Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram Beğeni Hilesi

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 
 

Instagram beğeni hilesi

Instagram beğeni hilesi hakkında bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bu konuda bu detaylardan siz değerli okurlarımıza bahsedeceğiz.

Instagram, dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Instagram’ın sunduğu pek çok ayrıcalık kullanıcıların da ilgisini çeken bir durum olarak yer almakta. Bunun sebebi Instagram’ın çok büyük bir kitlesinin bulunması. 1 milyar civarı aktif kullanıcısı bulunan Instagram, hem firmalar için hem de kullanıcılar için bir gelir kapısı olmuş durumda. Instagram kullanıcıları sayfa kurarak sayfasını geliştirmek istiyor ve daha büyük bir sayfa olma yolunda ilerlemeye çalışıyor. Instagram kullanıcılarının bazılarının sayfasını daha çok büyütmesinin amacı bu işten para kazanmaya çalışmak, daha büyük kitlelere ulaşıp yeni projeler hedeflemek olarak yer alıyor.

Instagram beğeni yükseltme işlemi

Instagram sayfası kuran bir kullanıcı o sayfayı emek harcayarak istediği bir noktaya getirmiş olabilir fakat ne kadar güzel paylaşımlar yapıyor olursa olsun yine de o sayfadaki gönderilerin beğenilerini arttıramaz ve takipçi sayılarını yükseltemez. Bu durum etkileşim oranlarının da yükselmemesine sebep olur. Etkileşim oranlarının yükselmesinin zor olmasının sebebi Instagram’da milyonlarca kullanıcının yükselme yarışı içerisine giriyor olması.

Bu gibi sorunlardan korunmak için yapılması gereken şey Instagram beğeni hizmetini kullanmak. Instagram beğeni hizmetlerinden birisi gerçek bir beğeni hizmeti satın almak iken diğeri Instagram beğeni hilesi olarak karşımıza çıkıyor. Instagram beğeni hilesinin kullanıcılara sunduğu avantaj sayfadaki gönderinin beğeni sayısının yükselmesini sağlamak. Yani kullanıcı istediği bir gönderinin beğeni sayısını yükseltebiliyor. Bu hizmetin ücretsiz olması bazı kullanıcıları şüphelendirebilir fakat bu hizmet belirli limitlerle birlikte çalıştığı için ücretsiz olarak sağlanabiliyor.

Ücretsiz Instagram beğeni hilesi ve kullanımı

Ücretsiz olarak sunulan beğeni hilesini kullanmak isteyen kullanıcılar sayfasının ön plana çıkmasını istediği için bu hizmetten yararlanmak istiyor. Hizmet, bir gönderinin beğeni sayısını yükselterek o gönderinin keşfete çıkmasını sağlamaya çalışıyor. Bu hizmeti kullanmak için yapılması gereken öncelikle Instagram beğeni hilesinin bulunduğu hizmet sayfasına giriş yapmak gerekiyor.

Hizmet sayfasına girdikten sonra kullanıcının hizmetten yararlanması için öncelikle yorum yapması gerekiyor. Bunun için alt kısımda bulunan yorum özelliğini kullanıp hizmeti aktif hale getirmek gerekir. Bu işlem sonrasında kullanıcı hangi gönderinin beğeni sayısını yükseltmek istiyor ise o gönderinin bağlantısını kopyalamalı ve alt kısımdaki kutuda ne kadar beğeni istiyor ise beğeni sayısını belirtmeli. Bu işlem sonrasında işlemin onaylanması gerekiyor.

Onaylama işlemi sonrasında kullanıcı açılan ekranı belirlenen süre boyunca kapatmaması gerekiyor. Eğer kullanıcı ekranı kapatırsa beğeni hizmeti işlemi iptal olur. Süre dolana kadar bekleyen kullanıcı süre dolduktan sonra ekranı kapatabilir.

Böyle bir sistemin yer almasının sebebi aynı işlemi birden fazla kullanıcının yapıyor olması. Eğer bu sistem yer almamış olsaydı herkes aynı anda birden fazla işlem yapacağı için büyük bir yoğunluk oluşacaktı. Bu yoğunluğun önüne geçmek için beğeni hizmetinin bu şekilde limitlendirilmesi lazım.

Instagram beğeni hilesi hakkında merak edilenler

Instagram için sunulan bu hizmet hakkında merak edilen pek çok şey bulunuyor. Bazı kullanıcılar bu hizmet için şifre gerekip gerekmediğini merak ediyor olabilir. Instagram beğeni hilesi kullanan sosyal ağ kullanıcıları şifre gereksinimi duymadan bu hizmetten yararlanabilecek. Bazı platformlarda veya uygulamalarda Instagram hesabı şifre ile birlikte istenebiliyor. Bu gibi uygulamalar güvenilir olmayabilir. Bu uygulamaların şifre istemesinin iki farklı sebebi olabilir. Bunlardan birisi hesabı havuza ekleyip istediği sayfaların gönderilerini beğendirmesi. Bir diğer sebep hesabı çalmak olarak yer alıyor. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetten ücretsiz ve şifresiz olarak faydalanmak gerekiyor.

Bazı kullanıcılar Instagram beğeni hizmetinin ücretsiz olmasının yanı sıra neden bekleme süresi olduğunu merak ediyor olabilir. Daha önce açıklamış olsak da şimdi bu konunun biraz daha derinine inebiliriz. İnternet çok büyük bir dünya olsa da internette yer alan her bir sunucunun bir veri merkezi bulunuyor. Eğer ki sunucu yeterince güçlü değilse büyük bir saldırı olduğunda veya yoğun bir kullanıcı girişi yaşandığında o sunucu etkilenebilir ve çökebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için kullanıcılara bazı kısıtlamalar yapılması gerekiyor. Ücretsiz olan bir şeyin kullanım oranı oldukça yüksek olacağı için web sitesi böyle bir önlem almış durumda.

Instagram için merak edilen bir diğer soru bu hizmetin nasıl şifresiz bir şekilde gerçekleştiği. Bu soru sık sık merak edilen bir konu olmakta. Instagram beğeni hilesi için yapılan bu işlem o kadar kolay değil. Her firmanın farklı yöntemleri bulunuyor. Bu yöntemlerden en çok tercih edileni hesap bilgilerinin toplanarak bu işin yapılması. Hesap bilgilerini kullanarak hizmet sunan bu firmalar diğer kullanıcılara bu şekilde hizmet veriyor. Bu bilgiler kolay bir şekilde toplanmadığı için normal bir kullanıcının bu işi yapması oldukça zor olacak.

Instagram beğeni hilesinin sunduğu avantajlar

Instagram beğeni artışının pek çok avantajı bulunuyor. Bu avantajlardan birisi gönderinin keşfete çıkıyor olması. Bir gönderinin etkileşim oranı yükseldikçe keşfette görünme olasılığı da artıyor. Bundan dolayı gönderideki beğeni sayısı ne kadar yükselirse keşfette o kadar çok ön plana çıkar.

Keşfette ön plana çıkan bir gönderi organik beğeniler de almaya başlar. Eğer keşfette o gönderiyi gören kullanıcı gönderiyi beğenirse beğeni atabilir ve o gönderinin daha çok yükselmesini sağlayabilir.

Instagram beğeni hilesi takipçi kazanma ayrıcalığını da sağlıyor. Çünkü keşfette gönderiye rastlayan kullanıcılar gönderiyi beğendiğinde sayfayı takip etmeye başlayabilirler. Bu durum sayesinde Instagram sayfasının kısa sürede büyümesi mümkün hale gelir.

Instagram kullanıcılarından bazıları bu işi para kazanmak ve geçimini sağlamak için yapıyor olabilir. İnternet, para kazanmak için büyük bir ortam olarak karşımıza çıkıyor. İnternetten gelir elde etmek için birçok yöntem bulunuyor olsa da bu yöntemlerden birisi de Instagram’ı kullanmak. Instagram’da gelir elde etmek için birçok yöntem yer alıyor. Bu yöntemlerden birisi butik hesabı kurmak yani bir mağaza açmak. Bir diğer yöntem sponsorlardan ve reklamlardan para kazanmak. Bir diğer yöntem Instagram kullanıcısının kendi ürün ve hizmetlerini satması. Kısacası kullanıcılar beğeni hizmetini kullandığında sayfası büyümeye başlayacağı için satış yapabiliyor olacak.

Instagram beğeni hilesi ile ilgili yaşanan sorunlar

Instagram beğeni hilesiyle birlikte pek çok kişi bu hizmeti kullanırken bazı sorunlar yaşıyor olabilir. Bu sorunlardan birisi sistemin herhangi bir tepki vermiyor olması veya çalışmaması. Bu gibi durumlarda internetin kontrol edilmesi ve bağlantının var olup olmadığının anlaşılması gerekir. Bir diğer kontrol yöntemi farklı sayfaların çalışıp çalışmadığı olmakta.

Instagram beğeni hilesi sisteminden yararlanan kullanıcılar sistemin çalışmadığından bahsediyor olabilir. Bu konuda yapılması gereken öncelikli olarak eğer süre bitmeden ekran kapatıldıysa sürenin bitmesini beklemek. Eğer yine bu sorun devam ederse bunun nedeni hizmette küçük bir aksaklıktan veya yoğunluktan dolayı kaynaklanıyor olabilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken bir süre sonra tekrar denemek. Bu sayede sorun çözüme kavuşabilir.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers