Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube’da Mavi Tik Nasıl Alınır? Youtube’da Güvenilir Bir Profil Oluşturma Yolları…

Youtube’da Mavi Tik Nasıl Alınır? Youtube’da Güvenilir Bir Profil Oluşturma Yolları…
İçindekiler

  Youtube’da mavi tik nasıl alınır birçok Youtuber tarafından merak edilen konular arasındadır. Platforma her gün yeni kanallar eklendiği için birçok kişi nasıl alınacağını bilemez.

  Sosyal medya platformlarında görülen mavi tik, çoğu kullanıcı için önemlidir. Zira o hesabın onaylandığını gösterir. Bu durum diğer kullanıcılar arasında da bir güven oluşturur. Bunu sağlamak isteyen her hesap mavi tik alma yollarını inceler.

  Youtube için de bu durum aynen geçerlidir. Eğer platformda doğrulanmış bir hesaba sahip olmak istiyorsanız, bunun için bazı şartlar olduğunu da bilmeniz gerekir. Peki, Youtube’da mavi tik nasıl alınır? Youtube’da güvenilir bir profil oluşturma yolları nelerdir?

  Youtube’da Mavi Tik Alma

  Youtube mavi tik nasıl alınır için 100,000 abone sahibi olmanız gerekir. Doğrulanan bir hesap,  o kanalın,

  1. Bir içerik üreticiye,
  2. Bir sanatçıya,
  3. Bir şirkete,
  4. Tanınmış kişiye ait olduğunu gösterir.

  Böylece ilgili kanal, ona benzer isimlerde olan diğer kullaıcılardan ayırt edilir. Başvuru esnasında şu özellikleri bulundurma durumları da incelenir;

  1. Eksiksiz bulunma: Başvuran kanalın herkese açık özellikte olması gerekir. Ayrıca platformda da etkin olmalıdır. Bunun haricinde profil resmi, içerik, açıklama ve banner yer almalıdır.
  2. Güvenilirlik: Sahip olduğunuz kanal, olduğunu belirttiği tüzel kişi, marka ya da içerik üreticiyi göstermeli, temsil etmelidir. Kimlik doğrulaması için farklı yöntemler kullanılır. ­Ek olarak daha fazla bilgi ya da belge talep edilebilir.

  Bu gibi özelliklere sahip olan hesaplar, mavi tik alabilir.

  Youtube Mavi Tik Özellikleri Nelerdir?

  Youtube hesabı nasıl doğrulanır için bilmeniz gereken, mavi tik almış hesapların ekstra özelliklere sahip olmadığıdır. Youtube tarafından desteklenmekte olduğunu göstermez. Aynı zamanda ödül ve başarı gibi anlamları taşımaz.

  Mavi tik aldıktan sonra bilmeniz gereken, abone sayınız 100,000 altına düşerse geri alınabileceğidir. Dolayısıyla ne kadar aboneniz olduğuna büyük bir önem göstermeniz, her zaman yüksek tutmanız gerekir.

  Şayet kanalınız doğrulanmışsa, kanalın adında değişikliğe gitmediğiniz süre boyunca böyle kalır. Eğer değiştirirseniz kanal doğrulanmaz. Bunun için tekrar başvuru yapmanız gerekir. Ayrıca platformun hizmet şartları ile topluluk kuralları bölümünde ihlal olursa, ilgili kanalın kapatma hakkı da Youtube tarafından saklı tutulur.

  Youtube’da Güvenilir Profil Nasıl Oluşturulur?

  Youtuber nasıl olunur Youtube için en dikkat etmeniz gereken husus güvenilirliktir. Bu abone artışınızını, beğenilerinizi de büyük oranda etkiler. Zira hiçbir izleyici güven duymadığı bir kanala abone olmayı tercih etmez.

  Dolayısıyla güvenli bir profil oluşturma, Youtuber olmak isteyenlerin veya yeni olan kişilerin dikkat etmesi gereken bir husustur. Burada bazı maddeler şöyledir;

  1. Kanal Bilgilerini Girme
  2. Alt Yazı Kullanın
  3. İzleyicilere Sorular Sorun
  4. Özgün Videolar Paylaşın
  5. Düzenli Şekilde Paylaşım Gösterin
  6. Kanalınıza Uygun Bir Dil Kullanın

  Bu gibi maddelere dikkat etmek, hesabınızı daha güvenilir yapmanızda yardımcı olur.

  1.     Kanal Bilgilerini Girme

  Youtube’da güvenilir bir profil oluşturma yolları için ilk madde kanal bilgilerini girmedir. Günümüzde birçok kanal sahibi insanların buraya bakmadıklarını düşünür. Böylece bilgi girmez. Bu çoğu kişi için doğru olsa da güvenilirliğinizi etkileyen bir durumdur.

  Eğer buraya bazı bilgiler yazarsanız, izleyiciler size daha fazla güven duyar. Peki, buraya ne yazmanız gerekir? Bu konu tamamen size kalmış olup, hakkınızda ve kanal üzerine kitlenizi bilgilendiren nitelikte olmalıdır. Böylece videolarınıza bakmadan bir kişi kim olduğunuzu ve nasıl içerikler paylaştığınızı görebilir.

  Burada yazdığınız Türkçe’nin de kurallara uygun olması gerekir. Zira hatalar sizi izleyicilere kötü tanıtır. Ayrıca gereksiz detaylara yer vermeniz önerilmez.

  2.     Alt Yazı Kullanın

  Sıfırdan Youtuber olmak istiyorsanız çektiğiniz videolara alt yazı eklemeniz önemlidir. Burada öncelikle alt yazıların gereksiz olduğu düşünülebilir. Ancak bir güven unsurudur. Örneğin bir bilgilendirme kanalıysanız veya teknik bilgiler veriyorsanız, bazı cümleleriniz anlaşılmayabilir. Birçok izleyici geridönmek ve tekrar tekrar dinlemek zorunda kalabilir.

  Ancak altyazı eklerseniz hesabınız daha güvenilir ve ilgili kabul edilebilir. Ayrıca yabancı izleyicileri de düşünmeniz gerekir. Türkçe anlatsanız dahi İngilizce alt yazı eklemek, farklı anadile sahip olan kişilerin anlamasına yardımcı olur.

  Zira İngilizce günümüzde global bir dildir. Buna ek olarak koyduğunuz alt yazının doğruluğu da önemlidir. Eğer anlattıklarınızla doğru orantılı değilse bu size bir güvensizlik oluşturur.

  3.     İzleyicilere Sorular Sorun

  Youtube’da güvenilir bir profil oluşturma yolları için video çekerken izleyicileri de katmak önerilir. Onlara sorular sormanız ve böylece dâhil etmeniz birçok kişi tarafından olumlu karşılanır. Böylece daha güvenilir bir kanal olarak kabul edilmeniz de mümkün olur.

  Bunun için yapmanız gereken oldukça basittir. Sadece videoda ara ara konuyla alakalı bazı yerlerde izleyenlere soru sormanız, görüşlerini yorumlarda belirtmeniz gerekir.  Ardından da mümkün olduğunda yorumlara cevaplar vermeniz önenerilir.

  Ek olarak bazı yorumları fotoğraf şeklinde videoya montaj yaparak atıflar yapmanız da ilgiyle karşılanır. Böylece daha güvenilir bir kanal olmanız mümkündür.

  4.     Özgün Videolar Paylaşın

  Youtube’da güvenilir olma için en önemli maddelerden bir tanesi de özgün videolar oluşturmadır. Eğer videolarınız size ait değilse, kopyalama içerikse size duyulan güven aniden yok olur. Bu durum abone ve beğeni sayılarınızda keskin sonuçlara neden olur.

  Bir Youtuber olarak sizinle aynı konuda olan kanalları izleyerek, ilham almak önerilir. Böylece yeni fikirler bulabilir ve geliştirebilirsiniz. Ancak onların içerikleri asla kısmi dahi olsa kopyalanmamalıdır.

  5.     Düzenli Şekilde Paylaşım Gösterin

  Youtube’da güvenilir bir profil oluşturma yolları arasında bir madde de düzenli paylaşımdır. Eğer videolarınız belirli bir düzende değilse zaman içerisinde size duyulan güven de zedelenir. Bu durum gerek seyrek paylaşımlarda, gerekse sık paylaşımlarda da tekrarlanır.

  Zira her abone sizden düzenli paylaşım görmek ister. Eğer ara verirseniz veya gönderiler arasındaki süreyi uzatırsanız, paylaşımlarınıza dair olan güven etkilenir. Sık paylaşım yapmak isterseniz, bir süre sonra konu sıkıntısı çekmeye başlayacağınız için bir kalite düşmesine neden olur. Böylece aboneleriniz kaliteli içerik oluşturduğuza dair güveni kaybetmeye başlar.

  Şayet seyrek zamanlarda paylaşım yaparak ilgi toplamak istiyorsanız, aboneleriniz gönderileri paylaşana kadar sizi beklemeyecektir. Böylece büyük bir güven sorunu da meydana gelir. 

  6.     Kanalınıza Uygun Bir Dil Kullanın

  Eğer güvenilir bir kanal olmak istiyorsanız bir maddesi de uygun bir dil kullanmadır. Günümüzde birçok kanalın Türkçe’yi düzgün konuşmadığı, kanalıyla da uyumsuz olduğu görülür. Bu genellikle abonelerin ilgisini çekmek için yapılsa da aslında birçok kişinin tepkisini çeker.

  Bu nedenle kullandığınız Türkçe’nin her zaman düzgün olmasına önem vermeniz gerekir. Ayrıca ses tonunuz, konuşma tarzınız da kanalınıza uyumlu olmalıdır. Örneğin bilgilendirici bir kanalsanız, herkes sizin ciddi olmanızı bekler. Bunu sağlamazsanız güven kayıpları görmeniz mümkündür.

  Peki, Youtube’da güvenilir bir profil oluşturma yolları neden önemlidir? Eğer aboneleriniz veya diğer izleyiciler siz güvenmezse, güvenini kaybederse abonelikten çıkmaya başlar. Ayrıca abone ve izlenme sayılarınız da orantılı şekilde düşer. Dolayısıyla buna dikkat etmeniz gerkir.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  Önceki içerik: Youtube'da SEO nasıl yapılır ?

  Sonraki İçerik: Youtube içerik hazırlama rehberi

   

  Son Güncelleme: 27 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Güvenilir Beğeni Satın Alma

  Sonraki

  İnstagram Mağaza Özelliği Nasıl Kullanılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.