Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +902129637989 | destek@takipcim.com.tr

Hizmet Şartları

Hizmet Şartları

Bu sitenin genel kullanım koşulları, bununla ilgili olan genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıdaki belirtmiş olduğumuz koşullar, kural ve yasal sorumlulukları içermekte olan kullanıcı sözleşmelerinin takipcim.com.tr sitesine üye olmadan önce okunması gerekmektedir. Sizlere belirttiğimiz koşulların sizler için uygun olmadığı durumlarda bu siteyi kullanmamanızda sizler için daha faydalı olacaktır. Eğer ki takipcim.com.tr sitesini kullanmak istiyorsanız da bu siteyi kullanarak ve kişisel bilgileriniz talep edilmekte olan formları doldurarak bu site üzerinde yazılı olan koşulları da kabul etmiş sayılırsınız. Takipcim.com.tr işbu site ve site uzantılarında mevcut olan her türlü hizmetler, ürünler, kullanma şartları ile beraber sitede sunulmakta olan bilgileri de önceden bir ihtara gerek kalmadan değiştirmek, tekrardan organize etmek, yayınları durdurma haklarını da saklı tutmaktadırlar. Değişiklik durumları ise sitedeki yayın tarihlerinde yürürlüğü girmiş olur. Bu site sizlere sitemize her giriş yaptığınız zaman yasal uyarı sayfalarını ziyaret etmenizi de önermektedir. Bu şartlar link sunulan diğer internet siteleri için de geçerli olmaktadır. Sitemiz bünyesinde sizlere satışı sağlanmakta olan büyün ürünler online hizmet ürünleri olmaktadır ve bu ürünlerinde anlık teslimatları yapılmaktadır. Herhangi bir sebepten ötürü teslimi sağlanmayan ürünler ise müşterilere bilgileri aktarılarak en az 30 günlük bir süre zarfında teslimi sağlanmazsa bu ürünlerin iptali sağlanarak yaptığınız ücretlerin de iadesi yapılmaktadır.

İçerik Kullanımları

Takipcim.com.tr sitesi genel görünümleri ve dizaynları ile internet sitesi üzerinde bütün bilgiler, bu markaya sahip olan diğer markalar, bu site isminin yer almış olduğu ikon, logo, adı, bilgisayar yazılımları, uygulanmakta olan satış sistemleri ve iş metotları gibi ve bunlara ilişkin fikirleri ve sinai mülkiyet haklarının sahibi ya da lisans sahibi olmaktadır. Bunun yanı sıra bu site koruma altında da olmaktadır. İnternet sitelerinde bulunan hiçbir materyal daha önceden izin alınmadan veya kaynak gösterilmeden, kodlar ve yazılımlar da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan yayınlanamaz, postalanamaz ve başka bir lisansa da çevrilememektedir. İnterneti sitelerinin ya da mobil uygulamaların tümünü veya bir kısmını başka bir web sitesinde de izinsiz bir şekilde kullanılamamaktadır. Bunların aksi yapıldığı takdirde de hukuki ve cezai işlemlerde uygulanabilmektedir. Bu sitenin burada açık bir şekilde belirtilmeyen diğer bütün hakları da saklı tutulmaktadır.

Kullanım ve Gizlilik Kuralları

Kullanım ve gizlilik kuralları tamamen takipcim.com.tr tüm üyelerine açık olmaktadır. İnternet siteleri üzerinde verilmekte olan hizmetler aksi belirtilmediği sürece ücretsiz bir şekilde erişime açıktır. Aşağıda belirtilmekte olan durumlarda site yönetimleri üyenin kullanıcılığını engelleyebilmektedir ve aşağıda belirtilmiş olan girişimlere karışmakta olan kişiler için de kanuni hakları da saklı tutmaktadır. Bu durumlar şu şekildedir;

-Düzensiz, yanlış, eksik ya da yanıltıcı bilgiler vermek, genel ahlak kurallarına aykırı ifadeler içeren veya Türkiye Cumhuriyeti yasaları ile ters düşmekte olan bilgilerin site üzerine kaydedilmesi.

- Bu internet sitesinin içeriklerini izinsiz bir şekilde kısmen ya da tümüyle kopyalanması.

- Bu site kullanıcılarına verilen veya kendi belirlemiş oldukları kullanıcı isimleri ve şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü bir kişi veya kuruluş ile paylaşmasından dolayı kaynaklanacak olan her türlü zarardan da doğrudan kullanıcı sorumlu tutulmaktadır ve aynı şekilde kullanıcılar internet ortamlarında bir başka kişiye ait olan IP adresi, e-posta adresi ve kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri de kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların bilgilerine de izin bir şekilde ulaşamamaktadırlar. Kullanıcılar bu şekilde bir kullanımdan ötürü ortaya çıkabilecek olan her türlü hukuki ve cezai sorumlulukları da kabul etmiş olarak sayılır.

- Bu internet sitesinin güvenliğini tehdit edecek, sitelerin çalışmalarını engelleyebilecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması veya bilgilerin alınması, silinmesi ve değiştirilmesi gibi durumlarda da sorumluluk kullanıcıya ait olmaktadır.

Sorumluluklarımız

Takipcim.com.tr sitesini ziyaret eden bütün kullanıcıların bilgileri onlara daha iyi hizmetler sunabilmek adına takip edilir. Bu bilgiler ise gizlilik şartlarına bağlı olarak da içerikleri genişletmek ve iyileştirmek amaçları ile reklam vs. konularda iş birliği içerisinde bulunduğumuz firmalar ile paylaşılmaktadır. Buradaki sebep ise sunulmakta olan deneyimleri geliştirmek yani takipcim.com.tr sitesini geliştirerek sizlere daha iyi hizmetler sunmasıdır. Sizlere daha iyi hizmetler sunmak adına geliştirmeler yapılmaktadır.

Son Güncelleme: 26 Kasım 2020
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.