Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Organik Takipçi Satın Al

Standart
500 Çekiliş Türk Takipçi
 • %100 Türk Hesaplar
 • 48 Saat içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
25,99
Satışa Kapalı
Çok Satan
1.000 Çekiliş Türk Takipçi
 • %100 Türk Hesaplar
 • 48 Saat içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
49,99
Satın Al
Standart
2.000 Çekiliş Türk Takipçi
 • %100 Türk Hesaplar
 • 48 Saat içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
99,99
Satın Al
5.000 Çekiliş Türk Takipçi + 100 Oto Beğeni
 • %100 Türk Hesaplar
 • 48 Saat içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
249,99
Satın Al
10.000 Çekiliş Türk Takipçi + 200 Oto Beğeni
 • %100 Türk Hesaplar
 • 48 Saat içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
499,00
Satın Al
20.000 Çekiliş Türk Takipçi + 300 Oto Beğeni
 • %100 Türk Hesaplar
 • 48 Saat içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
999,99
Satın Al

İnstagram Organik Takipçi Satın Al

Son dönemlerde takipçi sayısını arttırmak için çekilişle takipçi uygulamaları kullanılmaya başlandı. Bu uygulamalar sayesinde hedef kitlenize daha kısa yoldan ulaşma şansınız bulunmaktadır. Sistem olarak işleyişi, öncelikle sitemizdeki paketleri inceleyerek size uygun olanını bulmanız gerekir. Sonrasında talep ettiğiniz paket için ekibimizle iletişime geçersiniz. Ödeme aşaması tamamlandıktan sonra paketiniz tanımlanır. Takipçi sayınızın istediğiniz seviyeye gelmesi için önemli bir adım atmış olursunuz. Sizin için çekiliş düzenlenerek sayfanızın takipçi kazanması sağlanır. Çekilişlerde ana hedef belirtilen sayfanın takip edilmesidir. Sayfanızın bilgilerini belirterek işlem yapılınca takipçiler doğal olarak çekilişten faydalanmak amacıyla instagram hesabınıza yönlendirilmiş olur. İnstagram organik takipçi satın al sayesinde uzun zamanda kazanabileceğiniz takipçilerinize kolay olarak ulaşırsınız.

Organik Takipçi Satın Al

Çekilişle takipçi satın al sayınız artmaya başladıktan sonra kitlenizin artarak devam etmesi için farklı paketlerden satın almanız mümkündür. Ama bunun yanında sayfanızı aktif olarak kullanıp içerik paylaşmanız gerekir. Hitap ettiğiniz kitlenin tarzına uygun paylaşımlar yaparak beğeni almaya devam edersiniz. Video ve fotoğrafların size özgü detaylar içermesi ve kitlenizi etkilemesi gerekir. Satın alınan takipçilerin beğenmesinin yanında sayfanızdaki paylaşımların kalitesi de keşfette görünür olmanızı sağlar. Bu sayede her şey amacına uygun olarak devam eder. Organik Takipçi Satın Al sayesinde fenomen olma yolunda ilerlemeye başlamış olursunuz.

Fenomen Olmanın Yolları

Fenomen olmak geniş kitleleri fikir, düşünce ve içerikleriyle etkisi altına almak anlamına gelir. Bu konuda başarı olmanın yolu öncelikle verecek bir mesajınızın olmasıdır. Hitap ettiğiniz kitle hangi grupta yer alıyorsa paylaştığınız içeriklerin de o alanda popüler olması önemlidir. Gençler bu konuda daha yaratıcı olmaktadır. Siz de fenomen olmanın yolları için öncelikle fenomenleri takip ederek yaptıkları paylaşımları örnek almalısınız. Hedef kitlenize müzik alanında bilgi vermek için bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekir. Makyaj ve moda konusunda içerik paylaşımı yapmak istiyorsanız bu konuda son trendleri, sezonun renklerini ve tarzları bilmeniz önemlidir. Yemek paylaşımları yapmak için kendi tariflerinizin olması ya da yemeklerinizde farklılıklar yapmanız gerekir. Ancak bu sayede paylaşımlarınız beğeni kazanır ve takipçileriniz artar. Yaptıklarınıza kendinizden şeyler eklemek size özel olmalarını sağlar.

Çekilişle Takipçi Kazanma

Takipçi kazanmanızın veya arttırmanızın kolay yollarından biri olan çekilişle takipçi kazanma çok tercih edilen bir yöntemdir. İnternet sitemizdeki farklı paketlerden birini tercih ederek takipçilerinizi arttırırsınız. Takipçilerinizin sayısı fazlalaştıkça beğeni almanız da artar. Bu sayede keşfette yer almanız ve içeriklerinizin görünmesi de artar. Çekiliş için paket satın aldığınızda birkaç gün içinde çekiliş düzenlenir. Sonrasında takipçiler sayfanıza gelmeye başlar. Her takipçi beğeni ve yorumları ile içeriklerinizin daha görünür olmasına katkıda bulunur. Çekilişle takipçi kazandıktan sonra takipçilerin azalmaması için içeriklerinizi her gün düzenli olarak girmelisiniz. Gün içinde hesabınızı aktif olarak kullanmalısınız. Ayrıca fotoğraf ve videoların haricinde de günlük içerik paylaşımlarınıza devam etmeniz takipçilerinizi korumanızı sağlar.

Instagramdan Para Kazanmak

Instagramdan para kazanmak için öncelikle takipçi sayınızın artması ve beğenilen içerikler üretmeniz gerekir. Aynı zamanda yaptığınız farklı ürünleri de sayfanızda paylaşarak takipçilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Hedef kitlenizin zevkine ve tarzına uygun üretim yapıyorsanız ürünlerinizin satışı da takipçilerinizle beraber artar. Fenomen olduğunuzda ise reklam ve sponsorluk anlaşmaları sayesinde para kazanmanız mümkün olur. Paylaştığınız içeriklerde olumlu bir dil kullanmanız da takipçilerinizin beğenisini etkilemektedir. Sayfanızda paylaşımlarınızı düzenli, kaliteli ve farklı şekilde yapmanız ilgi çekici olmanıza katkı sağlar. Sayfanızın ilgi görmesi de takipçilerinizin beğeni ve yorumlarının desteğiyle olur. Sistem zincirin halkaları gibi birbirine bağlı olarak işlemektedir.

Takipçi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Takipçi alırken dikkat edilmesi gereken konular birkaç başlıktan oluşmaktadır. Instagramda takipçi satın almak için öncelikle profilinizin herkese açık olarak düzenlenmesi gerekmektedir. Kullanıcı bilgilerinizin düzgün ve doğru olmasına dikkat etmelisiniz. Profilinizde paylaşım yapmaya devam ederek mevcut takipçilerinizin ilgisini korumalısınız. İnternet sitemizden satın aldığınız takipçi paketinizin siparişi tamamlanana kadar sayfa bilgilerinizde ve profil adınızda değişiklik yapmamanız önerilmektedir. Yaptığınız paylaşımları destekleyen profil isimleri de dikkat çekici olmaktadır.  Takipçi sayınızın artmasıyla beraber sayfanızın güvenilir olması da artış gösterir. Takipçilerin artması sayfanızın değer kazanmasına katkıda bulunur. Değerli ve ilgi gören sayfalar sponsorların dikkatini çeker. Profilinizin etkinliği sayesinde kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Destek Hattı

İnternet sitemizde takipçi talepleri ve paketlerin içerikleri ile ilgili bilgi almak için 7/24 destek hattımızdan yardım talep etmeniz mümkündür. Bu sayede işlerinizi hızlı olarak takip etmeniz sağlanır. Bireysel ya da kurumsal olarak paylaşımlarınızın geniş kitlelere en kısa yoldan ulaşması için size uygun bir paketi satın almanız gerekir. Destek hattı bölümümüzde konunun uzmanı olan kişilerden oluşan bir ekibimiz vardır. Paket ödemeleriyle ilgili olarak isterseniz havale isterseniz kredi kartıyla ödeme seçeneğiniz bulunmaktadır. Güvenilir ödeme sistemimiz sayesinde sorunsuz işlem yapmanız sağlanır. Sistemimizin kullanımı basit ve kolaydır. Kısa sürede taleplerinizi girmenize uygundur. Bu sayede siz talebinizi girdikten sonra en geç birkaç günde takipçileriniz sayfanıza eklenmeye başlar. Takipçi artışı sayfanızın prestijine büyük katkı sağlamaktadır. Takipçi satın alma sistemimizde tüm işleyiş kurallarına ve amacına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Sistemimizde gerçek hesaplar ve aktif kullanıcıların yer alması ve takipçi olarak eklenmesi sağlanır. Bu sayede beğeni ve yorumlar gerçek kişilerden gelir ve güvenilir bir işlem yapılmış olur. Gerçek kişilerin listesinde bulunan bağlantıları aracılığıyla da kitlenizi büyütmeniz sağlanır.

Bireysel çabanızla ulaşmayı hedeflediğiniz sayıya çok uzun zamanda erişebilirsiniz. Ama takipçi hizmetini kullandığınızda hızlı ve kolay bir yoldan sayfanızın tanıtımını yapmış olursunuz. Bireysel ya da kurumsal sayfanızın takipçilerini arttırmak için takipçi satın alabilirsiniz. Sayfanızın reklamını yapmak daha maliyetli olabilir. Takipçi satın alarak geniş kitlelere ulaştığınızda size reklam vermek isteyenler olacaktır. Sosyal medya platformlarında etkileyici hesapların kazanç sağlama şansı yüksektir.

Türk takipçi satın alarak aktif hesaplar üzerinden takip edilmenizi sağlamış olursunuz. Hitap ettiğiniz kitle veya yaptığınız iş ülke sınırlarını kapsıyorsa Türk takipçi satın almak size daha fazla fayda sunar. Türk takipçi aynı zamanda etkileşimlerinizin de artmasına yardımcı olur. Ayrıca takipçiler kendi istekleriyle sayfanızı takibe alacakları için takibi bırakma pek fazla görülmemektedir.

Çekiliş Türk takipçi satın alırken hesabınızın adı dışında başka bir bilgi vermenize gerek duyulmaz. Hesap güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmamanız önerilmektedir. İnternetten paket satın alma sırasında ödeme için bilgilerinizi kendi seçtiğiniz yol ile yaparsınız profil bilginiz haricinde bir şey istenmez.

Çekiliş Türk takipçileri Instagramda beğeni ve yorumlarıyla tanınır olmanıza yardımcı olur. Ne kadar çok kişi sizi beğenir ve izlerse keşfet bölümünde o kadar çok görünür olursunuz. Instagram sisteminde keşfette yer almak takipçilerinizin artmasına katkı sunar. Paylaşımlarınız daha fazla kişi tarafından görünmüş olur. İçerik paylaşımlarınızda her zaman kaliteli ve özgün olmanız sayesinde çekiliş ile gelen takipçilerinize yenileri eklenerek profiliniz geniş kitlelere ulaşır.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers