bir yazı hem müşteri açısından hem de konunun güzel görünmesi açısından önemi bir durum. Bazı müşteriler yazım kurallarına dahi dikkat ettiği için yazının en güzel şekilde hazırlanması önemli bir adım oluyor. Tanıtım yazısı satın al hizmeti için bir tanıtım yazısı hazırlarken yazım kurallarının yanı sıra anlatım bozukluğu yapmamaya da özen gösterilmeli. Örneğin bir cümlede 2 defa aynı sözcük kullanılmamalı, estetiklik açısından kurallı cümlelere ağırlık verilmeli, bu gibi küçük detaylara önem gösterilmeli. Tanıtım yazıları için önemli olan bir diğer kriter SEO uyumluluk. SEO uyumluluk için pek çok kriter bulunuyor. Yazarlar bu konuda eğitim aldığı için oldukça tecrübeli ve neredeyse hiç hata yapmadan bu işi tamamlıyor. Eğer müşteri kaliteli bir iş istiyor ise bu konuda uzmanlaşan yazarlardan tanıtım yazısı alarak hemen bu hizmetten güzel bir şekilde faydalanabilir.

Bu hizmet için pek çok ödeme yöntemini kullanıcıyı karşılıyor olmakta. Bunlardan birisi 3D güvenli ödemenin sağlandığı banka kartı ve kredi kartı ile ödeme. Kullanıcılar ister banka kartı ister kredi kartı ile ödeme yaparak hızlı bir şekilde sipariş verebiliyor. Bir diğer ödeme yöntemi havale ve EFT olarak yer almakta. Tanıtım yazısı satın al hizmetinden faydalanmak isteyenler için bu iki ödeme yöntemi de güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanıyor.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers