Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Standart
1.000 Canlı Yayın İzlenme
 • %100 Kaliteli izlenme
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
269,98
Satın Al
Çok Satan
2.000 Canlı Yayın İzlenme
 • %100 Kaliteli izlenme
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
539,98
Satın Al
Gözde Paket
3.000 Canlı Yayın İzlenme
 • %100 Kaliteli izlenme
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
674,98
Satın Al

İnstagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Sosyal medya denince akla ilk gelen platformlardan biri olan Instagram, dünya çapında sahip olduğu milyarca kullanıcı ile dikkat çekiyor. İnsanlar bu platformda dilediği gibi gezinebilmekte, paylaşımlar yapabilmekte ve fikirlerini tüm dünya ile buluşturabilmekte. Fikirlerini aynı anda kullanıcıların interaktif olarak katıldığı bir şekilde sunmak isteyen kullanıcılar canlı yayın açarak, takipçileri ile buluşmakta. Firmamız üzerinden alacağınız Instagram canlı yayın izlenme paketleri ile birlikte, yayınlarınızın izleyicisi sayısını yükseltebilir ve sizi takip etmeyen diğer Instagram kullanıcılarının dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz.

Firmamız tarafından sunulan Instagram canlı yayın hizmeti sayesinde, Instagram üzerinde en çok merak edilen, aranan ve takip edilen bir isim haline gelebilirsiniz. Açtığınız canlı yayınlara çektiğiniz ilgi ile birlikte birçok kişi tarafından fark edilecek ve takip edileceksiniz. Instagram platformunda arama yapan kullanıcılar sizin ismini çok daha kolay bir şekilde görecek ve sayfanızda ziyaretlerde bulunacaktır. Bunun bir getirisi olarak bu platformda, daha hızlı bir şekilde takipçi kazanmaya başlayacak ve büyüyeceksiniz. Sizin için bu anlattıklarımız bir hayal olarak gelebilir; ancak firmamız tarafından sunulan bütçe dostu ve yüksek kaliteli Instagram hizmet paketleri ile bu hayallerin nasıl gerçeğe dönüştüğüne tanıklık edebileceksiniz

Instagram canlı yayın izlenme hizmetleri kapsamında satın aldığınız paketler, eksiksiz ve birebir şekilde sizlerin hizmetine sunulacaktır. Çok nadir de olsa bazı durumlarda eksiklikler ve sorunlar yaşanabilir. Bu durumlarda bizimle iletişime geçerek, anında destek alabilirsiniz. Bütün eksiklik ve sorunların telafisi için 7 /24 hizmetinizde olan ekibimizle birlikte çalışmalar yürütmekteyiz.

Neden Instagram Canlı Yayın İzlenme Hizmetinden Yararlanmalısınız?

Neden Instagram canlı yayın hizmeti almalıyım? Instagram, dünyanın en çok takip ettiği sosyal medyadaki platform tabanlarından biri ile önümüze gelmekte. Dünya çapında sayısız kullanıcısı olan bu platformda, popüler olmak, ilk sıralarda yer almak ve takip edilmek amacı ile alacağınız Instagram canlı yayın izlenme hizmeti ile hedeflerinize ve hayallerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşabilecek ve gelecek hakkında önemli planlar yapabileceksiniz. Instagram’da canlı yayınlarını çok sayıda kişi tarafından izlenen kullanıcılar, Instagram algoritması tarafından ön planda gösterilmekte ve birçok kişi ulaşarak dikkatlerini çekmektedir. Bu platformda dikkat çeken bir kullanıcı olmak, sanal ortamda sizi zirveye yaklaştıracak ve popüler bir isim haline gelmeniz konusunda önemli katkılar sağlayacaktır. Instagram canlı yayınlarında çok fazla kişi tarafından izlenmek demek, fenomen olmak, tanınan bir sima olmak demektir dersek yanlış olmaz. Bundan dolayı açtığınız canlı yayınların izleyici sayısını önemsemeniz sizin ve geleceğiniz için yapılacak en büyük iyiliklerden bir tanesi olacaktır.

Instagram, kullanıcıların yaptığı canlı yayınları oldukça önemsemekte ve takip etmektedir. Instagram algoritması da bu doğrultuda tasarlanarak görevlendirilmiştir. Instagram’da canlı yayınlarınız çok fazla kullanıcı tarafından izleniyorsa, Instagram’da ön planda gösterilme, daha çok yeni kullanıcıya ulaşmanız oldukça muhtemeldir.

Instagram Canlı Yayın İzlenme Hizmetinden Yararlanmanın Güvenilirliği

Instagram canlı yayın izlenme hizmetinden yararlanmanın güvenilirliği tartışılmakta bir konudur. Birçok kişi bu konuya temkinli yaklaşmakta ve kafasında birçok soru işareti barındırmaktadır. Instagram canlı yayın izlenme hizmetinden yararlanmanın güvenirliği, bu hizmeti hangi firmadan aldığınıza bağlı olarak değişkenlik gösterir. Birtakım firmaların bu hizmeti müşteriyi düşünmeyen ve salt para kazanmak amacı güderek botlar aracılığı ile sunmakta olduğunu görmekteyiz. Bu firmalardan satın alacağınız her türlü hizmetin sizin hanenize eksi olarak dönmesi kaçınılmaz bir son olarak karşınıza çıkacaktır. Bu firmalar botları vasıtası ile müşterinin hesabına orantısız bir yüklenme ile son derece yapay bir şekilde canlı yayın izlenme sayısı aktaracaktır. Instagram algoritması tarafından kolaylıkla fark edilecek olan bu durum kişilerin, ceza almasına ve hatta hesaplarının sonsuza kadar kalıcı olarak kapatılmasına neden olabilecektir.

Instagram canlı yayın izlenmesatın almak güvenli midir? Gerçek anlamda müşterisini düşünen, sadık bir müşteri kitlesi elde etmek isteyen firmalar kesinlikle botlar vasıtası ile hizmet vermemekte, gerçek kişilerden oluşan hesaplar ile birlikte müşterilerine destek sunmaktadırlar. Bu firmalar talep edilen hizmeti orantılı ve düzenli olacak bir şekilde, gerçek kişilerin sahip olduğu profiller aracılığı ile sunmakta, müşterilerinin hesaplarını riske atacak her türlü durumdan kaçınmaktadırlar. Instagram canlı yayın izlenme hizmetini alacağınız firmayı ince eleyip sık dokuyarak seçmeli ve ilerde yaşanabilecek herhangi bir sorunun önüne geçmelisiniz.

Firmamız bünyesinde sunulan Instagram canlı yayın izlenme paketlerinden dilediğinizi seçerek hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Firmamız sizlere gerçek kişilerin sahip olduğu profiller ile birlikte kaliteli hizmet sunmakta, hesabınızı riske atacak en ufak bir durumdan dahi kaçınmaktadır. Firmamız bünyesinde sunulan hizmetlerde, sizden kesinlikle üyelik bilgi ve şifrelerinizi talep etmemekteyiz. Bu bilgileri mümkünse kimse ile paylaşmamanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Sizden bu bilgilerinizi talep eden kişi ve firmalardan uzak durmanız yararınıza olacaktır.

Instagram Canlı Yayın İzlenme Hizmetinden Yararlanmanın Getirdiği Avantajlar

Instagram canlı yayın izlenme satın almanın faydaları neledir? Instagram canlı yayın hizmetinden yararlanmanın getirdiği avantajlar şu şekildedir:

 • Canlı yayınlarınızda izleyici sayısı fazla olursa, daha çok kişi tarafından dikkat çeker ve daha çok etkileşim alırsınız.

 • Canlı yayınlar aracılığı ile çeşitli dernek ve kuruluşlar için bağış toplayabilir, bu alanda bir öncü olabilirsiniz.

 • Canlı yayınları çok sayıda kullanıcı tarafından izlenen kişiler, firmaların dikkatini çeker ve reklam teklifleri sunar. Bu reklam tekliflerini değerlendirerek para kazanabilirsiniz.

 • Instagram’da mavi tik alma şansınız yükselir.

 • İnstagram’da ön sıralarda gösterilmeye başlar ve daha çok takipçi çekersiniz.

Instagram Canlı Yayın İzlenme ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Instagram canlı yayın izlenme hizmetleri, herkesin kafasını kurcalayan bir konudur. Bu nedenle sizler için bu konu ile alakalı sık sorulan sorular derledik. Burada yer almayan ve aklınıza takılan bir soru varsa destek hattımız ile iletişime geçerek doğru ve net bilgiler alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimize vaat ettiğimiz bütün hizmetleri eksiksiz ve kaliteli bir şekilde yerine getirmeyi ilke edinmiş bir firmayız. Canlı yayın izleyicileri yayın yaptığınız süre boyunca yayında kalmaktadır.

Bu konuda son derece hassas ve hızlı bir şekilde harekete geçmekteyiz. Instagram canlı yayın başlattığınızda Whatsapp hattımızdan bizleri bilgilendirmeniz yeterlidir. Bilgilendirdiğiniz anda profiller yayınınıza gelmeye başlayacak ve yayın sonuna kadar sizle beraber kalacaktır.

Müşterilerimizin hesaplarını tehlike atacak herhangi bir faaliyette bulunmamız söz konusu değildir. Bu nedenden ötürü firmamız tarafından sunulan bütün hizmetler gerçek profiller vasıtası ile aktarılmaktadır. Sitemizde herhangi bot ve benzeri öğeler kesinlikle bulunmamaktadır.

Canlı yayın için seyirci satın aldığınızda hesabınızın zarar görüp görmeyeceği yapacağınız firma tercihine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Firmamız tarafından sunulan paketler üzerinden alacağınız Instagram canlı yayın hizmeti sonucu hesabınız herhangi bir şekilde zarar görmeyecektir. Çünkü yayınınız tamamen gerçek kişilerin sahip olduğu profillerden tarafından izlenmeye başlayacaktır.

Müşterilerimize hizmet satın alımlarında sunduğumuz birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinden dilediğinizi seçerek rahatlıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz: 1- EFT 2- Havale 3- Kredi Kartı 4- Banka Kartı
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers