Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Youtube Abone Sayısı Arttırmak İçin Kullanılabilen 9 Farklı Yöntem

Youtube Abone Sayısı Arttırmak İçin Kullanılabilen 9 Farklı Yöntem
İçindekiler

  Sosyal medya platformlarında başarı abone ya da takipçi sayısı ile ölçülüyor. Youtube, abone sisteminin kullanıldığı bir sosyal platform ve her gün milyarlarca insan Youtube üzerinden videolar izliyor.

  Abone sayısını yükseltmek hiç kolay değil. Özellikle ilk etapta insanların ilgisini çekebilmek son derece zor oluyor. Belirli bir abone sayısına ulaştıktan sonra ise atılacak olan adımlar ile abone sayısı istenen seviyelere çekilebilir.

  Abone sayısını yükseltmek için uygulanabilecek çok sayıda yöntem bulunuyor. Youtube abone arttırma için uygulanabilecek 9 yöntemi sizler için bir araya getirdik. Bu yöntemlerin tamamı denenmiş ve olumlu katkıları görülmüş yöntemlerdir. Bu yöntemler ile başarıya ulaşabilirsiniz.

  Youtube SEO Çalışmalarına Ağırlık Verin

  Kurulan internet siteleri ziyaretçi sayısını arttırmak için arama motorlarına yönelirler. Siteler, arama motorlarında ne kadar üst sıralarda yer alıyorlarsa ziyaretçi sayıları da o kadar yüksek olur. Benzer bir durum Youtube için de geçerli.

  Youtube bünyesinde milyonlarca video olduğu için insanlar artık bu platformu da bir arama motoru olarak kullanıyor. Youtube abone arttırma için, yapılan aramalarda videonuzun çıkmasını sağlamalısınız.

  Arama motorlarında olduğu gibi Youtube içerisinde de bunu başarmak için SEO çalışmalarına ağırlık vermeniz gerekiyor. Arama kısmına yazılan kelimeleri analiz etmeniz ve bu kelimeleri içeren video isimleri kullanmanız gerekli. Videoların açıklama kısımlarının da SEO uyumlu olması gerekiyor.

  Video Açıklama Kısımlarına Özen Gösterin

  Videoların açıklama kısımları çoğu zaman göz ardı edilmektedir. Instagram paylaşımlarında olduğu gibi Youtube paylaşımlarında da açıklama kısımlarının her zaman doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

  Videoların SEO çalışmalarına uygun olması adına açıklama kısımlarının 250 kelimeden oluşması son derece etkilidir. Toplamda kullanacağınız 3-4 anahtar kelimeyi belirlemeniz ve bunların arasından en önemlisini ilk 25 kelimede kullanmanız önerilir.

  Kalan kelimeleri de açıklamanın kalanına yayarak açıklamayı tamamlayabilirsiniz. Açıklama kısmında videonun içeriği hakkında bilgi verebilir ve videodaki ürünleri anlatabilirsiniz. Bu şekilde Youtube abone arttırma işleminde önemli bir yol kat etmiş olacaksınız. Youtube abone satın al ile birlikte profesyonel bir kanala sahip olabilirsiniz.

  Metaveri Araştırmanızı Yapmalısınız

  Youtube paylaştığınız videonun ne ile ilgili olduğunu bilmek isteyecektir. Bunun için de videonun ismi ve açıklama kısmında yazılanlar çok büyük önem taşır. Videonuzun belirli bir kategorinin önerilen videoları arasında girmesi abone sayınızda ciddi artışları sağlayabilmektedir.

  Youtube tarafından oluşturulan kategorilere ayırma sistemi kısaca metaveri olarak tanımlanır. Bu sisteme uygun isim ve açıklamanın yanı sıra etiketlerin belirlenmesi de önemlidir. Videonun içeriğini insanlar hangi kelimelerle arıyorsa bu kelimeleri belirlemeniz ve etiketlere videonun metaveri aşamasında yer vermeniz gerekmektedir.

  Videonun kategori seçimlerinin her zaman doğru yapılması şarttır. Videonun çok az da olsa bir kategoriye dâhil olduğunu düşünerek yapacağınız seçimler videonun zarar görmesine ve abone sayınızın düşmesine sebep olabilir. Çünkü insanlar videonuzdan aradığı içeriği bulamadığından olumsuz adımlar atarlar.

  Kanalınızda Gerekli Bilgilerin Tümünü Verin

  Abone sayınızın artması için atmanız gereken tüm adımlar Youtube içerisinde değildir. Youtube abone arttırma için farklı sosyal medya platformlarını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer sosyal medya platformlarında takipçi sayınızın artması insanları Youtube üzerinden de sizleri takip etmeye başlamasını sağlayacaktır.

  Sosyal medya hesaplarınızı birbiri ile bağlamanız için kanalınızın bilgi kısmında sosyal medya platformlarınızın adreslerine yer vermeniz gerekiyor. Dilerseniz kapak fotoğrafının olduğu kısımda direkt olarak paylaşımları yapabilirsiniz. Ancak bilgi kısmında hesaplarınızın linklerini vermeniz de çok etkili olacaktır. İnsanların sizlere çok rahat bir şekilde ulaşabilmesi abone sayınızı arttırmaktadır.

  Özgün Bir Banner Ekleyin

  Youtube kanalınızın birçok kısmını kendiniz tasarlarsınız. Her kanalın kendine özgü bir yapısı olması için Youtube belirli oranda buna izin verir. Kanalınızın görünüşünde büyük bir değişiklik yaratmak için muhteşem bir banner kullanmanız gerekiyor.

  Kanal isminizin hemen üzerinde bulunacak olan banner basitçe bir tanıtım resmi olarak gösterilebilir. Banner kısmında kendinize ya da içeriklerinizin konusunu betimleyen simgelere yer verebilirsiniz. Banner tasarımı bir grafik tasarım hizmetidir ve bu hizmeti alabileceğiniz çok sayıda farklı firma bulunur. Firmalardan profesyonel bir yardım alarak banner tasarımı gerçekleştirmek en önemli etmenlerden bir tanesidir.

  Banner üzerinde kullanılacak renk dahi Youtube abone arttırma konusunda etkili olur. Yiyecek markalarının ve yemek kanallarının büyük bir kısmının kırmızı rengi tercih etmesi bir tesadüf değildir.

  Video Başlıklarını Kusursuz Bir Şekilde Belirleyin

  Videoların başlıkları çok büyük önem taşıyor. Eğer kısa sürede Youtube abone arttırma için önemli adımlar atmak istiyorsanız buna video başlıklarına daha fazla zaman ayırmakla başlayabilirsiniz.

  İlk olarak başlıkların kısa ve etkileyici olması gerekmektedir. Birkaç kelimede videonun içeriği hakkında gerekli olan tüm bilgiler verilmelidir. Videonun en can alıcı noktası hakkında tüyolar veren bir başlık da tercih edilebilir.

  Başlıklarda anahtar kelime kullanımı da büyük önem taşır. Anahtar kelimeyi sade ve etkileyici bir şekilde kullanırsanız videonuz kısa sürede çok daha fazla insana ulaşır. Videonun popülerliği direkt olarak abone sayınıza yansıyacaktır.

  Küçük Resimleri Özel Olarak Oluşturmalısınız

  Videonuz Youtube üzerinde oluşturduğunuz küçük resimler ile görüntülenmektedir. Bu resimler videonuzun kapak fotoğrafı olarak da görülebilir. Fotoğrafların her zaman özenli olması gereklidir. Videonun içeriğinin bir anında çekilmiş olan fotoğraflar yeterli olmaz. Çeşitli grafikler ile kapak fotoğrafının desteklenmesi gerekmektedir.

  Banner bölümünde olduğu gibi kapak fotoğrafı bölümünde de tek başınıza profesyonel bir kapak fotoğrafı ortaya çıkarmanız son derece zordur. Ancak çok rahat bir şekilde sizlere kapak fotoğrafı hazırlayacak olan kişilerle iletişime geçebilirsiniz. İlk dönemde çok profesyonel firmalar ile çalışmanıza gerek olmaz. Freelance olarak çalışan kişiler sizler için harika kapak fotoğrafları ortaya çıkararak Youtube abone arttırma yolunda sizlere yardımcı olabilir.

  Çalma Listesi Oluşturun

  Youtube kullanıcıları için çalma listeleri çok önemlidir. Kanalınızda yer alan herhangi bir videoya giriş yapan kullanıcı eğer videonuzu beğendiyse ve benzer videoları izlemek istiyorsa albümden rahatlıkla buna geçiş yapabilir. Aksi halde tekrar arama kısmına yazmak ya da yan kısımdan bu videoyu bulmaya çalışmak zaman kaybı olacaktır.

  Videoların çalma listesinde otomatik olarak açılıyor olması da izlenme sayısını arttırır. Videoların izlenme sayıları yükseldikçe daha çok insan kanalınız hakkında bilgi sahibi olmaya başlar. Böylece Youtube abone arttırma adına önemli bir adım atılmış olur.

  Çalma listelerini oluştururken en çok sevilen videoları art arda koymanız çok doğru bir tercih olmayabilir. Nispeten daha az izlenen videoları da aralara sıkıştırabilirsiniz.

  Yarışmalar Düzenleyip Hediyeler Dağıtın

  Youtube hem kazanma hem de kazandırma alanı. İnsanlar kanalınızdan herhangi bir kazanç elde edebileceğini görürse hiç vakit kaybetmeden önemli adımlar atmaya başlarlar. Çekilişler ya da çeşitli yarışmalar düzenlemek insanların videolarınız beğenmesine, kanalınıza abone olmasına ve çeşitli şekillerde etkileşime girmesine sebep olacaktır. Bu da kısa zamanda yüksek bir kazanç anlamına gelir.

  Yapılacak olan çekilişlerde insanlar hediyeleri kazanmak adına istenen işlemleri harfiyen yerine getirirler. İstenen işlemlerin her zaman Youtube abone arttırma amacıyla gerçekleşecek işlemler olması gerekir. Böylece her geçen gün daha fazla hediye verilebilirken daha yüksek abone sayısına da ulaşım sağlanabilir.

   

  İlgili İçerikler: En Popüler Meslek: Youtuberlik ve Youtube'da Mavi Tik Nasıl Alınır ? ilginizi çekebilir.

  instagram takipçi satın al

  Son Güncelleme: 13 Mart 2021

  Önceki

  İnstagram'da Takipçi Sayısının Önemi Nedir?

  Sonraki

  Youtube İçerik Hazırlama Rehberi

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.