Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +902129637989 | destek@takipcim.com.tr

Web Site Kur

Basit Düzey Web Site Satın Al

Basit Düzey Web Sitesi Tasarımı

İncele

Orta Düzey Web Site Satın Al

Orta Düzey Web Site Tasarımı

İncele

İleri Düzey Web Site Satın Al

İleri Düzey Web Site Tasarımı

İncele

Web sitesi yaptırmak istiyorum

Web sitesi yaptırmak istiyorum.” diyen birçok kullanıcı bunun için en doğru ve en kaliteli hizmetin olduğu yeri arıyor, doğru kararı vermeye çalışıyor.

İnternet, 90’lı yıllarda kamuya açılmasıyla birlikte yaygınlaşmaya başladı. O zamandan bu zamana pek çok web sitesi açıldı, bazıları kapandı ve bazıları halen ayakta duruyor. Her geçen yıl daha da gelişen internet ortamı, büyüyerek daha fazla web sitesi ile karşılaşıyor. Günümüzün gelenekselleşen pazarlama yerlerinin yerine geçen internet, online alışveriş imkanı ile birlikte ticaret ile uğraşanlar için önemli bir fayda sunuyor. İnsanlar web sitelerinin önemini kavradıkça, avantajlarını öğrendikçe web sitesi açmak için daha fazla çaba sarf ediyor. Günümüzde web sitesi kurup işletmek geçmiş yıllara göre daha kolay bir hale gelmiş durumda.

Web sitesi kurmak için bazı nedenler

Web sitesi kurmak isteyen kullanıcılar neden web sitesi kurmalı? Bu konu başlığı altında web sitesi kurmak için bazı nedenlerden bahsedeceğiz. Web sitesi kurmanın nedenlerinden birisi ticaret yapmak olarak karşımıza çıkıyor. Bir mağazası olan işletme, web sitesi kurarak bu site üzerinden satış yapabiliyor, kendi online mağazasını büyütebiliyor. Online mağaza açmak mağazanın başında durma gereksinimi bulunmadığından dolayı önemli bir fırsat olarak yer alıyor.

Web sitesi kurmak için bir diğer neden bir ürünün tanıtımı için olabilir. Eğer firmanın fabrikası var ise ve ürün geliştiriyor ise bu ürün hakkında bilgi vermek, o ürünü tanıtmak ve o ürünün popülerliğini arttırmak için web sitesi kurabilir ve bu sayede daha fazla satış yapabilir. Web sitesi kurmanın bir diğer sebebi eğlence amaçlı da olabiliyor. Kullanıcı eğlence içerikli bir sayfa açarak ziyaretçileri memnun edebilir, bu işi paraya dökerek maddi kazanç elde edebilir.

Web sitesi yaptırmak istiyorum

Web sitesi yaptırmak isteyen bir kullanıcı sunulan web sitesi hizmeti sayesinde uygun fiyatlı web sitesi kurma hizmetinden faydalanabiliyor olacak. Basit, orta ve ileri düzey olarak 3 farklı paketin yer aldığı bu hizmette siteler SEO uyumlu olarak hazırlanıyor. SEO, arama motoru optimizasyonu olarak açıklanabilir. Genel olarak Google SEO uyumlu olan siteler, Google’da öne çıkmak için önemli bir olay. SEO ne kadar güçlü olursa web sitesi o kadar çok ön plana çıkar. Bundan dolayı SEO uyumlu bir web sitesi hizmet paketinden yararlanmak gerekiyor.

Web sitesi paketinin sunduğu bir diğer özellik sektöre uygun bir tema ile geliyor olması. Her sektörün kendine özgü bir teması, kendine özgü bir görünümü bulunur. Sanayi, oyun, yazılım veya herhangi bir sektör olsun en uygun temayı web sitesine giydirmek gerekir. Yalnızca temanın güzel olması yetmez aynı zamanda temanın kullanıcı dostu olması, kullanıcı etkileşiminin en iyi şekilde yapılması gerekir. Kullanıcı etkileşimi güzel yapılan bir web sitesi, kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir.

Web sitesi yaptırmak istiyorum.” diyenler için paketin içerisinde yer alan bir diğer özellik sitenin hem mobil hem tablet hem de masaüstü uyumluluğunun bulunması. Kullanıcılar web sitesini gezdiğinde istediği cihazdan zorlanmadan siteyi dolaşabiliyor olacak. Günümüzde mobil kullanımın yaygınlaştığı bu zamanlarda bu tür tema uyumluluklarının yapılması oldukça önemli bir adım.

Web site paketi özellikleri arasında büyüklüğüne göre hizmet süresinin oluşu yer alıyor. Hizmet süresi en kısa sürede tamamlanmak üzere hallediliyor. Kullanıcılar en uygun hizmeti kısa sürede alarak sorunsuz bir deneyim gerçekleştirmiş olmakta.

Paketin bir diğer özelliği 1 hafta destek sunuluyor olması. Kullanıcılar hizmet aldıktan sonra 1 hafta boyunca teknik destekten yararlanarak paket ile ilgili herhangi bir sıkıntı olduğunda yardım alabiliyor olacak. Güvenli ödemenin bulunduğu bu paket ile birlikte en kaliteli web sitesi hizmetini almak mümkün oluyor.

Hizmetin sunduğu fırsatlar

Hizmetin sunduğu en önemli faydalardan birisi web sitesinin harika bir şekilde dizayn edilip kullanıcıya teslim edilmesi. Ziyaretçiler web sitesini gezdiğinde güzel bir tema ile karşılaşacağı için bu siteyi daha çok gezecek, o siteden daha çok faydalanıyor olacak. “Web sitesi yaptırmak istiyorum.” diyenlerin elde edeceği bir diğer avantaj SEO uyumlu site sayesinde sitenin kısa sürede Google arama motorunda öne çıkıyor oluşu. Web sitesinin arama motorunda ön plana çıkması arama motorunu kullananların o siteyi daha çok fark etmesi anlamına geliyor. Özellikle seçilen anahtar sözcükler bir web sitesi için oldukça önemli. Popüler anahtar sözcükler arasından ön plana çıkmak bir web sitesi için daha büyük fırsatları doğuruyor.

Web sitesi kuranların elde ettiği bir diğer avantaj eğer kullanıcı ticari bir sitesi işletiyor ise o sitedeki kullanıcı sayısının artışa geçmesiyle birlikte daha fazla maddi kazanç elde etmeye başlaması. Bu durum pek çok kullanıcı için önemli bir detay olarak karşımıza çıkmakta.

Sık Sorulan Sorular

Web sitesi, internet üzerinde çalışan ve verilerin bulunduğu bir alan. Kullanıcı alan adı aldığında o alan adına web sitesi kurmak için bir de web hosting veya VDS almalı. Gerekli kurulumlar ve düzenlemeler tamamlandıktan sonra da web sitesi hazır hale gelir ve kullanıcı siteden faydalanmaya başlar.

“Web sitesi yaptırmak istiyorum.” diyen kullanıcılar bu işin nasıl olduğunu da merak ediyor. Web sitesi HTML, CSS, JS, PHP ve ASP gibi dillerden meydana geliyor. Bir web sitesi için ekibimiz öncelikle plan yapıyor. Web sitesinin nasıl bir tasarıma ve hangi özelliklere sahip olacağını belirliyor. Sonrasında web sitesini kodlamak için çalışmalara başlıyor. Web sitesi hazır hale geldikten sonra gerekli testler uygulanıyor ve eğer bug var ise bug çözülüyor. Hatalar giderildikten sonra web sitesi müşteriye sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor.

Web sitesi yaparken en çok dikkat ettiğimiz kısım web sitesinde hatanın olmaması. Bir hata veya diğer adıyla bir bug, özellikle yazılımcılar için büyük bir olay. Yazılım içerisinde bug çıkmaması için çok özen gösteren yazılım ekibimiz, bu konuda çalışmalarını sürdürüyor, kendini geliştirmeye devam ediyor. Zaten yaptığımız testler ile birlikte yazılımın kaliteli bir şekilde müşteriye ulaşmasını sağlıyoruz.

Web sitesi için sunulan bu hizmet SEO uyumlu bir hizmet olarak müşteriyi karşılıyor. SEO uyumluluk, arama motorları için optimizasyon sağlayan bir sistem olmakta. Bir web sitesi SEO uyumlu olduğunda ve içerikler SEO uyumlu bir şekilde paylaşıldığında o sitenin arama motorlarında ön sıralara yerleşmesi mümkün hale geliyor. Kısacası web sitesi SEO uyumluluk sayesinde daha çok üye çekebiliyor olacak.

“Web sitesi yaptırmak istiyorum.” diyenler ödeme yöntemlerini de merak edebilir. Web sitesi hizmet paketlerinden herhangi birinden yararlanmak isteyen kullanıcının kullanabileceği birçok ödeme yöntemi bulunuyor. Ödeme yöntemleri arasında banka veya kredi kartı ile ödeme yöntemi yer almakta. Kullanıcı 3D güvenli ödemenin sağlandığı bu ödeme yöntemini tercih ederek banka veya kredi kartı ile hemen ödeme yapabiliyor. Bunun yanı sıra EFT veya havale ile ödeme yöntemi de bulunmakta.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.