Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Fotoğraf İndirme

Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
 

Instagram fotoğraf indirme

Kullanıcılar beğendiği bir fotoğrafı kaydetmek istediğinde Instagram fotoğraf indirme hizmetini kullanarak bu hizmetten en iyi şekilde yararlanmak isteyebilir.

Instagram için sunulan bu hizmetten faydalanmak oldukça kolay. Kullanıcıların yapması gereken şey ücretsiz olarak sunduğumuz bir araç olan fotoğraf indirme aracını kullanmak. Bu konuda Instagram için sunmuş olduğumuz görsel indirme aracının nasıl kullanıldığından bahsedip bu uygulamanın kullanılma sebeplerini açıklayacağız, bu uygulamanın özelliklerinden ve avantajlarından bahsedeceğiz. Ayrıca uygulamayı kullanırken sorun yaşayan kullanıcılar için de bazı çözüm yollarımız olacak.

Bu hizmeti tercih etme sebepleri

Instagram için sunulan bu hizmetin kullanılma sebebi hakkında pek çok neden yer alıyor. Bunlardan birisi kullanıcının beğendiği bir fotoğrafı kaydedip saklamak istemesi. Bunu bir örnek ile açıklayalım. İnternette eğlenceli bir sayfada eğlenceli bir gönderi yer alıyor. Kullanıcı o gönderiyi o kadar çok beğeniyor ki gönderiyi depolayıp sonra tekrar incelemek için indirmek istiyor. Bunu istemesinin sebebi bazı gönderilerin zaman zaman silinebiliyor olması. Bu gönderinin ortadan kaybolmaması için kullanıcı bu işlemi yapıyor olmakta. Bir örnek daha vermek isterse kullanıcı güzel bir hayvan fotoğrafı buldu. Örneğin bir kedi olsun. O kadar güzel ki bu fotoğrafı kaydedip kendi arşivine eklemek istiyor. Bunun için hizmetten yararlanan kullanıcı bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor.

Bazılarının aklında şöyle bir soru kalabilir. Ekran görüntüsü almak mümkün iken neden indirme hizmetinin kullanılması gerektiği merak ediliyor. Ekran görüntüsü almak hikayeler sisteminde olduğu gibi bildirim oluşturmaya sebep vermediği için kullanıcılar bu sorunun cevabını arıyor. Bunun için iki farklı sebep sıralayabiliriz. Bunlardan birisi görüntü orijinal bir şekilde indiriliyor ve kullanıcıya aktarılıyor. Bu sayede görüntüde herhangi bir bozulma olmadan kayıt etmek mümkün hale geliyor. Hizmeti kullanmak için bir diğer sebep ekran görüntüsü alan uygulamaların bazen sorun çıkarabiliyor olması. Bu tür uygulamalar zaman zaman donmalar yaşayabilir ve performans sorunları ortaya çıkarabilir. Bu gibi durumlar ile uğraşmamak için Instagram için geliştirilen görsel indirme hizmetinden yararlanmak gerekiyor.

Instagram fotoğraf indirme

Instagram fotoğraf indirme hizmeti, Instagram’da herhangi bir fotoğraf veya resmin indirilmesini sağlıyor. Görüntüleri kusursuzca, orijinal haliyle indiren bu hizmet, kullanıcılara en iyi hizmeti sunmak amacıyla bu işi düzgün bir şekilde gerçekleştiriyor. Hizmet yalnızca herkese açık hesaplarda çalıştığı için bu detaya dikkat edilmeli. Konu buraya gelmişken bir de uyarı vermek istiyoruz. Gizli hesaplarda fotoğraf indirmeye izin veren bazı uygulamalar hesap şifresini isteyerek bu işi çözüyor fakat bu oldukça riskli bir durum. Herhangi bir uygulama veya web sitesinin şifre istemesi o uygulamanın hesaba tam yetki vermesi anlamına geliyor. Çünkü hesabın şifresi uygulama tarafından bilineceği için, belki fotoğraf indirme işlemini yapıyor olsa bile sonradan ne olacağı bilinmez. Firma güvenilir olsa da eğer web sitesi hacklenirse veriler başkasının eline geçeceği için bu daha büyük bir soruna yol açabilir.

Bazı kullanıcılar bu durumda şifreyi girdikten sonra hesap şifresini değiştirerek bu sorunu çözebileceğini düşünebilir fakat şunu unutmamak gerekiyor ki uygulama belki de o anda otomatik bir şekilde verileri kendi veritabanına çekip almak istediği bilgileri alıyor, bunun yanı sıra hesapta bazı değişiklikler yapıyor. Bundan dolayı kullanıcılar Instagram hesabını paylaşmak isterse bu gibi detaylara dikkat ederek hizmetten yararlanmayı tercih etmeli.

Instagram için geliştirilen bu hizmeti kullanmak isteyen bir kişi öncelikle ücretsiz araçlar kısmından bu hizmetin bulunduğu sayfaya girmeli. Hizmetin bulunduğu sayfada yazı kutusu yer alıyor. Buraya Instagram fotoğrafının bağlantısı yerleştirilmeli. Bu işlem sonrasında kullanıcının yapması gereken şey onay butonuna basıp işlemi onaylaması. Kullanıcının yapacağı başka bir işlem bulunmuyor.

Hizmetin sağladığı bazı özellikler

Instagram fotoğraf indirme hizmeti ile birlikte kullanıcılar pek çok özelliğe sahip oluyor. Sosyal ağ uygulaması Instagram için sunulan bu hizmetin sağladığı özelliklerden birisi kullanıcı dostu bir arayüze sahip oluşu. Kullanıcılar modern ve sade bir temanın yanı sıra kullanıcı etkileşiminin en iyi şekilde yapıldığı bir sistem üzerinde sorunsuzca bu hizmetten yararlanabiliyor. Bu pek çok kullanıcının hizmeti en iyi şekilde kullanması için önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Instagram için sunulan bu hizmetin sağladığı bir diğer özellik ücretsiz bir şekilde ve günün herhangi bir saatinde kullanılabiliyor olması. Kullanıcılar ister gece ister gündüz saatlerinde bu hizmetten en iyi verimliliği alarak güzel bir şekilde kullanabiliyor, istediği fotoğrafı veya resmi indirebiliyor. Hizmetin ücretsiz olarak yer alıyor olması da pek çok sosyal medya kullanıcısı için ekstra bir avantaj olmakta.

Hizmetin şifresiz bir şekilde yer alıyor oluşu, kullanıcıların hesap bilgilerini girmeden bu hizmetten faydalanabilmesini sağlıyor. Bazı kullanıcılar herhangi bir uygulamayı kullanırken şifresini verdiği için o uygulama kullanıcının şifresine sahip olmuş oluyor. Bu olay kullanıcının şifresini kaptırmasına neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için şifresiz olarak görsel indirme özelliği sunduğumuz bu hizmetten faydalanmak gerekiyor.

Hizmetin sunduğu faydalar

Dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi olan Instagram, popülerliği ve insanların ilgisini çekmesi ile biliniyor. Bazı kullanıcılar bu hizmeti kullanarak istediği görüntüyü indirmekle kalmıyor, aynı zamanda çeşitli avantajları da deneyimlemiş oluyor. Bu konuda kullanıcıların karşılaştığı fırsatlardan bahsedeceğiz.

Instagram fotoğraf indirme özelliği ile birlikte kullanıcının sağladığı fırsat görsele orijinal bir şekilde sahip olmak. Instagram, sunucu performansının verimli olması amacıyla Instagram gönderilerinde yer alan görsellerin kalitesini biraz düşürüyor, orijinal görüntüyü göstermiyor. Kısacası bir görüntüyü ekran görüntüsü şeklinde almak o görüntüyü orijinal bir şekilde almak olmadığı için bu hizmet bu konuda oldukça avantajlı.

Instagram’ın sunmuş olduğu bu özellik hayran sayfaları için de önemli bir durum olmakta. Bazı sayfalar Instagram’da açtığı hayran sayfasını geliştirmek için hayranı olduğu kişinin görüntülerini indirip bu görüntüleri düzenlemek ve kendi sayfasında paylaşmak isteyebilir. Bu durumda görüntüyü orijinal bir şekilde kaliteli olarak indirmek ve sonrasında güzel bir şekilde düzenlemek sayfanın daha avantajlı olmasını sağlayacak. Bu da kişinin daha fazla takipçi elde etme fırsatını yakalaması imkanını sunacak.

Hizmeti kullananların yaşadığı bazı sorunlar

Instagram için sunulan bu hizmeti kullanmak isteyen pek çok kişi bulunuyor. Instagram fotoğraf indirme hizmetini kullanan bazı kullanıcılar zaman zaman sorun yaşayabilir. Bu sorunların yaşanmasının sebebi uygulamanın yoğun olması veya veri merkezinde yaşanan teknik bir problem olabiliyor.

Bazı kişiler, internetin sınırsız bir kaynağa sahip olduğunu düşünebilir fakat durum aslında öyle değil. Bunu şu şekilde açıklayabiliriz. Bir su kabı düşünün. Eğer su kabı 5 litreye kadar su alabiliyor ise 5 litrenin üzerinde su miktarı eklendiğinde su taşar. Ayrıca su kabının ağzının genişliği de trafik olarak açıklanabilir. Bu da saniyede ne kadar litre su alacağını belirtir. Bir internet sitesinde trafik, bir siteye saniyede ne kadar kişinin girebileceğini anlatırken kapasite, o sitede aynı anda ne kadar işlem yapılacağını belirtir. Eğer teknik bir sorun yaşanırsa kullanıcıların yapması gerektiği işlem bir süre bekleyip daha sonra tekrar denemek.

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers instagram takipçi hilesi takipçi hilesi