Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitch yayıncıları ne kadar kazanıyor?

Twitch yayıncıları ne kadar kazanıyor?
İçindekiler

  Twitch video platformu olarak yer alan ve izleyiciler için oldukça eğlenceli anları sunan yayınların yer aldığı ve çok farklı zaman dilimlerinde yapılan bir işlemdir. Yayıncılar için tüm kanal içeriği kişilerin kendi isteklerine göre ayarlanır ve bu durum aboneler ile iletişime geçmeleri konusunda yardımcı olur.

  Kazançlar konusu her ne kadar oldukça merak edilen konular olsa bile bundan önce kişilerin nasıl bir gelir elde edebiliyor oldukları konusunun bilinmesi gerekir. Twitch yayıncıları için ilk gelir kaynakları abone sayılarıdır. Kişilerin ne kadar çok aboneleri varsa gelirleri de ona göre artış gösterecektir. Tüm izleyicilerin ilgilendikleri ve hoşlarına giden kanallara abone oldukları bilinir. Bu noktada kişiler için en ufak bir sınırlama yer almazken isteyenler aylık, 3 aylık ya da 6 aylık gibi aboneliler başlatabileceklerdir. Bu noktalarda yayıncılar için kişiler düzenli olarak para gönderimleri yapar.

  Bunların yanı sıra bir yandan da bağışlar yapılarak kişilerin en çok beğenilen içeriklerin devam etmesi adına fırsatlar sunulabilir. Bunlara ek olarak yayıncılar sponsor desteklerine de sahip olarak ek bir gelir elde edebilirler. Yayınları sırasında farklı olarak yer alan tanıtımları yapabilir ve bu tanıtımlar sayesinde de önemli düzeylerde gelir elde etmeyi başarabilirler. Bir yandan şu an hali hazırda yer alan Twitch reklamları ile de yayıncılar gelirlerinin katlanmasına olanak sunacaklardır. Abone destekleri sırasında Paid Abone, prime abone ya da gifted abone gibi farklı seçenekler vardır. Kişilerin bu seçeneklerine göre karşılarına Twitch yayıncıları çıkar. Gerçekten de iyi düzeylerde popüler hale gelen isimlerden bir tanesi olan Jahrein de bunların başında geliyor.

  Birçok konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler bu bilgilerini kişiler ile paylaşmak adına yayın açar ve aktarımları ile dikkatleri üzerine çekerek bol takipçi kazanmak adına harekete geçebilir. Tamamen profesyonel olarak adım atmayı başaran kişiler aslında bu anlarda ne kadar çok kazanç elde edebileceklerini görebilecekler ve kazançların daha üst düzeylerde olmasına katkı sunacaklardır. Bu yayınların kesinlik ile kişilerin ilgi alanlarından bir tanesi olması gerekir. Kamera karşısına geçerek kişiler anlık olarak yayın hayatına giriş yapabilir. Genel olarak oyun sever kişilerin oyunlarda yer aldıkları sürede yaptıkları canlı yayınlar ile bilinen platformlardan bir tanesidir.

  Twitch üzerinden yayınlar nasıl yapılır?

  İlk olarak Twitch yayını yapmak isteyen kişilerin birçok noktayı gözler önüne alması gerekir. Bunların yanı sıra bir yandan da kişiler kazanç elde etmek isterse bu yayınları düzenli bir şekilde yapması gerekir. Çünkü kişiler eğer bir gelir kapısı olarak tercih edecekse açacakları kanala gerçekten emek vermesi ve burada diledikleri kadar çok abone olması için çaba sarf etmeleri gerekir. Kişilerin kanallarında ne kadar çok aboneleri olursa kazançları da ona göre artış gösterecektir. İzleyiciler eğer ödeme yapacaklarsa gerçekten de bu kişileri gerçekten beğenmiş olması gerekir. Beğendikleri kişileri de a dan z ye kadar yapacakları her paylaşımı düzenli olarak takip etme isteklerinin olacağının bilinmesi gerekir.

  Bunların yanı sıra bir yandan kişilerin bilgisayarlarında yer alan RAM ve işlemci gibi birçok özelliğin yüksek olması gerekir. Yayın sırasında o an binlerce kişinin katılması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu katılım sırasında yayınların kalitesi düşük oranlarda olabilir. Eğer kişiler Twitch yayını yaparken böyle durumlar ile yüz yüze olmak istemiyorsa bilgisayarında özelliklerin yüksek olmasına özen göstermek gerekiyor. Twitch ile para kazanma için kişilerin ilk olarak full HD kamerası olması gerektiğini de bilmesi gerektir. Bunların ardından bilgisayarda gerekli olan programların kurulması ile beraber Twitch üzerinde kendileri için bir kanal aça bilirler. Böylece tüm işlemleri tamamlayan kişiler kısa süre içerisinde yaptığı yayınlar ile ziyaretçi ve abonelerinin dikkatlerini çekmeyi başarabileceklerdir.

  Twitch takipçisi ile para kazanma

  Twitch takipçisi ile para kazanma en bilinen özelliklerden bir tanesidir. Kişilerin ne kadar çok abonesi olursa ona göre kazançları yukarı yönlü olacaktır. Yayın yaparak para kazanacak kişilerin abone sayıları ile de kazanç elde edebileceklerini gözler önüne alması gerekir. Kazanç sırasında hem takipçi hem de izleyicisi sayısının ne kadar çok olmasının önemli olduğunu bilmek gerekir. Bunlara ek olarak ilerleyen süreçler içerisinde belirli kişilerin Twitch yayıncıları ile ortaklık kurma istekleri de ön plana çıkacaktır. Bu durum kişilerin sayfalarının gelişimlerinden ziyaretçi ve abone miktarına göre değişiklik gösterecektir.

  Kazanç konusunda izleyici ve abonesi çok olan kişilere belirli markalar ya da firmalar reklam verebilir ve canlı yayın sırasında reklam yapılmasını talep edebilir. Hangi alanda olursa olsun Twitch yayıncılarının para kazanmak için harekete geçebilmesi konusunda en önemli etki her zaman ziyaretçi sayısındaki miktar ile paralel olacaktır.

  Twitch üzerinden ne kadar kazanç elde edilir?

  Twitch üzerinden ne kadar kazanç elde edilir sorusu gerçekten de en merak edilen konulardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Bu durum karşısında kişiler yapacak olduğu işlemler ile net bir kazanç çıkarabileceklerdir. İlk olarak bağış toplama işlemlerini tercih ederek kazanç elde edebileceklerdir. Twitch para kazanma yöntemleri konusunda en önemli etki kişilerin abone sayısında meydana gelen artış ile alakalı olacaktır. Kanala ne kadar çok abone olur ve izleyici miktarı artarsa yayıncılar abone başına 2,5 dolar kadar her yayın sırasında bir ücret kazanabilecektir. Bu rakam belirli aralıklar ile gelen güncellemeler ile daha da artış gösterebilir.

  Twitch kanalı üzerinden yapılacak reklamlar da kişilerin en önemli kazanç adımlarından bir tanesidir. Bir kanalın ne kadar çok abonesi ve ziyaretçisi varsa verilen reklamlar o kadar çok olacaktır. Ya da daha büyük firmalar daha yüksek ücretler ile reklam vereceklerdir. Asıl kazançların reklamlar üzerinden dönecek olduğunu kişilerin bilerek ona göre hareket etmesi gerekir. Dünya üzerinde en önde gelen markaların reklamları yayınlar sırasında yapılabilir ve kişiler kendi reklamlarını yaparak iyi bir kazanç elde edebilir. Twitch üzerinden para kazanmanın en temelinde reklamların yatıyor olduğunu bilmek gerekir. Abone reklamları ile de aylık olarak ciddi kazançlar elde edilebilecek olmasından dolayı kişiler genel olarak abone satın alım işlemi yaparak kişilerin dikkatlerini çekmeyi başarır.

  Şu an bu alanda hizmetlerine devam eden birçok alan olsa bile takipcim olarak her zaman müşterilerimizin yanlarında yer alarak onların Twitch alanlarında en iyi noktalara gelmesi adına hizmetleri veriyoruz. Bizlerden izlenme sayısı alınabilecek olduğu gibi abonelerin daha çok dikkatini çekmek için abone de satın alınabilecek. En uygun fiyatlar ile paketler sunarak kişilere her zaman kaliteli hizmetleri güvenli bir şekilde sunuyoruz. Sadece kanal adını alarak kişilere diledikleri kadar abone yüklemesi yapıyoruz ve asıl odak noktalara daha rahat erişimleri konusunda fırsatları sunuyoruz. Kişiler Twitch alanlarında ne kadar hızlı gelişmek istiyorsa abone ve izleyici sayısının ona göre hızlı bir şekilde artış göstermesi gerekir. Böylece bol kazanç için kişiler daha rahat bir şekilde devam etmenin kolaylıklarını görebilecek ve yardım alabileceklerdir.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  Önceki içerik: Twitch İzleyici Botu

  Sonraki İçerik: Twitch Hizmetleri ile Kanalı Güçlendirmek

  Son Güncelleme: 07 Mart 2021

  Önceki

  TikTok efektleri nasıl yapılır?

  Sonraki

  Instagram’da çekilişle takipçi nasıl alınır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.