Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Metin2 hileleri

Metin2 hileleri

Metin2 hileleri oyuncuların en çok merak ettiği konular arasında yerini almış durumda. Güncel Metin2 hileleri hakkında bilgi vereceğiz.

Oyunlar, hayatımızın her alanında bizi etkisi altına alıyor. Oyun, bir kişinin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan bir sistem. Oyuncular oyun oynadığında beynini geliştirebiliyor veya stres atabiliyor. Bu konuda oldukça faydalı olan oyunlar geçmişten günümüze kadar gelişmeye devam etti ve her geçen yıl daha yeni teknolojiler ile daha gerçekçi ve daha kaliteli oyunlar çıkıyor.

Oyuncuların sıkça oynamayı sevdiği oyunlar arasında rol yapma tarzı oyunlar da yer alıyor. Bunlardan birisi Metin2 oyunu olmakta. Doğuya has tarzı ile oyuncuları karşılayan Metin2, özellikle bir önceki neslin severek oynadığı ve bol bol zamanını harcadığı bir oyun oldu. 2000’li yılların en çok oynanan MMORPG tarzı bir oyun olan Metin2 oyunu hakkında bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Günümüzde yayın hayatına devam eden Metin2 oyunu, eski günlerindeki gibi dolu dolu olmasa da halen oynanıyor.

Metin2 oyunu ve özellikleri

2005 yılında Güney Kore’de ortaya çıkan Metin2 oyunu, MMORPG tabanlı bir oyun olarak oyuncuların karşısına çıktı. Kısa sürede dünyada popüler hale gelen Metin2 oyunu, 150 milyon oyuncu sayısına kadar ulaştı. 2009 yılında çeşitli şikayetlerle gündeme gelen oyunun en çok şikayet aldığı konulardan ikisi dolandırıcılık ve hileler olmuştu. Kullanıcılar, bazı oyuncuların bu şekilde oyunu oynaması ve hesap çalmasını eleştiriyordu. Firma, yaşanan bu olayların ardından hukuksal bir adım attı ve hilelere ve dolandırıcılığa karşı önlem almaya başladı.

Metin2 hileleri ile daha eğlenceli hale gelen oyun hakkında biraz da konusundan konuşmalıyız. Metin2’nin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse oyunda doğuya has tarzı ile üç büyük imparatorluk yer alıyor. Karakterler istediği imparatorlukta oynamaya başlayarak canlıları kesiyor ve savaşıyor. Oyun içerisinde çeşitli sınıflar bulunuyor. Bu sınıflar arasından seçim yapmak mümkün olmakta. Oyunun aldığı ödüller arasında en iyi grafik çalışması ödülü ve ücretsiz en iyi rol yapma oyunu ödülü yer alıyor.

Metin2 hileleri indir

Metin2 hileleri, oyunda daha hızlı kasılmak, daha hızlı gelişmek için kullanılan çeşitli hileler olarak karşımıza çıkıyor. İlk zamanlar oyun içerisinde hile yapmak oldukça kolaydı. Çünkü oyunun güvenliği yeterince güçlü değildi. Günümüzde pek çok hileye önlem getirildi, çeşitli düzenlemeler yapıldı. Buna rağmen oyun içerisinde hile keşfetmek ve kullanmak zaman zaman mümkün olabiliyor. Metin2 hileleri indir hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcılar oyunu oynarken bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabiliyor, çeşitli hileleri deneyimleyebiliyor.

Hilelerden kısaca bahsetmek gerekirse sınırsız balık tutma hilesi, otomatik canlı kesme hilesi, multi hack ve farm botu olarak açıklanabilir. Kullanıcılar için oldukça faydalı olan bu tür hileler, Metin2 oyuncusunun daha hızlı gelişmesinde etkili oluyor.

Metin2 hileleri güncel

Metin2 hileleri güncel olarak zaman zaman güncellenmesi gerekebiliyor. Çünkü bazı hileler firmanın geliştirici ekibi tarafından kapatıldığı için Metin2 oyununun daha iyi bir hale bürünmesi sağlanıyor. Metin2 hilelerini oynamak isteyen kullanıcıların sık sık tercih ettiği hilelerden birisi otomatik bir şekilde balık tutma hilesi olmakta. Sınırsız bir şekilde balık tutma hilesi sağlayan bu özellik sayesinde Metin2 oyununda balık tutma sorunu tarihe karışıyor olacak. Metin2 oyunu içerisinde bu hile ile balık tutan bir oyuncu otomatik bir şekilde balık tutabiliyor, kendini yormadan bu işlemden yararlanabiliyor.

Metin2 hileleri arasında yer alan bir diğer hile otomatik bir şekilde tecrübe kasma hilesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu hile ile birlikte canlılar otomatik bir şekilde taranıp kesiliyor. Oyuncuların en çok sevdiği hileler arasında yer alan tecrübe kasma hilesi sayesinde oyuncuların kısa sürede yüksek seviyelere ulaşması mümkün oluyor. Metin2 oyununda birkaç gün içerisinde 20-30 seviye arasına ulaşmak mümkün fakat hile ile birlikte bu süre çok kısa zamanlara kadar inebiliyor.

Çok sevilen bir diğer hile canlıları çekme hilesi. Birçok Metin2 oyuncusu için yılların vazgeçilmez hileleri arasında yer alan canlı çekme hilesi sayesinde Metin2 oyuncusu oyunu oynarken çevredeki canlıları kendisine çekebiliyor, başarılı bir şekilde tüm canlıları kesebiliyor.

Metin2 PvP hileleri 2019

Metin2 PvP hileleri 2019 yılı hileleri de çok sevilen hileler arasında yerini almış durumda. Bu hilelerden birisi farm bot olarak karşımıza çıkıyor. Farm bot ile birlikte otomatik bir şekilde varlık kesip eşya kasmak mümkün olmakta. Bu konuya şöyle bir örnek verebiliriz. Örneğin oyuncu bu ayarı açtığında çevredeki metinler hızlı bir şekilde bulunuyor ve otomatik bir şekilde kesiliyor. Kesildikten sonra ise yerdeki eşyalar toplanıyor. Bu şekilde çalışan farm bot, oyunu oynayanlara büyük bir kolaylık sağlıyor.

Metin2 hileleri arasında yer alan bir diğer hile multi hack olarak karşımıza çıkıyor. Bu hile ile birlikte oyuncu canlıya uzaktan vurabiliyor. Yani oyuncu hareket ettiğinde canlıyı kesmiş oluyor fakat aslında vurmuyor. Bu şekilde tecrübe, para ve eşya kasmak mümkün oluyor. Oyuncunun yapması gerektiği tek şey hileyi kullanırken çevrede gezmesi. Hilenin özelliklerinden birisi de hızlı bir şekilde yürümenin mümkün olması.

Metin2 TR hileleri 2020

Metin2 TR hileleri 2020 yılında da sıklıkla tercih edilen hileler oldu. Metin2 oyunu için tercih edilen hilelerden birisi de wall hack yani duvardan geçme hilesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu hile ile birlikte oyuncu oyunu oynarken özellikle otomatik ayara aldığında yani otomatik yürümeyi aktif ettiğinde duvara çarpmaması için bu hileden yararlanabiliyor, sorunsuz bir deneyim yaşayabiliyor.

Metin2 hileleri arasında kullanıcıların sıklıkla kullandığı pek çok hile bulunuyor. Genel anlamda Metin2 oyunu için kullanılan hileler bu şekilde olmakta. Zaten oyuncuların amacı hile kullanırken kendi tecrübesini arttırmak, seviyesini yükseltmek. Bununla birlikte para toplayıp eşya kasmak. Bunun dışında oyuncuların pek bir amacı bulunmuyor. Bu amaçlarını gerçekleştiren oyuncular daha güçlü olabiliyor, daha farklı mekanlarda savaşabiliyor.

Metin2 hileleri kullanmanın ayrıcalığı

Metin2 hilelerini kullanmanın pek çok faydası yer alıyor. Bunlardan birisi hızlı bir şekilde para kasmanın mümkün olması. Metin2 hilelerini kullanarak para kasan oyuncu bu parayla istediği bir eşyayı daha rahat alabiliyor. Metin2 hilelerinden yararlanmanın bir diğer avantajı tecrübe yükseltmek olarak karşımıza çıkıyor. Tecrübe, hayatta alınabilecek en önemli şeylerin başında geliyor. Tecrübeli olmak, daha güçlü olmak demek. Bundan dolayı oyuncular için tecrübenin büyük bir önemi bulunuyor.

Metin2 hileleri ile birlikte oyuncuların elde edeceği fırsatlardan birisi de bol bol eşya toplamak. Eşyalar biriktikçe oyuncu için de bu eşyalardan bazıları faydalı olabilir. Kullanıcı bu eşyalar arasından istediğini kullanarak büyük bir başarı elde edebilir. Bunun yanı sıra oyuncuların elde ettiği avantajlardan birisi de bu işlemlerin otomatik bir şekilde, hızlı yapılması. Para toplamanın, eşya toplamanın, tecrübe kasmanın ve daha birçok işlemi hızlı bir şekilde yapmanın Metin2 oyuncuları için büyük bir önemi bulunuyor. Bundan ötürü bazı oyuncular Metin2 oyunu oynamayı tercih ediyor.

Son Güncelleme: 20 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.