Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitch İzleyici Botu

Twitch İzleyici Botu
İçindekiler

  Twitch, en popüler yayın kanalları arasında yer almaktadır. Günlük 40 milyona yakın ziyaretçinin erişim sağladığı Twitch, hem oyun hem de sohbet amaçlı yayınların yapılabildiği bir mecradır. Twitch üzerinden yayın yapan kullanıcılar, bu platformdan para kazanabilmektedir.

  Twitch platformunda para kazanmak isteyen bireyler abone sayılarına, abonelerden gelen bağışlara ve iş birliklerine bağlı olarak bu isteklerini gerçekleştirebilmektedir. Ancak bu platforma yeni başlayanların para kazanması zorlayıcı olabilmektedir. Zira binlerce yayıncının arasından sıyrılmak hiç de kolay değildir. Bu tarz durumlarda en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Twitch izleyici botu olmaktadır.

  Twitch izleyici botu, bu platformda hızlı bir yükseliş kazanmak isteyen yayıncıların tercih ettiği bir izlenme arttırma eylemidir. Eğer yayınlarınız az izleniyorsa, etkileşimi arttırmak ve daha fazla aboneye sahip olmak için izleyici botunu tercih edebilirsiniz.

  Twitch İzleyici Hilesi

  Twitch izleyici hilesi, bot atma olarak da bilinen bir eylemdir. Bot, gerçekte var olmayan hesapların sizin yayınızı izliyor gibi gözükmesi durumudur. Yani, izleyici sayısı düşük olan yayıncıların daha fazla izleniyormuş gibi gözükebilmek ve etkileşimini arttırmak için başvurabildiği yollardan bir tanesidir.

  Twitch bot atma bedava konusunda araştırma yapan bireyler, bot izleyici aldıklarında ne gibi avantajlar elde edeceklerini merak etmektedir. Zira bu işlem pek çok insana yabancı gelebilmektedir. Aşağıdaki listeye göz gezdirerek Twitch izleyici hilesi alan bireylerin karşılaştığı avantajlar hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.

  • Bot atma işlemi yapan Twitch yayıncıları, ön plana rahatça çıkabilmektedir.
  • Fazla izleyici sayısına erişildiği zaman gerçek Twitch kullanıcılarının bu yayınları tercih etme ihtimali artmaktadır.
  • Bot izleyiciler, yayınların popüler gözükmesine yardımcı olmakta ve abone sayısının arttırılmasını desteklemektedir.
  • İzleyici sayısının fazla görülmesi, reklam vermek isteyen firmaların dikkatini çekmekte ve yayıncılar bu sayede reklamlardan da para kazanabilir hale gelmektedir.
  • İzleyici sayısı fazla görünen yayınlar, izleyicilerde merak uyandırmakta ve izleyicilerin yayına katılmasını sağlamaktadır.

  Twitch izleyici hilesi alan bireyler, yukarıda belirtilen avantajlardan çok daha fazlasını elde edebilmektedir. Bu durumun sebebi ise, yayıncıların para kazanabilme ihtimalidir. Eğer bu platformda yeniyseniz ya da henüz hedefinize ulaşamadıysanız, izleyici botu alarak kendinizi geliştirebileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

  Twitch İzleyici Hilesi Paketleri

  Twitch izleyici hilesi paketleri, farklı fiyat ve özelliklerde sunulmaktadır. Bu sayede yayıncılık yapan ya da yapmak isteyen her birey, kendi bütçesine uygun olan paketi seçerek yükselişe geçebilmektedir. Paketlerdeki temel farklılık izleyici sayısı olmaktadır Örneğin isterseniz yayınızı izleyecek 100 kişi sayın alabilir ya da etkileşim hedefinize göre bu sayıyı arttırabilirsiniz.

  Twitch izleyici hilesi almak isteyenlerin paketler ve seçim yapmanın önemi hakkında bilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar hakkında bilgi alabilmek için aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz.

  • Twitch abone sayınız ile izlenme sayınızın arasında bariz bir fark var ise (izleyici sayısı 50.000, abone sayısı 50 gibi) bu durum anlaşılabilir olacaktır. Yani insanlar, para karşılığında bot izlenme aldığınızı rahatlıkla anlayabilecektir.
  • Eğer Twitch yayınınızı 300 kişi izliyor görülüyorsa ancak chat kısmına gelen mesaj sayısı oldukça düşükse, bu durum da izlenme satın aldığınızın bir göstergesi olacaktır.
  • Twitch yayınlarınız düşük izlenmelerin ardından birden yükselişe geçmiş ise, bu durum da izleyicilerin kafasında hile şüphelerinin oluşmasına neden olacaktır. Örnek vermek gerekirse normalde yayınlarınız 100 kişi tarafından izleniyor, ancak bu rakam birden 4 veya 5 haneye ulaşıyorsa kullanıcılar hileden şüphelenecektir.

  Yukarıda belirtilen durumlar, pek çok izlenme satın alan bireyin başına gelmektedir. Twitch izleyici hilesi alan bireyler, rakamların uyumlu olduğuna dikkat etmeli ve bu doğrultuda satın alım işlemi yapmalıdır. Aksi halde rakamlar arasında uçurum gibi bir fark olacağı için hile şüphesi artacaktır. Twitch platformunda yayın yapmak isteyen kullanıcılar, mutlaka her ay bir yüksek pakete geçiş yapmalı ve hesaplarındaki izlenmelerin doğal bir şekilde artıyormuş gibi gözükmesini sağlamalıdır.

  Twitch Bot İzleyici Bedava

  Twitch platformunda izleyici sayısını arttırarak kısa sürede büyük bir başar elde etmek isteyen ancak bu işlem için para verme taraftarı olmayan bireyler, Twitch bot izleyici bedava konusu ile ilgili araştırmalar yapmaktadır.

  Bot izleyicileri ücretsiz şekilde edinmek isteyen bireyler bilmelidir ki, bedava olan botların belirli bir süreliğine geçerliliği bulunmaktadır. Ücretsiz şekilde atılan botlar, genellikle yalnızca bir yayına belirli bir süreliğine katılmakta ve hemen kaybolmaktadır. Bu demek oluyor ki, ücretsiz bot alma işleminin herhangi bir getirisi bulunmamaktadır. Ayrıca ücretsiz botların sayısı da oldukça düşüktür. Yani, etkileşim kazanmak isteyen bireylerin ücretsiz bot deneyimleri istedikleri gibi sonuçlanmayacaktır.

  Bot izleyicileri para karşılığında edindiğiniz zaman yayınınıza katılabileceğiniz botların sayısını belirleyebileceğinizi ve istediğiniz hedefe daha kolay bir şekilde erişebileceğinizi unutmamanız gerekmektedir. Zira ücretsiz botlara güvenerek yola çıkmak hiç de doğru bir davranış değildir. Sitemiz üzerinden cüzi rakamlara alabileceğiniz pek çok Twitch izleyici botu paketi bulunmaktadır. Bu botların sayısına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

  Twitch Bot İzleyici Almak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler

  Twitch bot izleyici almak isteyen yayıncılar, bazı hususlar hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Pek çok insan, bot izleyici satın alındığı anda Twitch üzerinden para kazanabileceğini düşünmektedir. Ancak bu düşünce yanlıştır.

  Öncelikle bilinmesi gerekir ki, bot izleyici alma ön plana çıkmanız konusunda en büyük destekçiniz olacaktır. Ancak gerçek kullanıcıların sizi izlemesini istiyorsanız, düzenli bir şekilde yayın açmaya devam etmeniz gerekecektir. Zira dünya genelinde en çok izleyici kitlesine sahip olan yayıncılara bakıldığı zaman, bu yayıncıların neredeyse her gün yayın açtığını, çekilişler yaptığını, izleyiciler ile muhabbet etmeyi ihmal etmediğini ve en önemlisi aboneleri ile birlikte oyunlar oynadığını rahatlıkla görebilirsiniz.

  Twitch bot izleyici alan bireyler, yukarıda da belirtilen eylemleri yapmaya devam ettiği zaman çok kısa bir süre zarfında en başarılı Twitch yayıncıları arasında yerini alacaktır.

  Twitch İzleyici Arttırma

  Twitch izleyici arttırma, Twitch platformuna yeni başlayan bireylerin en çok araştırdıkları konuların başında gelmektedir. Twitch üzerinden yayın yaparak hem keyifli zaman geçirmek hem de para kazanmak pek çok insanın hayalidir. Ancak düşük bir izlenme, bu hayali suya düşürmeye ve bu işe yeni başlayan yayıncının hevesini kaybetmesine sebep olabilmektedir. Yeni başlayan yayıncılar, Twitch izleyici botu alarak kendilerini heveslendirebilmekte ve diğer kullanıcıların ilgisini çekebilmektedir. Twitch izleyici botu almanın yanı sıra, yapılması gereken eylemler şu şekildedir:

  • Her gün düzenli canlı yayın açmak
  • Açılacak yayınlardan en az 1 saat önce sosyal medya platformlarında yayın yapılacağını paylaşmak
  • Yayınlara katılan izleyicilere saygı duymak ve samimi davranmak
  • İzleyicilerin isteklerini yerine getirmek (Örneğin onların istediği bir videoyu izlemek ya da çok talep alan oyunu oynamak gibi)
  • Yayınlarda çekiliş yaparak etkileşimi yükseltmek
  • Yayınlarda doğal davranmak

  Twitch izleyici botu alan ve yukarıdaki davranışları sergileyen bireyler, kolay bir şekilde başarılı olabilmektedir. Twitch platformu için izleyici satın almak isteyenler, takipçim.com sitemizi tercih ederek güvenilir ve hızlı bir şekilde bu isteklerini gerçekleştirebilmektedir. Paketlerimizden kendinize en uygun olanı seçerek işlemlerinizi birkaç basit adımda tamamlayabilirsiniz.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  Önceki içerik: Twitch Tarihi Hakkında Bilgi

  Sonraki İçerik: Twitch Hizmetleri ile kanalı yükseltmek

  Son Güncelleme: 05 Mart 2021

  Önceki

  TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası

  Sonraki

  Twitch Takipçi Hilesi Ücretsiz

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.