Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Clubhouse Takipçi Satın Al

Popüler
Clubhouse 250 Takipçi
 • %100 Karışık Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
1.000,00
Satın Al
Popüler
Clubhouse 100 Takipçi
 • %100 Karışık Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
500,00
Satın Al
Popüler
Clubhouse 1.000 Takipçi
 • %100 Karışık Hesaplar
 • Hızlı Gönderim
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
3.500,00
Satın Al

Clubhouse takipçi satın al

 

Clubhouse takipçi satın al hizmeti hakkında bilinmesi gereken pek çok şeyi bu konuda sizler için detaylı bir şekilde derledik.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve şu anda iOS için kullanılabilir olan bu uygulamanın popüler olmasının sebebi yalnızca davetiye sistemi ile birlikte kullanıcı kabul etmesiydi. Davetiye olmadan içeri girilemeyen bu sistem, gizemli olması ile birlikte kullanıcıların daha çok ilgisini çekmeyi başarmıştı. Belki de bir reklam çalışmasıydı. Gelecekte Android işletim sistemine de gelmesi beklenen Clubhouse şimdiden takipçi hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Kullanıcılar uygulamada kendi sunucusunu açarak bu sunucu üzerinden ister kendi sesli sohbetini yapıyor ister insanlarla birlikte sohbet ediyor. Kısacası bu uygulama sesli sohbet uygulaması.

Clubhouse takipçi satın almanın nedenleri

Clubhouse takipçi satın almak isteyen bir kullanıcı bu hizmetten yararlanmak istiyor ise onun pek çok sebebi bulunabilir. Bu konu başlığı altında bu hizmeti kullanmak isteyen kullanıcıların genel sebeplerinden bahsetmek istiyoruz. Bu hizmeti kullanmak isteyen bir kullanıcının hizmeti tercih etmesinin nedenlerinden birisi daha fazla dinleyiciye ulaşmak istiyor oluşu. Kullanıcılar kendi düşüncelerini başkalarına paylaşarak veya insanlara bilgi vererek bu tür sohbet odalarını kuruyor ve daha fazla takipçiye ulaşmak istiyor. Takipçi sayısının yükselmesi, daha fazla dinleyici anlamına geldiği için insanlar için bu hizmet oldukça önemli bir yer kaplıyor.

Hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcıların bu hizmeti tercih etmelerindeki bir diğer neden takipçilerle birlikte sohbet etmek istiyor oluşu. Kullanıcılar daha fazla takipçi bulmak ve onlarla bir sohbet ortamı oluşturmak için bu hizmeti kullanır ve büyük bir oda kurabilir. Bu hizmet ile birlikte kullanıcılar daha fazla takipçiye ulaşarak sohbet odalarının daha canlı geçmelerini sağlayabiliyor.

Clubhouse takipçi satın al hizmeti ve özellikleri

Clubhouse için takipçi satın alma hizmetinden faydalanan kullanıcı pek çok özelliğe kavuşuyor. Bu özelliklerden birisi hizmetin hızlı bir şekilde gerçekleşiyor olması. Kullanıcılar siparişi verdikten sonra kısa süre içerisinde doğal bir artış ile beraber hizmetin gerçekleştiğini görüyor. Bu hizmetin sunduğu özelliklerden birisi de kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması. Kullanıcılar modern ve sade arayüz sayesinde zorlanmadan, hızlı bir şekilde kullanım yapabiliyor.

Hizmetin sunduğu özelliklerden birisi de pek çok ödeme yöntemine sahip oluşu. Kullanıcılar sipariş verirken istediği ödeme yöntemini seçerek o ödeme yöntemi üzerinde ödeme yapabiliyor, sorunsuz bir deneyim yaşayabiliyor. Ödeme yöntemleri arasında banka kartı veya kredi kartı ile ödeme ve havale / EFT yöntemi bulunuyor.

Hizmetin sunduğu bir diğer özellik uygun fiyatlı olarak satılıyor olması. Kullanıcılar hizmetin düşük fiyata ve yüksek hizmet kalitesine sahip olması sebebiyle bu hizmetten en iyi şekilde yararlanabiliyor, hizmetin avantajlarına daha iyi hakim olabiliyor. Hizmetin uygun fiyatlı olmasının yanı sıra güvenilir olması da bir diğer konu. Hizmeti kullanan kullanıcılar herhangi bir şifre girmeden yalnızca hesap bilgisini atarak takipçi yükseltmeye başlayabiliyor.

Clubhouse takipçi hizmetinin avantajları

Clubhouse takipçi satın al hizmeti ile birlikte kullanıcı pek çok faydayı beraber yaşıyor. Bunlardan birisi takipçi sayısının yükselişe geçmesi. Takipçi sayısının daha yüksek olması dinleyici sayısının daha fazla olması anlamına geldiği için kullanıcılar bu avantaj sayesinde daha fazla kişiye hitap edebiliyor.

Takipçi sayısının yükselmeye başlaması yalnızca dinleyici sayısının artması anlamına gelmiyor, kullanıcılar aynı zamanda konuşmacı sayısını da yükselterek daha fazla insan ile sohbet edebiliyor, sohbet ortamı eskisine göre daha renkli, daha coşkulu geçiyor.

Hizmet ile birlikte kullanıcıların elde edeceği avantajlardan birisi de sponsorlu reklam yapabiliyor olması veya kendi hizmetlerini sunabiliyor olması. Kullanıcı bu avantaj sayesinde gelir elde etme fırsatını yakalıyor, bu işten oldukça kazançlı çıkıyor.

Hizmetin reklam hizmetine göre faydaları

Bazı kullanıcılar reklam vermenin bu hizmeti almaya göre nasıl avantajlı olduğunu merak edebilir. Clubhouse takipçi satın alma hizmetinin reklama göre birçok faydası bulunuyor. Daha önce yaptığımız sosyal medya testinde reklamın çok faydalı olmadığını, etkileşimi yükseltse dahi takipçi sayısını arttırmadığını ve popülerlikte pek etkisi olmadığını gördük. Reklam vermek geçici bir etkileşim sağlıyor olsa da takipçi satın alma hizmeti etkileşimi arttırırken takipçi sayısını da yükseltiyor ve yavaş yavaş popülerlik sağlıyor.

Bu iki hizmet arasındaki bir diğer fark fiyat farkı olmakta. Bu hizmet reklam hizmetine göre daha uygun fiyata popüler olmayı sağlıyor. Düşük bütçeyle ön plana çıkmak zor olabilir fakat daha yüksek bir reklam bütçesiyle ancak popüler olunabiliyor. Clubhouse takipçi satın al hizmeti sayesinde düşük bütçe ile daha çok etkileşim kazanmak mümkün hale geliyor.

Hizmeti kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Hizmeti kullanan kullanıcılar bu hizmetten yararlanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini merak edebiliyor. Bunlardan birisi şifre girilmemesi gerektiği. Her ne kadar şifre girme kısmı olmasa da kullanıcılar yanlışlıkla şifre girmemeli ve bu konuya özen göstermeli. Hizmeti kullanırken bilinmesi gereken durumlar arasında siparişin yavaş yavaş geleceği. Sipariş bir anda gelirse bu durum yapay zekanın dikkatini çekebileceği için böyle bir önlem alınmış durumda.

Sık Sorulan Sorular

Clubhouse, 2020 yılında ortaya çıkan ve ilerleyen aylarda popülerliğe kavuşan bir sesli sohbet uygulaması. Kullanıcılar bir odada toplanarak ya kurucuyu dinliyor ya da beraber sohbet ediyor. Bu odanın genel kullanım alanı kullanıcıların kendi düşüncelerini açıklaması ve dinleyicilerin o kullanıcıyı dinlemesi olarak yer alıyor. Uygulama, şu anda yalnızca iOS platformunda bulunuyor olsa da ilerleyen dönemlerde Android platformuna da gelmesi bekleniyor. Clubhouse ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre uygulamanın Android platformuna gelişi 2021 yılının yaz aylarında olabilir. Uygulamanın davet sistemi kullandığını da belirtmek istiyoruz. Platform şu anda davet sistemi ile çalışıyor olsa da ileride herkesin erişimine açılabilir. Platformun bu şekilde çalışıyor olmasının sebebi yoğunluktan çöküş yaşanmaması. Daha yeni bir uygulama olduğu için gelişmeye devam ediyor.

Clubhouse takipçi satın al uygulaması için pek çok ödeme yöntemi yer alıyor. Bunlardan birisi banka veya kredi kartı ile ödeme yöntemi. Kullanıcılar ister 3D Secure kullanarak ister 3D Secure olmadan doğrudan ödeme yapabiliyor ve hemen bu hizmetten faydalanabiliyor. Diğer ödeme yöntemleri ise havale ve EFT olarak karşımıza çıkıyor. IBAN kullanarak bu hizmetten yararlanmak mümkün oluyor.

Kullanıcılar hizmet içi teknik sorun yaşadığında bunun çeşitli sorunları olabiliyor. Bunlardan birisi yoğunluk kaynaklı diğeri de veri merkezi kaynaklı bir teknik sorun olmakta. Bu gibi sorunların çözümü bir süre bekleyip hizmetten tekrar faydalanmak olarak yer almakta. Eğer sipariş ile ilgili bir sorun bulunuyor ise firma ile iletişime geçip destek almak gerekiyor.

Bazı kullanıcılar Clubhouse takipçi satın al hizmetini kullanırken bu sistemin şifre gerektirip gerektirmediğini merak ediyor olabilir. Sipariş verirken yalnızca hesap bilgisi gerekiyor, şifre gerekmiyor. Takipçiler hesap bilgisini girdikten sonra takipçilerin artışını izleyebilir. Takipçiler, gerçekçilik açısından yavaş yavaş, doğal bir şekilde artış yaşıyor.
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Bolu’dan bir kişi
100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Gaziantep’dan bir kişi
5000 Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Rize’den bir kişi
300 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 40 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Diyarbakır’dan bir kişi
1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 22 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 33 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 57 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Aksaray’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 51 Dakika önce.

Kayseri’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 26 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 14 Dakika önce.

Adana’dan bir kişi
5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Mersin’dan bir kişi
500 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Uşak’dan bir kişi
Small Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 53 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 39 Dakika önce.

Kocaelin’den bir kişi
100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 48 Dakika önce.

Sinop’dan bir kişi
2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 42 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 46 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Burdur’dan bir kişi
2000 Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
Large Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Yalova’dan bir kişi
5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 17 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 8 Dakika önce.

Afyon’dan bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Sakarya’dan bir kişi
3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 23 Dakika önce.

Van’dan bir kişi
5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 34 Dakika önce.

Amasya’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 36 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 18 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Sivas’dan bir kişi
2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 55 Dakika önce.

Adıyaman’dan bir kişi
10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

Gaziantep’den bir kişi
250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Ardahan’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 20 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 16 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 28 Dakika önce.

Niğde’den bir kişi
500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 44 Dakika önce.

Malatya’dan bir kişi
1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 25 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 31 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

Karabük’den bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ağrı’dan bir kişi
250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Kastomunu’dan bir kişi
100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 19 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Balıkesir’den bir kişi
5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Çorum’dan bir kişi
5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Eskişehir’den bir kişi
1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 41 Dakika önce.

Şanlıurfa’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 27 Dakika önce.

Mugla’dan bir kişi
1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Hatay’dan bir kişi
10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

Yaklaşık 30 Dakika önce.

Trabzon’dan bir kişi
1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 6 Dakika önce.

Konya’dan bir kişi
2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Tekirdağ’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 47 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

Yaklaşık 50 Dakika önce.

Osmaniye’den bir kişi
3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Düzce’dan bir kişi
100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 7 Dakika önce.

İstanbul’dan bir kişi
10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Saat önce.

Ağrı’dan bir kişi
1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 13 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 21 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 35 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.

buy follower buy Instagram followers