Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Takipçi Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Instagram takipçi hilesi

Ücretsiz Instagram takipçi hilesi arayan pek çok kullanıcı bunun nasıl olduğunu ve ne yapılması gerektiğini merak ediyor olabilir.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram’da ücretli ve ücretsiz olarak takipçi kasmak mümkün oluyor. Pek çok kullanıcının denemek istediği bu yöntem aslına bakılırsa oldukça kolay. İnsanların bu yöntemlerden yararlanmasının sebebi kendi Instagram sayfasını daha iyi bir konuma getirmek.

Instagram, bilindiği üzere çok büyük bir sosyal medya mecrası. Kullanıcılar bu platformdan yararlanarak 1 milyar aktif kullanıcısı bulunan Instagram uygulamasında kendi sayfasını büyütmeye çalışıyor. Kullanıcıların kendi sayfasını büyütmeye çalışmasının amacı gelir elde etme veya kitle kazanma amaçlı olabilir.

Instagram takipçi yükseltme işlemi

Instagram’da takipçi yükseltmek için iki farklı yol bulunuyor. Bunlardan biri ücretli hizmet almak, diğeri ücretsiz hizmetten yararlanmak. Ücretli hizmet alarak takipçi yükseltmek isteyen kullanıcılar Instagram takipçi satın al hizmetini kullanarak bu hizmetin keyfine varabilir. Bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanmak isteyen kullanıcılar Instagram takipçi hilesi sayfasına giriş yapıp buradan kendi sayfasını yükseltmeye başlamalı. Instagram için sunulan bu hizmet ile birlikte kullanıcılar kendi sayfasının takipçi sayısını belirli şartlar ve kriterler doğrultusunda yükseltebiliyor.

Ücretsiz Instagram takipçi hilesi

Instagram için sunulan bu hizmet hakkında bilinmesi gereken bazı şeyleri bu başlık altında derleyeceğiz. Instagram uygulaması uçsuz bucaksız bir dünya gibi. Bu platformda günümüz şartlarında emek harcayarak yükselmek oldukça zor. Birçok kullanıcı ne kadar çok emek harcasa da, gecesini gündüzünü o sayfaya katmış olsa da sayfanın başarılı olmasını sağlayamıyor olabilir. Bunun sebebi milyonlarca kullanıcının sayfa işletiyor ve o sayfayı ön plana çıkarıyor olması. Bu sayfalar arasından bazıları Instagram takipçi hizmetlerini kullandığı için daha çok ön plana çıkıyor, bol bol emek harcayan kişilerin sayfası geri kalıyor.

Instagram kullanıcılarının bu gibi durumlardan korunması için Instagram takipçi hizmetlerinden yararlanması gerekiyor. Bu hizmetlerden birisi de ücretsiz olarak sunulan Instagram takipçi hilesi olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medya devlerinden birisi olan Instagram için geliştirilen bu hizmet ile birlikte kullanıcılar takipçi sayısını ücretsiz bir şekilde yükseltebiliyor olacak. Bu hizmeti kullanmak için bilinmesi gereken bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlar oldukça basit, hemen uygulanabilecek kriterler olarak kullanıcıya yansıyor. Bunlardan birisi yorum yapmak. Kullanıcı ismini girip bir yorum yaptığında hizmeti kullanabiliyor.

Hizmeti kullanmak için öncelikli olarak ücretsiz Instagram takipçi hilesi sayfasına girmek gerekiyor. Sayfaya girdikten sonra kullanıcıların yapması gereken işlem öncelikle Instagram sayfasının kullanıcı adını yazmak, isteyen kullanıcılar profil bağlantısını da bırakabilir. Sonraki aşamada ne kadar takipçi isteniyor ise o kadar takipçinin miktarını yazmak gerekiyor. Bu aşamadan sonra işlemi onaylayıp başlatmak gerekiyor.

Bu konuda kullanıcılara söylememiz gereken bazı şeyler bulunuyor. Instagram’da ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanmak isteyenler için geliştirilen takipçi hilesi, ücretsiz olduğu için sitenin de bazı istekleri olabilir. Bunlardan birisi kullanıcılar işlemi onayladığında bir süre beklemesi gerekiyor. Eğer kullanıcılar ekranı kapatırsa takipçi yükseltme işlemi iptal olur, bu da kullanıcıların takipçi kazanmamasına yol açar. Kullanıcıların Instagram takipçi hizmeti kullanma konusunda bilmesi gerekenler genel olarak bu. Bunun dışında bu hizmeti kullanırken bilinmesi gereken bazı şeyler de bulunuyor.

Instagram takipçi hilesi hakkında merak edilenler

Instagram takipçi hilesinden yararlanırken kullanıcıların dikkat etmesi gereken durum bu sistemin şifresiz olduğu. Bazı siteler Instagram hesabının şifresini isteyerek takipçi kastığını söyleyebilir. Bu gibi sitelere kanmamak, bu sitelere şifreyi vermemek gerekiyor. Takipçi hizmetinden şifre isteyen web siteleri hesabı havuza ekleyip başka kullanıcıları takip edebilir veya hesabı çalabilir. Kullanıcılarımıza sunduğumuz bu hizmet ile birlikte Instagram kullanıcıları yalnızca Instagram hesabını vererek takipçi hizmetinden yararlanabiliyor. Bu sayede hesap çalınma veya hesap yönetme gibi herhangi bir durum ile karşılaşmıyor.

Instagram takipçi hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanan kullanıcılar gelen pencereyi kapatmamalı, orada belirtilen süre boyunca beklemeli. Eğer kullanıcılar süre dolmadan pencereyi kapatırsa Instagram takipçi aktarma hizmeti iptal olur. Bu şekilde bir hizmetin yer alıyor olmasının sebebi yoğunluk yaşanmaması ve kullanıcıların rahat bir şekilde hizmet almasını sağlamak. Eğer her kullanıcı aynı anda bu hizmeti kullanırsa bir yoğunluk olabilir ve sunucu yavaşlayabilir. Bu gibi durumlara önlem almak amacıyla bu sistem yer alıyor.

Instagram takipçi hilesi hizmetini kullanan bazı kullanıcılar bu hizmetin ödeme yöntemi gerektirip gerektirmediğini merak etmiş olabilir. Instagram takipçi hilesinden ücretsiz olarak yararlanan kullanıcılar ödeme yöntemi eklemeden bu hizmeti rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor. Kısacası kullanıcıların herhangi bir ödeme yöntemi vermesine gerek yok.

Ücretsiz olarak yer alan Instagram takipçi sistemi konusunda merak edilen sorulardan birisi de bu hizmetin hesabı banlatıp banlatmadığı olmakta. Kullanıcıların en çok merak etttiği sorulardan birisi de bu olarak yer alıyor. Instagram takipçi hizmetini kullanan kullanıcıların genel olarak başına bir şey gelmiyor fakat eğer alınan hesaplar bot ise bot hesaplar banlandığı için takipçi düşüşü yaşanabiliyor. Takipçi düşüşü yaşanmasını isteyenlerin gerçek takipçi hizmetinden yararlanması gerekiyor.

Ücretsiz hizmetlerde bir miktar düşüş yaşanabilir, bu gayet doğal olarak karşılanmalı. Kısacası özet geçmek gerekirse takipçi hizmeti ile birlikte kullanıcının hesabına herhangi bir şey olmaz, yalnızca takipçi sayısı bot hesaplar banlandığı için düşebilir.

Instagram takipçi kasma işleminin avantajları

Instagram takipçi hilesi ile birlikte kullanıcılar kendi hesaplarını güçlendirebiliyor. Peki alınan bu takviyelerin sağladığı sonuç neler olacak hiç düşündünüz mü? Gelin biraz sizlere bundan bahsedelim.

Instagram takipçi sistemi ile birlikte kullanıcıların elde edeceği avantajlardan birisi takipçi sayısını yükseltiyor olması olacak. Takipçi sayısı yükselişe geçen bir Instagram sayfasının ön plana çıkma olasılığı da yükselmeye başlar. Instagram takipçi sayısı yükselişe geçen bir sayfanın etkileşim oranlarında da bir yükselme olacağı için kullanıcıların yalnızca sayfası değil aynı zamanda gönderi etkileşimleri de yükselmeye başlayacak.

Instagram takipçi hilesi ile birlikte artışa geçen gönderi etkileşimleri ana sayfada, keşfette ve etiketlerde daha çok ön planda görülecek. Kullanıcılar bu gibi pek çok avantajdan yararlanırken aynı zamanda takipçi sayısı da doğal bir şekilde artmaya başlayacak.

Kullanıcıların elde edeceği bir diğer avantaj yüksek aktif takipçi kitlesi ile birlikte para kazanmak olacak. Günümüzde Instagram sayfası açıp yüksek takipçi kitlesine ulaşma hedefleri olan kişilerin bir diğer hedefi de sayfanın bir gelir kapısı olması, sayfadan maddi anlamda kazanç sağlamak oluyor. Bu da kullanıcıların o sayfa üzerinden daha fazla emek harcamasını sağlıyor.

Instagram kullanıcıları maddi kazanç ile birlikte sayfayı daha da geliştirebilir, hatta elde edeceği gelir ile birlikte kendisini dahi geçindirebilir. Bu durum tamamen sayfanın popülerliğine ve elde edeceği gelire bağlı bir durum. Gelir elde etmek için pek çok yol bulunuyor. Bu yollardan birisi reklam vermek, diğeri sponsorluk almak, bir diğeri de ürün ve hizmet satışı yapmak. Kullanıcıların güvenini kazanan bir sayfa Instagram mağaza sayfası da açabiliyor. Bu da kullanıcı için önemli bir ayrıcalık demek.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers instagram takipçi hilesi takipçi hilesi