Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitter Hile: Takipçi Kasma

Twitter Hile: Takipçi Kasma
İçindekiler

  Twitter, en aktif kullanılan sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Özellikle kişisel hesapların yoğunlukta olduğu Twitter, 300 milyondan fazla birey tarafından kullanılmaktadır. Avrupa’da en fazla Twitter kullanan ikinci ülke ise Türkiye’dir.

  Milyonlarca hesabın arasından sıyrılmak ve yüksek takipçi sayılarına ulaşmak her zaman kolay bir eylem değildir. Twitter üzerinde sayısız hesap bulunması, insanların sizi keşfetmesini engelleyebilmektedir. Ancak belirli bir takipçi sayısına eriştiğiniz takdirde önerilen kısımlarda çıkmanız ve attığınız tweetlerin pek çok kullanıcıya erişmesi mümkündür.

  Twitter kullanmaya yeni başlayan ve takipçi sayısı hedefine erişemeyen bireyler Twitter takipçi hilesi programsız gibi konular üzerinde araştırmalar yapmaktadır. Zira Twitter son zamanlarda yalnızca kişisel hesapların bulunduğu bir mecra olmaktan çıkmış ve para kazanılabilecek bir yer haline gelmiştir. Twitter platformunda yüksek takipçili hesaplar, yaptıkları bir reklam karşılığından binlerce dolay kazanabilmektedir.

  Twitter Takipçi Satın Alma

  Twitter platformu, dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Twitter kullanıcılarının hatırı sayılı bir kısmı Türk’tür. Türklerin fazla olduğu bir platformda hızlı bir şekilde ön plana çıkabilmek adına yapılabilecek işlemlerin başında Twitter takipçi satın alma gelmektedir. Eğer takipçi sayınızın artmasını ve attığınız gönderilen daha fazla kullanıcıya erişmesini istiyorsanız, bu işlemi yapmanız tavsiye edilmektedir. Aksi halde doğal yoldan takipçinizi arttırmak aylarınızı alacaktır.

  Twitter takipçi satın alma işlemi, reklam ve işbirliklerinin başlangıcı için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Zira pek çok firma, takipçi sayısı yüksek olan hesaplar ile anlaşmakta ve reklam için ücretler vermektedir. Bu sayede Twitter üzerinden para kazanmaya başlayabilmeniz mümkündür.

  Büyük firmalar ile Twitter üzerinden anlaşma yapan pek çok ünlü birey de bulunmaktadır. Örneğin sevilerek takip edilen kullanıcılardan olan Ariana Grande ve Justin Bieber gibi isimler, marka iş birlikleri için attıkları tek bir tweet ile binlerce dolar kazanabilmektedir. Ancak ünlü olmayan bir bireyin reklam alması ve para kazanması pek de mümkün değildir.  Eğer takipçi sayınızı arttırırsanız, bu mecradan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  Twitter üzerinden para kazanma amacı gütmeden takipçi sayısını arttırmak isteyen pek çok kullanıcı da bulunmaktadır. Bu tür kullanıcıların amacı, seslerini geniş kitlelere duyurmaktır. Twitter üzerinde nasıl bir etkileşim yaratmak isterseniz isteyin, Twitter takipçi satın alma işinize yarayacaktır.

  Twitter Takipçi Arttırma

  Twitter takipçi arttırma, doğal yollardan yapılabilen ancak oldukça zor olan bir eylemdir. Bu durumun ana sebebi, milyonlarca Twitter hesabı arasından ön plana çıkmanın hiç de kolay olmamasıdır. Bu nedenle günümüzde Twitter takipçi satın alma işlemleri oldukça popüler bir hale gelmiştir. 

  Twitter takipçi arttırmak için takipçi satın alma işlemine yönelen insanlar, bu işlemin ne gibi faydalar sağlayacağını merak etmektedir. Twitter, hem ülkemizde hem de dünyada milyonlarca aktif kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Zira insanlar, bu platformlar üzerinden reklam yapabilmekte, fenomen olabilmekte ve düşüncelerini paylaşabilmektedir. Twitter’da takipçi arttırmanın getireceği olumlu durumlardan bazıları aşağıdaki listede belirtilmektedir. 

  • Twitter’da bilinen biri, diğer platformlarda da fenomen olabilmektedir.
  • Twitter fenomenleri, Youtube ve Instagram başta olmak üzere pek çok mecrada yüksek takipçi sayılarına kolayca erişebilmektedir.
  • Twitter takipçi satın alma işlemi yaparsanız, yüksek takipçili olmanız dikkat çekecek ve profilinizi ziyaret eden kullanıcıların sayısı artacaktır.
  • Takipçi satın alan bireyler, aylarca uğraşmak yerine çok kısa bir süre içerisinde istedikleri hedefe ulaşabilmektedir.
  • Twitter’da yüksek takipçili hesaplar, firmaların reklamını yapabilmekte ve firma ile ilgili atmaları istenen tweetleri paylaştıkları zaman para kazanabilmektedir.
  • Twitter takipçi satın alan kullanıcılar, daha tanınır hale gelmektedir.
  • Eğer düşüncelerinizin daha fazla insana erişmesini istiyorsanız, takipçi satın alma işlemi ile gerçek kullanıcıların size ulaşmasını kolaylaştırabilirsiniz.

  Yukarıda belirtilen avantajlar, hem kişisel hem de kurumsal firmalar için geçerli olmaktadır. Zira Twitter takipçi satın alma işlemi, Twitter satışlarını arttırmak isteyen butik sahiplerinin yararınadır. Bu konuya örnek vermek gerekirse, 100 takipçili bir satış sayfasının ve 10.000 takipçili bir satış sayfasının arasındaki farklar düşünebilirsiniz. Eğer bir satış sayfasının az takipçisi varsa, insanlar bu hesap üzerinden alışveriş yapmayı tercih etmeyecektir. Ancak yüksek takipçili hesaplar hem güvenilir hem de profesyonel bir imaj çizeceği için daha fazla insan tarafından tercih edilecektir.

  Twitter Takipçi Arttırma Yöntemleri

  Twitter hile: takipçi kasma konusu üzerinde detaylı araştırmalar yapan bireyler bilmelidir ki, bu işlem başarıya ulaşmanız için büyük bir adım olacaktır. Ancak yalnızca takipçi satın alarak hedefinize ulaşmanız daha zor olacaktır. Örneğin ne kadar yüksek takipçiniz olursa olsun, hesabınızda aktif olarak paylaşımlar yapmıyorsanız, bu durum takipçilerinizi kaybetmenize neden olacaktır. Bu nedenle takipçi satın alma eyleminin yanı sıra bazı hususlara da dikkat ederek başarıya ulaşabilirsiniz.

  Twitter takipçi arttırma isteyen bireylerin düzenli olarak yapması gerekenler aşağıda belirtilmektedir. Belirtilen eylemleri yaptığınız zaman takipçi satın alma işleminiz olumlu sonuçları beraberinde getirecektir.

  • Twitter kullanmayı tam anlamıyla öğrenmelisiniz.
  • Her gün aktif olarak paylaşımlar yapmalısınız.
  • Paylaşım yaparken Trend Topic olarak da bilinen popüler konuları ele almayı ihmal etmemelisiniz.
  • Paylaşımlarınızda hashtag kullanarak insanların sizi daha kolay fark etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Twitter hesabınızı herkese açık kullanarak sizi takip etmeyen kullanıcıların da sizi görmesini sağlayabilirsiniz.
  • Profilinizde yalnızca yazı türünde tweetler değil, görsel içerikler de paylaşmalısınız.
  • Twitter dışındaki sosyal medya hesaplarınızı Twitter biyografi kısmına ekleyerek etkileşiminizi arttırabilirsiniz.
  • Twitter üzerinden yaptığınız paylaşımlara gelen yorumlara cevap verebilir, beğeni atabilirsiniz.
  • Başka kullanıcıların yaptıkları paylaşımları Retweet yaparak kendi profilinize taşıyabilirsiniz.
  • Başka kullanıcılar tarafından paylaşılan tweetlere yorum yapabilir etkileşimi arttırabilirsiniz.

  Twitter platformunda başarılı olmak, sizin dijital medya uzmanı olmanızı sağlayacaktır. Eğer tweet gönderimleriniz sevilirse, pek çok farklı kategoride iş tekili bile alabilmeniz mümkün olacaktır. Bu nedenle sosyal medya başarısı günümüzde oldukça önemli bir konudur. Zira günümüzde pek çok insan medya, dijital, sosyal medya gibi alanlarda meslek edinmektedir. Bu durumu göz önünde bulundurursak Twitter’da yüksek takipçiye erişmek ve sevilen biri olmak oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

  Twitter Beğeni Hilesi

  Twitter beğeni hilesi, başarılı bir hesap için oldukça önemlidir. Örnek vermek gerekirse 1.000 takipçi satın aldınız, ancak hala beğeni sayılarınız 5 ila 20 arasında değişkenlik gösteriyor. Bu durumda insanlar, ya sizin iyi paylaşımlar yapamadığınızı ya da takipçi satın aldığınızı düşünecektir. Bu iki durum, sosyal medya platformlarındaki imajınızı zedeleyecektir.

  Twitter beğeni hilesi alarak takipçi sayınızla orantılı beğeniler elde edebilirsiniz. Twitter algoritmasına göre, fazla beğeni alan gönderiler ön plana çıkmaya müsait olmaktadır. Zira sisteme göre beğenilen gönderiler, başka kullanıcılara da sunulmaktadır. Bu sayede hem doğal görünümlü bir Twitter hesabına sahip olursunuz, hem de ön plana çıkabilirsiniz.

  Twitter platformunda atacağınız gönderiler için beğeni satın almak istiyorsanız, takipçi sayınızla eş değer bir paket almanızı tavsiye ederiz. Zira düşük takipçili bir hesabın birden fazla beğeni alması absürt duracaktır.

  Twitter hesabınızı profesyonel bir hale getirmek, takipçi ya da beğeni satın almak için takipçim.com sayfamızı ziyaret ederek güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

  İnstagram bayan takipçi satın al hizmeti sayesinde kısa sürede popüler olabilirsiniz!

  Önceki içerik: Twitter Hile: Takipçi Kasma

  Sonraki İçerik: Şifresiz Ücretsiz Twitter Takipçi

  Son Güncelleme: 06 Mart 2021

  Önceki

  Twitter Retweet Hilesi Şifresiz

  Sonraki

  Instagram’da toplu mesaj silme nasıl yapılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.