Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube Türk Abone Nasıl Satın Alınır?

Youtube Türk Abone Nasıl Satın Alınır?
İçindekiler

  Youtube Türk abone nasıl satın alınır? İlk kurulduğu günden bu yana pek çok güncelleme getiren Youtube, bu kapsamda yeni özellikler tanıtmıştır. Yakın dönemde gelen haberlere göre Youtuber’lara para kazanması için yeni seçenekler gelecektir. Bu durum birçok kanal sahibinde abonelerini nasıl arttırıp, platformdan para kazanmaya başlayacakları sorusunu doğurmuştur.

  Peki, abone nasıl arttırılır? Bunun için hesapların karşısında doğal yöntem ve satın alma şeklinde iki seçenek vardır. Doğal yöntem abonelerin kendi yaptıkları beğenileri ifade eder. Ancak oldukça yavaş olduğu için birçok kullanıcı tarafından yetersiz bulunur.

  Dolayısıyla Youtube abone satın al hizmetleri birçok kullanıcı arasında son zamanlarda yükselmiştir. Peki, abone nasıl arttırılır ve neden, nasıl satın alınır?

  Doğal Abone Nasıl Arttırılır?

  Youtube abone satın almak mantıklı mı sorusu birçok kullanıcı tarafından merak edilir. Bunun nedenine bakıldığında doğal abonelerle, satın alınan aboneler arasında farkın bilinmediği görülür.

  Eğer Youtube üzerinde abone takip hızınızı arttırmak istiyorsanız, şu maddelere tek tek dikkat etmeniz gerekir;

  1. Videolarınız kaliteli olmalıdır.
  2. Videolarınız özgün olmalıdır.
  3. Etiketlerden yardım alınmalıdır.
  4. Videolar düzenli paylaşılmalıdır.

  Ancak bilindiği üzere bu durum sır veya püf nokta olmaktan tamamen uzaktır. Zira Youtube arama motoruna herhangi bir sorgu yazıldığında, pek çok kaliteli içerik olduğu görülür.  Bunlar ayrıntılı şekilde incelendiğinde hepsinin bu gibi detaylara harfiyen uyduğu fark edilir.

  Bu gibi maddelere uymak şart olmakla beraber, abone artış hızını çok yavaş ilerletir. Dolayısıyla birçok kullanıcı Youtube Türk abone nasıl satın alınır yollarını inceleyerek, bu süreci hızlandırır.

  1.     Kaliteli Video Paylaşımı

  Youtube abone arttırma için dikkat etmeniz gereken ilk yöntem kaliteli video paylaşımıdır. Eğer çözünürlük düşükse çoğu kullanıcı farklı kanallara gider. Zira onları çözünürlük bakımından tatmin edebilecek çok sayıda hesap vardır. Ayrıca konunuz da videoda kaliteli şekilde ele alınmış olmalıdır.

  Böylece aboneleriniz artar; ancak bu size keskin bir yükseliş sağlamaz. Aksine daha büyük bir rekabet içerisine girmenizi sağlar. Zira Youtube üzerinde birbirinden kaliteli çok sayıda kanal ve video bulunur.  Eğer yeni bir hesapsanız Youtube 4000 saat ve abone koşulunu yerine getirmek dolayısıyla daha da zor bir hal alır.

  2.     Özgün Videolar

  Kanalınızda yayınladığınız her video özgün olmalıdır. Eğer videolarınız farklı kullanıcıların bir kopyasıysa bu size büyük bir eksidir. Yalnızca karşı tarafında daha çok abone almasını sağlar. Zira sosyal medyada kopyalanan bir içerik olduğunda, asıl içeriğin kime ait olduğu kısa sürede ortaya çıkar.  Böylece büyük bir abone ve prestij kaybı da yaşanır.

  Youtube üzerinde çekilen videolar incelendiğinde birbirinden özgün videolar olduğu görülür. Her ne kadar pek çok yemek kanalı yer alsa da bunların hepsinin içeriği tamamen farklı ve özgündür. Bu her alan için geçerli olduğu için rakiplerinizin arasından çıkmanız oldukça zordur.

  3.     Etiket Kullanımı

  Youtube abone arttırma için bir diğer madde de etiket kullanmadır. Etiketler videolarınızın göründüğü kişi sayısını iyileştirir, böylece abone artış hızınıza katkısı olur. Buna rağmen etiketler içerisinde çok sayıda video bulunur. Dolayısıyla bir izleyicinin bunların arasından sizi bulması oldukça zordur. Ayrıca etiketler çoğu kişi tarafından, aktif biçimde uygulanır.

  4.     Düzenli Video Paylaşımı

  Her izleyici abone olduğu kanaldan düzenli paylaşımlar yapmasını bekler. Dolayısıyla haftada belirli günlerde, aksatmadan video atılmalıdır.  Ancak bilmeniz gereken bir aksama olduğunda, takipçilerin sizi dinlemeyeceğidir. Ayrıca diğer kullanıcılar da düzenli şekilde videolar paylaşır.

  Doğal Abone Arttırma Neden Avantajlı Değildir?

  Doğal yollardan abone arttırma üzerine bahsi yapılabilecek pek çok konu vardır. Ancak bunların hepsi diğer Youtuber’lar arasında yaygın ve doğru biçimde kullanılır. Dolayısıyla onların arasından çıkarak farkınızı ortaya koymanız oldukça zordur.

  Ayrıca doğal yollar vasıtasıyla gelen aboneler, hesapta beğenmediği bir şey olduğunda kısa sürede çıkabilir. Böylece aboneleri kaybetme hızı, kazanmadan daha yüksek olur. Eğer para kazanma amaçlarınız varsa hedefinize ulaşmanız böylece sürekli uzar.

  Hesabınız yeniyse bunun anlamı abone artış hızınızın daha da yavaş olacağıdır. Zira sosyal medya hesaplarında kullanıcılar bir hesabı takip etmeden, ne kadar abonesi olduğuna sıklıkla dikkat eder. Çok kaliteli videolar da paylaşsanız, istatistikleriniz istediğiniz gibi yükselmez.

  Bu gibi nedenlerle son dönemlerde pek çok kullanıcı Youtube abone satın almak mantıklı mı sorusunu sormaya başlamıştır. Bunda son zamanlarda platformun hazırladığı yeni para kazanma yollarının da etkisi vardır.

  Peki, abone satın almak kullanıcılara hangi avantajları sağlar? Platforma her geçen gün yeni kullanıcılar girdiği için satın almanın hangi hususlarda avantaj sahibi olduğu genellikle bilinmez. Dolayısıyla yoğun bir araştırma konusudur.

  Youtube Abone Satın Almanın Avantajları Nedir?

  Youtube abone satın al ucuz günümüzde birçok Youtube kanalı tarafından tercih edilir. Bunun ilk nedeni, hesapları sıfırdan yükseltmenin daha zor olmasıdır. Zira izleyiciler abone sayısı daha düşük olan hesapları, daha az takip etmektedir. Böylece Youtube’dan para kazanabilmek için gerekli şartları yerine getirmek de daha yavaşlar.

  Ancak abone satın almak hesabınızda daha güzel bir başlangıç yapmanızı sağlar. Diğer izleyiciler de kanalınızda kaliteli videoları ve abone sayısını görerek, daha fazla abone olur.

  Zira pek çok kullanıcı, yüksek takipçili hesapları daha yoğun takip eder. İkinci neden ise fazla sayıda abonenin, izlenme ve beğeni durumlarını da arttırmasıdır. Zira diğer izleyiciler yüksek beğeni aracılıyla hesabınızın popüler olduğunu düşünerek, daha fazla beğeni bırakır. Hâlbuki normal şartlarda çok sevilen videoya beğeni veren izleyici sayısı çok düşüktür.

  Youtube Abone Satın Almak Güvenilir Mi?

  Peki, Youtube abone satın almak güvenlimi? Her konuda olduğu gibi bunun cevabı da satın aldığınız yere göre farklılaşır. Rastgele tercihler yapmak, gelişigüzel seçmek hizmetin faydalarından yararlanamamanıza sebep olur. Ayrıca hesabınıza negatif yönlü etkileri dahi söz konusudur.

  Bu nedenle öncelikle bir araştırma yapılmalıdır. Yapacağınız doğru tercihler sonucunda, kısa sürede hesabınızı yükselişe geçirip, para kazanmaya başlamak mümkündür.

  Youtube Türk Abone Nasıl Satın Alınır?

  Peki, Youtube Türk Abone nasıl satın alınır? Takipcim.com.tr olarak sunduğumuz Youtube abone hizmetleri, her kullanıcının ihtiyacını karşılar niteliktedir. Kanal geliştirme, popüler hale gelme, kitleyi arttırma ve para kazanmayı kısa sürede yapmanızı sağlar.

  Farklı paketler halinde sunduğumuz hizmetlerimiz 1,000 aboneden, 100,000 aboneye kadar uzanır. Hepsi gerçek takipçi olup, hızlı gönderim vardır. Youtube abone satın almak güvenlimi şeklinde soranlar için şifresiz olan hizmetimiz, profil linkini girmenizle kısa sürede siparişinizi size ulaşır.

  Güvenli ve sağlam bir alt yapıya sahip olan sitemiz, her işleminizi en kısa sürede tamamlamanıza imkân tanır. Müşteri memnuniyeti kapsamında hareket edilmekte olup, Youtube abone satın al ucuz seçeneklerle sizlere sunulur. Bunun için tek yapmanız gereken, ihtiyacınız olan abone paketinin altındaki satın al butonuna tıklamaktır.

  Sonrasında ise gerekli işlemlerin yapılması yeterlidir. 7 gün 24 saat aktif destek hizmeti mevcuttur. Gerek hizmet öncesi, gerek sonrası bizden yardım alabilirsiniz. Eğer kısa sürede yükselmek istiyorsanız, etkili çözüm önerilerimizle başarıya kavuşabilirsiniz.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

  İnstagram takipçi al hizmeti sayesinde kısa sürede popüler olabilirsiniz!

  Önceki içerik:Instagram benzeri uygulamalar

  Sonraki İçerik:İnstagram Shadow Ban Nasıl Kaldırılır?

  Diğer İçerik: Instagram takipçi kasma yöntemleri

  İlginizi çekebilir: Instagram Kadın Yorum Satın Al

   

   

   

  Son Güncelleme: 23 Şubat 2021

  Önceki

  İnternette popüler olmanın 10 yolu

  Sonraki

  Instagram akış yenilenmiyor hatası

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.