Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Instagram profil fotoğrafı büyütme

Instagram profil fotoğrafı büyütme olayı birçok kişi tarafından yapılmak isteniyor, bu durumun yöntemleri detaylıca araştırılıyor.

Aslına bakılırsa bu yöntem oldukça kolay bir şekilde yapılıyor. Instagram uygulamasında herhangi bir profilin görüntüsünü almak isteyen bir uygulama, o profil görüntüsünün verisini çekerek bu işlemi sorunsuzca halledebiliyor. Ücretsiz bir şekilde sunduğumuz bu hizmet, hem herkese açık hem de gizli hesaplarda işe yaraması ile birlikte kullanıcılar için oldukça faydalı bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Instagram profil fotoğrafını büyüten bu özellik hakkında bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bu konuda bunlardan detaylı bir şekilde bahsederek sizleri bilgilendireceğiz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme

Instagram profil görüntüsü büyütme hizmetinden bahsetmeden önce sizlere bu hizmetin ne için kullanılabileceğini açıklamak istiyoruz. Belki gelecekte bu konuyu okuyan kullanıcıların da işine yarayabilir. Örneğin bir kullanıcı profil görüntüsündeki bir detaya takılabilir ve bunun için görüntüyü indirip görüntü üzerinde inceleme yapabilir. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmeti kullanmanın bir diğer nedeni hayran sayfalarının hayranı olduğu kişinin görüntüsünü indirip onu depolaması ve kendi sayfasında paylaşma arzusu olarak açıklanabilir. Bunun gibi pek çok neden sebebiyle kullanıcılar Instagram’ın bu hizmetini kullanmak ve bu özellikten en iyi şekilde faydalanmak istiyor.

Instagram profil görüntüsü, kullanıcıların profil görüntüsünün yer aldığı kısım olarak karşımıza çıkıyor. Profil görüntüsü hem herkese açık hem gizli hesaplarda herkes tarafından görüntülenebiliyor. Bu hizmet, seçilen bir kullanıcının profil görüntüsünü çekerek büyütmeyi sağlıyor. Hizmet hem herkese açık hem de gizli hesaplarda rahatlıkla kullanılabildiği için kullanıcılar hizmetten sorunsuz bir şekilde rahatlıkla faydalanabiliyor.

Instagram profil büyütme hizmeti, profil görüntüsünün ölçeğini yükseltmiyor. Bu hizmet, profil görüntüsünün depolandığı yeri tespit ederek görüntünün büyük halini kullanıcılara gösteriyor. Bu özellik sayesinde kullanıcıların oldukça işine yarayan bu sistem, fonksiyonel olmasıyla birlikte ön plana çıkıyor.

Özellikten faydalanmak isteyen kullanıcılar öncelikle ücretsiz araçlar kısmına gelerek hizmete giriş yapmalı. Bu ekranda bir yazı kutusu yer alacak. Kullanıcı buraya Instagram profilinin bağlantısını bırakarak onay kutusuna tıklamalı. Bu işlem sonrasında profil görüntüsü hizmetini kullanmak mümkün olacak.

Hizmetin kullanıcılara sundukları

Instagram, uçsuz bucaksız bir dünya gibi. İçerisinde pek çok şey yer alıyor. Kullanıcılar burada gezerken zaman zaman bazı profil görüntülerini kaydetmek istiyor olabilir. Burada devreye kendi hizmetimiz olan Instagram profil fotoğrafı büyütme sistemi yer giriyor. Instagram profil görüntüsü büyütme özelliğinin sunduğu pek çok özellik bulunuyor. Bu özellikleri bu konu başlığı altında sizler için derledik.

Hizmetin sunduğu özelliklerden birisi ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor olması. Günümüzde internetin gelişmesiyle birlikte ücretsiz olarak yer alan pek çok şeyi bulmak mümkün hale geldi. Bu hizmetlerden birisi de Instagram için geliştirilen profil fotoğrafını büyütme hizmeti olarak yer alıyor. Sosyal medya ağı kullanıcıları, bu hizmeti kullanarak istediği bir profil görüntüsünün tam halini orijinal bir şekilde görebiliyor, bu hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanabiliyor.

Kullanıcıların elde ettiği özelliklerden birisi de günün herhangi bir saatinde bu hizmete ulaşabiliyor olması. Fiziksel bir mağaza genellikle belirli saatlerde açık oluyor. Özellikle koronavirüs salgını dünyanın gidişatında önemli bir değişikliğe yol açtı. Çünkü birçok mekan erken saatlerde kapanmaya başladı, insanlar erken saatlerde eve kapandı. Bu durum pek çok firmanın dijital ortamdan iş yapmasına olanak sağladı. Dijital ortamdan iş yapmak, 7/24 hizmet vermeyi sağladığı için bu gibi hizmetlerin sorunsuzca, profesyonel bir şekilde verilmesi mümkün oluyor.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan hizmetimiz Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini kolaylaştırarak kullanıcıların en iyi hizmeti deneyimlemesini sağlıyor. Bu hizmet ile birlikte kullanıcılar sade ve anlaşılır bir arayüz ile birlikte hizmetten faydalanıyor, zorlanmadan istediği işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Instagram için sunulan bu hizmet yalnızca herkese açık değil gizli kullanıcılar için de tercih edilebiliyor. Kullanıcılar bu hizmeti kullanarak ister herkese açık bir üye için bu hizmetten yararlanabilir ister gizli bir kullanıcı için bu hizmeti deneyebilir. Kısacası hizmet yalnızca herkese açık kullanıcıları kapsamıyor, aynı zamanda gizli kullanıcılar için de bu hizmet kullanılabiliyor. Bu sayede hizmetin kapsama alanı daha fazla oluyor.

Hizmetin sunduğu avantajlar

Instagram için sunulan bu hizmet, sağladığı avantajlar ile birlikte kullanım oranını güçlendirmeye devam ediyor. Instagram profil fotoğrafı büyütme işleminin sunduğu avantajlardan birisi bu hizmet ile birlikte kullanıcının elinde o profilin fotoğrafının tam hali bulunması yer alıyor. Bazı kullanıcılar bazı sayfaların Instagram profil görüntülerini indirmek ve bunu saklamak isteyebilir. Özellikle ünlü isimlerin hayranı olan kişiler bu yola başvurarak hem profil görüntüsünü kaydediyor hem de bu görüntüyü kendi hayran sayfasında paylaşabiliyor. Bazı ünlüler profil görüntüsündeki görseli gönderi olarak paylaşmadığı için bu durum hayranlar için çok işe yarıyor.

Instagram profil görüntüsü büyütme hizmetinin sunduğu avantajlardan birisi de bu hizmetin bir profil fotoğrafını kaliteli olarak görebilme imkanı tanıyor olması. Bazı kişiler profil fotoğrafındaki bir detaya takılabilir ve fotoğrafı daha detaylı incelemek istiyor olabilir. Bunun için profil fotoğrafı büyütme aracını kullanan sosyal medya kullanıcıları, fotoğrafın orijinaline sahip olarak fotoğrafta yer alan detayı daha iyi inceleyebilir. Bildiğiniz üzere Instagram profil görüntüsü küçük bir şekilde yer alıyor. Görüntüye orijinal olarak büyük haliyle bakmak daha iyi inceleme sağlar.

Instagram hakkında bilgi

Instagram, ilk olarak 2010 yılında geliştirilmeye başlanan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Farklı bir sosyal medya platformu kurma fikri arayan iki ortak, nasıl bir sosyal ağ kurulabileceği konusunda fikir edinmeye çalışıyor. Öncelikle temelinde konum paylaşma olacak bir sosyal ağ projesi ile bu işe başlayan ikili, bu özelliğin Foursquare’de olduğunu gördükten sonra projenin fotoğraf ve video odaklı, kısacası medya içerikli bir sosyal ağ olması kararına varıyor. O zamanlar sosyal ağlar arasında medya içeriğine ağırlık veren ve popüler olan site pek bulunmuyordu.

Instagram’ı 2010 yılında kuran ikili, ilk gönderiyi de bu yıl içerisinde paylaşarak ciddi bir adım atmış oldu. Instagram, 2012 yılına kadar gelişmeye devam etti ve yeni özellikler ile kendini büyüttü. 2012 yılında 1 milyona yakın kullanıcı sayısına sahip uygulamanın o zamanlar 10-15 kişilik bir kadrosu bulunuyordu. Yani bu kadar kullanıcıyı küçük bir ekip yönetiyordu. 2012 yılında Facebook, Instagram’daki cevheri gördü ve Instagram’ı satın aldı.

Instagram, Facebook’a satıldıktan sonra hızla gelişmeye ve kullanıcı sayısını arttırmaya başladı. Kısa sürede pek çok yeni özellik kazanan Instagram, daha fazla kullanıcı kazanmaya devam ederken bu platform sosyal medya ajanslarının da ilgisini çekti. Instagram profil fotoğrafı büyütme gibi pek çok hizmet ile birlikte daha güçlü hale gelen sosyal ağ, kendini geliştirirken yeni güncellemeler ile birlikte başarısına başarı kattı. Günümüzde 900 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunan Instagram, önceleri yerleşik bir harita servisine sahipti. Bu servis ile birlikte kullanıcılar haritadan gönderilerin paylaşıldığı konumu görebiliyordu.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers