Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube Güvenilir Abone Satın Alma

Youtube Güvenilir Abone Satın Alma
İçindekiler

  Youtube güvenilir abone satın alma Youtuber’lar için verilen hizmetler arasındadır. Eğer kanalınızı kısa sürede yükseltmek ve para kazanmaya başlamak istiyorsanız, hızlı çözümler sunar.

  Youtube ilk piyasaya sunulduğu günden itibaren büyük bir popülerlik kazanmıştır. İnsanlara kanal oluşturma, video paylaşma ve aboneliğe alma gibi imkânlar sunduğu için oldukça sevilir. Youtuber olanlara para kazanma seçeneğinin de sunulması, birçok kişi tarafından ilgiyle karşılanır.

  Dolayısıyla platformda arama sonuçlarında daha yukarıda çıkma ve para kazanma yolları pek çok insan tarafından araştırılır. Burada önemli unsurlardan bir tanesi de abone sayısıdır. Youtube abone arttırma yolları pek çok kullanıcı tarafından önemle incelenir.

  Bunlara uymak abone sayısını arttırmak isteyen kişilere yardımcı olur. Ancak birçok kullanıcı bu kurallara riayet ettiği için büyük bir rekabet de vardır. Dolayısıyla Youtube abone satın al birçok kişi tarafından daha hızlı çözüm sunması sebebiyle tercih edilir. Peki, abone sayısı nasıl arttırılır ve neden satın alınır?

  Youtube’da Abone Arttırma Yolları Nelerdir?

  Eğer abone sayınızı yükseltmek istiyorsanız, birçok yol vardır. Bunlardan bazıları şöyledir;

  1. Video editleme programlarını kullanma
  2. Kanalınızın Konusuna Uygun Videolar Çekme
  3. Videolarınızın Özgün Olması
  4. Düzenli Video Paylaşılması
  5. Dili Doğru Kullanma

  Youtube üzerinde her gün binlerce video paylaşılır. Küçük bir araştırma yapmak bunlara uyan ve uymayan çok sayıda kanal gösterir. Bilmeniz gereken bahsettiğimiz maddelere riayet etmeniz, sizi uymayanlar arasından çıkaracağıdır.

  Ancak uyan hesaplar arasına geldiğinizde aniden yetersiz kalır. Zira rekabet halinde olduğunuz kişiler de bunlara tamamen uyar.

  1.     Video Editleme Programlarını Kullanma

  Youtube abone sayısı arttırma için videonuzu çektikten sonra hemen göndermemek tavsiye edilir. Eğer izleyerek düzeltilmesi gereken yerleri tespit ederseniz, editleyerek tüm problemleri çözebilirsiniz. Ayrıca geçişler sağlayabilir, kullanıcıların dikkatini belirli yere toplayabilirsiniz.

  Bunun için kullanılabilecek çok sayıda video edit programı bulunur. Ancak hepsi farklı çözümler sunar. Dolayısıyla aynı videoyu farklı yazılımlar ile deneyerek, aldığınız sonuçları incelemeniz gerekir. Ardından yapmanız gereken oldukça basittir. Videoyu buraya yükleyerek, düzenleme yapılır.

  Ancak kullanmadan önce bunların mevcut olarak kullanıldığını bilmeniz gerekir. Zira herhangi bir video açıldığında tespit edilebilecek çok sayıda nokta vardır. Bazen geçişler, bazen de ok işaretleri yayıncının bir edit programı kullandığını gösterir.

   

  2.     Kanalınızın Konusuna Uygun Videolar Çekme

  Her kanal belirli bir konuya sahiptir. Videolar da bu konu çerçevesinde çekilir. Eğer farklı konulara da girme kararı alırsanız, aboneleriniz bunu olumlu karşılamaz. Ayrıca sahip olduğunuz kitle sizi o videolar için takip etmediği için abonelikten ayrılabilir.

  Örneğin bir yemek kanalıysanız, kozmetiğe yönelik videolar çekme kararınız birçok kullanıcı tarafından hoş karşılanmaz. Zira aboneleriniz sizi takip etme nedeni yemek videolarıdır. Buna dikkat etmemek, abone sayınızda olumsuz etki yapar. Bununla beraber birçok kanalın bu kurala dikkat ettiği bilinmelidir.

  3.     Videolarınızın Özgün Olması

  Her sosyal medya platformunda özgünlük büyük öneme sahiptir. Youtube için de bu kural geçerlidir. Özgünlüğün kendinizi tekrar etmemeniz ve başka kullanıcılardan kopyalama yapmamanız şeklinde iki tanımı yapılabilir.

  Çektiğiniz her video bir öncekinden farklı olmalıdır. Bazı yerlerde ona göndermeler yapılabilir. Ancak abone almak istiyorsanız genel ve özel hatlarıyla farklı olması gerekir. Örneğin bir oyun kanalıysanız, oynadığınız oyunda belirli bir bölgeyi uzun süre gezmemeniz gerekir. Bu durum abonelerin artık olayı ezberlemesine, sıkılmasına neden olur.

  Böylece aboneleriniz yorumlarda tepki göstermeye ve ayrılmaya başlar. Dışarıdan gelen kullanıcılar da aynı şeyleri sürekli paylaşan kanalı aboneliğe almak sitemez. Youtube abone arttırma farklı kanallardan kopyalama yapmamanız gerekir. Platformda bu durum çok kısa sürede fark edilir.

  Böylece hem aboneleriniz düşecek, hem de videonuzun kopya olduğunu gören, öğrenen kullanıcılar sizi takip etmeyecektir. Ancak genel anlamda Youtube kanalları incelendiğinde, özgünlüğe önem veren çok sayıda kişi olduğu da fark edilir.

  4.     Düzenli Video Paylaşılması

  Her abone takip ettiği kanaldan düzenli videolar ister. Bunun için bir video planlaması yapmanız gerekir. Çok sık video atmak düzenleyememenize neden olur. Ayrıca bir süre sonra fikirlerinizi tüketir. Aboneler de bir süre sonra alışkanlık olduğu için sıkılır. Dolayısıyla bu durumdan kaçınılmalıdır.

  Çok seyrek atarak arz-talep meydana getirmek de işe yaramaz. Zira daha düzgün aralıklarla paylaşım yapan rakiplerinizde vardır. Aboneleriniz sizi bırakıp, onları da tercih edebilir. Bunun için kendinizi ve planlarınızı düşünüp, haftada en fazla kaç videoyu, editlenmiş şekilde paylaşabileceğinizi hesaplamanız gerekir.

  Haftada kaç video attığınızdan ziyade, kalitesi önemlidir. Örneğin haftada 4 kalitesiz video abone sayınızı yükseltmeniz için faydalı olmaz. Ancak düzenli haftalık 2 video tüm koşulları sağlarsanız olumlu sonuçlar doğurur.

  Bununla beraber düzenli video paylaşımına birçok kanal dikkat gösterir.

  5.     Dili Doğru Kullanma

  Youtube abone arttırma yollarından biri de Türkçe’yi nasıl kullandığınızdır. İzleyiciler sizden düzgün ve anlaşılır bir dil bekler. Ancak kanaldan kanala ses tonunuz ve nasıl bir anlatım sergileyeceğiniz değişir.

  Örneğin oyun kanallarında sempatik bir yaklaşım, şakalar ve yer yer yüksek ses normal karşılanır. Zira oyunun bir yerinde, oyuncu ani tepkiler verebilir. Ancak bilgi kanalıysanız daha sakin, düşük ve ciddi ses tonu kullanmanız beklenir. Buna uyum göstermemek büyük tepkilere neden olur.

  Videonuzu izleyen kişiler durumdan rahatsız olacağı için abone sayınızda yeterli artış da gözlemlenmeyecektir.

  Doğal Abone Arttırmanın Dezavantajlı Yönleri Nelerdir?

  Kanalını yükseltmek ve kitlesini arttırmak isteyen Youtube kanalları için doğal abone arttırma yetersiz ve dezavantajlı görülür. Bunun bir sebebi, yukarıda anlattığımız maddelerin, birçok kişi tarafından dikkat edilmesidir. Böylece onlarında arasından sıyrılmak sadece bunlarla mümkün olmaz.

  Diğer bir nedense abonelerin artış ve azalış hızlarının aynı olmamasıdır. Yüksek sayıda aboneye aylar sonucu, yoğun emekle ulaşabilirsiniz; ancak kaybetmek sadece dakikalar alır. Bunun nedeni her zaman kalitenizi bozmanız değildir. Eğer kanalda olumsuz karşılanan bir şey olmuşsa, yorumlar bölümünde tartışma yaşanmışsa da aboneler takipten çıkabilir.

  Ayrıca izleyiciler bir süre sonra kanalınıza olan ilgisini kaybetmiş olabilir. Örneğin yemek kanalıysanız, bazı kullanıcılarınız artık yemek tarifine olan ilgisini veya ihtiyacını yitirmiş olabilir. Böylece sayılarınız da düşer.

  Bu gibi nedenlerle Youtube abone satın al birçok kişi tarafından tercih edilir. Böylece daha yüksek abone sayısına sahip olunduğu için kanallar amacına daha kısa sürede kavuşabilir.

  Youtube Abone Satın Alma

  Youtube abone satın almak mantıklı mı birçok kullanıcı tarafından sorulur. Bunun nedeni incelendiğinde güvenliğe dair soru işaretleri olduğu görülür. Eğer güvenilir bir kuruluştan hizmet alınırsa kanalınızı kısa sürede yükseltmeniz mümkündür. Ancak gelişigüzel yapılan tercihler size olumsuz sonuçlar doğurabilir.

  Youtube abone satın almak güvenlimi sorusu da böylece tercih ettiğiniz kuruluşa bağlıdır. Yıllardır size çeşitli hizmetler sağlayan web sitemiz, güvenli alt yapısıyla hızlı ve güvenilir çözümler sunar. İşlemler hesabınız için bir risk oluşturmaz.

  Youtube abone satın al ucuz hizmetlerimiz sayesinde gerek duyduğunuz abone sayısına, hemen kavuşmanız mümkündür. Eğer hizmetlerimiz hakkında merak ettikleriniz varsa, bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  Önceki içerik: Türk Takipçi Satın al

  Sonraki İçerik: Instagram takip etme sınırı kaç?

   

  Son Güncelleme: 25 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Bayan Takipçi Kasma

  Sonraki

  Instagram’da nasıl popüler olabilirim?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.