Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Twitch hizmetleri ile kanalı yükseltmek

Twitch hizmetleri ile kanalı yükseltmek
İçindekiler

  Twitch hizmetleri ile birlikte kanalı yükseltmek kolay bir işlem olmakta. Çünkü bu hizmetlerin amacı da zaten kitle yükseltme.

  İnternet üzerinde pek çok Twitch paketi bulunuyor. Bu paketlerden en iyi şekilde yararlanmak için kullanıcılar çeşitli yöntemler deniyor. Kullanıcıların sıkça başvurduğu yöntemlerden birisi de takipçi sayısını yükseltme yöntemi olsa da bu yöntemi doğrudan kullanmak yerine planlı bir şekilde hedefe odaklanarak kullanmak o kullanıcının daha başarılı işler yapmasına imkan tanıyor.

  Twitch hizmetleri için ön bilgi

  Bu konuda siz değerli okurlarımıza Amazon’a ait olan Twitch uygulamasının paketlerinden bahsedip bu paketlerden en iyi şekilde yararlanmanın yollarını açıklayacağız, bu paketlerden yararlanmanın avantajlarından söz edeceğiz. Ayrıca Twitch hakkında birkaç bilgi vererek sizlerin bu konuda daha çok bilgi edinmesini sağlayacağız.

  Takipçi hizmeti

  Twitch hizmetleri arasında en çok tercih edilen hizmetlerden birisi Twitch takipçi hizmeti olarak yer alıyor. Bu hizmet, bir Twitch kanalındaki takipçi sayısını yükseltiyor. Bu hizmetin amacı kanaldaki takipçi sayısının daha yüksek görünmesini sağlamak. Bu durumun çeşitli avantajları bulunabilir. Örneğin takipçi sayısı yüksek bir kanalın etkileşim oranı artabilir, diğer kullanıcılar tarafından daha aktif bir sayfa gibi görünebilir.

  Günümüzde Twitch kanalları işleten kullanıcılar için takipçi ve bir kanalın etkileşiminin yükselmesi önemli bir olay. Bundan dolayı bu hizmeti tercih eden kullanıcı sayısı da bir hayli yüksel olabiliyor.

  Video izlenme hizmeti

  Bazı kullanıcılar, kanaldaki videoların izlenme sayısının düşük olmasından yakınabiliyor veya yeni çektiği bir videonun ön plana çıkması için daha yüksek izlenme sayısına ulaşmasını isteyebiliyor.

  Twitch’in sağladığı önemli hizmetler arasında video izlenme paketi yer alıyor. Bu hizmet, bir videonun izlenme sayısının yükselmesini sağlıyor. Bu paketin amacı video izlenme sayısının daha yüksek görünmesi ve etkileşim oranının artmasıdır.

  Etkileşim Instagram, Facebook, YouTube gibi platformlarda olduğu gibi Twitch’te de önemli bir olay. Amazon tarafından satın alınan Twitch platformu gelişmeye devam ediyor. Yayıncılar birbirini geçebilmek için pek çok yöntem deniyor. Bu yöntemlerden birisi de algoritmaya karşı oynamak. Etkileşimi yükseltmek için kullanılan paketlerden birisi olan video izlenme hizmeti, yayıncılar için önemli bir koz. Bu paketi kullanan kullanıcılar video izlenme sayısını yükselttiği için etkileşimi arttırmış oluyor. Bu sayede kanalda yer alan videonun daha çok ön plana çıkması, haliyle kanalın da ön planda olması sağlanıyor.

  Twitch paketlerini kullanmanın püf noktaları

  Twitch hizmetleri kullanırken hizmetlerin püf noktaları hakkında da bilgi sahibi olmak gerekiyor. Bu sayede daha başarılı bir Twitch kanalı yönetmek mümkün hale geliyor. Twitch için Instagram gibi bol bol paket bulunmuyor. Çünkü Twitch, farklı bir platform ve çok fazla seçeneği yok. Daha çok yayın ve izlenmeye odaklı bir platform olan Twitch uygulamasında kullanıcıların yapabileceği pek çok püf noktası bulunuyor. Bu konu başlığında bunlardan bazılarına değinerek siz değerli okurları bilgilendireceğiz.

  Twitch’te popüler olmak için önce algoritmayı çözmek gerekiyor. Algoritmasının şifresini çözen, Twitch’te üst sıraya rahat bir şekilde yükselebilir. Bunun için emek ve çaba sarf etmek en önemli adım. Genel olarak platformlarda belirli kriterlere göre ön plana çıkılabiliyor. Bu kriterler etkileşim oranını etkiliyor. Etkileşim, bir paylaşımın diğer kullanıcılar tarafından yaptığı hareketler olarak geçer. Algoritmaya göre bir paylaşımın etkileşim oranının yükselmesi o paylaşımın daha çok ön plana çıkmasına sebep oluyor. Algoritma bu sisteme göre çalışıyor ve buna göre değerlendirme yapıyor. Her platformun algoritmasında farklılıklar olduğu gibi bazı platformlardaki kriterler etkileşim için daha önemli olabiliyor. Örneğin bazı platformlarda izlenme daha ön plandayken bazılarında beğeni veya yorum daha önemli olabiliyor.

  Siz değerli kullanıcılarımız için bir tane püf noktası sunacağız. Dediğimiz gibi etkileşim oranını arttırıp ön plana çıkmak önemli bir durum. Son paylaşılan gönderinin üzerinden uzun bir süre geçmeden hemen bir video izlenme paketinden yararlanmak gerekiyor. Bu işlem etkileşim oranını yükseltecek bir olay. Aynı anda takipçi hizmetinden faydalanmak etkileşim oranını tetikleyen ve kanalın daha çok ön plana çıkmasını sağlayan bir durum olabiliyor. Buna da dikkat etmek gerekir.

  Twitch paketlerinden yararlanmanın avantajları

  Twitch paketlerinden yararlanmanın pek çok avantajı yer alıyor. Bu avantajlardan birisi kanalın daha popüler bir hale gelmesi. Kanaldaki takipçi sayısı arttıkça ve etkileşim oranı yükseldikçe o kanalın izleyici kitlesinde de yükselme yer alıyor. Bir Twitch kanalının en büyük avantajı olan bu durum, kanalı gittikçe daha popüler bir hale getirir.

  Twitch paketlerinden yararlanarak yüksek oranda etkileşimler elde etmeye başlayan bir kanalın bir diğer avantajı da sponsorlar ile anlaşmak olarak yer alıyor. Bazı Twitch kullanıcılarını inceleyen kişiler yayının bazı kısımlarında reklamlar olduğunu görmüş olabilir. Sponsor firmalar yüksek takipçili ve izlenme sayısı yüksek olan kanallar ile anlaşarak o kanallara sponsor oluyor. Bu durum paketlerden yararlanarak popüler olmanın önemli bir fırsatı.

  Twitch hizmetlerinden faydalanmanın bir diğer önemli yanı gelir elde etmek. Canlı yayın sohbetinde yer alan bazı özellikler kullanıcının gelir elde etmesini sağlıyor. Ayrıca bağış sistemi ile birlikte Twitch yayıncısı izleyicilerden bağış alabiliyor. Twitch’in bir diğer sistemi olan üyelik sistemi sayesinde de yayıncılar buradan da gelir elde edebiliyor. Twitch’te bu gibi çeşitli yöntemler ile gelir elde etmek mümkün. Son olarak bir yöntemden daha bahsetmek gerekirse yayıncı mağaza açarak bu mağazadan da gelir elde edebilir, izleyicilere bu mağazadan bahsederek kendi reklamını yapabilir.

  Twitch hakkında bilgi

  Bu konuda sizlere Twitch hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanımı ile ilgili detaylı bilgiler verdik. Şimdi de Twitch hakkında bazı bilgiler vererek sizlerin daha kültürlü bireyler olmasına imkan sağlayacağız.

  Twitch, 06 Haziran 2011 yılında kurulan bir canlı yayın uygulamasıdır. İlk olarak e-spor ve video oyunu ağırlıklı kurulan bu platform sonraları sohbet yayınlarının da artmasıyla daha genel bir platform haline gelmeye başladı. Platform, 2011 yılının Haziran ayında Justin Kan ve Emmet Shear tarafından hizmete girdi. Hizmete girmesiyle birlikte kısa sürede popülerliğe kavuşan Twitch platformu, günümüzde her ay milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.

  Alexa sıralaması yüksek olan bu platform, 2014 yılının Eylül ayında Amazon tarafından satın alındı. 970 milyon dolar karşılığında Amazon’un sahip olduğu bu platforma Amazon Prime ayrıcalıkları da eklendi. Bilindiği üzere Prime fırsatları daha öncesinde ülkemize de girmişti. Amazon’un bu konuda yaptığı kampanyalardan birisi de 1 ay ücretsiz Prime üyeliği olmuştu.

  Twitch, geçtiğimiz yıllarda oyun modları barındıran Curse Forge firmasını satın almıştı. Twitch uygulamasının içerisine entegre edilen bu uygulama ile birlikte firma kendi uygulaması üzerinden oyun çalıştırma desteği sağlıyor, kullanıcıların bu uygulamayı kullanarak yayın yapmasına olanak tanıyordu. Geçtiğimiz aylarda Curse Forge, başka bir firmaya satıldı ve Curse Forge menüsü Twitch uygulamasından kaldırıldı.

  Twitch’in 2020 yılının Temmuz ayındaki verilerine göre platformun 7.46 milyon aktif yayıncısı bulunuyor. Günlük izleyici sayısı 15 milyonu aşan platformun aylık izleyici sayısı 140 milyon olarak belirtilmiş durumda.

  Son Güncelleme: 06 Şubat 2021

  Önceki

  TikTok hizmetleri ile zirveye ulaşın

  Sonraki

  Sosyal medyada başarının sırrı

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers