Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Footer Link

Popüler
57 Footer Link
  • %100 Seo
  • 30 Gün Kalıcı
  • Yüksek Da - Pa Değerler
  • Şifre istemez
  • %100 Güvenli Ödeme
  • 7/24 Destek Hizmeti
500,00
Satın Al

Footer link satın al

Bu konuda siz değerli okurlarımız için footer link satın al hizmetinden detaylı bir şekilde bahsedip sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

İnternet teknolojisi geliştikçe daha çok kullanıcı internet alemine akmaya başladı. 90’lı yıllarda internet üzerinden gelir elde etme fikri yaygınlaşmıştı. O zamanlar henüz yeni yeni internet halka açılıyordu. İnternet abonesi olan her bir kullanıcı interneti araştırma yapmak için kullanıyordu. 2000’li yıllarda araştırma yapmanın yanı sıra sohbet ve sosyal paylaşım yapmak için de kullanılan internet, kendini daha da geliştirdi ve kullanıcı sayısını yükseltti.

Günümüzde milyarlarca internet kullanıcısı bulunuyor. Bu kullanıcıların bazıları internette gezmek için internete girerken bazıları ticari amaçla interneti kullanıyor. Ticari amaçla interneti kullanmak son zamanlarda popülerliğine popülerlik katmış durumda. Ticari hizmet sunup müşterilere destek olan pek çok firma, internet sitesi kurarak internet kullanıcılarına yani online müşterilere de ulaşmaya çalışıyor. İnternetten müşteri çekmek ve maddi kazanç elde etmek günümüzün en önemli işlevleri arasında yer alıyor.

Her kullanıcının amacı internetten para kazanmak olmayabilir. Bazıları kâr amacı gütmeyen fakat samimi bir ortamın bulunduğu web sitesi de kurmuş olabilir. Örneğin bu web sitesi bir forum topluluğu olarak yer alabilir. Web sitesinin sahibi forum topluluğunu daha da büyütmek için bir footer link hizmetine kavuşmak isteyebilir. Kısacası web sitesi kurup işletmek için ve footer link hizmetinden faydalanmak için pek çok sebep bulunuyor.

Footer link hakkında bilgi

Footer link satın al hizmetini anlatmadan önce footer linkin ne olduğundan bahsetmek gerekiyor. Footer link, web sayfasının alt kısmında yer alan bağlantılar olarak açıklanabilir. Bu bağlantılar, çeşitli olmakta. Genellikle web sitesi içerisindeki bağlantıların yer aldığı bu alanda dış bağlantılar da bulunabilir. Örneğin footer link eklenen bir web sitesinde dış bağlantılar dost siteler olarak görüntülenebilir.

Bu hizmetin kullanılma sebepleri

Footer link hizmetini kullanmak için pek çok sebep bulunuyor. Bu sebeplerden birisi müşterinin web sitesi için daha çok kitleye ulaşmak istiyor oluşu. Örneğin web sitesinin ticari bir hizmet verdiğini düşünelim. Bu hizmet alışveriş sitesi olarak karşımıza çıksın. Buradaki ürünlerini hızlı bir şekilde satmak isteyen mağaza sahibi hemen bir footer link hizmeti kullanarak web sitesinin müşteri kitlesini yükseltebilir, Google arama motorunda etkili bir şekilde yükselme sağlayabilir.

Bu hizmeti kullanmak isteyen bir kişinin hizmetten faydalanmak istemesinin bir diğer nedeni kendi web sitesinin rakip sitelere göre oldukça düşük bir kitleye sahip oluşu. Rakip sitelere yaklaşmak isteyen bu site, hemen bu hizmetten faydalanarak kendi sitesinin daha güçlü olmasını sağlamayı amaçlıyor.

Footer link satın al hizmeti ve özellikleri

Footer link satın alma hizmeti, diğer popüler yani aktif kullanıcı sayısı yüksek olan sitelere footer link eklemeyi sağlayan bir hizmet. Dış bağlantı olarak da adlandırılan bu bağlantılar, eklenen her bir site için kullanıcının web sitesine fayda sağlıyor. Bunu şu şekilde açıklayalım. Bir web sitesinde müşteri tarafından sipariş edilen footer link var diyelim. Google bot, siteye girdiğinde bağlantıyı takip edecek ve o sitenin puanını yükseltecek. Tabii şunu belirtmekte fayda var ki footer link eklenen her bir sitenin kalitesi ve ana sitenin kalitesi önemli olmakta. Zaten sunduğumuz hizmette footer link eklenen web sitelerinin kalitesini yüksek tutmaya çalışıyoruz. Devamı müşterinin web sitesinin kalitesine bağlı. Müşteri, kendi web sitesi için ne kadar uğraşırsa o sitenin başarılı olma ihtimali de o kadar çok yükselir.

Footer link satın al hizmeti ile birlikte kullanıcıya 30 günlük bir footer link hizmeti sağlanıyor. Yani footer linkler 30 gün boyunca eklenilen sitelerde duruyor. Yüksek SEO değerlerine sahip ve üst sıralarda yer alan birçok sitede gösterilen bu bağlantı, %100 SEO uyumlu bir şekilde yapılıyor. 3D güvenli ödemenin yanı sıra 7/24 teknik destek de sunuyoruz.

Hizmeti kullanmanın yolu

Hizmeti kullanmak için web sitesinde footer link satın alma hizmetini sipariş vermek gerekiyor. Sipariş verirken kullanıcı gerekli bilgileri doldurmalı ve sonrasında güvenli ödeme yapmalı. Ödeme sonrasında yapılması gereken işlem siparişin aktif olmasını beklemek. Firmamız kısa süre içerisinde müşteri ile iletişime geçiyor ve gerekli açıklamaları yapıp bilgi alıyor.

Hizmetin sunduğu faydalar

Footer link satın al hizmetinin sunduğu birçok fayda bulunuyor. Bunlardan birisi hizmet sayesinde web sitesinin Google arama motorunda daha çok yükselmesi. Bir web sitesinin Google arama motorunda yükselmesiyle birlikte o sitenin müşteri sayısında da bir artış yaşanıyor. Yalnızca siteye footer link üzerinden değil aynı zamanda arama motoru üzerinden de giriş yaşanıyor. Bu da sitenin daha çok müşteriye sahip olmasına olanak tanıyor.

Sık Sorulan Sorular

Footer link hizmetinden yararlanmak isteyen birçok kullanıcının merak ettiği en önemli sorulardan birisi bu hizmetin ne kadar sürede etkili olacağı. Hizmet, diğer yüksek SEO puanına sahip web sitelerinin alt kısımlarında müşterinin web sitesinin dış bağlantısının eklenmesini sağlar. Eğer dış bağlantıya insanlar tıklarsa bu web sitesi için önemli bir katkı sunar. Bunun yanı sıra Google botları sitede gezerken dış bağlantıyı tespit ederse bu da ek bir avantaj demek. Kısacası her bir olumlu olay web sitesinin Google arama motorunda ve diğer arama motorlarında yükselmesinde etkili oluyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki müşterinin kurduğu web sitesinin SEO puanının yüksek olması, kaliteli bir şekilde hazırlanması gerekir. Firmamız tarafından hizmet her ne kadar en iyi şekilde sunuluyor olsa da web sitesinin de kaliteli olması, kullanıcılara harika bir olanak sağlaması gerekiyor. Bu sayede hizmetten en iyi şekilde faydalanmak mümkün olur.

Web sitesinde yaşanabilecek değişiklikler arasında sitenin SEO puanında bir miktar yükselme yaşanması olacak. Web sitesine giren ziyaretçi sayısının artması o sitenin arama motorlarında daha üst sıralarda görünmesi anlamına geliyor. Birçok kişi için bu önemli bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bir web sitesinin üst sıraya çıkması o sitenin daha çok kişi tarafından görüleceği anlamına geldiği için hem ziyaretçi sayısı artıyor hem de eğer reklamlardan para kazanma aktif ise reklam gelirinde de bir artış yaşanıyor. Bununla birlikte müşterilerden elde edilen gelirde de bir yükselme meydana geliyor. Kısacası web sitesi önemli değişiklikler ile karşılaşıyor.

Footer link satın al hizmeti için birçok ödeme yöntemi bulunuyor. Bu yöntemler arasında kredi kartı ve banka kartı ile ödeme olmakta. İsteyen müşterilerimiz banka kartı ile isteyenler kredi kartı ile birlikte güvenli bir şekilde ödeme yapabiliyor. Kartla ödeme yapmak istemeyenler için FAST sistemi ile ödeme yapma yöntemi bulunuyor. Kullanıcılar IBAN adresine ister EFT ister havale ister FAST ile birlikte ödeme göndererek siparişi tamamlayabiliyor. Sipariş tamamlandıktan bir süre sonra onaylanıyor ve ekibimiz çalışmalara başlıyor.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers