Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube Yabancı Abone Satın Al

Popüler
2.000 Yabancı Abone
 • Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
 • Düşüş Yaşanmaktadır
399,99
Satın Al
Popüler
1.000 Yabancı Abone
 • Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
 • Düşüş Yaşanmaktadır
249,99
Satın Al
Popüler
3.000 Yabancı Abone
 • Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
 • Düşüş Yaşanmaktadır
499,99
Satın Al

Youtube Yabancı Abone Satın Al


En köklü ve en gelişmiş video paylaşım platformu olan YouTube için hazırlayıp satışa sunduğumuz uygun fiyatlı YouTube yabancı abone paketleri, global anlamda izlenme, abone, beğeni ve yorum etkileşiminizi arttırmaya yarayan hizmetlerdir. Bu paketler yabancı YouTube kullanıcılarının kanalınıza abone olmasını sağlamaktadır. Datalar yabancı kullanıcılara ait olduğundan YouTube videolarınız yurt dışı YouTube kullanıcılarının önüne çıkacak ve evrensel anlamda keşfedilmenize yardımcı olacaktır. Bu yabancı YouTube abone paketleri toplam üç adettir. Paketlerin içeriğindeki abone sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Yabancı YouTube abone paketleri küçükten büyüğe; 1000 abone, 2000 abone ve 3000 abone olarak sıralanmaktadır. Uygun fiyat ve hızlı gönderim fırsatları ile sahip olabileceğiniz bu paketlerde tamamen gerçek YouTube kullanıcıları kanalınıza abone olmaktadır.
Videolarınızın öne çıkması için kanalınızın dikkat çekici bir hal alması gerekmektedir. Bunun yanı sıra bin aboneyi geride bırakmanız YouTube'da para kilidini açmanızın ilk adımıdır. Sizler de yabancı abone paketleri satın alarak YouTube'da yükselişe geçebilir, fenomen olabilir ve videolarınızın geniş kitlelere yayılmasını sağlayabilirsiniz. Dakikalar içerisinde kanalınıza tanımlanacak olan aboneler sayesinde video etkileşimlerinizde de artış görebilirsiniz. Abone sayınız arttıkça YouTube sizi öne çıkaracaktır. Bu sayede YouTube gibi yükselmesi zor bir platformda hızlı bir şekilde öne çıkabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz kaliteli abone paketlerinin içeriklerine internet sitemizden göz atabilirsiniz.


Gerçek Aboneler ve Yabancı Abonelerin Önemi


Yabancı kullanıcıların kanalınıza abone olması kanalınızın yükselme hızını arttıracaktır. YouTube algoritması genellikle bölgelere ve ülkelere göre öne çıkanları göstermektedir. Yabancı kullanıcıların sizleri takip etmesi ise hem evrensel bir şekilde hem de bulunduğunuz ülkede öne çıkmanızı sağlar. Çünkü direkt olarak sizi takibe alan yabancı aboneler , etkileşimlerinize ilgi duyulmasına neden olacaktır. Tamamen gerçek kullanıcılar size abone olacakları için bu konuda hiçbir sorun çıkmaz. Gerçek aboneler fenomenlik sürecinizi hızlandırır, popülariteniz artar. Bu uygun fiyatlı yabancı abone fırsatlarından sizler de hemen yararlanabilirsiniz. Kaliteli paketlerimiz ile sizlerin kanallarına çok sayıda abone sağlıyoruz. En küçük paketimiz ile bile para kazanma kilidinizin ilk etabının açılmasını amaçlıyoruz.
YouTube'un koyduğu şartlar arasında bulunan 1000 aboneyi geçme, YouTube üzerinden para kazanabilmek için oldukça önemlidir. Sizler de bu platformdan gelir elde etmek istiyorsanız bu paketlerimizden satın alabilirsiniz. Paketlerimizin her biri birbirinden uygun fiyatlara sahiptir. Bu sayede herkesin alabilmesi amaçlanmıştır. Yabancı abone hizmeti gerçek aboneler tarafından sağlandığı için kanal adına hiçbir tehlike oluşturmaz. Sizler de bu paketleri satın alabilir ve hemen kanallarınızda görebilirsiniz. Paketler için hızlı gönderim ve güvenli ödeme avantajları mevcuttur. Aynı zamanda tüm paketler piyasadaki en uygun fiyatlara sahip olmaktadırlar. Bu fırsatlardan yararlanarak sizler de abone satın alabilirsiniz. Yabancı datalı kullanıcılar videolarınızın öne çıkmasını sağlar.


Müşteri Memnuniyetine Dayalı Sistem & 7/24 Canlı Birim


Canlı destek birimimiz hizmet boyunca ve hizmet sonrasında yaşanan sorunların kısa süre içerisinde çözülmesi için talep bildirimi alır. Bu sayede sizlerin isteklerine kısa sürede cevap veririz ve yaşanan sorunların çözümünü sağlarız. Yedi gün yirmi dört saat boyunca canlı destek talep edebilirsiniz. Her konuda ve her serviste olduğu gibi YouTube servisleri içerisinde yer alan YouTube yabancı abone paketleri de müşteri memnuniyeti odaklı bir sistem ile çalışır. Bu oluşum sayesinde müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunarız. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için abone paketlerinden birini sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Hemen sipariş verin ve on beş dakika içerisinde yeni aboneleriniz ile YouTube hayatınıza devam edin.
Sizlere sunulan canlı birimimize yönelttiğiniz tüm sorular anında yanıt bulur. Ayrıca satın alma talebinizi de yine yedi gün yirmi dört saat boyunca oluşturabilir ve istediğiniz an paket satın alabilirsiniz. Bu anlamda en avantajlı paketleri satın alarak kanalınıza katkı sağlayabilirsiniz. Hazırlanan üç ayrı paket de en uygun fiyatlarla sizin için hazırlanmıştır. Bu sayede kısa sürede hem YouTube para kazanma kilidinizi açabilirsiniz hem de yabancı aboneler ile kanalınızın ve videonuzun öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Paketlerimizin tanımlanması için kanalınızın şifresini vermeniz gerekmemektedir. Kanal bağlantı linkini vermeniz yeterli olacaktır. Hesaplarınızı tehlikeye atmadan paket tanımlaması işlemleri yapmayı sağlamaktayız.


Uygun Fiyat


Sizler için oluşturduğumuz YouTube yabancı abone paketlerini en uygun fiyatlar ile satışa sunduk. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an bu paketlerden kolayca yararlanabileceksiniz ve böylelikle YouTube'da yükselişe geçeceksiniz. Sizler de bu paketlerden yararlanmak istiyorsanız hemen satın alabilir ve YouTube abone kısmınızdaki artışı gözlemleyebilirsiniz. Bu şekilde daha fazla öne çıkan kanalınız ve videolarınız ile YouTube'da bambaşka bir boyuta atlayabilirsiniz. Herhangi bir sorun oluştuğunu düşündüğünüzde sizler için hazır olan yedi gün yirmi dört saat canlı destek bölümümüze mesaj atabilirsiniz. Sorununuza dakikalar içerisinde çözüm bulunacaktır. Uygun fiyatlara sahip hızlı gönderimli YouTube paketlerini sizler de hemen şimdi satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeyin ve YouTube'da hızla yükselişe geçin. Uygun fiyat ve kalite farkıyla birbirinden farklı paketleri tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sizlerin abonelerini sizden başka kimse göremediği için bu durum mümkün değildir. Ayrıca dilerseniz YouTube üzerinden abone sayınızı kapatmanız da mümkündür. Aboneleriniz tamamen gerçek YouTube kullanıcıları oldukları için, kullanıcılar yabancı da olsa gerçekleştirilen eylem gerçektir ve bu durumda ne YouTube açısından ne de diğer aboneleriniz açısından hiçbir sorun çıkmaz. YouTube kanalınızda sizlerin kimlere abone olduğu gizlilik ayarlarından başkaları tarafından görülebilse de sizlerin abonelerini kimse görmemektedir. Bu sebeple hiçbir unsur garipsenmeyecektir.

İki servis de belirli avantajlara sahiptir. Hangi servisi seçerseniz seçin YouTube'da yükselişe geçersiniz. Yabancı datalı servisi seçerseniz aboneleriniz de yabancı olacaktır ve bu sayede hem yurt içi hem de yurt dışı bir ün sağlarsınız. İki servisin de bu anlamda büyük getirileri bulunmaktadır. İkisi de rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Hatta kanalınızın daha da gelişmesini istiyorsanız iki servisten de farklı paketler sipariş verebilirsiniz.

Böyle bir sorun oluşmaz. Ancak böyle bir sorun oluştuğunu düşündüğünüzde sizler için hizmet veren 7/24 canlı destek ekibimizden yardım talep edebilirsiniz. Canlı destek birimimiz size sunduğu yönlendirmeler ile sorunun kısa süre içerisinde çözümünü sağlayacaktır. Ancak yine de sorunun çözülmediğini düşünüyor ve paketi iade etmek istiyorsanız, yine canlı destek birimimizden bu konu ile ilgili yardım alabilir ve iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız tüm servis ve paketleri kredi kartı ya da banka kartı ile havale ya da eft yolu ile ödeyebilirsiniz. Şu an için mobil ödeme desteğimiz bulunmamaktadır.

Tüm paketlerimiz ve servislerimiz hesaplarınıza bir saat içerisinde tanımlanmaktadır. Canlı destek birimimiz sayesinde hızlı ve kolay işleyen sistemimizden siparişiniz sonrası detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece işleminizi başından sonuna ayrıntılı bir şekilde takip edebilirsiniz. Paketler birden değil, bir saat içerisinde yavaşça yansıtılmaktadır. Çünkü aboneleriniz gerçek YouTube kullanıcılarıdır.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers