Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitch özellikleri ile kanalı güçlendirmek

Twitch özellikleri ile kanalı güçlendirmek
İçindekiler

  Twitch özellikleri ile daha kaliteli bir kanal haline gelmek mümkün. Bunun için kullanıcıların uygulama özelliklerine hakim olması gerekiyor.

  Bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için öncelikle Twitch uygulamasının tarihinden kısaca söz edeceğiz, sonrasında uygulamanın bazı özelliklerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Bu sayede uygulamanın bu özellikleri hakkında aklınızda herhangi bir soru kalmayacak.

  Twitch uygulamasının tarihi

  Twitch kurulmadan önce Justin.tv platformu yer alıyordu. Bu platform canlı yayınların yer aldığı bir alan idi. Bu platformun yan bir uygulaması olması planlanan Twitch ise oyun odaklı bir yayın platformu olarak kuruldu fakat Justin.tv platformuna göre daha çok başarılı oldu. 2011 yılında kurulan Twitch, Justin.tv platformunu geride bırakınca Justin.tv kapatıldı. Amazon, Twitch platformunu satın alarak bu platformun daha popüler ve daha iyi bir hale gelmesi konusunda katkıda bulundu.

  Günümüzde Twitch platformunda pek çok özellik bulunuyor. Bu özelliklerden bazıları para kazanma özelliği, takip ve abonelik sistemi, yayın akışı ve video sistemi olarak açıklanabilir. Bu konuda bu ve bunun gibi pek çok özellikten bahsedeceğiz.

  Önerilen kanallar sistemi

  Twitch’in sevilen sistemlerinden birisi olan önerilen kanallar sistemi sayesinde Twitch izleyicileri yeni kanallar keşfedebiliyor, bu kanallar hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Özellikle etkileşim oranı yüksek olan kanallar bu listede yerini alıyor. Önerilen kanalları incelediğimizde bu sekme sol üst köşede yer alıyor. Kanalların canlı izlenme sayısı ve hangi oyunu oynadığı ile ilgili bilgi de burada belirtiliyor.

  Basın ve blog özelliği

  Twitch özellikleri arasında yer alan basın sistemi haberciler için önemli bir durum. Basın özelliği, Twitch uygulamasına yeni gelen veya Twitch ile ilgili duyuruların yer aldığı bir platform. Burada yer alan haberler Twitch ile ilgili haber yapmak isteyenler için önemli bir kaynak olmakta. Örneğin yeni gelen emojiler ile ilgili bir haber burada paylaşılır, haber siteleri bu haberi alarak ve düzenleyerek kendi sitesine ekleyebilir.

  Gözat ve önerilen yayın

  Kullanıcıların sıkça faydalandığı bir diğer pano gözat kısmı olmakta. Burada hem önerilen yayınlar yer alıyor hem de önerilen kategoriler bulunuyor. Twitch her ne kadar oyun odaklı bir yayın platformu olsa da bu platformda sohbet amaçlı yayın yapanlar da yer alıyor. Sohbet yapmak amaçlı yayın açanların sayısı da bir hayli yüksek olmakta. Bu da oyun oynamanın yanı sıra sohbet için de bu platformun tercih edildiğini gösteriyor.

  Bu sistem üzerinde yer alan kategoriler arasında oyun, IRL, müzik ve e-spor bulunuyor. IRL kategorisi oyun dışındaki her şeyin bulunduğu bir alan. Burada dikkat çeken kategoriler arasında sohbet, podcast, ASMR, spor, sanat, yeme ve içme gibi kategoriler bulunuyor. Kullanıcılar beğendikleri kategoriden yayın seçerek o yayını takip etmeye başlayabilir.

  Pek çok oyun önerisinin yer aldığı gözat sisteminde önerilen yayınlar da kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar bu yayınlar arasından istediklerini izleyerek o kanala isterse destek sağlayabiliyor.

  Partnerlik sistemi

  Partnerlik sistemi Twitch özellikleri arasında kullanıcılar için önemli bir olay. Twitch’in kurulduğu dönemden beri yer alan partnerlik sistemi, platformda para kazanmayı mümkün hale getiren bir durum. Twitch yayıncıları bu sistem sayesinde yayın yaparak gelir elde edebiliyor. Partnerlik ile birlikte bu platformda yer alan pek çok gelir modeli kullanıcıların ilgisini çekebilir.

  En çok kullanılan gelir modellerinden birisi bağış sistemi olarak yer alıyor. Kullanıcılar yayıncılara bağış yaparak gelir elde edebiliyor, kendisini geliştirebiliyor. Bunun yanı sıra tercih edilen gelir modellerinden birisi canlı yayın sohbetinde kullanılan özellikler. Buradaki özelliklerden birini söz edersek canlı yayında atılan bazı içerikler yayıncının para kazanmasını sağlıyor.

  Twitch gelir modellerinden bir diğeri de abonelik sistemi olarak yer almakta. Kullanıcılar bir kanala abone olarak o kanala maddi açıdan destek olurken aynı zamanda bazı ek özelliklere de kavuşuyor. Bu avantajlar kanaldan kanala değişiklik gösteriyor.

  Twitch sohbet botu

  Twitch yayıncılarının işine yarayan bir diğer özellik sohbet botu olmakta. Sohbet botu sayesinde Twitch sohbetini otomatik bir şekilde yönetmek mümkün oluyor. Bazı durumlarda moderasyon ekibi gerekiyor olsa da botlar birçok konuda kullanıcılara destek sunuyor. Bunlardan birisi de otomatik ban sistemi. Eğer ki bir kullanıcı küfür yazar ise o kullanıcı otomatik bir şekilde banlanabiliyor. Bunun yanı sıra bazı komutlar ile sohbetin daha eğlenceli hale gelmesi de sağlanabiliyor. Bu tamamen yayıncının belirlediği özelliklere göre değişiklik gösteren bir durum. Twitch botu ile yapılabilecekler tamamen kullanıcının üretkenliğine kalmış durumda. Kullanıcı ne kadar düzenleme yapar ise ortaya o kadar güzel şeyler çıkabiliyor.

  Yayın akışı

  Twitch özellikleri arasında yer alan yayın akışı özelliği izleyiciler için önemli olabiliyor. Twitch yayıncılarının işine yarayan bir diğer özellik yayın akışı olmakta. Gelecekte bir yayın programlayan Twitch kullanıcıları bu yayını yayın akışına ekleyerek izleyicilerin yayın akışından ne zaman yayın olacağını görmeleri sağlanabilir. Bu menüye ulaşabilmek adına kullanıcıların bir kanala girip program sekmesinden buraya erişmeleri gerekiyor. Ulaşılan bu sekmede yalnızca gelecekte yayınlanacak olan yayınlar değil aynı zamanda geçmişte yapılmış olan yayınlar da bulunuyor. Kullanıcılar istedikleri tarihte çekilmiş olan bir yayını hemen izlemeye başlayabilir.

  Kayıt edilen videolar

  Kanalda yer alan video sekmesi, yayıncının önceden çektiği yayınları barındırıyor. Bazı kullanıcılar yayını kaçırabilir. Bu oldukça doğal bir durum. Bu konuda yapılması gereken geçmiş yayınların yer aldığı bu sekmeyi incelemek.

  Videolar sekmesinde yer alan bir diğer içerik kanal sahibi tarafından yüklenen videolar. Kanal sahibi yayın dışında genellikle fragman yüklemeyi tercih edebilir. Bu da kanalın nasıl bir yayın yaptığını gösterir nitelikte bir içerik. Fragman sayesinde kullanıcılar o kanalın amacı hakkında daha fazla bilgi aldığı için bu durum kullanıcılar için oldukça faydalı.

  Videolar sekmesinde yer alan bir diğer özellik klip sistemi. Klip sistemi, kullanıcıların oluşturduğu klipler. Bir kullanıcı, yayında beğendiği bir kısmı çekerek o kısmı klip olarak kaydedebiliyor. Bu sayede eğlenceli anlar kısa kliplere dönüşmüş oluyor. Pek çok kullanıcı yayındaki eğlenceli veya önemli anları izlemek için kliplerden yararlanıyor.

  Takip ve abone sistemi

  Twitch özellikleri arasında yer alan takip ve abone sistemi izleyicilerin sıkça kullandığı bir özellik. Bu özellik sayesinde bir izleyici o kanalı takibe alabiliyor ve yayınlarını kaçırmıyor. Takip sistemi ile birlikte kullanıcı sevdiği bir kanalı takip ettiği için o kanal kullanıcının önüne daha çok çıkıyor. Twitch video izlenme ise bir diğer özellik.

  Abonelik sistemi ise bir izleyicinin yayıncıya destek vermesini sağlayan bir özellik. Kullanıcılar bu özellikten faydalanarak o yayıncıya destek sunabilir, bunun yanı sıra ayrıcalıkları değerlendirebilir.

  Twitch özelliklerinin özeti

  Bu konuda sizler için Twitch uygulamasının özelliklerinden detaylı bir şekilde bahsettik. Konumuzda özetle önerilen kanallar sistemi, basın ve blog sistemi, gözat ve önerilen yayınlar sistemi, ortaklık sistemi, sohbet botu sistemi, yayın akışı sistemi, video ve klip sistemi, takip ve abone sisteminden bahsettik. Umarız anlatılanlar işinize yaramıştır.

  Son Güncelleme: 09 Şubat 2021

  Önceki

  YouTube uygulamasının özellikleri

  Sonraki

  Twitch tarihi hakkında bilgi

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.