Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram İzlenme Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Instagram izlenme hilesi

Bazı kullanıcılar Instagram izlenme hilesi konularını araştırarak bunun nasıl mümkün olabildiğini merak ediyor olabilir.

Instagram, 1 milyar aktif kullanıcısı ile birlikte dünyanın en büyük sosyal medya mecralarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Instagram, aktif kullanıcı sayısının yanı sıra bu platformda milyonlarca sayfanın da rekabeti ile yer alıyor. Her bir sayfa kendi sayfasını yükseltmek için çaba harcıyor, ön plana çıkmaya çalışıyor. Böylesine büyük bir platformda ön plana çıkmak oldukça zor bir süreç olarak kullanıcılara yansıyor. Instagram’da yalnızca sayfalar değil aynı zamanda firmalar da yer alıyor. Firmalar, büyük sayfalara sponsorluk vermek için veya kendi sayfasını büyütmek için 1 milyara yakın kullanıcı sayısına sahip uygulamadan faydalanıyor.

Instagram izlenme sayısını yükseltmek

Instagram, çok büyük bir dünya olduğu için kullanıcılar da haliyle bu platformu tercih ederek kendini geliştirmeye çalışıyor. Pek çok kullanıcının Instagram izlenme hilesi kullanmak için bazı nedenleri bulunuyor. Bu nedenlerden birisi kullanıcının kendi sayfasını yükseltemiyor olması. Bir kullanıcı Instagram sayfası kurduktan sonra o sayfayı özenle geliştirdikten ve özenli gönderiler paylaştıktan sonra gönderilerin izlenme sayılarının çok yükselmediğini fark etmiş olmalı. Bu durumun yaşanmasının sebebi pek çok sayfanın Instagram izlenme hizmetini kullanıyor oluşu. Kullanıcılar bu gibi durumlardan etkilenmemek için Instagram izlenme hilesinden yararlanmak istiyor.

Kullanıcıların bu sistemi kullanmak istemesinin bir diğer sebebi videoların daha çok kişi tarafından izlenebiliyor olması. Sosyal ağ kullanıcıları Instagram izlenme hilesinden faydalanarak videoların izlenme sayısını yükseltecek ve keşfette daha üst sıralarda görünecek. İster Reels olsun ister IGTV olsun ister kısa video olsun her tür videolar için izlenme sayısının yükselmesi önemli bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Instagram izlenme hilesi hakkında bilgi

Sosyal medya platformu Instagram için hem Instagram izlenme satın al hizmeti bulunuyor hem de ücretsiz olarak sağlanan Instagram izlenme hilesi yer alıyor. Kullanıcılar bunlardan birini seçerek kendi sayfasını büyütmeye başlayabiliyor, daha popüler bir sayfa haline gelebiliyor. İzlenme hilesi, ücretsiz bir şekilde belirli limitlerle sağlanan hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Bu hizmet ile birlikte kullanıcı istediği videonun izlenme sayısını yükseltebilir, o videonun daha yüksek izlenme sayısına kavuşmasını sağlayabilir.

Instagram video izlenmesini yükselten bu hizmeti ücretsiz bir şekilde kullanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken bazı adımlar bulunuyor. Bunun için ilk aşama hizmet sayfasına giriş yapmak. Hizmet sayfasında izlenme yükseltme ve yorum kısmı bulunuyor. Kullanıcılar izlenme sayısını yükseltmeden önce yorum yapmalı. Yorum işlemi sonrasında videonun bağlantısını ve istenilen izlenme sayısını yazmak gerekir. Bu işlemden sonra ekrana bir pencere gelecek. Bu pencerenin belirlenen süre boyunca açık kalması gerekiyor. Eğer bu pencere erkenden kapatılır ise işlem iptal olacağı için kullanıcının yeniden bu işlemi yapması gerekir.

Instagram izlenme hilesi hakkında sorulan sorular

Instagram için bu hizmetten yararlanan kullanıcıların merak ettiği bazı sorular bulunuyor. Bu sorulardan birisi Instagram izlenme hilesiyle birlikte herhangi bir sorunun yaşanıp yaşanmayacağı. İzlenme hilesi kullanıcının hesabına herhangi bir zarar vermeyen işlem olarak karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı kullanıcılar sıkıntı yaşamadan bu işlemi gönül rahatlığı ile birlikte kullanabilir.

Instagram izlenme hilesi ile ilgili merak edilen bir diğer konu bu hizmetin şifresiz olup olmadığı. Birçok kullanıcı internet ortamında farklı bir uygulamaya şifre vermeye çekinebilir. Bazı uygulamalar kullanıcıların şifrelerini çalıp hesabına erişmek için böyle bir uygulama geliştirebiliyor veya bu hesapları değerlendirebiliyor. Örneğin bu hesaplar beğeni, takipçi ve izlenme hizmeti gibi sistemler için kullanılabilir. Mesela bir kullanıcı beğenmediği bir sayfayı beğenmiş gibi görüyor ise bu durum ya şifresini başkasına kaptırdığı için, sayfanın adı değiştiği için ya da farklı bir uygulama kullandığı için olabilir. Bu gibi durumlara karşı kullanıcıların dikkatli olması, hesaplarına özen göstermesi gerekiyor. Sorunun cevabına gelecek olursak hizmetimizde şifre kullanılmıyor, bundan dolayı kullanıcılar bu konuda hizmetten rahatlıkla faydalanabilir.

Instagram izlenme hilesinin sunduğu faydalar

Instagram izlenme hilesi ile ilgili bilinmesi gereken pek çok avantaj bulunuyor. Bunlardan birisi izlenme hizmetinin kullanıcıların video izlenmesini yükseltiyor olması. İzlenme hizmeti ile birlikte kullanıcının paylaştığı video kısa sürede büyük bir izlenme sayısına ulaşıyor. İzlenme sayısı yükselişe geçen bir videonun etkileşim oranında da artış yaşanıyor. Bildiğiniz üzere etkileşim, bir gönderi ile kullanıcı arasında yaşanan ilişkiyi anlatıyor. Örneğin kullanıcının videoyu beğenmesi, videoya yorum yapması ve videoyu görüntülemesi bir etkileşim olarak geçiyor. Aynı şekilde videoyu izlemesi de izlenme sayısını arttıran bir etkileşim. Bundan dolayı videonun etkileşim oranının yükselişe geçmesi keşfete çıklmayı da tetikleyen bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Bir videonun keşfete çıkması demek o videonun daha fazla kullanıcıya erişmesi anlamına geliyor. Bir videonun geniş kitlelere ulaşmaya başlaması ile birlikte kullanıcılar daha fazla kazanç elde ediyor. Bir videonun biraz izlenmesi dahi onun keşfete çıkmasında ve daha çok kullanıcı tarafından görünmesinde etkili oluyor. Keşfete çıkan bir video birçok kullanıcı tarafından fark edileceği için daha fazla video izlenmesi almak mümkün hale geliyor.

Instagram izlenme hilesi ile birlikte yalnızca video izlenmesi daha çok yükselmiyor aynı zamanda videoyu beğenen kitle sayfayı da keşfedeceği için eğer kullanıcılar sayfayı beğenirse bu sayfayı takip edeceğinden dolayı izlenme hilesi dolaylı yoldan takipçi sayısında da bir artış yapıyor. Instagram için alınan bu hizmet ile birlikte takipçi sayısının yükselmesi pek çok kullanıcı tarafından bir sayfanın büyümesi için önemli bir detay olarak karşımıza çıkan bir durum.

Instagram sayfasındaki bir video için bu hizmetten yararlanan bir kullanıcının elde edeceği bir diğer avantaj sayfanın büyümesi ile birlikte sponsor firmalardan teklif almak oluyor. Sponsor firmalar, Instagram’ın 1 milyar aktif kullanıcısının bulunmasından dolayı bu platformu çok seviyor. Bu firmalar ya kendileri Instagram’dan sponsorluk alıyor ya da büyük Instagram sayfaları ile anlaşarak bu sayfalara reklam veriyor. Bu gibi avantajlardan yararlanmak için bir Instagram sayfası kurup o sayfayı Instagram izlenme hilesi ile birlikte büyütmek gerekiyor.

Instagram, uçsuz bucaksız bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu dünya içerisinde kaybolmayan, kendini popüler hale getiren kullanıcının elde edeceği bir diğer ayrıcalık kendi reklamlarını üretebiliyor olması. Kullanıcı kendi reklam fiyatlarını yazarak bu reklam hizmetini diğer sayfaların büyümesi için kullanabilir. Örneğin gönderi reklamı, yorum reklamı, hikaye reklamı, öne çıkan reklam gibi pek çok reklam çeşidi bulunuyor. Bu tamamen sayfa sahibinin üretkenliğine bağlı bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Instagram sayfası için bu hizmetten yararlanan bir kullanıcı popüler olmaya başladığında kendi sayfasında satış yapabilir, bir mağaza kurabilir veya hizmet gerçekleştirebilir. Yaptığı hizmetler sayesinde hem para kazanmak mümkün hale gelir hem de daha büyük bir sayfa olma hedefi güçlenir. Hatırlatmakta fayda var, bir sayfanın daha çok büyümesi ve daha etkili gelişmesi için önemli olan sayfanın özenli bir şekilde, kaliteli olarak yönetiliyor olması. Bu sayede sayfa kısa sürede büyük adımlar atabilir.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers instagram takipçi hilesi takipçi hilesi