Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitter paketleri ile popüler olmak

Twitter paketleri ile popüler olmak
İçindekiler

  Twitter paketleri ile popüler olmak çok kolay. Birçok kullanıcı Twitter üzerinde kendisini daha ünlü bir birey haline getirmek istiyor. Bunun için pek çok yolu deneyen kullanıcılardan bazıları etkili olurken bazıları başarılı olamıyor. Ne kadar kaliteli paylaşımlar yapsa da, ne kadar ilgi çekici gönderiler ile etkileşimde bulunsa da profil yeterince ön plana çıkmadığı için kullanıcılar tarafından keşfedilemiyor. Bu gibi sorunların çözümü Twitter paketlerinden yararlanmak. Twitter’da yer alan paketleri kullanmak kullanıcının daha çok takipçiye ve daha çok etkileşime sahip olmasını sağlayan önemli bir konu.

  Türk takipçi paketi

  Twitter kullanıcılarının alabileceği paketlerden birisi Türk takipçi paketi olarak yer alıyor. Türk takipçi paketi ile birlikte kullanıcılar Twitter’daki profilinin takipçi sayısını arttırabiliyor. Bazı kullanıcılar neden gerçek takipçi değil de gerçek Türk takipçi olduğunu merak ediyor olabilir. Bunun sebebi Türk hesaba çok fazla yabancı takipçi geldiğinde o hesabın şüpheli duruma düşmesi. Bundan dolayı hesaptaki takipçilerin genel olarak Türk ağırlıklı olması gerekiyor. Bu sayede hesap daha az dikkat çeker ve kısıtlamalara maruz kalmaz. Kısıtlanmış bir hesabın ön plana çıkması zorlu bir süreç olur.

  Türk takipçi paketi ile birlikte kullanıcılar Twitter profilindeki takipçi sayısını arttırarak etkileşim oranını arttırabiliyor. Çünkü Twitter için sunulan Türk takipçi paketi gerçek takipçilerden oluşuyor. Bu sayede gerçek takipçiler paylaşımlara rastlayarak o paylaşımın etkileşimini yükseltebiliyor.

  Twitter retweet paketi

  Twitter için sunulan bir diğer paket retweet paketi olarak yer alıyor. Retweet, uygulamanın en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Twitter paketleri ile popüler olmak isteyenlerin yararlanabileceği bu paket, bir paylaşımın diğer kullanıcı tarafından paylaşılması anlamına geliyor. Sağlanan bu hizmet Türk ve yabancı olarak karışık retweet işlemi içeriyor.

  Retweet yapılan bir hesabın popülerliği daha çok artar. Çünkü retweet işlemi etkileşimi yükselten bir hareket. Bu hareket sonucunda o tweet pek çok alanda daha çok ön plana çıkıyor. Örneğin gündeme çıkan bir etikette retweet sayısı yüksek olursa o etiket içerisinde paylaşım ön safhalarda yerini alıyor. Retweet işleminin bu gibi pek çok avantajı bulunuyor.

  Twitter beğeni paketi

  Twitter için sunulan bir diğer hizmet beğeni hizmeti olmakta. Aynı şekilde paylaşımın etkileşimini arttırmak için kullanılan bu hizmet sadece paylaşımın beğeni sayısını arttırmıyor, aynı zamanda takipçi sayısını da yükseltebiliyor. Çünkü bir paylaşımın beğeni sayısı arttıkça o paylaşımın etkileşim oranı da yükseliyor. Bu da daha fazla ön plana çıkan bir paylaşım ile sonuçlanır. Paylaşımın ön plana çıkması demek daha fazla takipçiye ulaşması demektir. Özellikle etiket eklenen bir paylaşımın ön plana çıkma olasılığı daha yüksek olmaktadır. Bundan dolayı kullanıcıların bu hizmeti de kullanması önemli bir fayda sağlayabiliyor.

  Paketleri kullanmanın püf noktaları

  Twitter için hazırlanan pek çok paket yer alıyor. Bu paketler arasında Twitter Türk takipçi, retweet ve beğeni paketi yer alıyor. Bu paketleri kullanmak için birkaç püf noktasını bu konu başlığı altında açıklamak istiyoruz. Twitter paketleri ile popüler olmak isteyen kişiler için buradaki anlatacaklarımız önemli bilgiler içeriyor.

  Öncelikli olarak Twitter profilinin kalitesinin yükseltilmesi gerekiyor. Bunun için Twitter profilinin nasıl göründüğü incelenmeli ve gerekli profil düzenlemeleri yapılması. Ek olarak diğer kaliteli profilleri de inceleyerek ortaya güzel bir sonuç çıkarmak mümkün.

  Twitter profili güzel ve ilgi çekici bir şekilde hazırlandıktan sonra artık yapılan paylaşımların kullanıcıların ilgisini çekecek düzeyde olması gerekir. Bunun için her bir paylaşım özenle hazırlanmalı, daha çok ön plana çıkması için görsel ile desteklenmeli. Twitter’da etkileşimde önemli bir yeri olan görsel paylaşımı, bir yazının daha çok üst sıralarda yer almasında önemli bir rol oynuyor.

  Twitter’da bir paylaşım yaparken o paylaşımın etiket içermesine özen gösterilmeli. Özellikle gündem olan konu ve etiketler arasından seçim yapılmalı, en doğru yazı hazırlanmalı. Twitter profiline sahip kullanıcı seçtiği etiket ile ilgili kendi düşüncelerini aktarmalı, buna göre en uygun yazıyı belirlemeli. Yazacağı yazı tepki de çekebilir, kullanıcıların ilgisini de çekebilir. Buna göre tarafsız bir şekilde en doğru bilgi ve düşünce verilmeli.

  Twitter için etiketler en önemli konular arasında yer alıyor. Etiket kullanımı ile birlikte o yazıyı güzel bir şekilde hazırlama aşamasından sonra paylaşım yapılmalı ve ardından hızlı bir şekilde Twitter retweet ile Twitter beğeni hizmeti alınmalı. Bu işlem etkileşimi arttırdığı için yazının gündemde üst sıralara çıkması muhtemel bir durum. Ne kadar güçlü olur ise o kadar etkili olur. Her ne kadar doğal bir şekilde takipçi artışı gerçekleşiyor olsa da aynı zamanda Twitter Türk takipçi hizmetinden faydalanmak da bir miktar katkı sağlayabilir.

  Burada anlattığımız püf noktasının etkili olmasının sebebi paylaşımın etiketi inceleyen kullanıcılara görülmesi. Eğer kullanıcıların ilgisini sayfa çekiyor ise o sayfanın popülerliği bir anda artışa geçebilir ve takipçi sayısında yükseliş yaşanır.

  Hizmetlerin sağladığı avantajlar

  Twitter paketleri ile popüler olmak isteyen bir kullanıcı sağladığı pek çok avantaj ile birlikte yükseliş yaşıyor. Çünkü Twitter kullanıcısı elde ettiği başarı sayesinde bir anda popüler bir sayfa haline geliyor. Sosyal medya devlerinden birisi olan Twitter için yer alan paketlerden birinin veya birkaçının kullanımı o profildeki etkileşim oranlarının yükselmesinde önemli bir rol oynuyor. Daha önce düşük olan paylaşım etkileşimleri sonraki paylaşımlarda daha da yükselirken eski paylaşımların etkileşimlerinde de bir miktar yükseliş yaşanabiliyor.

  Twitter paketlerinin sağladığı bir diğer avantaj takipçi sayısında yaşanan artış olmakta. Birçok Twitter kullanıcısı, eğer o sayfaya rast gelir ve paylaşımlarını beğenir ise o sayfanın takipçisi olabilir. Bu durum özellikle takipçi sayısında yükselme yaşamak isteyen Twitter kullanıcıları için önemli bir olay.
  Twitter kullanıcılarının sağladığı bir diğer avantaj bu işten gelir elde etmek olmakta. Twitter kullanıcıları yüksek takipçi sayısına ulaşır ise ve etkileşimini ciddi oranda arttırır ise sponsor firmalar tarafından teklif alabilir veya reklam yaparak sayfasını daha da geliştirebiliyor. Bu durum özellikle bu işten gelir elde etmek isteyenler için harika bir sistem.

  Twitter hakkında bilgi

  Twitter, günümüzde gündem sistemi ile oldukça popüler bir uygulama. Sosyal medya mecraları arasında popülerliğine popülerlik katmaya devam eden bu yazılım, kendini geliştirmeye ve büyümeye devam ediyor. Platformda mesaj sistemi, etiket sistemi, liste sistemi gibi birçok özellik bulunuyor.

  Bu özelliklerden bir yenisi geçenlerde eklendi. Eklenen özelliğe göre platform hikayeler sistemine kavuştu. İlk olarak Snapchat uygulamasında bulunan bu sistem sonrasında Instagram, Facebook, YouTube ve WhatsApp gibi birçok platforma yayıldı. Şimdi de Twitter uygulamasında yer alıyor.

  2006 yılında yayın hayatına başlayan Twitter, hikayeler sistemi ile birlikte kullanıcılar 24 saat süreli paylaşım yapmasına olanak tanıyor. Bu hizmetin Twitter kullanıcıları açısından pek kullanılmadığı ön plana çıkıyor. Twitter’ın girişimcileri Jack Dorsey, Biz Stone, Noah Glass ve Evan Williams olarak yer almakta. Twitter’ın 2019 yılında elde ettiği gelir 3.46 milyar dolar iken net gelir 1.47 milyar dolar olarak açıklandı.

  Son Güncelleme: 02 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Takipçi Arttırmanın Faydaları

  Sonraki

  Instagram uygulamasının paketleri

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.