Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Tiktok Üzerinden Para Kazanmak

Tiktok Üzerinden Para Kazanmak
İçindekiler

  Günümüzde sosyal medya denildiği zaman akıllara gelen sosyal medyalardan birisi şüphesiz Tiktok uygulaması olmaktadır. Tiktok uygulamasını kullanarak birçok kişi artık para kazanmanın kapılarını açtı. Tiktok üzerinden kazanç elde etmek için bunların yapılması gerekebilir. Birçok kişi kendi platformu içinde oldukça popülerdir. Günümüzde Tiktok Fenomenleri adı altında bir kitle oluştu. Bu hesaplar çeşitli yöntemlerle para kazanabilmektedir. İnsanlar bu kazanç yöntemini yapabilmek adına Tiktok hesaplarını açmaktadır. Ayrıca kimi kişiler yalnızca eğlence amaçlı bir hesaplara giriş yapsa da bir süre sonra kendisini içerik üretirken bulabiliyor.

  Tiktok üzerinde içeriklerinizi üretebilirsiniz. Bu içeriklerinizin ne kadar sayıda izlendiği önemlidir. Kitleleri arkasında barındıran ve birçok kişiye ilham olabilecek kullanıcı hesapları platform içerisinde daha avantajlıdır. Birçok sosyal medya platformunda işleyen sürecin aynısı burada da işler. Kullanıcılar Tiktok uygulamasına giriş yaparak ve kaliteli içerikler üreterek kendi takipçi sayılarını yükseltebilir. Daha sonra reklam verenlerle anlaşma yaparak veya çeşitli yerlerle iş birliği yaparak para kazanabilir. Çoğu kullanıcı yaptığı reklamlarla Tiktok üzerinden güzel kazançlar elde etmektedir. Bu kazanç miktarlarını elde etmek için kişilerin uygulama içerisinde geniş bir kitleye hitap etmesi gerekir. Çoğu insan yalnızca eğlenceli içerikler paylaşarak kendisini uygulamaya kabul ettirmektedir.

  Sponsor Bularak Para Kazanmak

  Tiktok uygulamasında para kazanma yöntemlerinden birisiyse sponsor bularak para kazanmaktır. Tiktok uygulamasından belki de en çok para kazanılan yöntemlerden birisidir. Bu yöntemi kullanarak kazanç elde eden birçok kişi bulunmaktadır. Sponsor bulabilmek için her kullanıcı hesabının belirli bir oranda popüler olması gerekmektedir. Özellikle her hesap bu şekilde para kazanamaması bu uygulamada rekabeti beraberinde getirmektedir. Tiktok uygulamasında en az 100.000 takipçinin olması gerekmektedir. Bu takipçi sayısı dahi minimumdur. Ne kadar çok takipçi olursa o kadar çok sponsorlardan para kazanmak mümkün hale gelir. Çok sayıda takipçisi olan kullanıcılara her zaman bu konuda teklifler gelmektedir. Bu teklifleri değerlendirerek Sponsorlar üzerinden oldukça iyi rakamlarda para kazanabilirsiniz. Sponsor bulmak için tiktok takipçi satın al ile birlikte sponsorlarınıza şaibeli profiller sunabilirsiniz.

  Tiktok uygulamasında reklam verenler sizlere öncelikle bir teklifte bulunur. Bu teklifler sizin belirttiğiniz iletişim adresleri üzerinden yapılmaktadır. Kullanıcılar bu şekilde kendi takipçilerine hitap edebileceği ürünlerin reklamlarını vermektedir. Firmalar kendilerini göstermek için özellikle arkasında binlerce kişinin aktif bir şekilde yer aldığı kullanıcı hesaplarını kullanmaktadır. Uygulamanın direk içerisine reklamlar verilirse belki de bu kadar etkili olmayabilir. Ancak insanların sevdiği yüzler eğer bunların reklamını yaparsa daha çok geri dönüş almaları mümkün hale gelmektedir. Bu şekilde sponsorlar üzerinden para kazanmak mümkün hale gelebilir. Kullanıcılar arasında ve sponsorlarla birlikte bir sözleşme dahi yapılabilir. Bu gelir yöntemini kullanan günümüzde tanıdığımız çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu kişiler ciddi miktarlarda kazanç elde etmektedir.

  E-Ticaret Mağazasıyla Para Kazanmak

  Tiktok uygulamasında sponsorları kendi hesabınızda barındırarak para kazanabiliyordunuz. Özellikle bu noktada kendi sponsorunuz kendiniz olabilirsiniz. Tiktok uygulamasında birçok kişi kendi dükkanını oluşturmak üzere uygulamaya giriş yapmaktadır. Özellikle Tiktok uygulamasında E-Ticaret amacıyla bulunan birçok kişi bulunmaktadır. E-Ticaret mağazasıyla birlikte ihtimal vermediğiniz rakamlarda kazanç elde etmeniz mümkün hale gelebilir. Bu şekilde kazanç elde eden birçok kişi bulunmaktadır. E-Ticaret mağazanızı uygulama içerisinde her zaman açabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünlerin reklamlarını yaparak bu noktada önemli bir mesafe kat edebilirsiniz. Kat edilen mesafelerle birlikte birçok kişi kısa süre içerisinde sattığı ürünlerle güzel kazançlar elde edebilir.

  Tİktok uygulamasında ürünlerinizi özenli bir şekilde yayınlamanız gerekmektedir. Ürünlerinizi uygulama içerisinde yayınladıktan sonra istediğiniz durumu elde edebilirsiniz. Ürünleri yayınlarken aynı zamanda etiket kullanımına dikkat etmek gerekir. Çok sayıda kullanıcının hesabınıza girmesine ve hesabınızın varlığını tespit etmesini sağlamak için bunları yapmanız gerekmektedir. İstediğiniz kadar reklam vererek hesabınızı o kategori altında ön plana çıkarabilirsiniz. Uygulama içerisinde belirli bir kategori üzerinden satışlarını gerçekleştiren kişiler vardır. Sizde bu alanda bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız hemen giriş yapabilirsiniz. Ayrıca kendi takipçi kitleniz varsa ve daha ne satacağınızı bilmiyorsanız ne satarsanız satın kitlenizle beraber hareket ettiğinizde güzel kazançlar elde etmeniz mümkün hale gelecektir. Takipçi kitlenize uygun olabilecek ürünleri bularak hemen satmaya başlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

  Canlı Yayın

  Tiktok uygulamasında para kazanmak için bulunan yöntemlerden birisiyse canlı yayındır. Ne kadar çok canlı yayından para kazanmak istiyorsanız o kadar fazla kişinin yayınınıza gelmesi gerekmektedir. Bu işlemler Live.ly uygulamasıyla birlikte olmaktadır. İnsanlara emoji satın alma imkanı sunulur ve sizin para kazanmanız sağlanır. Kullanıcıların para kazanabilmesi için birçok kişinin canlı yayına gelmesi gerekmektedir. Ne kadar geniş bir kitleniz varsa o kadar iyidir. Belirli bir süre sonra eğer takipçi sayınızın yüksek olduğunu düşünüyorsanız bunu en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Birçok kişi canlı yayın açarak gelirlerini arttırmaktadır. Sizde bu işlemleri araştırarak Live.Ly uygulaması sayesinde hemen para kazanabilirsiniz.

  Etiket Kullanmak

  Tiktok uygulamasında para kazanabilmek için uygulama içerisinde popüler olmak gerekebilir. Uygulama içerisinde bu nedenle herkesin popüler olan etiketleri kullanmaları tavsiye edilmektedir. Popüler olan etiketler çok sayıda kitleye hitap ettiği için sayfanızın bulunması daha kolay hale gelir. Kullanıcıların para kazanma yolunda atacağı en önemli adım belki de budur. Etiketlerin araştırmasını iyi bir şekilde yaparak buna göre kullanabilirsiniz. Bunun için paylaşımlarınızla alakalı en çok etkileşim getirme potansiyeli olan etiketleri kullanmanız gerekmektedir. Etiketleri kullanırken örnek olarak sizin paylaşımınızla bir alakalı olmayan bir etiket kullanırsanız bundan bir verim alamamanız normaldir. Bu nedenle bu noktada akıllı davranmak gerekir. Bu şekilde kullanıcılar istediği durumu yaratabilir. Etiket kullanarak istenen durum yaratılabilir.

  Kaliteli İçeriklerle Takipçi Toplamak ve Diğer Yöntemler

  Tiktok uygulamasında var olabilmek için şüphesiz içeriklerinizin kaliteli olması gerekmektedir. Kaliteli içeriklere sahip olmak için herkesin bu konuda takipçilerine en baştan önem vermesi gerekmektedir. Kaliteli içeriklerinizin her zaman devam etmesi gerekmektedir. Tiktok üzerinden para kazanmanın kapılarını açmak için bunun yapılması gerekmektedir. Uygulamada paylaştığınız videoların kaliteli olması ve tamamen kullanıcı odaklı olması çok iyi şeyler doğurabilir. Kullanıcıların dikkatini çekmek için bu konuda iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Takipçi sayınızı yükseltmek uygulama içerisinde eğer istikrarlı olunursa kolaydır. Yalnızca kullanıcıların bu noktada en iyi şekilde adımlarını atması gerekmektedir. İçeriklerinizi bu şekilde dizayn ederek uygulama içerisinde iddialı bir halde bulunabilirsiniz.

  Tİktok uygulamasında elbette yalnızca kaliteli içerikler takipçi kazanmak için yetmez. Bunun için takipçi satın almak, tiktok beğeni sayılarınızı attırmak ve reklamlarınızı vermeniz gerekmektedir. Reklam vermek istiyorsanız bunun için çeşitli hesapları kullanabilirsiniz. Kaliteli içeriklerle takipçi toplamak ve diğer yöntemleri yaparsanız istediğiniz durumu elde etmeniz mümkün olur. Herkes sosyal medyadan kazanç elde etmek ister. Bu kazanç miktarlarını elde etmek ve çoğaltmak için uygun adımların atılması gerekmektedir. Gerek canlı yayın gerek iş birlikleriyle uygulama içerisinde takipçilerinizi her zaman arttırabilirsiniz. Takipçilerinizi her zaman yükseltebilirsiniz. Uygulama içerisinde yalnızca popüler olan bir paylaşımla dahi binlerce takipçi kazanmanız mümkün olabilir. Bu durum tamamen sizin istikrarlı bir şekilde paylaşımları yapmanıza ve nasıl bir yol izlediğinize bağlıdır.

  Son Güncelleme: 26 Ocak 2021

  Önceki

  Facebook uygulamasının özellikleri

  Sonraki

  Facebook sayfa sistemi özellikleri

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.