Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al

Telafili
250 Sayfa Beğeni
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
24,99
Satın Al
Telafili
500 Sayfa Beğeni
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
49,99
Satın Al
Telafili
1.000 Sayfa Beğeni
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
99,99
Satın Al
Telafili
2.000 Sayfa Beğeni
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
199,99
Satın Al
Telafili
3.000 Sayfa Beğeni
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
299,99
Satın Al
Telafili
5.000 Sayfa Beğeni
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
499,99
Satın Al

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al

Sizlere sunduğumuz sosyal medya servisleri arasında Facebook kategorisinde yer alan Facebook sayfa beğenisi Satın Al paketleri, uygun fiyatlara sahiptir ve bu paketler toplam altı adettir. Bu paketler Facebook'ta kurduğunuz sayfaların beğenisinin artmasını sağlar. Böylece sayfalarınız birçok kişinin ilgisini çeker. Sayfa beğenisinin önemi ise; reklam alma, bir hizmet sunma, marka tanıtma anlamında büyük fayda sağlamasıdır. Çünkü beğenisi yüksek sayfalar herkesin dikkatini çekmektedir. Sizlere sunulan sayfa beğenisi paketleri sırası ile; 250 sayfa beğenisi, 1000 sayfa beğenisi, 2000 sayfa beğenisi, 3000 sayfa beğenisi, 5000 sayfa beğenisi ve 500 sayfa beğenisidir. Bu beğeni paketleri sizlere en uygun fiyatlar ile sunulmasının yanı sıra telafili paketlerdir.

Telafili paketler, belirli bir süre içerisinde sayfa beğenisinde düşme olduğu takdirde paketin eksiğini kapatmak adına müşteriye sunulan beğenilerdir. Facebook sayfa beğenisi Satın Al paketleri de bu avantajlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu paketlerdeki beğeniler Türk ve yabancı datalı kullanıcıların karışık olarak beğendiği paketlerdir. Böylece sayfanız daha popüler bir hal alır ve daha fazla öne çıkar. Hızlı gönderim imkânı ile birlikte sahip olabileceğiniz bu paketler, %100 güvenli ödeme yöntemleri ile satışa sunulmuşlardır. Bu beğenileri Facebook sayfanıza tanımlamak için sizden şifrenizi istemeyiz. Facebook sayfanızın bağlantı linkini vermeniz yeterli olacaktır. Bir saat içerisinde beğeniler sayfanıza yansıtılmaya başlayacaktır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda sizler için hizmet veren 7/24 canlı destek birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Canlı Destek

Sizler için sosyal medya servislerimizin ve servislerin içeriğinde uygun fiyatlı paketlerin yanı sıra, yedi gün ve yirmi dört saat boyunca hizmet veren canlı destek birimimizi oluşturduk. Facebook sayfa beğenisi paketleri satın almadan önce, satın almaya karar verdiğinizde, satın alırken, satın alma işlemleri sırasında ve satın aldıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bu canlı destek biriminden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Canlı destek birimimiz, onlara ulaştıktan sonra on beş dakika içerisinde sizlere hızlı bir geri dönüş sağlar ve sorunlarınızın çözümünü bulmaya çalışır. Bu birimimiz sayesinde istediğiniz her an istediğiniz her yerde sayfa beğenisi satın alabilirsiniz.

Sayfa beğenisi satın aldıktan sonra beğenilerde düşüş meydana geldiğinde belirli bir süre içerisinde tekrar canlı destek birimimize danışarak paketlerin telafisini isteyebilirsiniz. Sizler için hızlı bir şekilde gerektiği kadar düşen beğeniler tekrar sağlanır. Facebook sayfa beğenisi paketleri satın aldığınızda canlı destek biriminden her türlü sorun ve sorularınız için yardım alabilirsiniz. Bu hizmetimiz sistemin daha hızlı bir şekilde ilerlemesini ve sorun yaşamadan paketlerinizi satın alabilmenizi amaçlamaktadır. Sizler de Facebook için sunduğumuz sayfa beğenilerinden yararlanabilirsiniz. Canlı destek ekibimiz kısa sürede sizlere dönüş sağlar ve taleplerinizi gerçekleştirirler.

Hızlı Gönderim & Güvenli Ödeme

Paketleri satın aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde Facebook sayfanıza yansıyacaktır. Bu sayede sayfanızı daha popüler bir hale getirebilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri ile de verimli bir alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca bir diğer güvenlik özelliğimiz sizden şifre talep etmememizdir. Beğenilerin sayfanıza yansıması için bağlantı linki vermeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir sorunda canlı destek ekibimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede işleri daha hızlı ve planlı bir hale getirebilirsiniz. Facebook sayfa beğenisi paketleri piyasadaki sayfa beğenisi paketleri arasında bulunan en uygun fiyatlı pakettir. Sizler için kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sağlıyoruz. Paketlerimizin beraberinde getirdiği tüm avantajlardan yararlanmak için sizler de şimdi sipariş verebilirsiniz. Bu sayede Facebook sayfanızı daha popüler bir hale getirebilirsiniz.

Facebook sayfanız için satın aldığınız bu paketlerde güvenli ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca paketlerimiz oldukça uygun fiyatlıdır. Özenle hazırlanan altı paket için de güvenli ödeme yöntemlerimiz geçerlidir. Hızlı bir şekilde hesabınıza tanımlanan bu paketleri uygun fiyatlar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ödeme aşamasında sonrasında ve öncesinde herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda canlı destek birimimizden yardım talep edebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca yaşadığınız herhangi bir sorunun çözümü canlı destek ekibimiz tarafından sağlanacaktır. Bu sayede daha kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu kaliteli deneyiminizi uygun fiyatlar ile taçlandırabilirsiniz. Hizmetimiz hem hızlı hem uygun fiyatlı hem güvenli hem de faydalıdır. Sizler de istediğiniz paketi seçerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyat

Facebook sayfa beğenisi paketlerimizin hepsi uygun fiyatlıdır. Sizler de bu uygun fiyatlı paketlerden satın alarak Facebook üzerinde açtığınız sayfanızın beğeni sayısını arttırabilir ve sayfanızın daha geniş kitlelere yayılmasını sağlayabilirsiniz. Facebook'ta birçok amaçla sayfa açılabilmektedir. Mizah sayfaları, tarif sayfaları, hayran sayfaları ve diğer çeşitli hizmetlerin sayfaları tüm bu paketlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirler. Beğeni sayınızın artması ile birçok insan sayfanıza ilgi duyacaktır. Bu sayede sayfanız popüler olacaktır. Sayfanızın popüler olması ile birlikte sayfanız reklam yapabilir, hizmetlerini daha iyi tanıtabilir ve daha verimli bir hal alabilir. Sizler de tüm bu avantajlardan uygun fiyatlar ile yararlanmak istiyorsanız şimdi istediğiniz paketi sipariş edin. Facebook sayfa beğenisi sayınızı arttırın.

Sık Sorulan Sorular

Hayır belli olmaz. Çünkü sayfanızı beğenenler Türk ve yabancı datalı kullanıcılar olarak karışık şekilde sağlanacaktır ve bu kullanıcıların her biri tamamen gerçektir. Bu sebeple sizlerin sayfasını beğenenlerin gerçek olması böyle bir hizmet aldığınızı açığa çıkarmayacaktır. Bu da ne Facebook için ne de sayfanız için hiçbir tehlike oluşturmaz.

Sayfanızı Türk ve yabancı kullanıcılar karışık olarak beğeniyor. Büyük ya da küçük tüm paketlerimizin içeriği bu şekilde ayarlandı. Bunun en büyük getirisi ise sayfanız yükselen beğeniler ile Facebook kullanıcıları arasında yayılırken sayfayı beğenenlerden dolayı hem yabancı Facebook kullanıcıları hem de Türk Facebook kullanıcıları arasında kolayca yayılmaktadır. Bu da oldukça gelişmiş bir kitleye hitap edebileceğiniz anlamına gelir. Bu yönü ile paketlerimiz çok kullanışlı ve çok faydalı hizmetlerdir.

Böyle bir şey olduğunda belirli bir zaman dilimi içerisinde canlı destek birimimize ulaşmanız gerekmektedir. Paketler telafili olduğu için sorununuz incelenecek ve kısa süre içerisinde çözülecektir. Canlı destek birimimiz sizlere yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet vermektedir. Bu yönüyle de çoğu sorunun çözümünü hızlı bir şekilde sağlamaktadır. Bu gibi sorunlarda canlı destek birimine ulaşırsanız paketlerin telafi kapsamında belirlenen süre dahilinde yaşadığı kayıplar telafi edilir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir sistem ile çalışmaktayız.

Hayır. Sayfa beğenisi paketlerinden hangisini alırsanız alın şifrenizi talep etmeyiz. Sadece sayfanızın bağlantı linkini göndermeniz gerekir. Bu şekilde Facebook hesabınız güvende olur ve hizmetimizden daha avantajlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Şifrenizi vermemeniz daha güvenli bir alışveriş gerçekleştirmenizi sağlar. Bu sayede daha kaliteli bir hizmet alırsınız ve paketlerin sayfalarınıza tanımlanması da hızlanır.

Her ay düzenli olarak sayfa beğenisi paketlerinden dilediğinizi alabilirsiniz. Bu hizmet otomatik hizmetler kapsamında değildir. Sizler istediğiniz her an istediğiniz her paketi en uygun fiyatlar ile satın alabilir ve saatler içerisinde sayfanızda görebilirsiniz.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers