Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube’da Abone Kazanma Yolları

Youtube’da Abone Kazanma Yolları
İçindekiler

  Youtube’da abone kazanma yolları takipçilerinizi arttırırken hangi metotlara başvurabileceğinizi gösterir. Platformda bulunan içerik üreticileri kitlelerini arttırmak, tanınmak ve daha fazla para kazanabilmek için çeşitli yöntemlere başvurur. Dikkat edilmesi gerekenler maddesel olarak,

  1. Düzenli İçerik Oluşturma
  2. Animasyonlardan Yararlanma
  3. Kaliteli Videolar Çekme
  4. Yorumlar
  5. Videoları Uzun Tutma
  6. Özgün Olma
  7. Atlama İmkânı Sunma
  8. Kanal Türünüze Göre Hareket Etme
  9. Bloğunuz Varsa Göndermeler Yapma
  10. Diğer Platformlardan Buraya Yönlendirme Yapma
  11. Öneriler Alma
  12. Satın Alma Kullanma

  Youtube abone arttırmak için bu yöntemler kullanılabilir. Peki, bunların ayrıntıları nelerdir?

  1.     Düzenli İçerik Oluşturma

  Youtube abone arttırma ücretsiz istiyorsanız, düzenli videolar sayesinde bunu sağlamanız mümkündür. Video hazırlama süreci ön hazırlıklar ve editleme de dâhil edildiğinde oldukça uzundur. Ancak haftada düzenli bir video bile oldukça yararlıdır.

  Bununla beraber haftada ne kadar içerik atabileceğinize sizin karar vermeniz gerekir. Eğer kalitesinden ve özgünlüğünden ödün vermeden çok sayıda video çekebiliyorsanız buna göre plan yapılmalıdır. Örneğin oyun videoları çeken kanallarda bu görülür. Zira yeni konu bulmak çok zor olmaz.

  Her sosyal medya hesabında olduğu gibi Youtube’da da kullanıcılar sizden düzenli içerikler görmek ister. Eğer belirli bir düzen takip etmezseniz, bu durum da tepkiye neden olur. Örneğin haftada 5 videodan aniden 2 videoya düşmek olumsuz sonuçlara neden olur.

  Buna dikkat etmek Youtube abonelerinizi artttırmada yardımcı olur. Ancak dikkat etmeniz gereken başka hesapların da düzenli paylaşımlara önem verdiğidir. Sizin kanal olarak onlardan farkınızı ortaya koymanız gerekir.

  2.     Animasyonlardan Yararlanma

  Nasıl abone kasılır sorusu için bir diğer cevap da animasyonlardır. Güzel, renkli ve canlı animasyonlar birçok izleyici tarafından beğenilir. Dolayısıyla tavsiye edilen videolarınıza uygun unsurları eklemek, abone artış hızınıza yardımcı olur.

  Platformda genellikle abone ol ve beğen gibi hususlarda animasyonların daha sık kullanıldığı görülür. Ancak kanalınızda ele aldığınız videolara göre farklı yerlerde kullanmanızda mümkündür.

  3.     Kaliteli Videolar Çekme

  Youtube’da abone kazanma yolları içerisinde bir diğer madde de kaliteli videolar çekmedir. Tüm maddeleri yerine getirseniz dahi videolarınız kaliteli değilse abone sayınız istediğiniz gibi yükselmeyecek, bir süre sonra düşmeler meydana gelecektir.

  Zira içeriği kaliteli değilse, düzenli kaç video çektiğiniz önemli değildir. Bunun için önceden bir plan yapılmalı, ön hazırlıklar tamamlanmalıdır. Zira gelişigüzel hareket etmek bazen sorunlara neden olabilir.

  Ayrıca videolarınızın çözünürlüğü de yüksek olmalıdır. Eğer izleyenler isterse, ayarlar kısmından kendisi düşürebilir. Sizin onlara en iyi çözünürlüğü sunmanız gerekir. Buna dikkat etmek abone artış hızınıza olumlu etkiler yansıtır.

  4.     Yorumlar

  Youtube nasıl abone arttırılır içerisinde bir diğer madde de videonuza gelen yorumlardır. Eğer izleyicilerin yorumlarını okur, beğenir ve yorumda bulunursanız oldukça olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  Zira pek çok kişi bu tür yayıncıları daha sempatik bulur. Böylece videolarınızı, konunuzu da sevmişse sizi aboneliğe alır. Bununla bağlantılı olarak videoda bazı yorumlara göndermeler yapmak da önerilir. Böylece izleyiciler sizi daha yakından takip eder.

  Sizi takip edenlerle yakından ilgilenmeniz, abone olmayanlar üzerinde olumlu etkiler bırakacağı için abone artış hızınız yükselir.

  5.     Videoları Uzun Tutma

  Nasıl abone kasılır için bir diğer seçenek de videolarınızın uzun olmasıdır. Ancak bu durum aynı konuyu tekrar tekrar anlatmanız gerektiğini göstermez. Anlamı konuyu en fazla ne kadar uzatıyorsanız, oraya kadar devam ettirmedir. Böylece izleyiciler her videonun sonunda tam anlamıyla tatmin olabilir.

  Örneğin oyun videolarına bakıldığında 7 saatlik tek bir video çok sık görülür. Oyun severler bunu çoğu zaman hepsini izler. Tek seferde olmasa da farklı vakitlerde devam ettirerek, sonunu getirir. Bu imkânınız varken 10-20 dakika gibi kısa seçenekler sunmanız, olumlu karşılanmaz.

  Ancak bu süre her kanalda farklıdır. Eğer konuyu maksimum 20 dakika yapabiliyorsanız ve tekrarsız oluyorsa, bu süre tercih edilmelidir.  Bu durum abone artış hızınızı da yükseltir.

  6.     Özgün Olma

  Youtube abone arttırma ücretsiz için özgünlük dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu sadece videoyu veya içeriği farklı kanallardan kopyalama anlamına gelmez. Aynı konuyu tekrar ele almamanız da bu konuya girer.

  Eğer ilham kaynağı arıyorsanız farklı kanalları izlemeniz, yaptıklarını değerlendirmeniz önerilir. Böylece kendinize ait özgün fikirleri daha kolay elde edebilirsiniz. Ancak hiçbir şekilde oluşturduğunuz videoda kopyalama yapılmamalıdır. Zira bu durum asıl videoyu öne çıkarır. Böylece karşı tarafında aboneleri yükselir.

   

  7.     Atlama İmkânı Sunma

  Youtube nasıl abone arttırılır için atlama seçeneği genellikle uygulanmaz. Ancak çoğu kullanıcı özellikle konuşma ve giriş dakikalarından zevk almaz. Eğersiz bu kısmı atlama seçeneği vermezseniz, izleyen konunun nereden başladığını bilemediği için ileri sarmada sorun yaşar.

  Onlara zaman kaybettirmek de kısa sürede sıkılmalarına neden olur. Böylece potansiyel çok sayıda abonenizi kaybetmeniz olasıdır. Ancak atlama imkânı sunarsanız veya video başında konunun başladığı saniyeyi belirtirseniz, izleyenler doğrudan buraya gidebilir.

  Bu küçük detay onları daha fazla memnun edeceği için abone sayınıza da etkisi olur.

  8.     Kanal Türünüze Göre Hareket Etme

  Çoğu Youtube kanalı nasıl abone kasılır üzerine çözümü sıkıcı olmama, eğlenceli olma çözümleri sunar. Ancak bu tamamen yanlış bir karardır. Doğrusu ise kanalınızın konusu neyse, kullandığınız dilin ve tavırlarınız da buna göre şekillenmesidir.

  Örneğin kozmetik veya yemek kanallarında eğlenceli ve sempatik tavır daha cana yakın kabul edilir. Sıkıcı olmak kozmetik kanallarında bir dezavantaj olabilir. Ancak bilgilendirme kanallarında eğlendirici olmak kaçınmanız gereken bir durumdur.

  Zira insanlar o videoyu eğlenmek için değil, bilgilenmek için tercih eder. Dolayısıyla sade ve normal bir anlatım yapmanız gerekir.

  9.     Bloğunuz Varsa Göndermeler Yapma

  Youtube’da abone kazanma yolları arasında bu madde birçok kişi tarafından kullanılır. Eğer sosyal medya hesaplarında aktif çok sayıda kullanıcı varsa ve blog yazarlığı da yapılıyorsa, büyük bir fırsattır.

  Eğer bloğunuz yoğun bir trafik alınıyorsa, okurlarınızdan çoğu Youtube kanalınıza da göz atmak ister. Siz bir link koymazsanız, milyonlarca kanal arasından bulunmanız zor olabilir.  Ancak sitenizde görülebilir bir yere küçük bir açıklama ve Youtube linki eklerseniz, abone sayınızı yükseltmeniz mümkündür.

  10.                       Diğer Platformlardan Buraya Yönlendirme Yapma

  İnstagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında sevilen bir hesapsanız, profilinizde veya paylaşımlarında Youtube hesabınıza gönderi yapmak önerilir. Böylece sizi severek takip eden birçok kişi aboneniz olur.

  Bu yöntem de Youtube’da nasıl abone arttırılır için kullanılan yöntemlerdendir. Zira oldukça pratik şekilde takipçilerinizi arttırma imkânı sunar.

  11.                       Öneriler Alma

  Çektiğiniz videolarda izleyenlerin görüşüne başvurmanız, fikirlerini yorumlarda belirtmelerini istemeniz birçok izleyen tarafından olumlu karşılanır.

  Ancak o yorumları okuduğunuzu da göstermeniz gerekir. Beğeni ve yorumlar bırakmak, diğer videonuzda atıflar yapmak bunun en çok kullanılan yoludur.

  12.                       Satın Alma Kullanma

  Youtube abone satın al platformda takipçisini arttırmak isteyen pek çok kişi tarafından kullanılır. Burada kanal sahibi istediği abone sayısına, çok kısa sürelerde ulaşabilir.

   

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  İlgili İçerik: Youtube Uygulamasının Özellikleri

   
  Son Güncelleme: 28 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram canlı yayından para kazanılır mı?

  Sonraki

  Youtube’da SEO Nasıl Yapılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.