Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +902129637989 | destek@takipcim.com.tr

Combo Paket Yabancı Servisi

Özel
Mini Combo Paket
 • 1.000 Karışık Telafili Takipçi
 • Aylık Otomatik 100 Beğeni
 • Aylık Otomatik 1.000 İzlenme
 • Aylık İşlemlerinizde Şifre istemiyoruz
 • 30 Gönderi İçin Geçerlidir!
125,00
Satın Al
Özel
Small Combo Paket
 • 2.500 Karışık Telafili Takipçi
 • Aylık Otomatik 250 Beğeni
 • Aylık Otomatik 2.500 İzlenme
 • Aylık İşlemlerinizde Şifre istemiyoruz
 • 30 Gönderi İçin Geçerlidir!
250,00
Satın Al
Özel
Medium Combo Paket
 • 5.000 Karışık Telafili Takipçi
 • Aylık Otomatik 500 Beğeni
 • Aylık Otomatik 5.000 İzlenme
 • Aylık İşlemlerinizde Şifre istemiyoruz
 • 30 Gönderi İçin Geçerlidir!
400,00
Satın Al
İndirimli
Large Combo Paket
 • 10.000 Karışık Telafili Takipçi
 • Aylık Otomatik 1000 Beğeni
 • Aylık Otomatik 10.000 İzlenme
 • Aylık İşlemlerinizde Şifre istemiyoruz
 • 30 Gönderi İçin Geçerlidir!
600,00
Satın Al

Instagram Etkileşim Hizmetleri

Günümüzde sosyal medya kullanımı hızla artış göstermektedir. İnsanlar sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçmekte, kurumsal işlerini yine bu kanallar aracılığıyla yürütmektedir. Bu durumda sosyal medya hesaplarının yüksek etkileşim alıyor olması önem arz etmektedir. Bunun nedeni ise yüksek etkileşime sahip olan hesaplar diğer kullanıcıların dikkatini daha çok çekmektedir. Beğeni, video izlenme ve takip sayısı fazla olan hesaplar diğer kullanıcıların gözünde daha güvenilir bir profil çizmektedir. Etkileşim sayılarının doğal yollarla yükselmesini beklemek, kullanıcıların çok vakit kaybetmesine neden olmaktadır. Bu yüzden doğal yollarla etkileşim paketleri satın almak daha kısa sürede yüksek sayıda takipçi, beğeni ve video izlenme gibi etkileşim sayılarının yükselmesini sağlamaktadır. Sizler de hesaplarınızın kısa süre içerisinde yüksek etkileşim almasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Instagram hesaplarınız için sağladığımız etkileşim paketlerini inceleyebilirsiniz. Bu paketler içerisinde ihtiyacınıza yönelik uygun paketleri bulabilir, hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. Tüm işlemler esnasında bizlerden destek alabilir, sitede yer alan iletişim sekmelerinden tarafımızla bağlantı kurabilirsiniz. Sizlerden alacağımız soru ve sorunlar ile ilgili cevap bulup, çözüme kavuşturmak adına 7/24 destek sağlamaktayız.

Instagram Combo Paketi

Instagram combo paketi bir paket içerisinde, takipçi, izlenme ve beğeni sayılarını yükseltmek adına gerekli olan etkileşimi içermektedir. Sitemiz üzerinden tamamen güvenli işlem adımları izlenerek bu paketleri satın alabilirsiniz. Bu paket içerisinde birden fazla etkileşim alanı bulunmaktadır. Satın alacağınız bir paket sayesinde aynı anda takipçi sayınızı arttırabilir, izlenme ve beğeni sayılarının kısa bir süre içerisinde yüksek bir sayıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hesabınızın etkileşim oranının artmasıyla beraber, Instagram algoritması gereğince ''Keşfet'' bölümüne düşme olasılığınız da yükselecektir. ''Keşfet'' kısmına düşen gönderileriniz vasıtasıyla diğer kullanıcıların hesabınızı keşfetmesine olanak sağlayacaksınız. Bu kullanıcılar hesabınızı inceleyip, takipçi, izlenme ve beğeni sayılarınızın yüksek olması nedeniyle hesabınızı takibe alacaktır. Satın almış olduğunuz combo paket sayesinde diğer kullanıcıların da hesabınızı keşfetmesini sağlayacaksınız. Instagram hesabınızı kısa süre içerisinde fenomen bir hesap haline getirebilir, bu sayede daha geniş bir kitleye seslenebilirsiniz. Düşüncelerinizi, paylaşımlarınızı daha fazla insanın görmesi ile beraber tanınır bir yüz haline gelebilirsiniz. Daha geniş bir kitleye seslenmeniz ile beraber, hesabınızın daha popüler ve güvenilir bir noktaya gelmesini sağlayabilir, bu durumun sağladığı imkanlardan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Combo Paket İçeriği Hakkında

Instagram Combo Paket içerisinde yabancı takipçiler barındıran Instagram hilesi içeren bir pakettir. Instagram Combo Paket satın almanızla birlikte hesabınıza yabancı takipçi etkileşimi kazanabilirsiniz. Combo Paket servisi yalnızca bir ay geçerli olmakla beraber satın alma işleminiz esnasında sizden şifre talep etmemektedir. Aylık olarak gönderilerinize paket içeriğinde belirtildiği miktarda beğeni alabilir, videolarınız için gelecek olan izlenme sayısıyla etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Instagram Combo Paket dahilinde olan hizmetler bir ay boyunca geçerli olmaktadır. Takipçi sayısında düşüş yaşanması durumunda bu telafi edilmektedir.

Satın alacağınız paketteki işlemler yalnızca 30 gönderi için geçerli olmaktadır. Instagram Combo Paketler farklı ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilmiştir. Paket içerikleri Mini, Small, Medium ve Large olarak kategorize edilmiştir. Bu paketler farklı sayılarda beğeni, takipçi ve izlenme sayıları içermektedir. Fiyatlandırma ise bu miktarlar üzerinden yapılmaktadır. Sitemiz üzerinde yer alan paketler, farklı kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirildiğinden dolayı kolaylıkla kendinize uygun bir paket bulabilirsiniz. Satın alma işleminiz esnasında yaşayacağınız herhangi olumsuz bir durum ile ilgili tarafımızla iletişime geçip bizden destek alabilirsiniz. Bizlerden destek sağlamak amaçlı 7/24 ulaşılabilir Whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ya da diğer iletişim adreslerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Combo Paket Avantajları Nelerdir?

Takipçi hilesi, izlenme ve beğeni hilesi hizmetlerini bir arada sunan Instagram Combo Paketleri, bu etkileşimlerin hepsini aynı anda satın almanıza olanak sağlamaktadır. Sitemiz üzerinde farklı kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış uygun fiyatlı paketler bulunmaktadır. Bu paketler içerisinden size en uygun olanı tercih edip satın alabilirsiniz. Bu paketlerden satın almanız durumunda Instagram hesabınızın etkileşim oranında bir artış gözlemleyebilirsiniz. Söz konusu artış sayesinde diğer Instagram kullanıcılarının dikkatini çekebilir bu vasıtayla takipçi, beğeni ve izlenme sayınızı arttırabilirsiniz. Diğer kullanıcılar etkileşim sayısı yüksek olan hesaplara daha çok ilgi göstermektedir. Bu hesaplar, diğer kullanıcıların gözünde daha güvenilir bir noktadadır. Yüksek etkileşimli hesaplarla iletişime girip, onları takip etme eğilimi göstermektedirler. Combo Paket satın almanızla beraber, hesabınızın takipçi sayısını, izlenme ve beğeni sayısını aynı anda arttırabilir, bunun için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Hile paketlerini satın almanın en avantajlı kısmı da budur. Çünkü doğal yollarla etkileşim sayısının artmasını beklemek, diğer kullanıcıların ilgisini çekmek oldukça uzun bir süreçtir. Hile paketlerini satın almanızla beraber, bu süreyi kısaltacak, diğer Instagram kullanıcılarının da sizi kısa süre içerisinde fark etmesini sağlayacaksınız.

Hali hazırda yüksek etkileşimli olan hesabınız Instagram kullanıcıları için daha ilgi gerçekçi görünecek ve hesabınızı takibe alacaklardır. Diğer firmalar yüksek etkileşimli bir hesaba sahip olduğunuzu fark ettiğinde ürünlerinin reklam ve tanıtımlarını yapmanızı isteyecektir. Bu sayede yapacağınız reklam ve tanıtım işlemleriyle Instagram hesabından gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yabancı Paketle Türk Paket Arasındaki Fark Nedir?

Yabancı paket ve Türk paket arasındaki fark, yabancı paketin içerisinde bulunan takipçi sayısının tamamen yabancı hesaplara ait olmasıdır. Bunun dışında gelen diğer etkileşimler Türk hesaplara aittir. Ücret ile ilgili bir farklılık bulunmaktadır. Sağlanan hizmetlerin geçerlilik süresi, kalitesi değişiklik göstermemektedir. Sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde yabancı paketlerden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yabancı paket almanız durumunda, hesabınıza diğer yabancı kullanıcılar da erişim sağlayabilir. Diğer yabancı kullanıcılar hesabınızı fark eder, hali hazırda bulunan yabancı kitleniz sayesinde sizi takip etme eğilimi gösterirler. Bu sayede hesabınızın uluslararası bir alanda da gelişim göstermesini sağlayabilir, daha da geniş bir kitleye seslenebilirsiniz

Satın almış olacağınız yabancı paketler düşüş göstermeme konusunda garanti sağlamaktadır. Satın almış olduğunuz miktar ne olursa olsun profilinizde bir ay boyunca kalıcılık sağlamaktadır. Paketlerimiz telafili özellikte olup, düşmeme garantilidir. İzlenme hilesi ile beraber satın almış olacağınız takipçi ve beğeni sayısında herhangi bir düşme gözlemlediğiniz durumda tarafımızla iletişime geçip destek alabilirsiniz. Tarafımızla iletişime geçmeniz durumunda gerekli incelemeler yapılıp, olası olumsuz durumlar kısa süre içerisinde telafi edilecektir

Yabancı paket satın alırken şifrenizi bizimle paylaşmanız gerekmemektedir. Yabancı paket satın alma işleminizi gerçekleştirirken bizimle paylaşmanız gereken bilgiler oldukça sınırlıdır. Hesabınızın linkini tarafımızla paylaştıktan sonra, kişisel bilgilerinizi tarafımıza aktarmanız satın alma işlemleri için yeterli olacaktır.

Combo paket satın almak için, sitemizde bulunan ''Hizmetler'' sekmesinden Instagram bölümünü seçmeniz gerekmektedir. Bu adımdan sonra Combo Paket Yabancı Servisi kısmında bulunan paketleri inceleyebilir, dilediğiniz paket için satın alma işlemini başlatabilirsiniz. İlgili paketin altında bulunan ''Satın Al'' butonuna tıkladıktan sonra, hesabınızın linkini ilgili bölüme yapıştırmanız gerekmektedir. Bununla beraber ad, soyad, telefon numarası ve e-posta adresini tarafımızla paylaşmanız gerekmektedir. Bu adımları tamamladıktan sonra, ödeme bilgilerini girerek satın alma işleminizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.