Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube İçerik Hazırlama Rehberi

Youtube İçerik Hazırlama Rehberi
İçindekiler

  2020 senesinde başlayıp 2021 senesinde de devam eden pandemi dönemi insanların Youtube ile çok daha fazla vakit geçirmesine sebep oldu. İzlenme sayılarında çok ciddi bir artış meydana gelirken bu durum markaların da dikkatini çekmiş durumda.

  Youtube üzerinden e-ticaret adına adımlar atan markalar her zaman yüksek izlenme sayılarına ulaşabilen ve abone sayısı yüksek olan kullanıcılara yöneliyorlar. Youtube’u bir iş alanı haline getirmek ve içerikler hazırlayarak gelir elde etmek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken çok sayıda etmen var.

  Youtube’da milyonlarca izlenen videolara sahip olmayı hedefliyorsanız Youtube içerik hazırlama rehberi konusunda bilgi sahibi olmanız ve atacağınız adımları çok öncesinden planlamanız gerekiyor.

  İçerik hazırlama rehberinin 5 farklı aşaması yer almakta. Bu aşamaların tamamında başarılı olursanız yükleyeceğiniz videoların çok sayıda kişiye ulaşması daha kolay olacaktır. Dikkat edilmesi gereken aşamalar;

  • İçerik fikirleri ve planlama,

  • Ekipmanların hazırlanması,

  • Kanal ayarlarının yapılması,

  • Video giriş ve çıkış ayarlarının yapılması,

  • Videonun ayarları ve son detaylar, olarak sıralanmaktadır.

  İçerik Fikirleri ve Planlama Aşaması

  İyi bir Youtube yayıncısı olabilmek için en önemli etmenlerin başında hazırlanan içeriklerin doğru seçilmesi gerekiyor. İçeriklerin belirlenmesi ve uygulanması aşamasında hayal gücünüzün ön planda olması gerekli. Özgün ve ilgi çekici bir içerik bulduğunuzda bunu kullanabilirsiniz. İnsanların hiç görmedikleri içerikler son derece ilgi çekici olabilir.

  İçeriklerin her zaman özgün olmasına gerek olmaz. Daha önce kullanılmış olan içeriklerin değiştirilmesi ya da iki farklı içeriğin bir araya getirilmesi gibi seçenekler de bulunmaktadır. Doğru bir kombin yapabilmek adına geçmiş dönemdeki en popüler içerikler incelenerek fikir edinmek mümkün olur.

  İçeriklerin oluşturulması aşamasında dikkat edilmesi gerekenler konusunda özel olarak hazırlanan yazıları da incelemeniz faydalı olacaktır. Bugüne kadar yayınlanan ve milyonlarca kişinin izlediği içeriklerin birçok ortak noktası bulunur. Bu ortak noktalar konusunda yapılan Youtube içerik hazırlama rehberi inceleyip bundan faydalanabilirsiniz.

  İçeriklerinizin hedef kitlenize en iyi şekilde hitap etmesi çok önemlidir. Eğer hedef kitlenizi geliştirmek istiyorsanız bu yönde farklı içerikleri hazırlayarak diğer bir yaş ya da cinsiyet grubunun dikkatini çekebilirsiniz.

  Ekipmanların Hazırlanma Aşaması

  Akıllı telefon teknolojisinin gelişmesi ile birlikte artık video ve fotoğraf çekimleri için ekstra cihazlara ihtiyaç duyuluyor. Akıllı telefonlar harika videolar ve fotoğraflar çekmek için yeterli. Youtube yayıncısı olarak ciddi gelirler elde etmek istiyorsanız ilk olarak telefonunuzun kamerasını kullanabilirsiniz.

  Telefonların kameraları yeterli görüntü kalitesini sunabilir. Ancak ses kaydında sorunlar yaşamanız muhtemel. Sesinizi videolarda istediğiniz şekilde çıkmadığını fark edebilirsiniz. Ancak bu aşamada da ses kaydı için özel bir cihaz almanıza gerek yok. Sessiz bir ortamda ses kaydını yaptıktan sonra videonun üzerine bu ses kaydını ekleyebilirsiniz. Bu da içerikleri daha kaliteli hale getirmenin yollarından bir tanesi.

  Kanalınızın biraz ilerlemesi ile birlikte ekipmanları devreye sokmanız mümkün olacak. İlk etapta bir yaka mikrofonu ve kaliteli bir kamera alabilirsiniz. Görüntünün titrememesi ve sabitlenebilmesi Youtube içerik hazırlama rehberi içerisindeki en önemli tüyolardan bir tanesidir. Bunun için de tripot olarak da isimlendirilen kamera ayaklarının kullanılması gerekir. Böylece profesyonel ekipmanların ilk aşaması tamamlanmış olacaktır.

  Kanal Ayarlarının Yapılması

  Kanalınızın başarılı olmasını istiyorsanız kesinlikle kanal ayarlarını kusursuz bir hale getirmeniz gerekiyor. İlk etapta kanalınızın açıklama kısmında bilgilerinizi paylaşmanız gerekli. İnsanların sizlere ulaşabileceği sosyal medya platformlarının bu kısımda belirtilmesi gerekiyor.

  Kanalın görsel olarak da daha iyi bir hale getirilmesi gerekli. İncelediğiniz Youtube içerik hazırlama rehberi gibi birçok içerik resimlerle desteklenir. Youtube kanalınız için de güzel bir kapak resminizin olması gerekiyor. Özellikle kanalın formatına uygun, kendinizin de içerisinde yer aldığı bir kapak resmi tercih edebilirsiniz. Bu konuda profesyonel kişilerden yardım almanız son derece doğru bir karar olacaktır.

  Kanalınızın videolarının da düzenlenmesi gerekir. En önemli konulardan bir tanesi kanalınızın öne çıkan videosunu belirlemektedir. Kanalınızın öne çıkan bir videosu bulunur ve bu video kanala giriş yapan kişilerin karşısına ilk çıkacak olan videodur. Genel bir tanıtım videosu ya da en ilgi çekici videonuzu seçip bu kısımda kullanabilirsiniz. Kalan videoları da kategorilere ayırmanız ve bu şekilde izleyicilere kolaylık sağlamanız gerekiyor.

  Video Giriş ve Çıkış Ayarlarının Yapılması

  Videoların giriş ve çıkış kısımları çok büyük önem taşır. Bu kısımlar izleyicileri etkileyeceğiniz kısımlardır. Bu bölümler için belirli bir standart getirmeniz ve buna her videoda uymanız kurumsal bir görüntü ortaya çıkarırken insanları son derece memnun edecektir.

  Videoların giriş kısımlarında kendiniz özel bir video belirleyebilir ve tüm videoların başına bunu ekleyebilirsiniz. Dilerseniz videonun en can alıcı birkaç noktasını da giriş kısmına ekleyerek insanların videoyu izlemesini sağlayabileceksiniz. Giriş kısmında kullanabileceğiniz bir müzik ve logonuz olursa bu çok daha kaliteli bir görüntüyü ortaya çıkaracaktır.

  Videoların giriş kısımları kadar çıkış kısımları da önem arz eder. Videoların çıkış kısımlarında kendinize özel bir veda sözcüğü bulup devamlı olarak bunu kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Youtube içerik hazırlama rehberi oluşturma amacımız olan abone sayısını arttırmak için bir açıklamaya yer verebilirsiniz.

  Videonun son birkaç saniyesinde kanalınızın diğer videolarının bağlantılarına yer vermek de alınabilecek olan en iyi kararlardan bir tanesi. Bu sayede diğer videoların da izlenme sayıları yükselecektir.

  Videoların Ayarlanması ve Son Detaylar

  Videoların yayına hazır hale gelmesi için son ayarların da tamamlanması gereklidir. Birçok kişiye göre bu detaylar Youtube içerik hazırlama rehberi içerisindeki en önemli kısmı oluşturur. Videoların süresi, başlığı, kapak fotoğrafı ve açıklamalar kısmını belirlemeniz gerekli. Bütün bu işlemler de video detayları olarak isimlendiriliyor.

  Videonun Süresi

  Videonun süresi çok büyük bir önem taşır. İnsanların videonuzu hangi amaçla izlediği süre üzerinde ayarlamalar yapmamız için bizlere fikir verecektir. Yalnızca 1-2 dakikalık ürün tanıtım videoları tercih edilebilirken 25-30 dakikalık eğitim videoları da kullanılabilir. Videonuzun içeriğini oluştururken bunu düşünerek hareket etmeniz gerekiyor.

  Videonun Başlığı

  Bildiğiniz üzere Google arama motorunun kendisine özel kuralları bulunur. Arama motorunda üst sıralarda yer almak için SEO çalışmalarının yapılması gerekir. Video başlıkları da Youtube içerisindeki SEO özelliklerine göre seçilir. Doğru anahtar kelimelere yer verilen videolar sayesinde aramalarda videonuz her zaman üst sıralarda yer alacaktır. Arama işlemleri sonrasında en üstte çıkan videolar doğal olarak izleyici sayısını etkilemektedir.

  Videonun Açıklama Kısmı

  Başlıklarda olduğu gibi açıklama kısmında da SEO doğrultusunda adımlar atılması önemlidir. Aranacak olan kelimelere açıklama kısmında yer verilirse videonun başarılı olma ihtimali yükselir. Bunun yanı sıra video içerisinde bulunan ürünlerin satış linkleri ya da videoda yardım alınan kişilerin sosyal medya hesapları da açıklama kısımlarından paylaşılabilir.

  Videonun Öne Çıkan Görseli

  Her videonun kendine özel bir görseli bulunmaktadır. Bunu videonun herhangi bir kısmında seçebilirsiniz. Ancak kaliteli ve ilgi çekici bir görsel istiyorsanız bu konuda profesyonel bir yardım almanız gerekiyor. Doğru yazı puntoları ve birkaç resmin bir araya getirilmesi ile muhteşem bir görsel elde edebilirsiniz.

   

  Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerden Youtube abone satın al hizmeti ile trendlere çıkabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 13 Mart 2021

  Önceki

  Youtube Abone Sayısı Arttırmak İçin Kullanılabilen 9 Farklı Yöntem

  Sonraki

  Instagram hikaye sistemi ve özellikleri

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.