Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram Yorum Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Instagram yorum hilesi

Instagram yorum hilesi ile ilgili bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bu konuda kullanıcıların bilmesi gereken bazı şeylerden bahsedeceğiz.

Instagram, çok büyük bir sanal dünyayı kullanıcılara açıyor. Burada yer alan her bir üye, kendi istediği paylaşımları yaparak diğer üyelerle etkileşime geçiyor ve daha fazla takipçi sahibi olmaya başlıyor.

Instagram’da sunulan hizmetlerden biri olan yorum hizmeti de kullanıcıların bir gönderiye yorum yapmasını ve o gönderi hakkındaki düşüncelerini açıklamasına imkan tanıyor. Yorum hizmeti ile birlikte kullanıcılar gönderi hakkında bir şey yazarken aynı zamanda gönderinin etkileşim oranını da yükseltmiş oluyor.

Bazı kullanıcılar Instagram’da etkili bir şekilde yükselmek için arkadaşlarından destek alarak gönderinin etkileşimini yükseltmeye çalışabilir fakat şunu belirtmekte fayda var ki birkaç kişiyle etkileşimin ciddi oranda yükselmesi mümkün değil. Bunun için daha yüksek etkileşim oranı gerekiyor. Sağladığımız ücretsiz hizmet sayesinde bu artık mümkün.

Instagram yorum hizmeti hakkında bilgi

Instagram yorum satın al ve Instagram yorum hilesi olmak üzere iki farklı hizmet sağlıyoruz. Yorum hilesi ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar hemen yorum hilesini kullanarak ücretsiz bir şekilde kendi sayfasındaki bir gönderinin yorum sayısını arttırarak etkileşimi güçlendirmeye başlayabiliyor. 7/24 sunulan bu hizmet kullanıcılar için de oldukça faydalı oluyor.

Yorum hilesinin yanı sıra sosyal medya platformu Instagram için yorum hizmeti de sağlanıyor. Kullanıcılar yorum hizmetini kullanarak belirli bir ücret karşılığında daha fazla yorum satın alabiliyor. Bildiğiniz üzere ücretsiz yorumların bir limiti bulunuyor iken ücretli yorum satın almak daha fazla yorum almaya imkan tanıyor.

Bu hizmetlerden yararlanmak isteyenler için yorum hizmeti ve yorum hilesi genel olarak bu şekilde kullanılıyor. Şimdi yorum hilesinden bahsetmek istiyoruz.

Instagram yorum hilesi

Instagram yorum hilesinden söz etmek gerekirse bu sistem, kullanıcıların ücretsiz olarak yorum hizmetinden yararlanmasını sağlıyor. Kullanıcılar istediği bir gönderiyi seçtikten sonra bu gönderinin yorum sayısını yükseltebiliyor, daha çok kullanıcının yorum yapmasını sağlayabiliyor. Günün her anında kullanımın mümkün olduğu bu sistem bu işlemden ücretsiz olarak faydalanmak isteyenler için harika bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Instagram yorum hilesiyle birlikte kullanıcı şifresiz bir şekilde hesabındaki bir gönderi için yorum yaparken aynı zamanda bunun için herhangi bir bedel ödemeden bu işlemi gerçekleştiriyor. Yani sistem kullanıcıdan herhangi bir karşılık beklemiyor, sadece işlem için belirlenen sınır daha düşük olmakta.

Instagram yorum hilesi için belirlenen limitin neden düşük olduğundan bahsetmek gerekirse bunun sebebi yoğunluk yaşanmasının önüne geçmek. Sonuçta ücretsiz bir hizmet olduğu için kullanıcıların bu konuda sorun çıkarmayacağını düşünüyoruz. Bu konuda şöyle bir örnek vermek gerekirse mesela bir tren düşünün. Bu trenin bir sürü vagonu var. Bu yük vagonları gereğinden fazla odun aldığında taşıp fazlalıklar düşebilir. İnternet ortamında da böyle bir durum mevcut. Kablolardan geçen her bir veri yoğunluğunu en iyi şekilde yönetmek gerekir.

Instagram yorum hizmetini kullanma

Instagram yorum hilesi kullanmak oldukça basit. Öncelikli olarak yorum hilesinin bulunduğu sayfaya giriş yapmak gerekiyor. Sonrasında yer alan formda gönderi bağlantısını yapıştırmak lazım. Gönderiyi ekledikten sonra kullanıcı formu onaylayınca işlem tamamlanmış oluyor. Şifresiz bir şekilde yapılan bu işlem için yapılması gereken farklı bir işlem bulunmuyor. Yalnızca onaylama işlemi sonrasında yer alan ekranda belirtilen yönergelere uymak ve bu yönergeleri takip etmek gerekir. Eğer kullanıcı bu yönergelere uymazsa bu hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanamaz.

Hizmetin sunduğu ayrıcalıklar

Instagram yorum hilesi, sunduğu pek çok fırsat ile kullanıcıların gözdesi haline gelmiş durumda. Bu hizmetin sağladığı avantajlardan birisi şifre gerektirmemesi. Kullanıcılar bazı uygulamaları kullandığında uygulamaya şifre verdiği için dolandırıcılık vakası ile karşılaşabiliyor. Kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetler için şifre almıyoruz. Bu sayede kullanıcı şifresiz bir şekilde hesabını büyütebiliyor.

Instagram yorum hilesinin bir diğer avantajı 7/24 her zaman kullanılabiliyor olması. İnternet ortamı fiziksel bir mağaza gibi olmadığı için kullanıcılar gece gündüz herhangi bir zamanda bu hizmetten faydalanarak istediği şekilde kullanım yapabiliyor. Bu durum kullanıcılar için büyük bir avantaj sağlıyor.

Hizmetin bir diğer avantajı bu işlemin hızlı bir şekilde sorunsuz olarak gerçekleştiriliyor olması. Kullanıcılar hizmetten yararlanırken herhangi bir takılma olmadan hızlı olarak bu işlemden faydalanabiliyor. Bu özelliği ile tercih edilen bu hizmet, pek çok kullanıcının ilgisini çekmiş durumda. Hizmetin hızlı olmasının sebebi sunucularımızın performansını yüksek tutmamız, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye çalışmamız olarak açıklanabilir.

Yorum artışının sunduğu faydalar

Instagram yorum hilesi ile birlikte bu hizmetin sayfa için hangi avantajlar sunduğu da merak edilen bir diğer konu olarak karşımıza çıkan bir durum. Kullanıcılar bu hizmetten faydalanarak yorum hilesinin fırsatlarını kullanabiliyor. Bu ayrıcalıklardan birisi yorum hizmeti ile birlikte etkileşimin yükselmeye başlaması. Bir gönderinin yorum sayısının yükselişe geçmesi onun etkileşim oranını arttıran bir durum. Etkileşim oranının yükselişe geçmesiyle birlikte kullanıcının gönderisi keşfete çıkıyor olacak. Keşfet, günümüzde büyük bir öneme sahip olduğu için kullanıcılar keşfete çıktığında daha fazla kullanıcının o gönderiye ulaşması sağlanıyor olmakta.

Yorum hizmetini kullanıp Instagram’da keşfete çıkan bir kullanıcı yalnızca keşfete çıkmakla kalmıyor aynı zamanda buradan da etkileşim alarak gönderinin daha da popülerleşmesine olanak tanıyor. Hatta keşfetten gelenler sayfayı bile takip etmeye başlayabilir. Bu konuda bir örnek vermek gerekirse örneğin bir kullanıcı keşfette gezerken kullanıcının gönderisine denk geldi. Gönderiyi beğendi ve bir yorum da o yaptı, sonrasında sayfayı inceledi ve sayfayı takip etmeye başladı. Kısacası kişi gönderi etkileşimi yükselmekle ve keşfete çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda takipçi sayısını da dolaylı bir şekilde yükseltmiş oluyor.

Özet geçmek gerekirse bu hizmet ile birlikte kullanıcı yalnızca sayfasının yorum sayısını yükseltmiyor aynı zamanda etkileşim oranının da yükselmesiyle birlikte keşfete çıkmaya başlıyor. Keşfetten gelen kullanıcılar da gönderide etkileşimde bulunabiliyor, sayfayı takip etmeye başlayabiliyor. Kısacası yorum hizmeti dolaylı olarak takipçi sayısını da arttırabiliyor.

Hizmet hakkında kullanıcıların merak ettikleri

Instagram yorum hilesi hakkında merak edilen birçok soru bulunuyor. Bunlardan birisi bu hizmetin ne kadar güvenilir olduğu. Kullanıcılar bu hizmeti kullanırken herhangi bir şifre gereksinimi duymuyor veya farklı bir işlem ile uğraşmıyor. Yalnızca gönderi bağlantısını atıp işlemi tamamlıyor. Bundan dolayı işlem oldukça güvenli olarak kullanıcının karşısına çıkıyor.

Hizmet hakkında merak edilen bir diğer soru şifre olmadan bu hizmetin nasıl yapıldığı olarak karşımıza çıkıyor. Bazı uygulamalar kullanıcıların şifrelerini toplayarak hesabı çalmak veya farklı amaçlar için kullanmak isteyebilir fakat bu işlem bir kullanıcı gibi gönderiye girip yorum yapmak kadar basit olmakta. Bunun için API kullanarak kullanıcı veritabanımızdaki kullanıcıları o hesaba yönlendiriyoruz.

Instagram yorum hilesiyle ilgili merak edilen sorulardan birisi de bu hizmeti kullanırken hesabın gizli mi yoksa açık mı olması gerektiği. Sağladığımız hizmetlerde kullandığımız kullanıcılar normal bir Instagram kullanıcısı olarak yer alıyor. Kullanıcılar eğer hesaplarını gizli tutarsa Instagram kullanıcıları o hesaba ulaşamayacağı için hesabın açık kalması gerekiyor.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers instagram takipçi hilesi takipçi hilesi