Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

TikTok’ta neden mesaj gönderemiyorum?

TikTok’ta neden mesaj gönderemiyorum?
İçindekiler

  TikTok’ta neden mesaj gönderemiyorum?” sorusu pek çok TikTok kullanıcısının internette araştırdığı konulardan birisi haline geldi.

  Her geçen gün daha da büyüyen ve bünyesine daha fazla video katan TikTok uygulaması, kendini geliştirmeye ve daha da geliştirmeye devam ediyor. TikTok büyüdükçe kullanıcılardan daha fazla geri bildirim almaya ve daha çok sorun ile karşılaşmaya da başlıyor. Kullanıcıların yaşadığı pek çok sorun TikTok kullanım deneyimini etkileyen bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamada yaşanan her bir sorunun bir çözümü bulunuyor. Bu gibi sorunlardan birisi de TikTok’ta mesaj gönderme sıkıntısı olmakta. Bu problemin çözümü için bu konuda kullanıcılara bunun nedenlerinden ve çözümlerinden bahsedeceğiz.

  TikTok’ta neden mesaj gönderemiyorum? Sorunun çözümü

  TikTok’ta mesaj gönderememe sorunlarının nedenlerinden birisi internet olabilir. Öncelikle internetin olup olmadığı tespit edilmeli. Eğer mobil üzerinden internet bağlantısı var ise internet paketi olup olmadığına bakılmalı veya diğer sitelere girip girilmediği incelenmeli. Bunun yanı sıra TikTok videoları sorunsuz bir şekilde çalışıyor ise internet ile ilgili bir sorun olmayabilir. Aynı şekilde Wi-Fi ağına bağlı kalınıyor ise modemin internet ışığının yanıp yanmadığına da bakmak gerekiyor. Eğer internet ile ilgili bir sorun var ise bu sorunun çözülmesi gerekir.

  İnternet sorunsuz bir şekilde çalışıyor ise yani diğer sitelere giriş ile ilgili bir sorun yoksa sıradaki çözüm yoluna geçmek gerekir. “TikTok’ta neden mesaj gönderemiyorum?” sorusuna bir diğer cevap sunucu kaynaklı olabilir. TikTok sunucusu da Facebook ve Instagram gibi bir veri merkezine sahip. Bazen veri merkezinde veya diğer sunucularda herhangi bir sorun meydana gelebiliyor. Bu sorunlar sonucunda TikTok’ta bu gibi problemler oluşabiliyor. Yaşanan bu sorunun çözümü bir süre beklemek. Çünkü bu durumun sebebi kullanıcı kaynaklı olmadığı için kullanıcının bir süre yani sorun çözülene kadar beklemesi gerekiyor.

  TikTok’ta bir sunucu probleminin olduğunu anlamak için TikTok ile ilgili haberlere bakılabilir. Bunun yanı sıra Twitter gündemi takip edilebilir. Twitter’daki gündem kısmı bu gibi durumlar için çok işe yarıyor. Çünkü herhangi bir olay olduğunda Twitter gündem kısmında etiket ile birlikte bu olay ön plana çıkıyor. Bundan dolayı kullanıcılar bu alandan TikTok’ta bir sorun olup olmadığını inceleyebilir.

  TikTok’ta mesaj gönderme probleminin olmasının nedenlerinden bir diğeri de TikTok limitlerine takılmak olabiliyor. TikTok, herkes için kullanışlı bir platformun sunulması adına uygulamada bazı limitler belirlemiş durumda. Bu limitlere uymak platformun daha iyi hizmet vermesini sağlıyor. Bu konuyu bir örnekle açıklamak istiyoruz.

  Bir yol düşünün. Yolun 6 şeridi bulunuyor yani oldukça geniş bir yol diyebiliriz. Bir diğer deyişle aynı anda 6 araç yan yana gidebiliyor. Yoğunluk olmadığında bir araba A noktasından B noktasına kısa sürede varabilir. Eğer yol kalabalık ise yani çok dolu ise A noktasından B noktasına varmak daha uzun sürer. Eğer ki yol 8 şerit olursa biraz daha rahatlar ve yoğunluk bir kademe azalır.

  İnternet de aynı bu şekildedir. Kapasite ne kadar fazla olursa ve bant genişliği ne kadar yüksek olursa aynı anda o kadar kullanıcı işlem yapabilir. Yani önemli olan tek şey sade kapasite değil, aynı zamanda bant genişliği yani aynı anda kaç kullanıcının işlem yapacağı da önemli bir detay olmakta.

  Eğer bir kullanıcı TikTok uygulamasında limite takılır ise bu durumda yapacağı şey yavaş yavaş mesaj atmak veya bir süre bekleyip sonrasında tekrar mesaj atmak. Örneğin 1 saat beklemek genellikle yeterli olabiliyor çünkü TikTok kısıtlamayı genellikle 1 saatliğine koyuyor. TikTok’ta mesaj atarken dikkat edilmesi gereken durum mesajları tek tek yazmak yerine cümle halinde yazmak. Bu sayede uygulamayı daha düzgün ve spam yapmadan kullanmak mümkün hale geliyor.

  TikTok’ta neden mesaj gönderemiyorum?” sorunu yalnızca TikTok uygulaması kaynaklı değil bunun yanı sıra cihaz veya yazılım kaynaklı da olabilir. Eğer cihaza ROM yüklendiyse ve böyle bir sorun ile karşılaşılıyor ise bu durumun yaşanma ihtimali bulunuyor. Bu konuda en baştan anlatıp detaylıca bu sorundan değineceğiz. Öncelikle yukarıdaki sorunlardan herhangi birisi yaşanmıyor ise yani sürekli mesaj gönderme problemi yaşanıyor ise bu durumun sebebi yazılımsal olabilir. TikTok uygulamasının önbelleğini temizlemek bu sorun için bir çözüm oluşturabilir.

  Yazılım önbelleğini temizledikten sonra halen aynı sorun ile karşılaşılıyor ise TikTok uygulamasındaki kişisel verileri temizlemek gerekiyor. Kişisel verileri temizlemek hesap verilerinin de silinmesi anlamına geldiği için kullanıcının şifresini unutmaması gerekiyor. TikTok uygulama bilgilerine geldikten sonra bu kısımdan TikTok ile ilgili tüm verilerin silinip uygulamanın sıfırlanması gerekiyor. Uygulama sıfırlama işlemi sonrasında hesaba tekrar girip test edilmesi gerekir. Bu işlemin büyük ihtimal sorunu çözmesi gerekiyor.

  Sorun halen devam ediyor ise yapılması gereken bir diğer işlem cihaz ile ilgili. Öncelikli olarak sorunun cihaz kaynaklı olup olmadığını anlamak, yazılım kaynaklı bir sorun olmadığını bilmek için başka bir cihazdan yararlanılması gerekir. Bunun için farklı bir cihazın mesaj gönderme sorununun olup olmadığını başka bir hesapta denemek gerekiyor. Eğer sorun yok ise bir de sorun bulunan hesabın test edilmesi gerekir. Eğer ki sorun yok ise cihaz kaynaklı bir sorun olabilir, sorun var ise hesap kaynaklı bir sorun olmuş olabilir. Böyle bir durumda TikTok ile iletişime geçmek gerekiyor.

  Eğer cihaz kaynaklı bir sorun olduysa cihazı sıfırlamak veya farklı bir işletim sistemi yani farklı bir ROM yüklemek en doğru karar olmakta. ROM yüklerken dikkat edilmesi gereken güvenli bir şekilde ve dikkatli ROM yüklemek. Eğer ürünün garantisi bitmediyse teknik servis ile görüşmek en doğru karar olur.

  TikTok uygulamasının özellikleri

  TikTok’ta neden mesaj gönderemiyorum?” sorununu ve bu sorunun çözümlerini detaylı bir şekilde sizlere sunduk. Şimdi de biraz bu uygulamanın özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Uygulamanın en büyük özelliği kısa videolar paylaşmak. Kullanıcılar arka plana müzik ekleyerek videolar paylaşıyor, ilginç konseptler ile videosunu diğer kullanıcılara gösteriyor.

  Uygulamanın sunduğu bir diğer özellik canlı yayın özelliği olmakta. Canlı yayın sistemi ile birlikte kullanıcılar hayranları ile iletişime geçebiliyor, diğer kullanıcıların sorularını yanıtlayabiliyor. Ayrıca canlı yayında yer alan TikTok hediye özelliği, yayıncının daha çok para kazanmasına imkan tanıyor. İzleyiciler, sevdiği bir TikTok yayıncısına bu hediyelerden birini alarak onu mutlu edebiliyor. Şunu da belirtmeliyiz ki hediyeler oldukça uygun fiyata sahip.

  TikTok’un bir diğer özelliği düet olarak yer almakta. Kullanıcılar başka kullanıcılar ile karşılıklı video paylaşarak düet yapabiliyor. Düet biriyle müzik söyleme olarak bilinse de TikTok’ta düet beraber video çekmek anlamına geliyor. Bu özelliği kullanıp başkasıyla birlikte olmak isteyen kullanıcı öncelikle düet yapmak istediği videoyu seçiyor. Sonrasında bu videoyu düet şeklinde paylaşıp ekranın bir kenarına o videoyu yerleştiriyor. Diğer ekranda kullanıcının kendisi yer alıyor. Yapılan düet ile birlikte bu video paylaşılabiliyor. Her kullanıcı düet özelliğini aktif etmeyebilir. Tiktok beğeni hizmeti ile tüm bu özellikleri sürekli kullanmak zorunda kalmazsınız.

   

  İlgili İçerik: Tiktok'ta Nasıl Fenomen Olunur ?

  Son Güncelleme: 05 Mart 2021

  Önceki

  Şifresiz Ücretsiz Youtube Abone

  Sonraki

  TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.