Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +902129637989 | destek@takipcim.com.tr

Seo Hizmeti Satın Al

Popüler
Başlangıç Seo Paketi
 • 10 News Kayıtlı Siteden Footer Link
 • 10 News Kayıtlı Siteden Tanıtım Yazısı
 • 3 Adet Forum Sitesinden Backlink
 • 3 Adet Edu-Gov sitesinden Backlink
 • 3 Adet Tumblr Backlink
 • 3 Adet Facebook Backlink
 • 3 Adet Twitter Backlink
 • 3 Adet Forum Backlink
 • 3 Adet Yorum Backlink
 • 3 Adet Makale 300 Kelime
 • Tamamlanma süresi 10 İş Günü
500,00
Satın Al
Popüler
Orta Seo Paketi
 • 20 News Kayıtlı Siteden Footer Link
 • 20 News Kayıtlı Siteden Tanıtım Yazısı
 • 10 Adet Forum Sitesinden Backlink
 • 10 Adet Edu-Gov sitesinden Backlink
 • 10 Adet Tumblr Backlink
 • 10 Adet Facebook Backlink
 • 10 Adet Twitter Backlink
 • 10 Adet Forum Backlink
 • 10 Adet Yorum Backlink
 • 5 Adet Makale 300 Kelime
 • Tamamlanma süresi 15 İş Günü
1.000,00
Satın Al
Popüler
Profesyonel Seo Paketi
 • 100 News Kayıtlı Siteden Footer Link
 • 100 News Kayıtlı Siteden Tanıtım Yazısı
 • 50 Adet Forum Sitesinden Backlink
 • 50 Adet Edu-Gov sitesinden Backlink
 • 50 Adet Tumblr Backlink
 • 50 Adet Facebook Backlink
 • 50 Adet Twitter Backlink
 • 50 Adet Forum Backlink
 • 50 Adet Yorum Backlink
 • 5 Adet Makale 300 Kelime
 • Tamamlanma süresi 30 İş Günü
2.500,00
Satın Al

SEO hizmeti satın al

SEO hizmeti satın al paketi özellikle web sitesi sahibi olan kullanıcıların tercih ettiği kaliteli bir paket olarak karşımıza çıkıyor olmakta.

Önceden insanlar kendi mağazasını popüler hale getirmek için insanların kalabalık olduğu yere mağaza kurar ve bunun için yüklü miktarda para öderdi. Bu da firmanın daha çok ayakta kalmasını ve daha popüler olmasını sağlardı. Günümüzde dijitalleşmenin de etkisiyle birlikte hem popüler olmanın maliyeti düştü hem de daha çok müşteriye ulaşmak mümkün hale geldi. Google arama motoru, şu anda en çok kullanılan arama motoru. Kullanıcılar Google’da merak ettiği bir şey olduğunda veya bir şey aramak istediğinde hemen istediği sözcükleri ekliyor ve o konuda arama yapıyor. Google’da öne çıkan firmalar veya web siteleri bu konuda oldukça önemli bir değere sahip. Kısacası günümüzde popüler olmak için Google arama motorunda ön plana çıkmak gerekiyor.

SEO hizmeti satın al paketinin özellikleri

SEO hizmetinin özelliklerinden bahsetmeden önce SEO hakkında bilgi vermek istiyoruz. SEO, Search Engine Optimisation yani Arama motoru optimizasyonu olarak çevriliyor. Adından da anlaşılacağı üzere bir web sitesinin arama motorunda üst sıralara çıkması için yapılan bu çalışma, web sitesini daha optimize bir hale getirmeye yarıyor.

Geçmişten günümüze her ne kadar Yandex ve Bing gibi arama motorları bulunuyor olsa da en çok kullanılan arama motoru Google olarak yer almakta. Google, zaman zaman yaptığı algoritma güncellemesi ile birlikte spam yazıların ön plana çıkmasını önlemeye çalışıyor ve kullanıcı dostu olan, daha estetik ve daha güzel hazırlanan yazıları üst sıralara alıyor. Şunu belirtmekte fayda var ki günümüzde SEO yalnızca yazıyı özenli bir şekilde hazırlayıp SEO kurallarına uymaktan ibaret değil, algoritma geliştikçe yeni SEO kuralları da ortaya çıkmaya başladı. SEO artık profesyonel bir iş haline geldi.

SEO hizmeti satın al paketinin pek çok özelliği bulunuyor. Bu özelliklerden birisi site içi optimizasyon olmakta. Site içerisinde yapılan optimizasyon çalışması sayesinde sitenin optimizasyon puanı yükselişe geçecek, sayfalar aramada daha çok ön sırada yer alacak. Paketin sunduğu bir diğer özellik backlink analizi olmakta. Yapılan backlink analizi web sitesinin daha verimli çalışmasını ve daha çok ön plana çıkmasını sağlıyor.

7/24 destek ile birlikte müşterilerimize sunduğumuz bu paketin özelliklerinden birisi de SEO uyumlu yazıların paylaşılıyor olması. Kullanıcılarımız için web sitesine SEO uyumlu yazılar hazırlayarak sitenin popülerleşmesini ve daha çok ziyaretçi tarafından görünüyor olmasını sağlıyoruz. Bu da bir web sitesi için önemli bir fayda sağlıyor.

SEO hizmeti neden tercih edilmeli?

SEO hizmetini kullanmak için pek çok neden bulunuyor. Bunlardan birisi bu hizmeti kullanmanın web sitesindeki sayfaları üst sıralara yerleştiriyor olması. Örnek vermek gerekirse bir sayfa SEO uyumlu değilse web sitesinde yer alan o sayfa alt sıralarda görünür fakat SEO uyumluluk arttıkça, sitenin tasarımı güzel oldukça ve kullanıcı dostu bir yazı hazırlandıkça o sayfanın arama motorunda üst sıralarda yer alması mümkün hale geliyor.

Bu hizmetin sunduğu avantajlardan birisi de daha çok müşteriyi web sitesine çekiyor olması. Eğer web sitesinin görünürlüğü daha çok ön plana çıkar ise o site daha çok ziyaretçi tarafından ziyaret edilebiliyor ve bu sayede web sitesinin popülaritesinde bir artış yaşanıyor. Bir web sitesinin daha çok ziyaretçi almaya başlaması o sitenin daha aktif bir ortam sunması anlamına geldiğinden dolayı bu durum firma için olumlu bir durum olmakta.

SEO hizmeti satın al paketinin kullanıcılar için sunduğu avantajlardan birisi gelirlerin artış yaşıyor olması. Özellikle ticari firmalar, bir web sitesi kurduğunda daha fazla ziyaretçi çekmek için SEO hizmetinden faydalanmalı. Bu hizmet ile birlikte ziyaretçi sayısı artacağı için daha çok müşteriye erişmek mümkün hale geliyor olacak. Bu da müşteriyi arttıracağı için maddi kazanç anlamına geliyor.

SEO hizmetinin aşamaları

SEO hizmetinden yararlanmak isteyen bir müşteri bu hizmeti sipariş ettiğinde öncelikli olarak web sitesini analiz edip, araçları site üzerinde çalıştırıyoruz. Yapılan analizler sonucunda web sitesinin son durumunu öğreniyor, bir rapor çıkarıyoruz. Ortaya çıkan bu raporda web sitesinde nelerin değişmesi gerektiği, hangi kısımların güncelleme alması gerektiği gibi bilgiler yer alıyor.

Web site analizi sonrasında SEO uyumluluk için çalışmalar başlıyor ve gerekli düzenlemeler Web sitesi SEO uyumlu bir site haline geldikten sonra birkaç SEO yazısı hazırlanıyor ve bu yazılar web sitesinde paylaşılıyor. Son olarak kontroller tamamlanıyor ve ardından müşteriye gerekli bilgiler sağlanıyor. Eğer web sitesi blog sitesi gibi dinamik bir site olacaksa müşteri blog paylaştığında neler yapması gerektiği hakkında bilgi veriyoruz. Bu sayede web sitesi güzel bir şekilde yönetilebiliyor.

Sık Sorulan Sorular

Web sitesi için yapılabilecek pek çok şey bulunuyor. Bunlardan en önemlisi SEO uyumluluğu çalışması, tema düzenlemesi ve web sitesinin geliştirilmesi olmakta. Bunun yanı sıra web sitesine SEO uyumlu yazılar ekleyerek sitenin arama motoru optimizasyonunun daha iyi hale gelmesini sağlıyoruz. Özetle web sitesi için gerekli ne var ise yapmaya çalışıyoruz, her işlemi özenle gerçekleştiriyoruz. Bu da web sitesinin harika dokunuşlar ile birlikte güzel bir hale bürünmesini sağlıyor.

Bir müşteri SEO çalışması için sipariş verdikten sonra çalışmalar hızlı bir şekilde başlıyor. Çalışmalar tamamlandıktan sonra artık web sitesinin ziyaretçi sayısının artışa geçmesi için sistem hazır demek. Bir sitenin Google’da ön plana çıkması yaklaşık 1 haftayı bulabiliyor. Web sitesinin hızlı bir şekilde ön plana çıkması için Google Search Console aracından yararlanmak gerekir. Bu araç sayesinde web sitesi birkaç günde indekslenmiş oluyor. İndekslemek, Google arama motorunun sayfaları dizine eklemesi anlamına geliyor.

İster yeni olsun ister eski olsun her türlü web sitesi için SEO çalışması yapılabilir. Özellikle yeni web siteleri henüz Google dizinlemesi yapmadan önce SEO çalışmasına hemen başlamalı. Eğer site açıldıktan bir süre sonra yani üzerinden uzun bir süre geçtikten sonra SEO çalışması isterse o sitenin sayfaları indeksleneceği için yani arama motoru dizinine ekleneceği için SEO çalışması işlemi bir kademe daha uzun sürebilir. SEO konusunda bir sıkıntı olmaz fakat Google daha önce dizinleme işlemi yaptığından dolayı o sayfaların tekrar düzenlenmesi ve SEO uyumlu hale getirildikten sonra arama motoruna eklenme süreci uzun sürebilir. Buna rağmen Google arama motorunda ister yeni olsun ister eski olsun ön plana çıkmanın bir yolu bulunuyor.

Bazı kullanıcılar her anahtar sözcükte ön plana çıkmanın mümkün olup olmadığını merak ediyor. SEO hizmeti satın al paketi ile birlikte kullanıcıların yararlanacağı bu hizmet için hangi firma olursa olsun bu konuda garanti veremez fakat bazı anahtar sözcükler için belirli koşullarda garanti sağlanabilir. Örneğin kullanıcı “oyun, film izle ve teknoloji” gibi sözcüklerde ön plana çıkmak istiyor ise bu oldukça zor iken “hd full film izle, 3d oyunlar oyna, minecraft sunucusu rpg” gibi anahtar sözcüklerde ön plana çıkması daha kolay olmakta.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.