Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Farmasi üye ol

Farmasi üye ol

Kullanıcılar tarafından Farmasi üye ol işleminin nasıl yapıldığı, nasıl bir kariyer hayatına başlandığı merak edilen sorular arasında yerini almış durumda.

Günümüzde pek çok kişi girişimcilik hayalin gerçekleştirerek büyük yerlere ulaşmak isteyebilir. Bu hayalini gerçekleştirmek isteyen kişiler hemen bir iş kurarak veya herhangi bir işe başvurarak bayilik sahibi olabiliyor. Bu bayilik girişimlerinden birisi de bakım ürünleri satan Farmasi tarafından gerçekleşiyor. Farmasi ile birlikte girişimci olmak isteyen her bir birey hem avantajlı oluyor hem de sevdiği işi yapıyor.

Farmasi’den bahsetmek gerekirse Farmasi, 1950 yılında Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan ve sağlık sektörüne katılan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. O zamanlar henüz güzellik ve bakım ürünleri satışına başlamayan Farmasi, bu alanda kendini geliştirdi ve daha da tanınır bir firma haline geldi.

1985 yılında kozmetik sektörüne adım atan Farmasi’nin hedefi gittikçe büyüdü ve bu sayede günümüzün bilinen popüler markaları arasında yerini aldı. 1995 yılında bebek bakım ürünleri üretmeye başlayan Farmasi şu anda 119 ülkeye ihracat yapıyor. Dünya genelinde ününe ün katan bu markanın pek çok mağazası bulunuyor. Gittikçe büyüyen bir marka olan Farmasi, yeni girişimcilerini ve mağaza sahibi olmak isteyen kullanıcıları arıyor. Kullanıcılar Farmasi üye ol işlemi yaparak bu işi kolaylıkla halledebilir.

Farmasi üye olmak istiyorum

Özellikle kadınlar tarafından tercih edilen Farmasi marka ile birlikte adım atma durumu, kadınların bir taraftan bakım ürünlerini kullanmasını bir taraftan satış yapmasını sağlıyor. “Farmasi üye olmak istiyorum.” diyen her bir girişimci ruhlu insan, başvuru yaptığında nelerle karşılaşacak gelin hep beraber bakalım.

Farmasi markası için girişimcilik başvurusu yapan bir kişinin başvurusu uygun görüldüğünde hemen onaylanıyor. Sonrasında satış için yapılması gereken ürün tedarik etmek. İstenilen ürünler tedarik edildikten sonra bu ürünleri müşterilere satmak gerekiyor. Farmasi zaman zaman indirimli ürün kampanyaları sunarak satıcıların daha çok gelir elde etmesine, daha çok kâr sağlamasına imkan tanıyor. Bu da satıcılar için önemli bir ayrıcalık demek. İsteyen satıcılar bu kampanya ile birlikte bir miktar indirim yaparak daha fazla müşteri çekmeyi de deneyebilir.

Farmasi markası altında çalışmak isteyen bir kişi çalışmaya başladığında isteğe bağlı olarak kendi ekibini kurabilir ve genişletebilir. Bu işe başlanıldığında işler büyüyeceği için daha çok kişi ile çalışmak gerekebilir. Bu da gelirlerin daha da yükselmesi anlamına geliyor. 1000’in üzerinde ürüne sahip olan Farmasi ile birlikte satıcı istediği ürünleri satabiliyor olacak.

Farmasi üye olmak isteyenler

Farmasi üye olmak isteyenler bu konuda hemen formu doldurmalı. Form ekranına gelen kullanıcıların öncelikle yapması gerektiği işlem kişisel bilgileri girmek. Kişisel bilgilerin her iş başvurusunda olduğu gibi Farmasi için de önemli bir yeri bulunuyor. Çünkü kişisel bilgiler sayesinde o satıcı adayının kim olduğu anlaşılıyor. Bilgiler firma tarafından oldukça önemseniyor. Girilmesi gereken kişisel bilgiler arasında ad, soyad, kimlik numarası, e-posta adresi, telefon numarası, adres ve doğum tarihi gibi bilgiler yer alıyor. Kullanıcı bu bilgileri girince bir sonraki aşamaya geçiyor.

Posta kodu, adres ve cinsiyet gibi çeşitli bilgiler girildikten sonra sponsor kodu isteniyor. Eğer sponsor kodu bulunmuyor ise bu kısım boş bırakılabilir. Bir diğer aşamada çeşitli belgelerin onaylanması gerekiyor. Belgeleri onayladıktan sonra başvuru işlemi onaylanıyor.

Başvuru yapıldıktan sonra firma başvuruyu en kısa sürede inceliyor ve başvuru yapmak isteyen kişiyi arayıp ona bilgi veriyor. Başvurunun ne kadar sürede sonuçlanacağı kesin değil fakat bu işlem yoğunluğa bağlı olarak birkaç gün sürebilir. Farmasi üye ol sayesinde yeni bir girişimci olmak mümkün.

Farmasi üye olma şartları

Farmasi markası ile birlikte çalışmak isteyen bir kullanıcı Farmasi üye olma şartları konusunda da araştırma yapabilir. Farmasi markası ile birlikte çalışmak için pek çok şart bulunuyor. Bunlardan birisi en az 18 yaşında olmak. Zaten girişimci olmak için bu önemli bir yaş sınırı olarak karşımıza çıkıyor. Kısacası yalnızca yetişkin kişiler bu şekilde girişimcilik yapabiliyor.

Farması markası ailesine katılmak için bilinmesi gereken bir diğer şart Farmasi şart ve sözleşmeleri onaylamak. Eğer belgeler onaylanmaz ise Farmasi ile çalışmak mümkün olmaz. Kullanıcıların bu detaya dikkat etmesi gerekiyor.

Farmasi markası ile birlikte çalışmanın bir diğer önemli şartı da maddi durum olmakta. Bu işe başvurmak isteyen kişinin maddi açıdan iyi bir parası olması gerekiyor. Çünkü iş kuran kişi ürün tedarik edeceği için bir miktar yatırım yapacak. Bundan dolayı bu işten daha kazançlı çıkmak için kıyıda köşede bir miktar para olması gerekiyor. Her işte olduğu gibi bu işte de yatırım gerekebiliyor.

Farmasi üye olmak ücretli mi?

Bazı kişiler “Farmasi üye olmak ücretli mi?” sorusunun cevabını merak ediyor olabilir. Farmasi üyelik ücreti üyelik sonrasında alınmıyor, kullanıcı girişimcilik başvurusu yaptıktan kısa bir süre sonra uygun ise onaylanıyor ve hemen satış yapmaya başlıyor. Üyelik ücreti alınmıyor olsa da şöyle bir durum var ki belirli bir miktarda düşük üyelik ücreti yer alıyor. Bu ücret zaman zaman değişkenlik gösterebiliyor. Girişimci ruhlu insan sipariş verdiğinde üyelik ücreti sipariş üzerinden kesiliyor. Yani bir kişi üye olduğunda ücret ödemiyor, o ücreti ilk sipariş ile birlikte ödeyerek üye olduğunda para vermemiş oluyor. Bu sayede başarılı olup olamayacağını anlayabiliyor.

Farmasi’ye nasıl üye olunur?

Kullanıcılar “Farmasi’ye nasıl üye olunur?” sorusunun cevabını çok merak edebilir. Tek yapılması gereken gerekli formu doldurup başvuruyu onaylamak. Eğer ekip başvuru formunu değerlendirmeye alıp onaylar ise hemen işe başlamak mümkün. Ayrıca şunu belirtmekte fayda var ki firma kullanıcıları kısa süre sonra arayabilir ve bu konuda bilgi verebilir. Başvuru ve iş konusunda alınan bilgi kullanıcının bu konuda daha tecrübeli olmasını sağlayacak.

Farmasi markası altında çalışmanın pek çok yararı bulunuyor. Bunlardan birisi mutlu ve bakımlı bir kişi olmak. Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen bu firmada çalışan bir birey hem bakım ürünlerinden faydalanabilecek hem özel fırsatlardan yararlanabiliyor olacak.

Farmasi ile birlikte çalışmanın avantajlarından birisi hemen işe başlamak ve kazanç elde etmek. Zaman zaman hediyelerle ve indirimli ürün fırsatlarıyla kullanıcılarını mutlu eden Farmasi, sunduğu çeşitli ayrıcalıklar ile birlikte girişimcilerin müşterileri için daha uygun fiyatlı ürünler sunmalarına da olanak tanıyor.

Farmasi üye ol işlemini uygulayan ve Farmasi ile birlikte çalışmaya başlayan her bir kişi bir mağaza kurmadan bu işi yapabiliyor veya kendi mağazasını açarak işleme başlayabiliyor, bu tamamen kullanıcının alacağı karara bağlı. Kişi nasıl isterse işe devam edebilir. İster evden yapabilir ister tek başına gelişebilir ister ekip ile birlikte daha çok kazanç sağlamaya çalışabilir. Farmasi ile çalışmak, özgürlüktür. Farmasi markası altında çalışan her bir kişi rahat rahat, eğlenerek ve seyahat ettiğinde dahi çalışabilir. Kısacası Farmasi bu konuda herhangi bir sınır koymamış durumda.

Son Güncelleme: 20 Nisan 2021
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.