Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Hes kodu alma

HES Kodu Nasıl Alınır? 3 Adımda HES Kodu Alma Rehberi

HES kodunu almak Covid-19 pandemi sürecinde geçilen “Kontrollü Sosyal Hayat” döneminin getirdiği ihtiyaçlar başında gelir. Hastalık riski taşıyan kişileri tespit etmekte kullanılan HES kodu, için üç farklı HES kodu alma yöntemi bulunur. Kontrollü sosyal hayat sürecinde seyahatlerde, kamu binaları ve AVM girişlerinde HES kodu gösterme zorunluluğu bulunur.

HES (HAYAT EVE SIĞAR) KODU NEDİR?

HES kodu ait olduğu kişinin Covid-19 hastalık riski taşıyıp taşımadığını ölçümleyen ve ibraz edilme zorunluluğu bulunan 10 haneli bir koddur. Hayat Eve Sığar kodu kısaltması olarak kullanılan ilgili kod, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından kontrollü sosyal hayat sürecinde hayatımıza girmiştir.

HES Kodu Ne İşe Yarar?

HES kodunun işlevi ait olduğu kişinin Covid-19 ya da temaslı olduğunu belirlemektir. İbraz edilen kod “Hayat Eve Sığar” uygulaması ya da kurumlarda bulunan servisler aracılığı ile sorgulanarak kodun sahibi olan kişinin koronavirüs riski tespit edilir. HES kodu kullanarak riskli kişilerin tespit edilerek Covid-19 salgınının yayılma hızının azaltılması amaçlanmaktadır.

HES Kodu Ücretli Mi?

HES kodu için ücret bulunmamaktadır. Yazımızda yer verilecek üç yöntem kullanılarak ücretsiz HES kodu alınabilir.

HES Kodu Almak Zorunlu Mu?

HES kodu almanın zorunluluğu bulunmaktadır. Kodun kullanıldığı tüm seyahat ve ziyaretlerde HES kodu gösterme zorunluluğu bulunmaktadır.

HES KODU NASIL ALINIR?

HES kodu almak için kullanılabilecek üç farklı seçenek bulunmaktadır. E-Devlet’ten ve Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden alınabilen HES kodu, SMS ile alınabilmektedir. HES kodu mesajla başkası adına da alınabilir.

HES Kodu Nereden Alınır?

HES kodu alınabilecek noktalar aşağıdaki gibidir:

 • Hayat Eve Sığar uygulaması ile HES kodu Alma

 • HES kodu alma SMS ile

 • E-Devlet’ten HES Kodu Alma

E-Devlet Üzerinden HES Kodu Alma

E-Devlet’ten HES kodu almak için “Sağlık Bakanlığı HES Kodu Üretme ve Listeleme” sayfası kullanılır. HES kodu alma E-Devlet sayfasına https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi-hes-kodu-uretme-ve-listeleme linki kullanılarak açılır. Paylaşılan link kullanılarak ulaşılan sayfada, aşağıda gösterildiği gibi “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklanması gereklidir.

Yukarıda gösterilen butona tıklanarak giriş yapılan kimlik doğrulama sayfasında; e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza, T.C. Kimlik Kartı ve İnternet Bankacılığı seçenekleri ile doğrulama yapılabilir. E-Devlet şifresi ile yapılacak kimlik doğrulama için aşağıda gösterildiği gibi ilgili alanlara “T.C. Kimlik No” ve “e-Devlet Şifresi” bilgilerinin girilerek “Giriş Yap” düğmesine basılması yeterlidir.

Kimlik doğrulama ardından ulaşılmak istenen “HES Kodu Üretme ve Listeleme” sayfasına erişim sağlanır. Ulaşılan sayfada aşağıda gösterildiği şekilde “Yeni HES Kodu” düğmesine tıklanarak, işleme devam edilir.

Yukarıda paylaşılan işlem ardından HES kodu üretme aşamalarına geçilir. Kod üretme işleminin ilk basamağında, aşağıda belirtildiği gibi kimin adına HES kodu üretileceği seçimi yapılmalıdır. Kendiniz veya çocuğunuz için talep ettiğiniz HES kodu için aşağıda gösterildiği şekilde uygun kutucuğu işaretleyin ve “Devam Et” butonuna tıklayarak ilk aşamayı tamamlayın.

HES kodu üretme işlemi ikinci aşamada, kodun süreli ya da süresiz üretilmesi için gerekli seçimin yapılması gereklidir. Süreli ya da süresiz tercihinize uygun gelen kutucuğu işaretlemenin ardından aşağıda gösterildiği gibi “Devam Et” butonuna tıklayarak işlemi sonlandırabilirsiniz. Süresiz HES kodları, 18 ay geçerlilik süresine sahiptir. Koda isim vermek için aşağıda gösterildiği şekilde “Açıklama” kutucuğunu kullanabilirsiniz.

İşlemi tamamlamanız ardından 10 haneli HES kodunuzu alabilirsiniz. HES kodu göstermeniz gerekli alanlarda HES kodu almak için kullandığınız sayfaya giriş yaparak aşağıda gösterildiği gibi kod bilginize ve koda ait detaylara ulaşabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar (HES) Uygulaması Üzerinden HES Kodu Alma

HES kodunu HES mobil uygulamasından almak için ilk olarak uygulamanın akıllı cihaza indirilmesi gereklidir. İşletim sistemine göre Google Play Store ya da Apple Store üzerinden ücretsiz Hayat Eve Sığar uygulamasının indirilmesi gereklidir. Google Play Store üzerinden Android cihazlar için HES uygulamasının nasıl indirileceği, aşağıda görsel üzerinde paylaşılmıştır. Aşağıda gösterildiği şekilde Hayat Eve Sığar uygulamasını indirin ve indirme sonrası uygulamayı çalıştırın.

Yukarıda gösterildiği şekilde indirilen uygulamayı çalıştırın. Uygulamaya giriş için SMS doğrulama kullanılmaktadır. Açılan uygulamada aşağıda gösterildiği şekilde cep telefonu numaranızı ilgili bölüme yazın ve “KOD Gönder” butonuna dokunarak kodun gelmesini bekleyin.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından SMS ile gönderilen 5 haneli kodu, aşağıda gösterildiği şekilde “Doğrulama Kodu” için ayrılan bölüme yazın. Kod bilgisini girdikten sonra “GİRİŞ” butonuna dokunabilirsiniz.

Yapılan giriş ardından uygulama ilk kez kullanılıyorsa, bazı izinlerin verilmesi gereklidir. Yaşanılan bölgenin Covid-19 riskini ölçmek için konum ve sosyal mesafe kontrolü için Bluetooth izinlerinin verilmesi gereklidir. İzinlerin verilmesi ardından aşağıda gösterildiği şekilde uygulama ana sayfasında yer alan “HES Kodlarım” sekmesine dokunularak işlemler başlatılabilir. Uygulamanın ilk kez kullanılması halinde aşağıda gösterilen kayıt formunun doldurulması gereklidir. Kayıt formunu resimde gösterildiği şekilde doldurarak HES kodu üretme işlemlerine devam edebilirsiniz.

Kayıt işlemi tamamlanması ardından otomatik “HES Kodlarım” sayfasına yönlendirme yapılır. Sayfanın en altında yer alan “Yeni Kod Ekle” butonuna dokunarak işleme devam edin.

HES kodu alma işlemleri için HES kodunun kimin için ve süreli/süresiz alınma tercihlerinin belirtilmesi gereklidir. Aşağıda gösterildiği şekilde “Benim İçin” menüsü altında yer alan “Tarih Seç” ya da “Süresiz” ibareleri başında yer alan kutucuklar tercihe göre işaretlenir. Süresiz HES kodu nasıl alınır sorusu, bu işaretleme alanı ile verilmektedir. İşaretleme sonrası “Devam” butonuna tıklanarak HES kodu üretme işlemi tamamlanır.

SMS ile HES Kodu Alma

Mesajla HES kodu almak için 2023’e kısa mesaj gönderilmelidir. HES kodu alma SMS tercihinde 2023’e gönderilecek mesaj aşağıda gösterildiği gibi “HES” boşluk, “T.C. Kimlik Numarası” boşluk , “Kimlik belgesinin seri numarasına ait son 4 rakam” boşluk, “Geçerlilik Süresi” yazılarak hazırlanır.

Başkası adına alınacak HES kodu SMS ile alınabilir. Başkası için HES kodu alma SMS ile yapılırken, TC kimlik numarası ve seri numarasının son dört rakamı bilgilerinin, ilgili kişilere ait olması gereklidir. Yeni ve eski kimliklerde seri numarası bilgileri aşağıda kırmızı çerçeve içerisine alınan alanlarda yazılıdır.

Yabancı Uyruklar İçin HES Kodu Alma

Yabancı uyruklulara HES kodu almak için SMS ile işlem yapabilirsiniz. Yabancı uyruklu birisi için SMS ile HES kodu almak için uygun mesaj metninin oluşturulması ve 2023’e kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir. Mesaj metni aralarında birer boşluk bırakılarak, “HES, uyruk, Pasaport seri numarası, doğum yılı, soyadı” içerecek şekilde hazırlanır. Örnek mesaj metni aşağıda gösterilmiştir.

HES KODU ZORUNLULUĞU NERELER İÇİN GEÇERLİDİR?

HES kodu gösterme zorunluluğu T.C. İç İşleri Bakanlığı’nca 81 vilayete gönderilen genelge ile belirtildi. Genelgeyle şehir içi ve şehirlerarası seyahatlerde HES kodu gösterme zorunluluğu getirilirken, kamu kurumları ve toplu alanlara giriş yapılırken de kod kullanılacak. HES kodu kullanımı için zorunlu tutulan faaliyetler ve alanlar genelge ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları ile şu şekilde belirtildi:

 • Konaklama tesisleri

 • Toplu taşıma

 • Kamu binaları

 • AVM’ler

 • Bankalar

 • Sağlık kuruluşları

Seyahatlerde Her Yolcu HES Kodu Alacak Mı?

Seyahatlerde HES kodu alacak yolcu sayısı için özel bir durum bulunmamaktadır. 2 yaşından büyük her yolcu seyahate çıkarken kendi HES koduna sahip olmalı ve istenildiğinde kodunu ibraz ederek sorgulama yapılmasına müsaade etmelidir.

Uçuşlarda HES Kodu Zorunlu Mu?

Uçuşlarda HES kodu zorunluluğu bulunmaktadır. Yurtiçi ve Kıbrıs’a yapılacak tüm seyahatler için HES kodu almak zorunludur. Dış hatlar için HES kodu alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

ÖSYM Sınavlarında HES Kodu Zorunlu Mu?

ÖSYM sınavlarında HES kodu uygulaması zorunludur. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Halis Aygün tarafından yapılan açıklama ile ilerleyen günlerde yapılacak sınav başvurularında HES kodu isteneceği bilgisi paylaşıldı.

HES KODU SORGULAMA NASIL YAPILIR?

HES kodu görüntüleme işlemleri tek tek veya toplu şekilde yapılabilir. Sorgulama işlemleri ile koda sahip olan bireyin, Covid-19 riski tespit edilebilir. HES kodu sorgulama yapılabilecek alanlar şu şekildedir:

 • E-Devlet

 • Hayat Eve Sığar (HES) Mobil Uygulaması

 • Kurumlara Özel Tanımlanan Sistemler

E-Devlet’ten HES Kodu Sorgulama

E-Devlet’ten HES kodu sorgulaması Sağlık Bakanlığı sayfası altında yer alan “HES Kodu Sorgulama” sekmesinden yapılır. İlgili sekmeye https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi-hes-kodu-sorgulama linkini kullanarak giriş yapabilirsiniz. Link aracılığı ile giriş yapılan sayfada kimlik doğrulaması yapılması ardından aşağıda gösterildiği şekilde HES kodu ilgili alana yazılır ve “Sorgula” butonuna tıklanarak işlem tamamlanır.

Yukarıda anlatıldığı şekilde yapılan sorgulama ardından sonuç ekranına ulaşılır. Sonuç ekranında sorgulama yapılan kişiye ait risk durumu öğrenilebildiği gibi, aşağıda gösterildiği şekilde HES kodu geçerlilik süresi, HES kodu sahibinin adı-soyadı ve T.C. kimlik numarası bilgileri de yer alır. Bu bilgiler kullanılarak HES kodu ibraz eden kişi ile sorgulaması yapılan kişinin kimlik uyumu teyit edilebilir.

Hayat Eve Sığar (HES) Mobil Uygulaması Üzerinden HES Kodu Sorgulama

HES mobil uygulamadan sorgulama işlemleri için ilk olarak, yukarıda HES kodu alma alt başlığında anlatıldığı şekilde Hayat Eve Sığar uygulamasının indirilip, uygulamaya cep telefonu numarası ve SMS doğrulama yapılarak giriş yapılması gereklidir. Doğrulama işlemi sonrası konum ve Bluetooth izinleri verilerek giriş işlemi tamamlanır. Yapılan giriş ardından aşağıda gösterildiği şekilde ana sayfada yer alan “HES Kodunu Sorgula” menüsüne dokunulur.

Yukarıda gösterilen seçimi yapmanın ardından karşınıza iki sorgulama seçeneği çıkar. İlk seçenekte 10 haneli HES kodunuzu yazarak sorgulama yapmanız gereklidir. HES kodunuzu ilgili alana aşağıda gösterildiği gibi yazın. HES kodu bilgisinin yazımı ardından büyüteç ikonuna dokunmanız sorgulamayı tamamlamak için yeterlidir.

İkinci sorgulama yöntemi kare kod ile HES kodu sorgulamasıdır. HES koduna ait barkod ile sorgulama yapmak için aşağıda mor çerçeve ile gösterilen “Kara Kod Okut” seçeneğine dokunun. HES kodunuza ait kare kod üzerine barkod okuyucuyu getirerek sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda paylaşılan herhangi bir yöntem ile yapılan sorgulama ardından, HES kodunun ait olduğu kişinin Covid-19 risk durumu öğrenilir. Yapılan sorgulama sonrası kişinin risk durumunu gösteren sonuç ekranı şu şekildedir.

Yukarıda risksiz bir kişi için yapılan HES kodu sorgulama sonuç ekranı paylaşılmıştır. Tamamlanan sorgulama ardından yukarıda yer alan “Kapat” butonuna tıklanarak sonuç ekranından çıkış sağlanır.

Kurumlarda HES Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kurumlarda HES kodu sorgulaması yukarıda paylaşılan iki yöntemin yanında, kuruma özel tahsis edilen T.C. Sağlık Bakanlığı ile uyumlu sistemler üzerinden yapılır. Kamu kurumları ve özel kuruluşlar tanımlanan sistem üzerinden 10 haneli HES kodu veya kare kod ile sorgulama yapabilirler. HES kodu alma sayfalarında yer alan “HES Kodu Detayı” üzerinden kare kod kodunu cep telefonunuza kaydederek, sorgulama için istenildiğinde kullanabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz diğer paketlerimize göz atmak istiyorsanız takipçi satın al buradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Son Güncelleme: 20 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.