Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Facebook Video İzlenme Satın Al

Standart
2.000 Video İzlenme
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
41,99
Satın Al
Standart
1.000 Video İzlenme
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
21,99
Satın Al
Standart
4.000 Video İzlenme
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
87,99
Satın Al
Standart
3.000 Video İzlenme
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
65,99
Satın Al
Standart
10.000 Video İzlenme
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
164,99
Satın Al
Standart
5.000 Video İzlenme
 • Türk/Yabancı Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
109,99
Satın Al

Facebook Video İzlenme Satın Al

Facebook en eski sosyal medya uygulamaları arasında yer almaktadır. Diğer uygulamalarda olduğu gibi Facebook'ta da içerikler ve paylaşımlar yapılır. Bunların daha geniş kitlelere ulaşması, keşfedilmesi ve diğer insanların bu içerikleri kolay bir şekilde görmesi Facebook profiliniz ya da sayfanız için büyük önem taşır. Özellikle video içerikleri kolaylıkla geniş kitlelerce yayılabilmektedir. Sizler için hazırladığımız altı adet Facebook video izlenme satın al paketi bu anlamda satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en kaliteli paketlerdir. Bu izlenmeler sayesinde içeriklerinizi öne çıkarabilir ve hedef kitlenize kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Gerek reklam oluşturma gerek içerik üretimi gibi konularda bu paketler sayesinde yüksek bir verim alabilirsiniz.

Bu paketler kısa sürede popülarite kazanmanızı ve fenomen olmanızı desteklemektedir. Bu durumlardan faydalanarak kısa sürede bu başarıyı elde edebilirsiniz. Hazırlanan paketlerin her biri en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır ve her biri oldukça avantajlıdır. Sizler de bu avantajlı paketlerden satın alarak bir saat içerisinde Facebook'ta paylaştığınız videolarda izlenme sayılarını arttırabilirsiniz. Bu sayede bir popülarite kazanabilir ve fenomen olabilirsiniz. Ayrıca reklam ve dijital içeriklerinizde başarı sağlayabilirsiniz. İzlenmeler beraberinde size yeni takipçiler, beğeniler ve yorumlar olarak da geri dönecektir. Çünkü izlenme satın aldığınızda videonuz birçok Facebook kullanıcısının karşısına çıkacaktır. Sizler için hazırladığımız Facebook video izlenme paketleri; 1000 izlenme, 2000 izlenme, 3000 izlenme, 4000 izlenme, 5000 izlenme ve 10.000 izlenme içermektedirler.

Tüm Paketlerimiz Şifrelerinizi İstemeden İşler!

Hesabınızın güvende olacağı bir Facebook izlenme satın alma işlemi için doğru yerdesiniz. Facebook için sizlere hazırlayıp sunduğumuz hiçbir paketimizde şifrenizi talep etmeyiz. Bu sayede alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Bizler Facebook hesabınızın bağlantı linki dışında sizleri hiçbir uygulamaya yönlendirmeyiz ve şifrenizi istemeyiz. Sistemimiz tamamen hesabınıza giriş yapmadan işlemektedir. Bu da güvenilir bir şekilde çalıştığımızın kanıtıdır. Tüm paketlerde izlenme satın almak için izlemeniz gereken yol aynıdır. Size en başka Facebook hesabınızın ya da sayfanızın bağlantı linki sorulacaktır. Burayı ve diğer ilgili alanları doldurduktan sonra rahatlıkla alışveriş yapabilir ve satın aldığınız Facebook video izlenme paketinin hesabınıza tanımlanmasını bekleyebilirsiniz.

Satın aldığınız video izlenmeleri Türk ve yabancı takipçiler tarafından karışık olarak yapılmaktadır. Bu da videoların hem yabancı kitleye hem de Türk kitleye kolay bir şekilde yayılmasını sağlar. İzleme işlemini yapan Facebook kullanıcılarının tamamı gerçektir ve bu konuda hiçbir sorun yaşamazsınız. Herhangi bir sorun oluştuğunu düşündüğünüzde ödeme işlemi öncesi, ödeme sırasında ya da ödeme işlemi sonrasında yedi gün yirmi dört saat boyunca sizlere hizmet veren canlı destek birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Şifreleriniz istenmeden hesabınıza tanınan izlenme paketiniz ile popülarite sağlayabilir ve diğer etkileşim türlerinizde de artış gözlemleyebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile satılan paketlere hemen sahip olabilirsiniz. Facebook video izlenme sayınızı arttırabilirsiniz.

Hızlı Gönderim & Güvenli Ödeme

Satın aldığınız paketler bir saat içerisinde hesabınıza tanımlanır ve rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Şifrenizi istemeden hesabınıza tanımladığımız paket için güvenli ödeme seçenekleri mevcuttur. Bu sayede rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Henüz mobil ödeme seçeneğimiz yoktur. Ancak eft ya da havale yolu ile alışverişinizi kısa sürede kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Paketler de aynı şekilde hızlıca sizlere tanımlanır. Olası herhangi bir sorunda ve paketlerin gecikmesi sunumunda yedi gün yirmi dört saat boyunca canlı destek veren birimimiz ile iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle hızlı, güvenli, kısa süren, etkili, uygun fiyatlı ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Aynı şekilde bağlantılı olarak Facebook video izlenme oranlarında artış yaşarsınız.

Hızlı bir şekilde hesabınıza tanımlanan bu paketler için kullanılan izlenmeler ve izlenmeyi gerçekleştiren kullanıcılar gerçektir. Türk ve yabancı kullanıcılar videonuzu karışık bir şekilde izleyecekleri için videonuz Türk ve yabancı kullanıcılar arasında yayılacaktır. Böylece doğal izlenmesi artacak ve buna bağlı olarak diğer etkileşim türleriniz de artacaktır. Hatta kazandığınız popülarite ile beraber diğer sosyal medya uygulamalarında bulunan hesaplarınızın etkileşim türlerinde de artış gözlemleyebilirsiniz. Bu şekilde kendinize bir sosyal medya kimliği oluşturabilir ve böylece ilerleme kaydedebilirsiniz. Başarılar elde edebilir ve içeriklerinizin herkese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kısa sürede güvenli ödeme yöntemleri ile satın alabileceğiniz bu paketler olabilecek en hızlı şekilde hesabınıza yansıtılmaktadır.

Facebook Video İzlenme Satın Almak İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü bizler Facebook video izlenme paketleri kapsamında sizlere en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri sunmaktayız ve piyasadaki en hızlı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yine sizler için sağladığımız yedi gün yirmi dört saat canlı destek talebi ile yaşadığınız sorunların çözümünü sağlarız ve bu sayede de hızlı, güvenli ve müşteri memnuniyetine önem veren bir süreç geçirmenizi sağlarız. Bu paketlerden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. İstediğiniz paketi seçerek sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede hesabınıza yansıtılacak bu paket, izlenmelerinizi bir saat içerisinde satın aldığınız oranda arttıracaktır. Sizler de hemen sipariş verebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Video izlenme, videolarınızın daha çok kişinin karşısına çıkmasını ve içeriklerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar. Böylece içeriğinizin izlenme oranı artar ve bir popülarite kazanır. Sizler de aynı şekilde popülarite kazanarak fenomen olabilirsiniz ve izlenmeler doğal izlenmeleri de arttıracağı için takipçi sayınız, beğeni sayınız, yorum sayınız da artacaktır. Burada sizi takip edenler diğer sosyal medya platformlarında da sizi takip etmeye başlayabilirler. Yani bu paketler size verimli bir sosyal medya deneyimi yaşamanızı sağlarlar. Size büyük ölçüde katkıları olan bu hizmetten sizler de hemen yararlanabilirsiniz.

Paketlerden herhangi birisini satın almak istediğinizde ve ödeme sayfasına gittiğinizde sizden profil linki istenir. Bu anlamda herhangi bir videoyu seçmeniz beklenmez. Paylaştığınız son videonuza paketiniz yansıtılır. Bu konu ile ilgili özel isteğinizi ya da sorularınızı canlı destek birimimize yöneltebilirsiniz. Destek birimimiz sorununuza anında çözüm sağlar.

Video izlenmeleri Türk ve yabancı Facebook kullanıcıları tarafından karışık olarak yapılacağı için gerçek izlenmelerdir ve bu izlenmelerde düşüş gözlemlenmez. Videonuz bir kere izlendiyse izlenmiş olarak kabul edilir ve bu anında yansıtılır. Yani böyle bir durumun yaşanması mümkün değildir. Böyle bir sıkıntı ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız destek birimimizden yardım alabilirsiniz.

Facebook'ta paylaştığınız videolara izlenme satın aldığınız takdirde siz dahil hiç kimse videoları kimin izlediğini görmez. Görebildiğiniz tek şey izlenme sayısı ve izlenme sayısındaki artış olabilir. Yani Facebook'ta paylaştığınız videolar için izlenme paketleri satın aldığınız anlaşılmaz. Çünkü beğeni yapan ya da yorum yapan kullanıcıları görebildiğiniz gibi videolarınızı izleyen kullanıcıları göremezsiniz. Sizin göremediğiniz gibi başkaları da bunu göremez. Bu yüzden de video izlenme satın aldığınızı hiç kimsenin anlaması mümkün değildir.

İstediğiniz paketi seçtikten sonra yönlendirildiğiniz ödeme sayfasına gerekli bilgileri girerek eft ya da havale seçeneğini seçebilir ve böylelikle kolayca ödeme yapabilirsiniz.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers